Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Do wszystkich przyszłych pracowników na stanowisko audytora w interkadrze - darujcie sobie. Ta firmia to jeden wielki rak, który atakuje ludzi zatrudniających się z różnych powodów na zlecenie i studentów, którzy szukają każdej pracy. Aby dostać się na to stanowisko nie potrzeba żadnych kwalifikacji, wystarczy prawo jazdy. Koordynatorki są nieprofesjonalne, aroganckie i wiecznie sfochowane. O braku szacunku do pracownika z ich strony nie wspomnę. Miłe i uprzejme tylko podczas pierwszego dnia pracy, później dzwonienie do nich w innej sprawie niż "poproszę 30 kolejnych punktów na trasę" jest bezcelowe. Gdy był jakiś problem i zgłaszałam się do jednej z nich usłyszałam zazwyczaj " nie zajmuje sie tym, zadzwon do XYZ". Organizacja pracy jest beznadziejna, jeździsz do punktów gdzie często nikt nic nie słyszał o czymś takim jak interkadra, pracownicy aptek czy stacji benzynowych nie są powiadamiani o audytach więc często są niezręczne i stresujące sytuacje gdzie musisz tłumaczyć skąd i po co jesteś. Rotacja ludzi jest tak duża, że rzadko kiedy jedna osoba odwiedza jeden konkretny punkt (no może poza biedronkami). Oczywiście szanowne panie koordynatorki były powiadamiane wielokrotnie o tym, że odwiedzane punkty chcą wcześniejszą informację o wizycie w ich punkcie ale one nie mają na to czasu, one wysyłają trzy razy dziennie mail do wszystkich że znowu coś było źle (na marginesie, często z błędami ortograficznymi i stylistycznymi, co potęguję ich brak profesjonalizmu). Ktoś tu wspomniał o 240 punktach w miesiącu, za które łaskawie płacą 2600 brutto na miesiąc - to prawda. Zapomniała ta osoba dopisać że większość wizyt jest liczona jako 0,5, a więc trzeba odwiedzić 2 miejsca by mieć 1 punkt. Jeśli ci odmówią audytu, co zdarza się często to jest liczone jako 0,25, więc z (usunięte przez administratora)robi się ponad 500 (słownie pięćset) wizyt w miesiącu. Może raz w tygodniu trafi się trasa w okolicach domu, reszta dni tygodnia to wycieczki krajoznawcze po ościennych województwach. Gdyby założyć, że czas pracy nalicza się od włączenia silnika samochodu, a kończy na wyłączeniu go pod domem, to aby zarobić szaloną kwotę (usunięte przez administratora)trzeba pracować około (usunięte przez administratora). Kpina.(usunięte przez administratora). Nie polecam, cieszę się że zakończyłam z nimi współpracę.

mmcars
@Anna

Dzięki za tą opinię. Merytorycznie i zgodnie z prawdą. Dzięki jeszcze raz.

Sylwuś

Ja mam bardzo cieżka prace w opiece,mialam malzenstwo podopieczny zmarl byl paliatywny nie spalam prawoe wcale do tego jego zona totalny alzchaimer ,teraz została jego zona ale ile sie nadzwigam ,niedawno zjechałam do domu jestem na zastrzykach bo kręgosłup całkiem padł mi bol niesamowity ,placone bardzo mało z moim jezykiem i tym co robie wszyscy mi mowia ze przynajmniej piwinno byc 1800 eu.firma strasznie malo płaci a powinni dbac o dobrych pracownikow tych ktorzy pracuja długo i nie wybrzydzaja w zleceniach,ok nikt mi nue karze tyrac ,ale kazdy chce wiecej zarobic i sa ludzie mocni w gebie dra sie to po co bierzesz to zlecenie idz do innej firmy ble ble ale prawdopodobnie sami tyraja

Aleale
@Anna

A wiecie że kiedyś zwolnili prawie 70 osób z dnia na dzień bo nie wygrali przetargu i szarym ludzia powiedzieli o tym dopiero przed ostatniego dnia?

Ona
@Anna

Dzien dobry ,zastanawiam się nad pracą audytora w tej agencji ale niestety nie widzę pozytywnych ocen. Czy ktoś wie jakie auto dają na początek? Czytalam od Pani niżej ze dali z silnikiem 0.8 którym nie dalo sie jezdzic a wiadomo zeby zarobić trzeba dotrzeć do celów wyznaczonych przez kierownictwo.. pozdrawiam

roni

Proszę jeszcze zobaczyć składki za pracę za granicą -jedna na parę miesięcy i wypowiedzieć zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz żądać kopii danych .Potem zgłosić do Urzędu ochrony Danych Osobowych.

@Anna

Popieram całym sercem. Umowa śmieciowa, od początku oferują elastyczny czas pracy, ale zapominają dodać, ze elastyczny tak, jak im pasuje. Śmieciowe pieniądze i śmieciowa praca. Odradzam.

Justyna
@Marta

Haha, to co to za elastyczność? Właściwie żadna! Dzięki że o tym wspominasz, bo mogłabym się bardzo rozczarować.

@Justyna

Na początku wiadomo, że jest miło i nie ma żadnego problemu. Później jest problem właściwie o wszystko, wolne może brać tylko pani pyyy, reszta świty najlepiej za niskie ryżu i najlepiej po 24h.

Kamil
@Anna

Piszesz, że ciągle mówili, że źle pracujesz i ciągle coś jest źle zrobione. A było dobrze? To znaczy, czy tak dobrze pracowałaś a oni się czepiali? Zastanawiam się nad zgłoszeniem do pracy i wszedłem z ciekawości na te opinie. Teraz mam trochę mętlik czy są to rzeczywiście prawdziwe opinie czy żale pracowników którzy nie sprawdzili się w tej pracy.

Janosik

Dziękuje za rzetelna opinie . Moja noga tam nie stanie

Ałdytor
@Anna

Dlaczego admin usuwa kluczowe zdania?Interkadra wam za to płaci?

Ktoś
@Anna

Ja pracuje jako audytor i fakt Panie z interkadra wiecznie nie zadowolone prosić by zjechac z trasy bo coś ważnego to każe przekładać na dzień w którym masz trasę blisko domu, ja pytam jak?!?! Albo jak coś wypadnie i musisz natychmiast zjechac to karze Ci wrócić, no jak?! Jak nie wiesz ile czasu tam Ci zajmie, a ludzie też potrzebują czasu prywatnego dla siebie. I nic jak tylko uwagi, pretensje, "że tak ciężko Ci było zrobić to i to" że jakieś uwagi reklamację dostają, podejrzewam że nie zdziwił bym się jakby sami to wszystko pisali, a nie osoby ze sklepu...

abc
@Anna

dokladnie ma pani racje nie werzylem zanim tam nie poszedlem do pracy ale potwierdzilo sie w 100%

Ktoś
@Ktoś

Witam w klubie, mam to samo, jak coś pilnego to żeby zjechac wielki kur*** problem, albo żeby spowrotem wrócić na trasę. Bo rzekoma Pani P zawsze znajdzie wytłumaczenie. Ale pytam jak?!?! Jak wyżej osoba napisała, że nie wiadomo ile to zajmie. A jak ktoś umrze, to też możesz jechać załatwić i wrócić na trasę?!?! Mogę jakiś namiar do Pana?

M.
@Anna

Byłam merchem mobilnym. Z początku wszystko wyglądało świetnie, ale później zaczęły się problemy: pensja to szalone 2100 netto z umowy o zlecenie. Premia to 240zl. Nie wszyscy proszą o dodatkowy ZUS, a warto go wziąć. Bo wolnego nie ma. Jak jesteś chory to i tak musisz jechać. Jak jesteś na L4 to dostajesz wypowiedzenie. Aplikacja jest do (usunięte przez administratora) ile czasu i nerwów można stracić to wiedza użytkownicy ;) była mowa o pracy około 6-8h dziennie ale wymagania są dokręcone jak już poznasz punkty i z 9 zejdzie Ci do 7 h. Nagle dowiaduje aż się, że musisz standy położyć, będziesz mieć kontrolę i każda ekspozycja musi być wg planogramu więc zdejmuj cały asortyment i układaj go od nowa. Jeśli wjedziesz w korek to dłużej Ci wszystko zajmie. Jeśli coś będzie nie tak to nie masz nie zaliczony punkt. Przez pierwszy msc było spoko, póki nie zobaczyłam jak nędzna jest wypłata. Zapewniono mnie, że w miarę rozsądku można używać auta służbowego. Zdziwiło mnie więc pytanie o kilometrówkę. Coraz większe wymagania i zerowe możliwości podwyżki sprawiły, że po 3msc odeszłam.

Wiktoria
@M.

To ta wypłata zależna jest od liczby punktów które się obsługuje? Od czego ta liczba punktów zależy?

@Wiktoria

Tak

Sprawiedliwy
@Anna

Osoba z mojej bliskiej rodziny była zatrudniona przez Inter Kadrę i ma bardzo złe doświadczenia z tą firmą a zwłaszcza z koordynatorkami. Brakuje im kultury i wykorzystują pracowników nie oferując im żadnego wsparcia. To najgorsza firma pośrednik, z jaką moja rodzina się do tej pory spotkała.

Praca jako koordynator merchandisingu. Ile osób mniej więcej pod sobą? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe? Czy można użytkować prywatnie?

Tomasz
@Paweł

Do 50 osób pod sobą, jazda od centrali na południe kraju. Auto dostajesz identyczne co pracownicy, czyli silniczek 1.0-1.1 i zapieprzasz długie trasy. Prywatnie nie możesz używać.

inter kadra

interkadra nie wyplacila mi ponad 1200 eu

OlegZaliot

Witam, jestem kandydatem na stanowisko produkcja basenów we Francji, okolicy Strasburgu. Ot IinterKadra… ktoś coś wie o tej pracy? A może ktoś już pracował od nich na tym zakładzie? Z góry dziękuję,, pozdrawiam.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Pytajnik

Cześć, mam pytanie: miałem pracować dla InterKadry i już miałem podpisać umowę elektronicznie, ale zrezygnowałem i nie podpisałem. Czy wobec tego trzeba jeszcze coś wypełniać czy nie jestem po prostu zatrudniony i tyle?

A.
@Pytajnik

Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z osobą, z którą prowadził Pan rozmowy.

He he

A to i ja coś dorzucę od siebie. Pracowałem przez 5 dni na teranie Krakowa i okolic w 2019 roku. Pierwsze negatywne wrażenie zrobił na mnie koordynator Kuba (imię zmienione) z Niepołomic, gburowaty i zachowawczy, ale to tylko początek jego mocnych stron. Pierwszy problem pojawił się z płatnym parkowaniem na teranie Krakowa. Na moje zapytanie dostałem odpowiedź, "Nie przewidujemy żadnych zwrotów", ale zbieraj bileciki. XD Pozbierałem, do dzisiaj są nie rozliczone. Kolejny problem pojawił się z możliwością audytu dla firmy X. Poprosiłem o dowód na to że jestem upoważniony do robienia zdjęć powierzchni sklepowej i produktów danej firmy w PSD, tak by nie musieć za każdym razem przechodzić przez tą samą rozmowę lub być odsyłany z kwitkiem. Czekam do dzisiaj. Tak więc zostawiony tak na pastwę losu, z przeładowanymi trasówkami, ale i wcześniejszym doświadczeniem w branży, stojąc nielegalnie samochodem gdzieś w centrum krakowa, po pięciu dniach zadzwoniłem do kadr, bo z tym Kubą nawet mi się nie chciało rozmawiać i powiedziałem że się zwalniam. Reakcja była w porządku, zdaj auto i dzięki. No i tutaj wkracza on. Okazało się że trochę "szukam dziury w całym", że mam okres wypowiedzenia tygodniowy, że dopiero co podpisałem umowę, że pobrałem zaliczkę już na paliwo, (nie, nie było karty flotowej wówczas). To nie była moja pierwsza praca, więc dałem do zrozumienia panu Kubie że, na umowie zlecenie nie ma okresu wypowiedzenia, że zaliczka poszła w całości na paliwo, na co mam faktury, a przede wszystkim to że ja żadnej umowy nie podpisałem, bo żadnej nie dostałem. XD Jedyne co mi zostało przesłane, to kwestionariusz osobowy, który odesłałem następnego dnia. Po tych słowach jednak okazało się, że nie ma okresu wypowiedzenia i auto mogę odstawić jutro do niego pod dom, co też uczyniłem. Nie polecam. :D

Odradzam wszystkim kontakty z tą firmą. Strata czasu i pieniędzy. Obiecują złote góry, rekrutacja trwa miesiąc po czym po dotarciu do kraju w którym ma się pracować informują beż powodu że jednak oferta pracy jest nieaktualna i nie zwracają kosztów za przejazd, tak więc jeśli masz 1000 zł na bilety żeby dać się wychuchac to dla ciebie opcja. Pieniądze też bardzo kiepskie płacą, koordynatorzy kłamią a mieszkania pracowniczne brzydkie i głośne pelne przepitych meneli z polski. Omijajcie szerokim łukiem (usunięte przez administratora) z interkadry

Wy wiecie kto

Szukają na stanowisko ambasador/ka (słowo klucz),a zgłaszając kandydaturę jako facet mail/aplikacja nawet nie zostały otwarte! Co innego gdy aplikację składa kobieta bez cv czy czegokolwiek - wtedy po minucie dostaję się odpowiedź zwrotną. Dlatego widzę dwie opcje: szukają jedynie kobiet ( w takim razie czemu ogłoszenie jest kierowane do obu płci ?) lub rekruterki mają jakieś uprzedzenia w stosunku do mężczyzn ( w tym przypadku bym zastanowił się co robię na tym stanowisku).

@Wy wiecie kto

Bo według prawa pracy nie wolno wystawiać ogłoszenia dyskryminującego ze względu na wiek, płeć, rasę itp. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale za takie zagrania firma może zapłacić ogromną karę. A tak - otrzymują cv, i jedynie dokonują selekcji na podstawie wymagań klienta. Więc nie pultaj się, tylko doedukuj

@Wy wiecie kto

Prawo wymaga rownouprawnienia w ogłoszeniu nawet jak szukają tylko kobiet

Łukasz
@Ktos

No tak dlatego ogłoszenie jest na stanowisko w formie żeńskiej i męskiej żeby uniknąć takich niedomówień. Ale to kogo wybiorą to już pewnie sprawa firmy. Finalnie wiesz czy już kogoś przyjęli? Tu pracują też faceci? Tak pytam na przyszłość jakby kogoś szukali.

sdfgh

szdxfcgvhb

Firma jest fatalna. Rekruter dzwoni, zajmuje Ci czas ( nie wspomnę o tym że jest nie zbyt miły i profesjonalny ) na koniec rozmowy mówi Ci że w dniu jutrzejszym oddzwoni w sprawie umówienia spotkania online lub w oddziale, ustalenia dnia, godzin. Po czym cisza całkowita, nikt się do Ciebie nie odzywa a ponadto nie są w stanie nawet odpisać na wiadomość że nie są już zainteresowani/ wybrali kogoś innego mimo pytania. :/ Nie polecam wysyłania CV do pracy w rekrutacji w tej firmie. Zarobki również fatalne, 3500 zł netto bez żadnych premii oraz możliwości podwyżki? CO CI ludzie tam robią, żenadaaa

sdfghjk

Tak to prawda!!!!!!

Nauczyli sie teraz rekrutacji online przez kamerki. Wszystkie agencje pisza ze jezyk albo podstawowy albo komunikatywny a przez kamerke okazuje sie ze jezyk musi byc bardzo dobry W (usunięte przez administratora) im sie teraz poprzewracalo. Juz mnie to irytuje I NAPISALEM JED NEJ MONDRALI ZE JAKBYM ZNAL BARDZO DOBRZE JEZYK ANGIELSKI TO ZOSTALBYM TLUMACZEM A NIE SZUKAL BYM PRACY NA PRODUKCJI ! I SIE ZAMKŁA !!!!!! takie sie (usunięte przez administratora) teraz wszedzie porobilo ze nie wiem.Utrudniaja gno je na kazdym kroku wszedzie gn oje.

Szok i niedowierzanue

Wczoraj odkryłam w ZUS że składka że średniej krajowej czyli ta średnia około 6000 tyś. Wynosi w Interkadrze 385 zł. (usunięte przez administratora)

Same zycie

Czy ktos pracował w Interkadrze jako młodszy specialista do kadr/rekrutacji? Moze sie wypowiedzieć?

Marija
@Same zycie

Mogę szczerze polecić, byłam na rozmowie o pracę. Świetna atmosfera, moim zdaniem dobre warunki pracy. przyjemna lokalizacja

Łukasz
@Marija

Po rozmowie o pracę takie wnioski? A masz już odpowiedź czy cię przyjęli? Jaki warunki zaproponowali że ci tak podpasowały? Powiesz coś więcej?

@Same zycie

potwierdzam, fajna atmosfera, dobrze się pracuje :)

Paulina
@Same zycie

Cześć, moze wypowiem sie jako osoba ktora miała nie przyjemność tam pracowac. Plus za ostrzeganie kandydatek - tak kandydatek bo Panie sa według Gory lepsze do wielozadaniowości ktora wykonuje sie na tym stanowisku. Wypłata co do stresu, obowiązków - ani troche nie na miejscu, Twoje stanowisko laczy w sobie speca od kadry, wypłat, psychologa, mediatora, speca od rekrutacji, handlowca o wiele, wiele innych. Użeranie sie z ciagle popełniającymi błąd osobami które miały Cię wyszkolić nigdy nie bedzie warte nerwów które Ci ta praca da.

Truskawkowa
@Same zycie

Praca w ogromnym stresie, często przenoszona na grunt prywatny, gdyż telefon trzeba mieć cały czas przy sobie.Trzeba być przygotowanym na każdą możliwą sytuację, naciski ze strony przełożonych na szukanie wciąż nowych osób do pracy, pracownicy którzy nie stawiają się w wyznaczonym czasie na stanowiskach...nie chcę wymieniać dalej ile ta praca przysporzyła mi nerwów i stresu. Podsumowując radzę omijać z daleka.Kazda praca lepsza, byle nie tam.

Samo zycie
@Truskawkowa

Długo tam pracowałaś? Jak wyglada z przedłużeniem, słyszałam o 3 miesięcznym okresie próbnym a jak wyglada dalsza współpraca

@Samo zycie

Mogą dać Ci potem umowę na 2 lata, ale to nic nie znaczy. Mnie po półtorej miesiaca po podpisaniu takiej umowy wręczyli wypowiedzenie, bo przestałam im się nagle podobać. Sama oceń, czy warto

Truskawkowa
@Samo zycie

Krótko, ale to i tak było za długo....

Produkcja kabli

Witam czy pracuje ktoś może na produkcji kabli przez agencje Interkadry . Co możecie powiedzieć o pracy , zakwaterowaniu , wynagrodzeniu i ogólnie o tej agencji

Ja sie szanuje

Witam wszystkich obecnych oraz byłych pracowników wewnętrznych, z racji zakończenia "współpracy " z firmą pragnę wypisać wszelkie plusy i minusy, z perspektywy osoby młodej, chcącej zdobyć doświadczenie: plusy: można zdobyć wszechstronne doświadczenie w ogólnej pracy biurowej i HR auto służbowe którym można docierać do pracy To by było na tyle z plusów, teraz minusy: najniższa krajowa, gdzie po przedłużeniu umowy wedle zapewnień miała być podwyżka najniższa krajowa która ani trochę nie jest proporcjonalna do obowiązków i bycia praktycznie 24h przy telefonie, również w weekend brak przeszkolenia, i wielkie złości kiedy pracownik sie o to upomni - a potem złości na to, że są popełniane błędy brak slowa dziekuje, za robienie nie swoich obowiązków ciągła inwigilacja, obserwacja - jeśli zboczysz choć trochę z trasy, np. pojedziesz 500m do sklepu jako użytkowanie auta jako przejazd prywatny, mimo zapewnień ze tak mozna, otrzymasz telefon co ty do cholery robisz przełożona zastępczyni która swoje niekompetencje i popełniane błędy zwala na Ciebie, i wyżywa sie krzycząc i mieszając z błotem wyręczenie przełożonych w ich obowiązkach, bez dodatkowych zysków dla Ciebie, branie odpowiedzialności za nie swoje projekty i sytuacje rynkowa, niechec pracowników do pracy kręcenie nosem przełożyć, kiedy potrzebujesz wolnego np. aby isc do lekarza i śmianie sie z tego fakt za plecami pracownika, mniemanie że choroba to fałsz przełożona przy Tobie obraża zatrudnionych pracowników - ze nie przychodzą do pracy, etc. obraza osoby młode które maja swoje wymagania i nie podejmują się pracy za najniższą krajową kiedy dowiedziała się że nie dostane przedłużenia (2 dni przed końcem umowy, po miesiącu pytania sie i braku odpowiedzi) w odpowiedzi na podanie kontaktu do osób z kadr (moja prośba o podanie informacji ile należy mi sie ekwiwalentu i czy dostanę zwrot za paliwo które co miesiąc pomniejszana moja wypłatę) dostałam pretensje że zabieram czas ludziom pracującym z takimi banałami, istne 'XD" na koniec the best of the best - pobierają z twojej wypłaty kwoty 120- 100 zł, różnie ogólnie te koszta są z czapy ALE nie oddadza Ci tego nigdy, dlaczego? Nie wiem, jeśli na umowie najmu auta widnieje informacja że oddawane jest to w miesięcznej premii której nigdy i tak nie zobaczysz, mimo tego że robisz za 3 zajmujesz sie nie tylko swoja rekrutacja i od godziny 6:30 jesteś w trasie po pracownika, albo o godzinie 18 wracasz w korku z krakowa, bo tego samego dnia dowiadujesz się że musisz tam być Czy polecam prace ?Owszem dla osób o mocnych nerwach, i tych ktore poza praca nie maja zycia prywatnego i potrafią walczyć o swoje. Ale stabilne zatrudnienie to nie jest.

Racja
@Ja sie szanuje

Zgadzam się z Tobą w 100%

slum

Gwarantowali mi, bez względu na to czy jestem w Niemczech czy w Polsce ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo oczywiście jestem przez nich ubezpieczona w Ergo Hestii / ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą – pakiet rozszerzony /. Jak na moją znajomość języka i określone warunki wykonywania zlecenia, dobrano mi bardzo dobrze podopieczną, a wynagrodzenie uważam za adekwatne do tego co robię i jak porozumiewam się z podopiecznym. Składki ZUS płacone od średniej krajowej. Jedna klarowna umowa. Nie ma żadnych spóźnień w wypłatach wynagrodzenia. dobry kontakt z koordynatorem Polecam

Luna7
@slum

Zostałam (usunięte przez administratora) przez tę firmę

bobo

widze ze teraz interkadra zbiera smieciowe ofert pracy ktorych juz nikt nie chce. takie agencje to tylko smieciowe oferty maja. pracodawca wysyla do takiej agencj zapotrzebowanie kiedy juz nigdzie nie moze znalezc pracownika Wiec czym wy sie szczycicie???????????????????????????? Chyba swoimi smieciowymi ofertami ze mozecie je wcisnac jeszcze polakowi. Dramat. Omijac agencje. agnencje nie dla (usunięte przez administratora)

ABC

Czy ktoś pracuje w Belgii - Limburgia? Zbrojarz, cieśla, betoniarz? Jakie wynagrodzenia? Mieszkanie?

Niko
@ABC

Znajdują zawsze fajne mieszkania, nie słyszałem nigdy nic złego na temat mieszkań. Wynagrodzenie fajne, można sobie dorobić - spoko dodatki za nadgodziny itd

xcvbv

Feliks

Witam, praca poprzez pośrednictwo w firmie Alstom w Brugia, źle napisane ogłoszenie język angielski komunikatywny, z tym że trzeba przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną przez kamerkę, jak i na miejscu w szczegółowych odpowiedziach z tego, co pani z kamerki mi powiedziała to na miejscu jest jeszcze dłuższa rozmowa także nie jest to komunikatywny, a dobry angielski państwo albo wprowadzają w błąd, albo mają zaburzony obraz, sprawa druga praca praktycznie od zaraz rekrutacja trwa cały czas wysyłamy praktycznie za tydzień ha taki ciul pani z kamerki mówi, że, no teraz mamy przestój niema części, i to tak jeszcze z 2-3 tygodnie, a może i dłużej haha to są jaja jedziesz do pracy, a tu klops nie ma pracy, 2 tygodnie pracujesz 3 nie to jest życie. Ku przestrodze aplikujących. Pozdrwiam

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o