RBS Kosmetik

Kraków

Opinie o RBS Kosmetik

Ala

Nie polecam, umowa najniższa krajowa o ile ktoś ma umowę, reszta w rękę. Powinien ktoś się tym zainteresować. Jeśli ktoś zada więcej pytań w oddziale Kielce, to wiedza jest średnia. Ogólnie dobrze być cwaniakiem, wtedy się wyjdzie na swoje.

lenus

to zwykła hurtownia kosmetyczna.. Pewnie wiele osób unika pracy w takim miejscu z obawy o nawał roboty. Ja widze pozytywne komentarze, widze ich stronę i chętnie pracę bym tutaj podjął. Może niekoniecznie na magazynie, ale jako kierowca czy przedstawiciel. Czemu by nie :)

Gość

Witam. Ja pracuje już bardzo długo i nie zauważyłam takich problemów. Fajny zgrany zespół. Wiele osób pracuje tu już bardzo długo wiec raczej jest to świadectwem że atmosfera jest dobra, niema rotacji jak w niektórych firmach. Problem jest jak się komuś nie chce pracować, ale to raczej w każdej firmie mu się nie będzie podobało.

gość__

Witam Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie byłam na rozmowie o prace ale z tego co się dowiedziałam to pracownicy są przyjmowani niby na przedstawicieli a potem maja za zadanie sprzątać i układać na polkach w firmie. Nigdy nie dostajesz umowy o prace bo po co najlepiej jak bys pracował na czarno a i ni możesz zajsc w ciąże bo ci od razu wywalają

gość

dziewczyny ktore pracuja to jak by za kare, niemile, nie udzielaja informacji, mrucza cos po nosem, a z biura slychac smiechy i wrzaski, ogolny haos. nie polecam

Zostaw opinię o RBS Kosmetik - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RBS Kosmetik