Poszukujemy Kierownika pracującego!

Kraków
Oferta opublikowana12.04.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Jesteśmy polską firmą sprzątającą, cechuje nas nowoczesność połączona z doświadczeniem. Cenimy zaangażowanie i długofalową współpracę. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Kierownik pracujący na obiekcie w firmie sprzątającej. Mile widziane doświadczenie w branży sprzątającej! Miejsce pracy: Modlniczka, Kraków. Umowa o pracę. Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie CV

Obowiązki

  • nadzór nad prawidłową realizacją usług wykonywanych przez pracowników i podwykonawców
  • planowanie harmonogramów i grafików

Wymagania

  • mobilność
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • komunikatywności oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane umiejętności obsługi maszyn czyszczących

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Telefon/laptop
  • terminowe wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1