Opinie o Marek Stolarczyk Apteka Prywatna Galen w Kraków

counter
3 2 21 5 1
Klara Nowy wpis

Zawsze można zostać w domu bez pracy i nie trzeba będzie się męczyć. Dla mnie firma jest dobrym pracodawcą i polecam!!

Pracownik Nowy wpis
@Klara

Fajnie, że jest Pani zadowolona z pracy, ale nie chodzi o popadanie w skrajności, czyli siedzenie w domu i nie męczenie się, tylko o delikatną poprawę warunków pracy dla farmaceutów w aptekach. To chyba ktoś miał na myśli.

Doris

Totalnie nie polecam!!!! Nie ma pacjentów, wszystko zrobione...ale nie wolno ci nawet przycinać na 5min zeby nogi odpoczely. Masz byc 10h non stop na stojaco... Bo uslyszysz.. Kamera patrzy

KLIENTKA-SZEF FIRMY HANDLOWEJ Nowy wpis
@Doris

Byłam ostatnio w jednej aptece i widziałam, jak nerwowo i szybko próbowano mnie obsłużyć. Jakbym była królową Elżbietą i każda sekunda mego życia była na wagę złota.To jest chore. Traktuje się teraz pracowników, jak (usunięte przez administratora) Właścicielu sam sobie stój i chodź cały dzień bez chwili odsapnięcia i odpoczynku dla nóg i to pod okiem kamery. Ciekawe, ile wytrzymasz? Dzień, dwa? Dla mnie, jako klientowi, jest czasami aż głupio i nieswojo, jak pracownicy nie obsługują normalnie, w normalnym tempie, tylko biegają nerwowo, jak kot z pęcherzem. To są zwykli pracownicy, którzy tez mogą się źle czuć w danym dniu, może ich coś boleć i chyba nic się nikomu nie stanie, jak na chwile sobie przysiądzie. Mnie jako szefowej byłoby wstyd tak traktować swoich pracowników! Zresztą co to za głupie zwyczaje powstały, ze pracownicy aptek maja cały czas stać? Czy nie lepiej by się im pracowało, jakby mieli przy kasach jakieś regulowane krzesełka? Czy jak idę do banku, to pracownik obsługuje mnie na stojąco, czy jak idę do biura podroży, to tez mnie obsługują na stojąco a w sklepach kasjerzy? Może czas tę powszechną, nikomu niepotrzebną głupotę zmienić i to we wszystkich aptekach!

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 85 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

TakNie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Marek Stolarczyk Apteka Prywatna Galen?

Nickt
@Pytanie

W siedzibie apteki do której aplikujesz

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

czarna

Nie polecam. Polityka gróźb i zastraszania. Pranie mózgów kierownikom, którzy wyżywają się na innych pracownikach. Dużo zależy od apteki ale w większości tak jest... Zarobki dla technika od 1800 - 2300. Dostajesz listę preparatów które trzeba polecać. Każdy preparat ma inna liczę punktów. Za jeden punkt jest 15gr. Na koniec miesiąca podliczana jest liczna punktów i wpłacana jest za to premia. Ale warunkiem aby tą premię otrzymać jest koszyk ponad 23zł. Tzn musisz namawiać i wciskać ludziom tak aby zostawili u Ciebie więcej niż 23zł. Kwota koszyka też jest różna w każdej aptece. ustalana indywidualnie do apteki. Ale głównym warunkiem aby dostać pieniądze za sprzedaż preparatów punktowanych jest ogólna rentowność czyli musi być dobry obrót apteki. Mimo że nie uda Ci się wyrobić średniej koszyka to i tak musisz wciskać preparaty z listy bo jak nie to przyjeżdża koordynator i się pyta dlaczego to sprzedałaś a nie to. Pisze się też raz na jakiś czas sprawdzian ze znajomości składów leków i suplementów. I oczywiście pytanko ile który preparat na punktów, musisz wiedzieć na pamięć. Dziwne zasady której utrudniają pracę.

Tak8Nie1
Pozytywnie
@czarna

Pracuje w firmie prawie 3 lata i ponad połowa z tego co piszesz to nie prawda. Żadnego zastraszania itd nigdy nie doswiadczylam. Osobiście bardzo polecam tą firmę i nie wyobrażam sobie zmiany na inną !

Tak4Nie1
Debiczanka
@Pozytywnie

Czytaj ze zrozumieniem... Masz napisane, ze zależy od apteki. W Twojej może tak nie ma ale w mojej też kolorowo nie było. W Dębicy i w Mielcu coś strasznego. Kierowniczki straszne, jedna podpuszcza drugą i cierpi na tym caly personel... A Pani włascicielka J.T woli udawać, że jest ok chociaż personel zgłaszał, że zle sie dzieje...

Tak11Nie

Ruda
@czarna

Również nie polecam. Potwierdzam zasady otrzymywania premii. Stresująca atmosfera pracy, ciągła obserwacja i ocena, moim zdaniem brak szacunku do pracowników. Dziwne i niesprawiedliwe podziały obowiązków w pracy.

Tak5Nie2

Maja
@Pozytywnie

Bzdury piszesz!! To prawda!! Polityka zastraszania!!!! Strasznie kamerami

Weronika

Podpowiedzcie czy apteka potrzebuje może teraz farmaceutę?

B
@Weronika

Szukają. A pracą w jakim miescie jesteś zainteresowana?

Magda

Do @Wiki To już lepiej nic nie dawać i się nie ośmieszać. Wystarczy zobaczyć jakim autem jeździ właścicielka i nie pisz głupot, że firmy nie stać na kosztowne podarunki. Już lepsza byłaby czekolada niż darmowy długopis od przedatawiciela bo właśnie przez takie gesty widać jaki jest stosunek do pracownika.

Tak1Nie2
Wiki

Czasami nie warto robić dobrych gestów bo może być odebrane właśnie tak jak to opisuje @MYR FARM. Nie każda firma może robić kosztowne podarunki

Tak2Nie1

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Apteka Galen? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

MYR FARM
@Administrator

Nie polecam. Słabe zarobki na tle innych aptek a do tego same chore wymagania i zasady nieadekwatne to wynagrodzenia. Ciągła obserwacja. Kierownicy ciągle zastraszają: "Dziewczyny kamera cały czas patrzy...." Oczywiście w każdej aptece pewnie jest inaczej ale polityka wszędzie ta sama. A na święta bożego narodzenia dostaniesz długopis....I to nie żaden dobrej jakości albo znanej firmy....Normalny długopis tylko w etui. Żenada.

Tak6Nie1
Aga

Ja pracuję już jakiś czas i jest spoko. Do systemu premiowego też można się przyzwyczaić;) Jak trafisz na dobrą ekipę to bedzie każdy zadowolony. Ale też chodziła plotka po firmie, że na podkarpaciu jakieś afery byly, kierownicy mobbing stosowali. Ale gdzie dokladnie to nie powiem;)

Tak19Nie

Agi

Super atmosfera wszystko ok

Tak4Nie

pp

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć w kwestii warunków pracy w sieci GALEN ?? Jakie zarobki, jaka atmosfera i system pracy??

Tak35Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Stolarczyk Apteka Prywatna Galen - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad