Opinie o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIMED Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VIMED Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Martyna Wojciechowska

Postanowiłam umieścić swoją opinię, ponieważ szukając pracy sprawdziłam różne opinie, między innymi na go work. Niepotrzebnie negatywnie się nastawiłam i być może przeszkodziło mi to w dostaniu tej pracy na stanowisku asystenta dla dietetyka. Spotkanie było bardzo miłe, merytoryczne. Forma zatrudnienia bardzo elastyczna. Dostałam kilka cennych wskazówek, które wykorzystam. Dietetykom bardzo trudno odnaleźć się na tym rynku, możemy osiągnąć w tym zawodzie dużo tylko przez doświadczenie. W tej klinice mogłam je zdobyć...

@Martyna Wojciechowska

Dlaczego opinie, które tu przeczytałaś przeszkodziły Ci w dostaniu tej pracy? nie bardzo rozumiem

Iwona
@Martyna Wojciechowska

Dziękujemy Pani Martyno za miłe słowa. Jesteśmy kliniką, do której przychodzi bardzo wiele propozycji współpracy. Zapraszamy na spotkania bardzo wiele młodych osób świeżo po studiach takich jak Pani. Cieszymy się, że tak dużo młodych ludzi, wybierając zawód dietetyka chce pomagać, wspierać ludzi w codziennym życiu tak jak my. Wierzę, że nasza rozmowa pomoże Pani dalej w szukaniu upragnionego miejsca pracy. Gdyby potrzebowałaby Pani pomocy proszę zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiamy serdecznie Zespół CM Vimed

ściema?
@Iwona

te opinie są tak sztucznie napędzane przez Vimed, że aż przykro patrzeć. Z merytoryką Zespół CM Vimed ma niewiele wspólnego

Nie tylko nie polecam, ale szczerze odradzam współpracę z tym pracodawcą. Praca co najwyżej na kilka miesięcy. Brak perspektyw i przede wszystkim stabilizacji. Nigdy nie wiadomo co nas czeka następnego dnia, ile nieprzemyślanych zmian i nowych obowiązków nie zawartych w umowie nam przybędzie. Ciągły stres, frustracja i brak możliwości wyrażania własnego zdania. Duża rotacja wśród pracowników jest zauważana przez pacjentów, którzy o to pytają i wprawiają w zakłopotanie :)

CM VIMED
@pracownik

Podziękowalibyśmy za tę opinię, gdyby była prawdziwa. Na podstawie treści tej opinii odnosimy wrażenie, że nie pisał jej pracownik. Fakty sa zupełnie inne: Większość pracowników to osoby zaangazowane, odpowiedzialne, z kilkuletnim stażem. W firmie funkcjonuje wewnętrzny system komunikacji, który pozwala każemu wyrazić swoją opinię przez 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu. Szefowie zawsze mają czas dla pracowników, kiedy tylko zostaną o to poproszeni. Ludzie są wobec siebie życzliwi, a nawet serdeczni, choć zdarzają się czasem nerwowe sytuacje, ale to tylko dlatego, ze wszystkim bardzo zależy na zapewnieniu pacjentom najwyższej jakości świadczonych usług. W końcu zajmujemy sie zdrowiem i nie możemy pozwolić sobie na błędy:)

Modzelwska

Polecam Centrum Medyczne Vimed. Bardzo przyjazna atmosfera wśród pracowników, zgrany zespół , bardzo pomocny i oddany .

Kuba

Jeśli ktoś chce firme oczernić zawsze znajdzie jakiś powód. Idealnie nie jest ale nie ma na co narzekać!!

Recepcjonistka

Profesjonalna i szczegółowe badanie potencjalnego pracownika. Dostałam do wypełnienia różne ankiety i testy psychologiczne.

Czy nie zamierzam zmieniać pracy w najbliższym czasie, Czy słyszałam wcześniej o firmie, jaki jest mój stosunek do zdrowego odżywiania, jakie są moje oczekiwania finansowe, czy nie szukam pracy ukierunkowanej na studia itp.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Bogdan

Moi drodzy, pomóżcie i poradźcie, czy firma VIMED poszukuje obecnie pracowników do pracy w swojej firmie? Jeżeli tak, to czy ktoś z Was wie może, jakie stanowiska wymagają obsadzenia? Szukałem informacji na ten temat, jednak w internecie nie mogłem nic znaleźć. Na oficjalnej stronie internetowej firmy jest tylko ogólna informacja dla osób chętnych do pracy. Brak szczegółowych ofert.

Łukasz Wolski

Szukam pracy w dziedzinie marketingu. Znalazłem ogłoszenie centrum medycznym vimed jako specjalista do spraw marketingu. Czytając u Państwa opinie byłem bardzo sceptyczny na ofertę z vimedu. Złożyłem CV i byłem bardzo zaskoczony zadzoniła do mnie pani zaprosiła na spotkanie. Na spotkaniu były obecne dwie osoby. Rozmowa była bardzo profesjonalna bez przepytywania bardzo merytoryczna. Mimo że nie udało mi się przejść do kolejnego etapu, to chciałem napiszać wszystkim którzy szukają teraz pracy , nie zwracajmy uwagi na opinie, sami przekonujmy się i wyrabiajmy sobie zdanie. Pisze dlatego że była to jedyna firma , która zadzwoniła , podziękowała za spotkanie i życzyła mi powodzenia. Dla osoby poszukującej pracy jest to bardzo ważne, szacunek i poważne traktowanie. Po takim zachowaniu aż szkoda że nie dostałem tej pracy. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy. Trzymajcie się.

Iwona
@Łukasz Wolski

Panie Łukaszu pięknie dziękujemy za tak miły wpis. Życzymy wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i osobistym. Z wyrazami szacunku CM VIMED

@Łukasz Wolski

Hey Łukasz dziękuje za Twoją opinię byłam na spotkaniu, było naprawdę bardzo dobrze. My szukający pracy musimy się wspierać i mądrze podpowiadać. Dzięki Monika

Dominika

@Łukasz Wolski, czy możesz przedstawić, jak dokładnie wyglądała rozmowa o pracę na stanowisko specjalisty do spraw marketingu w firmie VIMED? Czy w trakcie tej rozmowy osoba rekrutująca w jakiś konkretny sposób sprawdzała Twoje umiejętności, które należy mieć, aby móc z dokładnością wykonywać swoje obowiązki na tym stanowisku? Twoja odpowiedź może być pomocna dla osób, które w przyszłości będą udawać się na rozmowę. Z pewnością doda im to pewności siebie, stając przed osobami rekrutującymi.

Dominika

@Jackkuś, możesz opisać swoje doświadczenia związane z pracą w firmie VIMED? Rozumiem, że masz inne zdanie na temat panującej atmosfery i warunków pracy w tym miejscu? Jeżeli możesz, to opisz swój punkt widzenia, sytuacji, które były poruszane w tym wątku.

Jackkuś

Większość ludzi, pisze sam hejt, zamiast zastanowić się dlaczego dzieją się sytuację, które opisujemy. Jak ktoś przychodzi do pracy, aby nic nie robić i odebrać wypłatę, no to chyba pomylił czasy - to nie komuna ...

Dominika

@Ewa K, jak myślisz, czy w przyszłości jest jeszcze szansa, że kiedyś wrócisz do pracy w firmie VIMED? Czy w swojej dalszej karierze zawodowej, również spotkałaś się z taką atmosferą w pracy jaką doświadczyłaś w tej firmie? Jeżeli możesz napisz również jak ocenisz, to miejsce pracy pod względem rozwoju osobistego? Pracodawca dbał o tą kwestię organizując szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników? Zachęcam do dalszej dyskusji na ten temat.

Karolina S.

Praca jak praca, taka jest moja opinia. Uważam, że nie ma pracy idealnej, ale też nie można się jakoś specjalnie spinać, bo nie mogę raczej narzekać - kasa ok, warunki ok, dobra umowa.

Paulina
@Karolina S.

Coś w tym jest :) Korzystam z Waszych usług i widzę, że jakoś specjalni smutni nie jesteście :)

Dominika

@Ewa K, jak długo pracowałaś w firmie VIMED? Czy mogłabyś napisać coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Czy poza radością jaka przynosiła Ci praca, możesz również pozytywnie wypowiedzieć się o pozostałych pracownikach, z którymi miałaś możliwość pracować? Napisz, proszę, jak wyglądała ta kwestia.

Ewa K
@Dominika

Niecałe 3 lata. A z resztą ludzi tworzyliśmy fajny zespół :) Atmosfera była ok :) Wiem, że sporo osób z czasów kiedy pracowałam jest tam nadal.

Ewa K

Moja droga życiowa niestety sprawiła, że musiałam opuścić Warszawę, jednak praca w Vimedzie przyniosła mi dużooo radości i pozytywnych wyzwań! Prawda jest taka, że w naszej branży to właśnie praktyka czyni mistrza. Takie doświadczenie procentuje :) Zarobki też były ok - nigdy nie było problemów z wypłatami. Ze swojej strony mogę polecić pracę w Vimedzie.

Abandon

Właśnie miałem składać dokumenty aplikacyjne. Jednak opinie byłych pracowników mnie zniechęciły. Szkoda, że tak jest w wielu firmach. Pozdrawiam

Kajk
@Abandon

A nie myślałaś o tym, że te negatywne wpisy umieszcza konkurencja? Pracowałam w Vimedzie i powiem Ci tak - jest dobrze. Nie wierz we wszystko co przeczytasz w Internecie :)

Do hejtera :)
@Kajk

Ten Twój nick to widzę na wielu profilach klinik warszawskich i wszędzie to samo piszesz. Bawisz się w hejtowanie? Słabe to...

Dominika

@P, atmosfera w VIMED Sp. z o.o. spełnia Twoje oczekiwania. Możesz coś napisać o tym jakie relacje panują między pracownikami? Wspomniałeś również o tym, że jesteś zadowolony ze swojej współpracy z tą firmą? Co najbardziej wpływa na Twoje odczucia związane z zatrudnieniem u tego pracodawcy?

P
@Dominika

Spełnia moje wymagania. Między pracownikami relacje są ok. Wiadomo super przyjaźni nie będzie, ale takie profesjonalne podejście. A co wpływa na takie moje zdanie co do pracy - dobra umowa, a nie żadna śmieciówka, przyzwoite pieniądze. Jest naprawdę dobrze.

Domi
@P

Fakt, umowa w Vimedzie jest dobra. Bez haczykow i z dobrą kasą.

MIki
@Domi

Coś więcej możesz powiedzieć? Chcę się zatrudnić, stąd moje pytanie :)

Domi
@MIki

Jeśli chcesz się zatrudnić to po prostu idź to się dowiesz :) Czasem tutaj nawet odpisują z tego co widzę :) Nie kombinują z jakimiś akcjami w umowie o zerwaniu itp. Umowę czytał mój mąż - adwokat i mówił że jest ok.

MIki
@Domi

Oki, dzięki wielkie :) Moja sąsiadka tam pracowała przez jakiś czas i też mówiła podobnie. No nic, w takim razie trzeba chyba próbować :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w VIMED Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

P

W każdym miejscu pracy atmosfera odgrywa ogromną rolę. Każdy ma inne oczekiwania. Ja lubię swoją pracę, atmosferę w pracy i mogę z czystym sumieniem polecić potencjalnym chętnym kandydatom

Kamila
@P

Też jestem tego zdania. Pracowałam w trzech klinikach i ta atmosfera decydowała o tym jak się czułam. W VIMED było wg mnie w porządku.

M.M.
@Kamila

Ja pracuję do tej pory i jest ok. W przyszłym roku minie 5 lat odkąd tutaj pracuję - praca jest ok. Warunki są dobre i mogę powiedzieć, że w wielu miejscach jest dużo gorzej.

Paulina

Pracuję w firmie 8 lat. Myślę, że to najlepszy dowód na to, że to dobre miejsce pracy :) Jestem zadowolona zarówno ze swojej pracy jak i ze swojego wynagrodzenia. Oczywiście Umowa o pracę. Z koleżankami i kolegami z pracy tworzymy zgrany zespół, dzięki temu na atmosferę nie można narzekać. Praca dla osób komunikatywnych, ambitnych i lubiących się rozwijać. Na pewno nie dla każdego. Firma daje możliwości rozwoju co również jest dużym atutem. Najważniejsze to lubić swoją pracę - ja lubię i polecam VIMED zarówno jako pracodawcę dla potencjalnych pracowników jak i miejsce do leczenia dla pacjentów.

Agata
@Paulina

Również się pod tym podpisuję! Ja byłam krótko, bo koło 2 lat. Przeprowadziłam się w do Trójmiasta i musiałam zrezygnować z pracy w Vimedzie, ale byłam zadowolona z pracy. Miałam umowę o pracę, a na wynagrodzenie nie mogłam narzekać.

Ania M.

Moja córka mocno chorowała od dzieciństwa. Lekarze nie postawili jednoznacznej diagnozy. Dopiero wykonanie testu na nietolerancje pokarmowe , fachowa opieka i terapia przyniosly nam rezultaty. Z radoscia patrzymy na zdrowe dziecko. Uważam, że warto.

Anika
@Ania M.

Miałam podobny problem i też dopiero w VIMED mi pomogli. A trafiłam tam trochę z przypadku, bo poleciła mi ich koleżanka z którą spotkałam się po latach. Też uważam że warto, nie żałuję.

Agata

Pracuję i nie narzekam. Dobre warunki, fajne pieniądze. Polecam

Jak dla mnie świetne miejsce do pracy. Dobra umowa i przyzwoite warunki. Nie ma co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o VIMED Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMED Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VIMED Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMED Sp. z o.o.