Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk

Kraków

Opinie o Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk

Joanna

@maro to ważne, że można w firmie zdobyć cenne doświadczenie. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda obecnie praca w Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk? Na co mogą liczyć potencjalni pracownicy?

ladicze

Na ta chwilę @zmefira ich strona internetowa jest w przebudowie, nie ma więc ogłoszeń o pracę tam, ale to chyba kwestia czasu, swego czasu firma zatrudniała swoich pracowników na umowę o pracę. Jak jest w tej chwili nie wiem, ale raczej nie odeszli od tego

zemfira

Witam! Wie ktoś, czy mają teraz oferty pracy?

maro

Pracowałem w ZUH Tadeusz Kowalczyk. Później dużo łatwiej znaleźć pracę, bo robią dobre projekty i mają wielu Klientów. Na życzenie dostajesz również rekomendacje, a to bardzo dużo daje. Może i kasa nie jest największa ale też tragedii nie masz

maro

Zawsze "coś za coś". Z reguły zdobywając doświadczenie dostajesz darmowe praktyki i staże. Jeśli wyegzekwujesz rekomendacje to są pisane byle jak. Może i zarobki nie są duże, ale "przeczekałem" ten etap w moim życiu, zdobyłem doświadczenie, rekomendacje i praktyki przy ciekawych projektach i teraz moje wynagrodzenie jest naprawdę bardzo wysokie. Także polecam ze swojej strony. Kokosów nie zarobisz od razu.

maro

Polecam firmę Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk !!!

Blanca

W firmie Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk byłam na stażu, a następnie podjęłam pracę. Dzięki doświadczeniu jakie nabyłam w Tej firmie, otrzymałam bardzo dobrą propozycję pracy na stanowisku kierowniczym. Jestem zadowolona z pracy w ZUH Tadeusz Kowalczyk i z pewnością mogę Tą firmę polecić jako pracę na "starcie zawodowym".

Adrian

Pracowałem w firmie ZUHTK krótki okres,ale złego słowa na jej temat nie mogę powiedzieć.Praca bez stresu,nikt nad Tobą nie stoi i nie patrzy się na rece.Problemy osobiste zmusiły mnie do zwolnienia sie,a właściwie to poprostu nie pojechałem do pracy tylko zjechałem do domu.Mimo tego,że zachowałem sie po hamsku w stosunku do pracodawcy to gdy do Niego zadzwoniłem i poprosiłem o szybsze rozliczenie mnie nie stwarzał żadnych problemów.zarobki dobre,możliwość negocjowania warunków,zero przekrętów.Gość jest naprawde uczciwy i gdyby nie moje sprawy prywatne,które uniemożliwiają mi w tej chwili jakąkolwiek prace to dalej bym pracował w tej firmie. Nie chcesz być zrobiony w balona!?-tu nie będziesz

Tadek

Informacja dla użytkowników tego portalu . Portal zamieszcza nie sprawdzone informacje i została z naszeej strony wszczęta procedura prawna o podawanie nie sprawdzonych informacji prośimy osoby które pracowały albo odbywały staż w naszej firmie o kontakt . Pozdrawiam Tadek Kowalczyk .

stażysta

Spinacza w biurze Stażystka 19 nie umie trzymać a opinie pisze bo po krótkotrwałym szkoleniu nie dostała skierowania na staż do firmy . Stąż to nie szkoła dla dzieci tylko praktyka i praca . Obecnie pracuje dwoje stażystów i pięciu pracowników w firmie i nie zwalniają się z powodu złych warunków pracy .

stażystka 19

Gołym okiem widać, że szybko pojawiają się komentarze "wyrównawcze" ...

Elektron

Właśnie minął rok od kiedy znalazłem się w ZUH-u. Pierwsze pół roku na stażu, drugie pół na umowie. Zarobki są zadowalające a warunki pracy dobre. W ciągu tego roku wiele się nauczyłem i poznałem. Polecam współprace z tą firmą

stażystka 19

Szczerze odradzam tą "firme"!!! Miałam tam iść na staż i całe szczęście, że tak się nie stało. Co do samej firmy to zamiast normalnego biura jest jakieś pomieszczenie mieszczące się w prywatnym mieszkaniu właściciela "firmy". To drugie pomieszczenie w innym budynku ciężko nazwać biurem.... Z tego co się dowiedziałam nie ma tam stałych etatów tylko cały czas nowi ludzie. Po okresie stażu dawana jest umowa na niezbędne minimum i tyle. (usunięte przez administratora) Chociaż na rozmowie mówiono mi, że będę przychodzić w ustalonych wspólnie stałych godzinach, to okazało się zupełnie inaczej. Raz w godzinach rannych, a raz w popołudniowych. Nie byłoby problemu gdybym dowiadywała się o tym wcześniej, a nie z dnia na dzień albo i jeszcze tego samego dnia... Nawet ostatnio szukając stażu kilkanaście razy natknęłam się na ogłoszenia pracy w ZUH. Dziewczyny błagam.. nie dajcie się namówić...

nastka

Firma ZUH(usunięte przez administratora) prowadzi działalnośc od 18 lat . W trakcie działalności byli przyjmowani na praktyki i staże studenci z kierunku studiów elektrotechniki i administracji/zarządzania/finansów. Wielu z nich ukończyło staże i pomyślnie podpisało umowy z firmą bądź z firmami współpracującymi z ZUH (usunięte przez administratora). Firma prowadzi wiele inwestycji np. LPR Balice , Tężnia Solankowa w Kopalni Soli w Wieliczce itd. Praktyki i staże odbywają się z zadowolenie z obydwu stron , dają możliwość zdobycia doświadczenia praktycznego . Firma zapewnia szkolenia BHP , badania lekarskie , możliwość prowadzenia dziennika praktyk.

donna

Po telefonicznym umówieniu się na spotkanie przyszłam na rozmowę . Rozmowa była konkretna , a Pani bardzo sympatyczna. Po rozmowie zostałam zaproszona na szkolenie gdzie zostały sprawdzone moje umiejętności biurowe. Później zostały wypełnione dokumenty do stażu i otrzymałam po 3 tyg zgoda na staż z UP na 6 miesięcy. Po stażu zostałam zatrudniona w firmie. W trakcie mojego stażu byli też zatrudnieni inni stażyści elektrotechnicy , którzy również dostali pracę.Firma nie przyjmuje wszystkich inżynierów na staż którzy nie mają wcześniejszego przygotowania merytorycznego z zakresu elektrotechniki.Szczerze polecam firmę !

Zostaw opinię o Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.U.H. Tadeusz Kowalczyk