Apteka Galen

Kraków

Opinie o Apteka Galen

Aga

Ja pracuję już jakiś czas i jest spoko. Do systemu premiowego też można się przyzwyczaić;) Jak trafisz na dobrą ekipę to bedzie każdy zadowolony. Ale też chodziła plotka po firmie, że na podkarpaciu jakieś afery byly, kierownicy mobbing stosowali. Ale gdzie dokladnie to nie powiem;)

czarna

Nie polecam. Polityka gróźb i zastraszania. Pranie mózgów kierownikom, którzy wyżywają się na innych pracownikach. Dużo zależy od apteki ale w większości tak jest... Zarobki dla technika od 1800 - 2300. Dostajesz listę preparatów które trzeba polecać. Każdy preparat ma inna liczę punktów. Za jeden punkt jest 15gr. Na koniec miesiąca podliczana jest liczna punktów i wpłacana jest za to premia. Ale warunkiem aby tą premię otrzymać jest koszyk ponad 23zł. Tzn musisz namawiać i wciskać ludziom tak aby zostawili u Ciebie więcej niż 23zł. Kwota koszyka też jest różna w każdej aptece. ustalana indywidualnie do apteki. Ale głównym warunkiem aby dostać pieniądze za sprzedaż preparatów punktowanych jest ogólna rentowność czyli musi być dobry obrót apteki. Mimo że nie uda Ci się wyrobić średniej koszyka to i tak musisz wciskać preparaty z listy bo jak nie to przyjeżdża koordynator i się pyta dlaczego to sprzedałaś a nie to. Pisze się też raz na jakiś czas sprawdzian ze znajomości składów leków i suplementów. I oczywiście pytanko ile który preparat na punktów, musisz wiedzieć na pamięć. Dziwne zasady której utrudniają pracę.

Debiczanka
@Pozytywnie 13.04.2017 20:45
Pracuje w firmie prawie 3 lata i ponad połowa z tego co piszesz to nie prawda. Żadnego zastraszania itd nigdy nie doswiadczylam...

Czytaj ze zrozumieniem... Masz napisane, ze zależy od apteki. W Twojej może tak nie ma ale w mojej też kolorowo nie było. W Dębicy i w Mielcu coś strasznego. Kierowniczki straszne, jedna podpuszcza drugą i cierpi na tym caly personel... A Pani włascicielka J.T woli udawać, że jest ok chociaż personel zgłaszał, że zle sie dzieje...

Ruda
@czarna 04.02.2017 12:44

Również nie polecam. Potwierdzam zasady otrzymywania premii. Stresująca atmosfera pracy, ciągła obserwacja i ocena, moim zdaniem brak szacunku do pracowników. Dziwne i niesprawiedliwe podziały obowiązków w pracy.

Agi

Super atmosfera wszystko ok

pp

Witam. Czy ktoś może się wypowiedzieć w kwestii warunków pracy w sieci GALEN ?? Jakie zarobki, jaka atmosfera i system pracy??

Zostaw opinię o Apteka Galen - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteka Galen