Opinie o ASPECT NIERUCHOMOŚCI w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ASPECT NIERUCHOMOŚCI, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ASPECT NIERUCHOMOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASPECT NIERUCHOMOŚCI w Kraków

Weronika Nowy wpis

To forum pracownicze a ja tu żadnej opinii o tej firmie z punktu widzenia pracownika nie widzę! To kto nam uchyli rąbka tajemnicy i opiszę jak się pracuje dla tej firmy? Jakby tak jeszcze udało się to zrobić z uwzględnieniem wysokości wypłaty to już w ogóle byłabym bardzo wdzięczna, bo chce tam podjąć pracę a nie wiem czego się spodziewać.

Anna Nowy wpis
Klient

Biuro Nieruchomości Aspect w Rybniku, profesjonalne podejście do klienta pomoc, doradztwo, rozmowa na wysokim poziomie. Jeśli miałabym kogoś polecić to polecilabym Panią Katarzynę Kufke serdeczna osoba i bardzo skuteczna.

Natalia Nowy wpis

Ten wątek dotyczy akurat firmy w Krakowie. Bardzo dobrze się pracuje, fajni ludzie i przyzwoite zarobki.

tfu Nowy wpis

Opinia dotyczy co prawda oddziału w ZABRZU, ale to jakaś porażka. Przez telefon pytałem się czy są to spotkania indywidualne, etc. Czy pani rekrutuje czy też chce kogoś zrekrutować. Zaprosiła mnóstwo osób, tak że kandydaci mijali się w drzwiach przy wychodzeniu. Na pewno nie był to proces rekrutacji, bo zaprosiła by kilka osób, a ona zbierała ludzi przez praktycznie 2 tyg po co najmniej parę spotkań dziennie... Nie wiem czy prowadzi jakiejś badania, ćwiczy sobie coś - może pracę magisterską - kto wie? Ale na pewno nie zamierza nikogo zatrudnić, ew. szuka jelenia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ASPECT NIERUCHOMOŚCI? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Sik

Okropna obsługa ,szukanie profitu,za wszelka cenę, czuję się (usunięte przez administratora) jako klient

Halina

Z informacji na stronie pracodawcy ASPECT NIERUCHOMOŚC http://www.aspect.info.pl/artykul,102 wynika, że firma oferuje wysokie i konkurencyjne prowizyjne wynagrodzenie. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w tej firmie i mógłby się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat? Każda opinia się przyda.

Zostaw merytoryczną opinię o ASPECT NIERUCHOMOŚCI - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ASPECT NIERUCHOMOŚCI