Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Natalia

Omijajcie ta agencje z daleka. Bo to dramat co mnie dziś spotkało. Do dziś miałam umowe przez ta agencje. Mój chłopak dostał smsa rano , że zmiana na 13.45 odwolana na dziś. Ja piszę do tej Pani czy jest zmiana aktualna. A ona , że tak. To się pojawiłam w pracy. Wchodzę na halę a tam dostaje wiadomość, że mnie w systemie nie ma. Czyli nie mogę dziś podjąć pracy. Jestem spokojnym człowiekiem, ale aż się zagotowałam. Stojąc pod budynkiem zakladu pracy dzwonię do Pani z inderkadry z pytaniem co to ma wszystko znaczyc. Połączenie ode mnie zostało nie odebrane. Pisze smsa . Tez bez odpowiedzi.. dzwonię jeszcze raz i nikt nie odebrał. Napisałam do tej Pani smsa , że opiszę tą sprawę w internecie. Dopiero po tym smsie do mnie ta kobieta zadzwoniła i powiedziała ,że zostałam wpisana na listę. Praca się zaczyna o 13.45 a o 14.20 zostałam wpisana na listę pracowników. Kabaret. Nie pozwole z siebie robić idiotki. Sprawa została zgłoszona do kierownictwa z inderkadry. Z pytaniem czy tak się ludzi traktuje. Czekam właśnie na odpowiedz. Nie polecam tej agencji nikomu. Koszmar. Koszmar i jeszcze raz koszmar.

Luck

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Koordynatora Merchow. Totalny brak profesjonalizmu, brak szacunku dla kandydata, który poświęca swój czas na dojazd i godzinną rozmowę ... Pomimo tego, że byłem zapewniany, że otrzymam informację zwrotną, nie otrzymałem żadnego feedbacku, nawet informacji tak/nie . Niestety nie polecam firmy, jeśli tak wygląda szacunek do kandydata a później pracownika, to ja cieszę się, że rekrutacji nie przeszedłem pozytywnie.

Natalia
@Luck

A jak ci poszło na rozmowie? Jakie jest Twoje zdanie? Jakie pytania zadawali i ogólnie jaka panowała atmosfera?

Naiwniak

Z całego serca odradzam pracę w tej firmie na stanowisku Merchindisera mobilnego. Cała ta firma nastawiona jest na jak największy zysk kosztem pracowników. Normy które nie są normalne, aplikacja która jest źle zaprojektowana, ciągły stres, koszmarna atmosfera między pracownikami, motywujące teksty typu "jak nie ty to ktoś inny", zabieranie wiele czasu wolnego na potrzeby firmy , brak jakichkolwiek benefitów, braki narzędzi niezbędnych do pracy, straszenie karami umownymi, praca tylko na umowie śmieciówce, brak jakiejkolwiek informacji dla sklepów o wizycie pracownika, praca często nie kończy się na planowanych 8 godzinach, brak zrozumienia pracownika i dążenie do wyrobienia targetu po trupach do celu. Tą firmą powinna zainteresować się państwowa inspekcja pracy. Wykorzystywanie pracowników do granic możliwości. Żałuję że dałem się nabrać na te 'świetne' warunki pracy.

A.
@Naiwniak

Zgadzam się. Pracowałam jako merch mobilny i moje spostrzeżenia były dokładnie takie same. Gdy musiałam iść na L4 to od razu dostałam wypowiedzenie. I z każdym tyg podkręcanie śruby. Wiadomości z cyklu "zastanów się czy chcesz tu pracować" i obiecane 6h dziennie, które zdarzały się baaaaardzo rzadko. Nikt też mi nie oddał pieniędzy za bilety parkingowe czy przejazd autostradą.

Ktoś

Powiem tak.. Jeśli chcecie pracować pod skrzydłami Interkadry, wyjechać z nimi za granicę - jak najbardziej polecam. Rzetelna obsługa, wypłaty na czas. Ale szczerze odradzam pracę w strukturach. Po prostu uciekajcie. MOBBING, najniższa krajowa, wymieniają pracowników jak rękawiczki, kiedy tylko podwinie Wam się noga. Nieważne, że chwilę temu dostaliście umowę długoterminową. Im bliżej spotkania z zarządem, tym większa padaka. Większe ciśnienie, reprymendy za nic. Wymagania z kosmosu. Brak bazy kandydatów. Przy chwilowym przestoju potrafią powiedzieć że "był w Tobie potencjał, ale się skończył" mimo że dajesz z siebie wszystko, a przestój wynika z sytuacji rynkowej, a nie Twojego lenistwa. W strukturach też jeden wielki bajzel. Nikt tam nie ma mocy sprawczej, nic nie da się załatwić, obgadać, przegadać, nie ma komu zgłaszać wszelkiego rodzaju problemów, wszyscy trzęsą portkami przed zarządem - a przecież tam są też ludzie. Serio, jeśli macie alternatywę, idźcie pracować gdzieś indziej.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Menadżer

Czy inter kadra i załoga pracująca tam zacznie się interesować wkoncu własnymi pracownikami . Ilość skarg przez pracowników jest porażająca. Jestem.menadzerem w caton i powiem szczerze że zrobie wszystko żeby firma zrezygnowała z waszej agencji. Brak poszanowania i szacunku do swoich pracowników. Polecam pracę na Belgijskiej umowie przez inną agencje Bo tu państwo i mało zarobią a i z problemami będą państwo raczej zostawieni na pastwę losu .

Kasiek
@Menadżer

Mogę prosić do Ciebie kontakt?

Tom

Praca jako Koordynator Merchandiserów. Na ile na rękę można liczyc? Jaki samochód oferują i ewentualne benefity? Dzięki!

Bcs

BCS Automotive Interface Solutions RADOLFZELL Przeszedlem rekrutacje do tej firmy, mowili ze jak szybko dostarcze papiery itp to juz za tydzien pojade, w miedzy czasie dali mi skierowania na badania i poprosili zebym kupil specjalbe buty robocze ktore kosztuja min, 250zl. Za dwa dni napisali ze wyjazd o tydzien sie przedluzy. Dalo mi to do myslenia zeby butow nie kupowac narazie i badan.nie robic. I po tygodniu pisza maila ze jednak wyjazd dopiero gdzies moze za 2 tyg, he kpina. Szkoda zachodu. Ale nie ma co przez telefon maja gadane he.

Jolka

Podziekiwania dla Pani Justyny Szegda , za opiekę i wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i telefon . Słyszałam wcześniej różne opinie, moja na temat współpracy z Panią jest bardzo pozytywna .Jeszcze raz dziękuję ,to był mój pierwszy wyjazd i praca za granicą, spokojnie mogę polecić firmę.

Jolka

Niepamietam

Po ta są fejsbuki dla ludzi i dla firm lepiej pracę znaleźć i nietylko.

Maniek

Pracuje ktoś w Belgii, Gent? Jak tam sytuacja wygląda?

Tom
@Maniek

Też mam tam pracować . Daj kontakt do siebie

dzast
@Tom

też dostaliśmy ofertę pracy w Gent na magazyn... czy ktoś może powiedzieć coś więcej? Jak wygląda praca, cczy warunki są zgodne z ofertą i czy wszystko jest ok z umową?

Kolodzejczyk
@dzast

Polecam wy z mną ja z wami hahah

Gent
@dzast

Porażka XD 1270 euro za cały miesiąc z zaliczkami problem z transportem również jeśli masz dlasza lokacje firmową to na busa jest 5 km :)

@Maniek

Nie polecam firma to zart zlewka na wszystko i Łaska że wszystkim kasa też słaba jak na Belgię

kandydat

Serio tak słabo ? około 14e/h proponują i tyle z tego wychodzi ... też dostałem oferte do katoen natie gent

Ona841

Witam proszę o odpowiedz czy ktoś został zwolniony prze interkader i otrzymał odprawę nie z winy pracownika a pracodawcy uzytkownika

Kinga

Cześć razem z znajomymi chcemy z nimi jechać do Niemiec. Mógł by się ktoś wypowiedzieć czy warto, jak wygląda praca i czy wypłacają wszystko na czas poniewaz opinie nie mają za dobre.

Isaura
@Kinga

Po podpisaniu umowy będziesz kimś innym dla nich... Słabe stawki do konkurencji. Odradzam, szukaj facebook????

@Isaura

a podasz konkret odnośnie kasy? Jaką tutaj oferują i co u konkurencji widzisz? Warunki dosłownie identyczne jeśli o specyfikę pracy chodzi?

Menadżer

Dodam jeszcze że pokieruje pracowników gdzie maja zgłosic agencje zarówno w Pl jak i BE .

Jak tam sytuacja u merchów? Pabi paulinka dalej sie uwaza za najwazniejsza i najmadrzejsza osobe na swiecie?

Gaksj

Tak!

Była pracownica

Jak się śpi na prezesie to można sobie myśleć, co się chce.

M.

Ona akurat jest dość pomocna.

@M.

"akurat"? a pozostali w firmie to już nie? jakie najczęstsze problemy tutaj się zdarzają w razie czego i jak się je rozwiązuje? na własną rękę trzeba?

Aga

Oczywiscie, ze kazdemu odradzam ta agencje. Jesli lubisz skrajne przygody, prace za darmo i chcesz zobaczyc co to (usunięte przez administratora) to powodzenia

Ap

Agencja słaba. Pracownik nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na wiadomość. Można sobie odpuścić współpracę z nimi.

Mam doświadczenie w pracy jako Opiekun Osób Starszych. Myślicie, że firma InterKadra Sp. z o. o będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

Opiekunka

Niech same jeżdżą. Taka bezczelność, robienie sobie cyrku z opiekunki. Gowniary. Ja bym to zamknęła tę bandyckie firmy. I na was przyjdzie czas. Wszystkie koordynatorki ...przyjda czasy że aby utrzymać firmę własne mamusie będziecie wysyłać. Pogorszyło się. Oby to zamkneli

Iron
@Opiekunka

Ja to bywa w takich Firmach racownik9w mają w (usunięte przez administratora)Koordynatorki głupie puste panie ważne że one nic.jievt9bia i kasę mają a praca po znajomości lub za f..e

szukający

Był ktoś w Radolfzell na stanowisku pracownik produkcji? Jakie opinie?

Rafał felkel

Witam pracowałem dla interkadry z Krakowa parę miesięcy i przeszczegam wszystkich przed tą agencja płacą groszki tj.1100 € za miesiąc ,wypłata dopiero po zakończeniu zlecenia tak żeby ktoś nie uciekł przed czasem do domu z piekiełka , kradną za dni świąteczne ,kradną wakacyjne, traktują opiekunów jak (usunięte przez administratora) w razie jakiś problemów mają cię w (usunięte przez administratora) i niedostaniesz wypłaty nawet nie z twojej winy okropna agencja największe fiuty na rynku pracy niepolecane nikomu wielkie (usunięte przez administratora) a kadra to już niemu wie szczególnie ta panią Kinga Kopeć sąd jej się należy (usunięte przez administratora) jakich mało ludzie uważajcie banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

wiol
@Rafał felkel

Mogę więcej na temat tej agencji priv Mój e-mail wiolka-15@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o