Opinie o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIMED Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VIMED Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

demi

Pani Aniu, być może "Vimed bez problemu znajdzie nowych pracowników". Tylko problem Vimedu polega na szanowaniu pracownika i utrzymaniu go w firmie. Myślę, że zauważyła Pani dużą rotację pracowników choćby w recepcji (bo rozumiem, że nadal jest Pani pacjentką, a może przejrzała Pani "na oczy"?). Fizjoterapeuci pracują na innych zasadach i na ogół nie jest to ich jedyne miejsce pracy.

przeczytaj zanim aplikujesz

Nie polecam pracy w recepcji, to najgorsze stanowisko z mozliwych w tej firmie. Wiem z wlasnego doswiadczenia i przestrzegam przed praca w charakterze recepcjonistki. Panie w recepcji sa od wszystkiego, mega wielka odpowiedzialnosc za najdrobniejsze rzeczy, brak okreslonych konkretnych obowiazkow-jestes od wszystkiego (nawet sprzatania) co w porzadnych placowkach medycznych jest nie do przyjecia. Brak odpowiedniej organizacji i komunikacji, brak odpowiedniego szkolenia (rzaden ze starych pracownikow juz nie pracuje) a nowe osoby nie ogarniaja tego co sie tam dzieje. Oprocz caly czas rosnacych wymagan ze strony pracodawcy nie dostaniesz nic innego. Zaluje, ze w ogole trafilam do tej firmy, stracone lata moje zycia. Nie polecam

zdziwiona

Podbijam wątek,napiszcie coś proszę o zarobkach i warunkach. Interesuje mnie stanowisko w rejestracji medycznej. Warto??

KIKI

zastanawiam się, czy jakikolwiek wpis pozostanie bez odbicia piłeczki przez pr VIMED, TO NAPRAWDĘ ZABAWNE

Recepcjonistka

Profesjonalna i szczegółowe badanie potencjalnego pracownika. Dostałam do wypełnienia różne ankiety i testy psychologiczne.

Czy nie zamierzam zmieniać pracy w najbliższym czasie, Czy słyszałam wcześniej o firmie, jaki jest mój stosunek do zdrowego odżywiania, jakie są moje oczekiwania finansowe, czy nie szukam pracy ukierunkowanej na studia itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
małgo

(usunięte przez administratora) Ja nie pracuję juz w Vimedzie i jestem szczęśliwa, dziękuję Bogu, że tak sie stało, nie jestem, ani sfrudtrowana, ani zła to był jeden ze szczęśliwszych dni w moim życiu, WAM też tego życzę

haha - 2012-11-30 01:35:41 pracownikow w firmie vimed pracujach dluzej niz rok hm... jest raptem kilka osob. ze wszystkimi mam swietny kontakt i zadna by tego nie napisala :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) wiec po co podszywac sie pod niby zadowolonych pracownikow? pracuja bo nie maja nic innego, jak dostana oferte minimeanie lepsza kazda z nich odejdzie. to pewne jak 2x2.haha: widzę, że wiesz kto, co i kiedy pisze a kto nie, masz może jakąś szklaną kulę? Do tego zdajesz się być w pozycji monopolisty na wpisy szerzące prawdę na tym forum - niestety nie nazbyt przemyślane! Podstawowe arytmetyczne 2x2 którego użyłaś jako fundamentu Twojej słuszności w wypowiadaniu własnych poglądów być może nie sprawia Ci problemów w rozwiązaniu, niestety jednocześnie udowodniłaś, żę do logiki nigdy nie podchodziłaś albo nie zaliczyłaś. Samo stwierdzenie, że wszyscy pracują w vimedzie bo nie mają nic lepszego jest jednoznaczne z tym, że jest to aktualnie najlepsza oferta pracy na rynku a wszedzie indziej jest tylko gorzej!!!! Gratuluję niezamierzonego udowodnienia, że Vimed to jednak nie jest takie złe miejsce pracy jak się tu mówi! Alternatywnym i jedynym pozostałym ewentualnym wnioskiem z Twojej wypowiedzi, jest to że vimed zatrudniając Twoje koleżanki współpracuje z osobami, które z różnych powodów nie mogą spełnić wymagań innych pracodawców oferujących wymarzone posady. Z czym absolutnie nie mogę się zgodzić, bo znam dużo osób w tej firmie i są to specjaliści starannie podchodzący do swoich obowiązków. Zresztą gdyby tak nie było to firma by się nie rozwijała. Niezależnie co miałaś na myśli, najwyraźniej nie masz wysokiego zdania ani o firmie z którą jak twierdzisz się związałaś ani osobach z którymi jak twierdzisz pracowałaś i jesteś w świetnym kontakcie. To chyba samo wiele mówi! Poza tym, twierdzenie, że osób pracujących dłużej niż rok jest tylko kilka to absolutna nieprawda!!! W imieniu moim i Twoich jak je nazywasz koleżanek, życzę abyś dokładała więcej staranności w formułowaniu wniosków i wypowiedzi. Anonimowo bardzo łatwo jest kogoś skrzywdzić, a niestety już pare razy to się tutaj stało. Pozostałym życzę dystansu do tego miejsca, bo czasami, nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Miłego wieczoru!

Pracownik etatowy

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... nie wierzę w te herezje odnośnie gnębienia pracowników itp. Zatrudniając się w Vimedzie czytałem te opinie i przyznam, że miałem obawy - jednak będąc w firmie niecały rok czasu nie czuję się uciemiężonym - czy jak to tam inaczej nazwać - przez pracodawcę. Wykonuję uczciwie swoją pracę, dostaję za to pensję i każdy jest happy.

haha

Zadowolona

Pracuje tu ponad rok i nie zauważyłam niczego z powyższych. Mialam duzo gorsze sytuacje u poprzedniego pracodawcy, ktory na dodatek nie wypłacił mi 2 ostatnich pensji. W Vimedzie zawsze dostaje kaskę na czas. Firma sie rozwija, i popełnia błędy więc nie będę ich usprawiedliwiać. Jednak jeśli chcesz pracować i jesteś zaangażowana to dobre miejsce. Jesli nie to spróbuj zagrać w Lotto, i moze wtedy spełnisz sie zawodowo na jakiejejs ciepłej wyspie:-) Apropo firmy rodzinne stanowią większość przedsiębiorstw w Polsce.

popieram

popieram poprzedni wpis, cyrk na kolkach ale prawdziwy cyrk, najlepsze jest to ze szefostwo firmy podobno doskonale wie kto pisze ktore wpisy..niezle! I glosno mowia o tym w firmie ze np ten i ten napisal ten wpis... Zalosne? A jednak prawdziwe.Tak, najlepiej zatrudnijcie sie na kasie w biedrze, wtedy nikt niczego nie bedzie od was oczekiwal... or wait, tam tez trzeba pracowac. Wiec zawsze mozna stanac w kolejce po kuroniowke. Wszyscy omijajcie vimed szerokim lukiem, na pewno takich pracownikow nie potrzebuja-kasa za nic, najlepiej kokosy na okresie probnym a w ogole to najlepiej sedziec i (usunięte przez administratora) w stolek z reka wyciagnieta oczywicie po pieniadze. Az kipi tu ambicja i checia rozwoju. Nie dziwie sie ze jest takie bezrobocie. Swiat pelen ksiezniczek i ksiazat. Zamiast siedziec i wylewac zolc na portalu, poszukajcie sobie pracy. Moze polityka? Tam mozna sie przekrzykiwac i dostawac za to kase :) pozdrawiam Haha rozmawia sie w tej firmie z pracownikami jak z ludzmi ktorzy rozumuja na poziomie zwierzat.. Powiedziec swoje zdanie i odczucia mozna powiedziec dopiero jak sie uwolnisz od tego miejsca bo inaczej zrobia wszystko zeby cie zniszczyc. Firma rodzinna to najwieksze (usunięte przez administratora) do jakiego mozna trafic, pracowalam rok wiec wiem co mowie.

Babcia Czerwonego Kapturka

no tak bo na pewno nie mają nic innego do roboty tylko siedzieć na forum i pisać jakieś bzdurne opinie czy odpowiedzi...

Sztuka lekarska XXI wieku to spersalizowana medycyna zapobiegawcza – połączenie tysiącletnich tradycji leczenia chorób oraz najnowszych osiągnięć nauki i techniki. Vimed to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych w Polsce.

Droga małgo pojechałaś człowiekowi dlatego, że wyraził swoją opinię jako pracownik Vimedu. To, że nie przyjmujesz i nie akceptujesz zdania innych osób świadczy tylko o Tobie więc dla mnie osobiście żal jest Ciebie a nie moich współpracowników. Tak współpracowników bo sam też pracuję w Vimedzie i czytając takie opinie jak Twoja ma się wrażenie, że żaden z pracowników nie powinien przyznawać się gdzie pracuje - co oczywiście jest kompletną bzdurą. Pracuję w Vimedzie, dobrze mi z tym i jak na razie nie mam większych powodów do narzekania. Takie jest moje zdanie.

Święty Mikołaj

Patrząc na powyższe wpisy mam wrażenie, że są wyssane z palca - przynajmniej część z nich. Pracuję w Vimedzie (i od razu uprzedzając część komentarzy konkurencji, zwolnionych pracowników czy tam nie wiadomo kogo jeszcze - dziś mam wolne! - żeby nie było, że piszę w godzinach pracy pod presją pracodawcy jak to niektórzy sugerują hehehe) ponad 6 miesięcy - dla niektórych może to za krótko, dla innych za długo - wszystko zależy od podejścia. W każdym razie jak dotąd nie spotkałem się z sytuacją, żeby pracodawca wymagał coś ponad moje siły czy też nie przestrzegał praw pracowników - no chyba nie w tych czasach i nie w XXI wieku co? To, że ktoś się nie sprawdził i nie może pogodzić się z rzeczywistością to jego problem - nic mi do tego, ale czytając te wpisy nie można przejść obok bez żadnego komentarza - szczególnie jeśli pracuje się w firmie, której to dotyczy i jest się z pracy zadowolonym. Nie jest moim celem wypisywać tutaj dlaczego praca w Vimedzie mi odpowiada, dlaczego to dlaczego tamto. Każdy inteligentny człowiek może sobie tak na prawdę odpowiedzieć na to pytanie patrząc na samego siebie.

AAA

Nie rozumiem powyższych wpisów-przecież jest to forum poświęcone opiniom o pracodawcach,a nie rezultatom działalności firmy Pracownicy Vimedu niedostatecznie zrozumieli polecenia swoich przełożonych.

b.w.

s (usunięte przez administratora) dlam i czuje sie duzo lepiej - to samo mowi za siebie a panie z recepcji zawsze mile i uprzejme - wiec szczerze nie wiem skad te opinie powyzej.

zdrowy! pacjent

A ja z czystym sumieniem POLECAM Terapię Fenotypową w VIMEDzie, ponieważ to Centrum Medyczne, jak żadne inne dostrzega, że każdy człowiek jest inny. Dzięki kompetentnemu i wrażliwemu na problemy pojedynczego człowieka zespołowi leczy pacjenta, a nie chorobę. Dostrzega związek między chorobą, a sposobem odżywiania, a co najważniejsze: Terapia poprawia jakość życia w sposób naturalny i bezpieczny.

Pamiętajmy, że sprawnie działający układ odpornościowy jest niezbędny do zachowania zdrowia. Chroni organizm przed infekcjami, zapobiega powstawaniu wielu chorób, także nowotworów. Kiedy mechanizmy obronne słabną, organizm staje się podatny na zakażenia i choroby. Sprawność mechanizmów obronnych zależy w dużym stopniu od czynników, na które możemy wpływać. Kluczowym elementem profilaktyki jest właściwe odżywianie. Poprzez okresowe wyeliminowanie z diety tych pokarmów, które wywołują nieprawidłową reakcję, w połączeniu z procedurą oczyszczania organizmu, możemy wzmocnić układ odpornościowy, zlikwidować tzw. kompleksy immunologiczne, poprawić przyswajalność składników odżywczych oraz przywrócić równowagę hormonalną.

k.

Trudno nie zgodzić się w 100% z przedmówcą, bo stan środowiska faktycznie diametralnie pogarsza się z roku na rok, a my od lat dostarczmy do organizmu produkty obce biologicznie. Tracimy młodzieńczy wygląd, mamy objawy przedwczesnego starzenia się. Dlatego bezwzględnie konieczne jest ciągłe usuwanie produktów metabolizmu komórkowego – w warunkach tak bardzo skażonych cywilizacją bez systematycznej detoksykacji się nie obejdzie. Stąd bez wahania zdecydowałam się na zabieg hydrokolonoterapii, który pozwala usunąć nagromadzone w przewodzie pokarmowym grzyby, pasożyty, toksyczne substancje czy kamienie żółciowe i kałowe. Dzisiaj, organizm człowieka nie radzi sobie już tak sprawnie z ewakuacją toksyn z organizmu. Gdyby było inaczej leki przeczyszczające nie byłyby jednymi z najlepiej sprzedających się w aptekach. Nie notowano by coraz większej ilości nowotworów jelita i wielu innych chorób przewodu pokarmowego. Nie byłoby potrzeby przeprowadzania tak wielu operacji usuwania wyrostka robaczkowego czy pęcherzyka żółciowego. ...a ja natychmiastowo zyskałam uczucie lekkości, przypływ energii i zauważyłam zmniejszenie obwodu brzucha !!

Pomimo postępów medycyny konwencjonalnej, w obecnych “nienaturalnych” warunkach (postępującej degradacji środowiska, przemysłowymi metodami produkcji żywności, wszechobecną chemią gospodarczą oraz aplikowanymi nam od dzieciństwa procedurami medycznymi opartymi na farmakoterapii), nasz organizm jest bezradny, co doskonale widać w zatrważających statystykach zapadalności na choroby cywilizacyjne. Terapia fenotypowa, stosowana wyłącznie w Centrum Medycznym VIMED, to spersonalizowana medycyna zapobiegawcza, która poprzez przywrócenie w organizmie homeostazy, skutecznie zapobiega przewlekłym chorobom cywilizacyjnym, wspomaga ich leczenie oraz cofa skutki przedwczesnego starzenia się.

Zostaw merytoryczną opinię o VIMED Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMED Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VIMED Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMED Sp. z o.o.