Inga Kielce

Witam, jestem byłym pracownikiem oddziału tej firmy i niestety w tej pracy doświadczyłam mobbingu ze strony jednej z pracownic, która miała na to przyzwolenie ze strony Szefa, ponieważ wielokrotnie było to zgłaszane ale reakcji niestety nie było. W tej firmie nie liczy się lojalność i uczciwość tylko (usunięte przez administratora) Przywódczynią oddziału jest osoba z zaledwie wyszkształceniem zawodowym i to na jest osobą decyzyjną w kwestii rekrutacji/ zwolnień pracowników a nie Szef. W pracy z tą osoba byłam niestety zdana na słuchanie jej zwierzeń na tle seksualnym ze szczegółami , co było wręcz obrzydliwe i nietaktowne. Według mnie przez takich pracowników firma dużo traci w oczach klientów, szkoda ze tylko Szef nie reaguje mając zgłoszenia od współpracowników.

Grzesiek

Dla mnie to dobry pracodawca i zupełnie nie chce się wierzyć w takie informacje. Firma wypracowała sobie dobrą opinię.

Wielbiciel kosmetyków Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Niestety jest więcej negatywów niż pozytywów w pracy w tym miejscu, a mam doświadczenie w pracy w różnych firmach, a tylko tą wspominam źle. - Godziny pracy - jako przedstawiciel, nadgodziny oczywiście są mile widziane (nie licz że ktoś Ci za nie zapłaci oczywiście, albo chociaż pochwali) - Szkolenia produktowe? Nic z tych rzeczy (wskazówka dla pracodawcy i osób na stanowiskach kierowniczych, w innych firmach takowe istnieją..) - Zarobki - nie będę podawać konkretnych kwot, ale każdy chyba słyszał o czymś takim jak najniższa krajowa, oczywiście istnieje też coś takiego jak premia ale nigdy nie wiesz ile dostaniesz i czy w ogóle dostaniesz (przy odejściu z pracy możesz o niej zapomnieć, już tak na sto procent, nie musisz się zastanawiać kolejny raz) - Atmosfera - niektóre osoby w tej firmie są na prawdę w porządku, chociaż trzeba uważać, nigdy nie wiesz kto kopie pod Tobą dołki, jeżeli już chodzi o pracowników to większość załogi to rodzina, jedna osoba nie do zniesienia, trochę lizusów, trochę manipulatorów, reszta jest bardzo okej. -Praca jako handlowiec- to trochę obraza dla stanowiska handlowca, tutaj jesteś bardziej kurierem, bo latasz z wypchanymi paczkami dla klientek, to nawet trochę śmieszne, ktoś widział handlowca z siatami lub wielkimi kartonami w rękach? to stanowisko ma mało wspólnego z handlowcem, pocieszeniem by było chociaż, jakby można było się później w CV pochwalić stanowiskiem jako Przedstawiciel Handlowy, ale to też odpada bo będziesz miał Sprzedawcę czy innego Konsultanta. O tej firmie krążą już legendy, jeżeli spotkasz byłego pracownika, kilku dane było mi poznać, nigdy nie będzie wspominał tego miejsca dobrze, niektórych osób również, nawet w obsługiwanych salonach kosmetycznych przez tą firmę śmieją się, że każdy po max pół roku ucieka z tego miejsca, taka jest rotacja. Alee to nieprawda akurat, niektórzy odchodzą, niektórzy są zwalniani z dnia na dzień bez podania powodu, tak jak większość komentarzy tutaj, jednego dnia jesteś dobrym pracownikiem, drugiego dostajesz wypowiedzenie. Można jeszcze sporo rzeczy napisać ale wystarczy poczytać inne komentarze, są szczerą prawdą. Żeby nie być niesprawiedliwym dodam plusy pracy w tym miejscu: -nie jest to nudna praca trzeba przyznać, wrażeń aż nadto, ale niekoniecznie pozytywnych, -samo szefostwo nie jest też złe jako osoby, nikt nie krzyczy (chociaż jeszcze tego by brakowało...), jest dość spokojnie pod tym względem. Jest to staroświecka firma, może gdyby znaleźli prawidłową osobę na stanowiska kierownicze mogliby się fajnie rozwijać. Wiedzieliby, że firma która dba o swoich ludzi jest postrzegana nawet przez samych klientów za coś rzetelnego, ponadto pracownik któremu się zwyczajnie uczciwie płaci, dba się o niego, a nie zwalnia i zatrudnia nowego, będzie pracował na 300%, a z różnych historii wiem że były tam osoby pracowite, robiły obroty sprzedażowe a i tak zostały zwolnione bo komuś się tak uwidziało, ze względów prywatnych, trochę profesjonalnego podejścia by nie zaszkodziło. Podsumowując, myślę że istnieją gorsze miejsca pracy, mi jednak na takie nie było trafić. Powiem z czystym sumieniem, jeżeli szukasz pracy, są lepsze miejsca w mieście niż ta firma.

Były pracownik Nowy wpis

Warunki do pracy w Krakowie FATALNE! (usunięte przez administratora) i chaos, wszyscy uciśnieni, szef skąpi na czym się tylko da, wypłatę płaci jakby za kare, nie znają się na stanowiskach na które rekrutują, atmosfera tragiczna, plotkarstwo, nowe osoby nie są miło przyjmowane. NIE POLECAM.

Joanna Nowy wpis
@Były pracownik

Dlaczego uważasz, że nie znają się na stanowiskach, na które rekrutują? Po czym konkretnie tak wnioskujesz? Wspomniałeś też o wypłacie. Chciałabym ustalić na jakie wynagrodzenie netto można liczyć. Napiszesz?

Grzesiek

Zenada Nowy wpis
Klient
@Grzesiek

Hmm.. Może dlatego że jesteś zięciem wl@scicieli? ???? Niech więcej rodziny pisze komentarze to wtedy opinie wgl będą extra

Inga Kielce

@Inga Kielce

100 % procentach prawda. Przykra ale prawdziwa.Szkoda że po tylu latach nic się nie zmienia i odchodzą kolejni dobrzy pracownicy i nikt nic w tym kierunku nie robi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zainteresowany

Podpowiedzcie czy są aktualnie szanse na pracę w firmie?

Nickk
@zainteresowany

Szansa jest zawsze ale większe na zwolnienie ????

Zenek

Bardzo dobra firma i pracodawca, złość , że nie dostał się tu do pracy więc postanawia pisać bzdury?

Bożena
@Zenek

Nie wierze Panie Zenku że Pan tam pracował. Przecież to miejsce pracy dla kobiet...(usunięte przez administratora)

Joanna
@Bożena

@Bożena, czy możesz napisać, jak z Twojej perspektywy wygląda praca w Rbs Kosmetik Bożena Schulz? Wydaje się, że jesteś osobą, która zna dobrze przedsiębiorstwo. Dlatego liczę na Twoją aktywność na tym forum, aby pomóc innym jego użytkownikom.

nick

Z własnego doświadczenia wiem że szef docenia pracę uczciwych i sumiennych pracowników tylko do momentu gdy nie ulegnie manipulacji pewnych wiodących prym osób w firmie. Wówczas ten ogólnie chwalony pracownik z dnia na dzień traci ten status i staje się uciążliwy ... Szkoda że szef w takich przypadkach nie potrafi realnie ocenić sytuacji i traci kolejnego dobrego pracownika .

US - ZUS _ UP

Uwaga (usunięte przez administratora) !(usunięte przez administratora) warunki pracy katastrofalne- inne warunki na rozmowie o prace a inne w rzeczywistości.. wyzysk-

Roberto
@US - ZUS _ UP

Jeżeli ,ktoś rzuca taką opinię ,która jest nie prawdziwa a podważa wiarygodność firmy,musi się liczyć z konsekwencjami prawnymi.

były pracownik

Praca pozoru bardzo przyjemna w rzeczywistości trochę inaczej to wygląda . Trzeba uważać na donosicielki ww oddziale Kraków jak i w oddziale Kielce które tak naprawdę rządzą tą firmą zamiast szef chociaż swoje też mają za uszami i niestety prócz kablowania i wtrącania się życie innych pracowników nie maja nic do zaoferowania ,ani wykształcenia ,ani taktu , wspomnisz że nie masz okresu jeden dzień to już telefon do szefa że prawdopodobnie jesteś w ciąży . A szkoda ponieważ przez nie odchodzą z firmy jak i są zwalniane kolejne osoby które są dobrymi pracownikami. Nie ma jasnego podziału obowiązków i jak coś jest nie tak to obrywają wszyscy . Konkurencyjnej hurtowni pracownica spuściła powietrze w kole to ubaw był po pachy ,szkoda tylko że nikt nie pomyślał że mogła jej się stać krzywda . A wszystko co złe w firmie najlepiej zgonić na byłych pracowników którzy kradli , wynosili itp

gość__

Witam Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie byłam na rozmowie o prace ale z tego co się dowiedziałam to pracownicy są przyjmowani niby na przedstawicieli a potem maja za zadanie sprzątać i układać na polkach w firmie. Nigdy nie dostajesz umowy o prace bo po co najlepiej jak bys pracował na czarno a i ni możesz zajsc w ciąże bo ci od razu wywalają

Marysia
@gość__

Opinie lekko przesadzone.Szefostwo uzaleznione od donosicieli .... Zobaczymy co dalej poczekamy na wyniki ......

Ag

Polecam praca super, jak jest jakiś problem, potrzebowałam wolny dzień nie było problemu. Urlop ustalamy kilka miesięcy wcześniej żeby się nie nakładały wszystkie w jednym terminie. Są wyjazdy szkoleniowe, integracyjne (dwudniowe :D), wspólne wigilie itp. to fajny klimat buduje. Niektóre koleżanki pracują już tutaj dość długo. Po urlopie macierzyńskim wracały z powrotem do firmy i pracują do dziś. Firma się rozwija więc to jest plus, przez to szukają cały czas kogoś do pracy. Ode mnie duży plus za atmosferę, podejście do pracownika i całokształt jako miejsce pracy.

Karol
@Ag

Dziękuję za Twoją opinię. Widać z niej, że jesteś zadowolona z zatrudnienia i warunków pracy. Piszesz, że firma się rozwija i poszukuje nowych pracowników. Na jakie stanowiska są prowadzone rekrutacje i jakich kwalifikacji wymaga pracodawca od pracownika? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest trudna do przejścia? Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Andrzej

@KK, możesz powiedzieć czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak wygląda okres próbny? Wynagrodzenie połączone jest z systemem premiowym? Aktualnie nie znalazłam ofert pracy do firmie RBS Kosmetik, czy można złożyć aplikację mimo to?

KK

Super atmosfera, zgrany zespół, wyjazdy integracyjne. Jak ktoś "pracuje" 5 dni i narzeka że musi coś robić to po co szukał pracy. Najlepiej niech świadczą osoby które pracuje po kilka lat i dłużej.

Jakim pracodawcą jest Rbs Kosmetik Bożena Schulz? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Ala

Nie polecam, umowa najniższa krajowa o ile ktoś ma umowę, reszta w rękę. Powinien ktoś się tym zainteresować. Jeśli ktoś zada więcej pytań w oddziale Kielce, to wiedza jest średnia. Ogólnie dobrze być cwaniakiem, wtedy się wyjdzie na swoje.

lenus

to zwykła hurtownia kosmetyczna.. Pewnie wiele osób unika pracy w takim miejscu z obawy o nawał roboty. Ja widze pozytywne komentarze, widze ich stronę i chętnie pracę bym tutaj podjął. Może niekoniecznie na magazynie, ale jako kierowca czy przedstawiciel. Czemu by nie :)

Gość

Witam. Ja pracuje już bardzo długo i nie zauważyłam takich problemów. Fajny zgrany zespół. Wiele osób pracuje tu już bardzo długo wiec raczej jest to świadectwem że atmosfera jest dobra, niema rotacji jak w niektórych firmach. Problem jest jak się komuś nie chce pracować, ale to raczej w każdej firmie mu się nie będzie podobało.

gość

dziewczyny ktore pracuja to jak by za kare, niemile, nie udzielaja informacji, mrucza cos po nosem, a z biura slychac smiechy i wrzaski, ogolny haos. nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Rbs Kosmetik Bożena Schulz - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rbs Kosmetik Bożena Schulz
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Powstańców Wielkopolskich 18 lok. 1.08