Opinie o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie VIMED Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w VIMED Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIMED Sp. z o.o. w Warszawa

Leon

O mało co zostałem ich klientem (Szczęść Boże, że tak się nie stało). Chciałem się zapisać na tlenoterapię. Pani doktor konsultantka okazała się być osobą mało kompetentną. Ta firma jest bardzo droga. Są znacznie tańsze firmy w Warszawie (jeśli chodzi o tlenoterapię). Przykład: Kredytowa 2 lub Wąwozowa. Ich jeden cel to KASA, KASA i jeszcze raz KASA. Nie polecam.

Jedna
@Leon

Ale o czym Pan mówi? Sprawdza Pan sprzęty? Parametry? Skąd są ściągane i jakim tlenem Pana w tych „tańszych” częstują? Raczę się zagłębić w szczegóły a nie patrzeć tylko bo TANIEJ :)

Witam, w jakim systemie się teraz pracuje? kiedyś pojawiło się zapytanie o 12/12, padła przy tym jednak odpowiedź przecząca. Można także prosić o opinię z pracy Pielęgniarek? nie widzę takich wśród ostatnich komentarzy

Adka Nowy wpis

Na ofertę dla asystentki się spóźniłam? Wypatrzyłam ofertę na LinkedIn dla pracownika recepcji z tym, że jest sprzed już dwóch miesięcy. Po takim czasie już następuje zakończenie wdrożenia? Pokazywało ze 5 osób przez tamten portal się zgłosiło. czy możecie przy tym z ciekawości opowiedzieć o rozmowie? jak wyglądała?

Leon

Jedna Nowy wpis
@Leon

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w VIMED Sp. z o.o.?

Recepcjonistka

Profesjonalna i szczegółowe badanie potencjalnego pracownika. Dostałam do wypełnienia różne ankiety i testy psychologiczne.

Czy nie zamierzam zmieniać pracy w najbliższym czasie, Czy słyszałam wcześniej o firmie, jaki jest mój stosunek do zdrowego odżywiania, jakie są moje oczekiwania finansowe, czy nie szukam pracy ukierunkowanej na studia itp.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
G.

Nie polecam podejmowania pracy w Vimed. Zaczynając od tego, że płaca nie jest równoznaczna z wykonywaną pracą (usunięte przez administratora) Pracodawca nieustannie obiecuje premie i benefity, nie dotrzymując słowa. Jeden pracownik musi być jednocześnie zabiegowcem, recepcjonistą, dietetykiem - przygotowywać zalecenia żywieniowe, księgowym, sprzedawcą - (usunięte przez administratora)pacjentów na kolejne, często niepotrzebne zabiegi, sprzątaczką, a często nie dostanie w zamian nawet dziękuję. (usunięte przez administratora) pracowników jest w Vimedzie na porządku dziennym.

Katarzyna

Ostatnia z opinii była wrzucana z rok temu dotyczyła tego, że usługi są według jednego z klientów dość drogie, jak to odzwierciedla się w aktualnych zarobkach? Na stronie w zakładce z kariera jest możliwość wysłania cv, pytanie tylko na jakie stanowiska w ostatnim czasie było jakiekolwiek zapotrzebowanie? w zakładce widniał także dopisek na temat samego rozwoju, czy ktoś się do niego odniesie? jaki zakres?

Czy w VIMED Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Beata

Hmmm, zależy co przez to rozumiesz. Mnie się pracuje nieźle. Atmosfera jest taka jak ludzie, którzy ja tworzą. A ja lubię tych, z którymi pracuję. Przyjdź i przekonaj się sam/sama czy Ci odpowiada.

Iwona

(usunięte przez administratora) Czy pracownik szukający pracy, pragnący się rozwijać, ambitny szuka takich odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. Z wyrazami szacunku Iwona

Czy dużo osób odpada po okresie próbnym?

Ciężko jest w systemie 12/12 w VIMED Sp. z o.o.?

Iwona

Nie pracujemy w takim systemie.

Judyta

@Była Recepcjonistka czyli zero własnych sugestii bo inaczej można się pożegnać z pracą?

@Judyta

Pani Judyto zapraszamy do naszej Kliniki. Jeśli przedstawi Pani się jako Judyta, chętnie się z Panią spotkamy. Z wyrazami szacunku Centrum Medyczne Vimed.

Była Recepcjonistka

Niestety, atmosfera w firmie przypomina zasady panujące w pewnym słusznie minionym ustroju. Ludzie wyrażający własne zdanie faktycznie tam są, ale rychło zwalniani :) Wystarczy wspomnieć napędzane przez VIMED komentarze, które insynuują, że osoby krytycznie wyrażające się na temat tej pracy spędzały 8 godzin na niczym. No tak - to wszystko nieroby. To dlaczego odchodzą z pracy same, skoro im tak dobrze? U Zarządu całkowity brak autorefleksji, pokory, czy samokrytyki. Jest tylko mobilizacja i wymaganie od obecnych Pracowników, żeby gasili propagandą pożary, m.in. na Go Worku. Jeśli nie uważacie komentarzy za konstruktywne, spójrzcie na Wasze statystyki - może liczby w końcu do Was przemówią? Za donosicielstwo można zdobyć tylko plusy - koleżanka miała założoną przez pracodawcę całą teczkę, o której w trakcie pracy nie wiedziała - żadnych rozmów, upomnień. Dowiedziała się przy zwolnieniu, że w teczce były opisy wszystkich sytuacji, w których nie zgadzała się z team leaderką, która to regularnie na nią donosiła bez jej wiedzy. Tym, którzy piszą o spoko atmosferze współczuję dotychczasowych doświadczeń z pracodawcami, a co za tym idzie skali porównawczej. Wszyscy wiedzą, że w tej pracy atmosfera jest tak gęsta, że powietrze można ciąć nożem. A może tak dobrze jest tam po prostu osobom, którym odpowiadają takie gierki i które ten system współtworzą? Bo widzę tutaj wpisy ludzi, którzy pracują po 8 lat. Zastanawiam się, jakim typem człowieka trzeba być, żeby funkcjonować codziennie przez tyle czasu w tak toksycznej atmosferze i nie uciec/nie dostać nerwicy (i nie wspominam tu tej choroby bez powodu). Jak czytam, że Pracownikom jest dobrze, bo są uśmiechnięci do klienta, to się noga pode mną ugina. Oczywiście, że są, bo mimo panujących tam warunków chcą wykonywać swoją pracę rzetelnie i z szacunkiem do drugiego człowieka - dlaczego niczego nieświadomy klient ma płacić ich złym humorem za błędy pracodawcy? Plus - bez uśmiechu od ucha do ucha, prędzej czy później będziesz miał kłopoty, bo firma podstawowych standardów wobec Pracowników nie dotrzymuje (po co? jak się nie podoba, to znajdą kogoś innego, jak kiedyś usłyszałam), natomiast na klientach się już zarabia, więc tu standardy są. Pominę już tutaj chybione i nieprzemyślane decyzje związane z organizacją pracy, oprogramowaniem itp.

PRACOWNIK
@Była Recepcjonistka

A CO KAZALI CI PRACOWAC I PODCHODZIC DO KLIENTOW Z USMIECHEM????? NO SZOK!!! IDZ NA SLUCHAWKI DO JAKIEGOS CUSTOMER SERVICE, TAM SIE NIE TRZEBA USMIECHAC.

Beata

Pracuję tu już prawie 9 lat..... Nikt na mnie nie wymusił napisania tej opinii. Atmosfera to ludzie. Czyli sami ją tworzymy. I nie sądzę, żebym wytrzymała tu dlatego że nie mam się gdzie podziać. Wybór był mój. Zostawiam poprzednią pracę i zostaję tu. Wiadomo, nigdzie nie jest idealnie, najlepiej jest tam, gdzie nas nie ma, ale to jest dobre miejsce do pracy, jeśli pracować chcesz. Ja jestem zadowolona. I proszę bez hejtu - po co to piszesz, to nieprawda, opinia wymuszona. Nie, nie, nie. Opinia moja. Kto mnie zna to wie

Zarząd i Zespół CM Vimed
@Beata

Pani Beatko serdecznie dziękujemy. Wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć co u nas słychać, zapraszamy serdecznie do CM Vimed. Tam spotkacie Panią Beatkę, która od wielu lat opiekuje się naszymi pacjentami. Proszę zadzwonić, przyjść osobiście jeśli maja Państwo pytania. Jesteśmy dla Państwa.... Z wyrazami szacunku Zespół i Zarząd CM Vimed

Kazimierz
@Beata

Cieszy mnie fakt, że jesteś zadowolona ze współpracy z firmą i bardzo dobrze oceniasz atmosferę, bo to dosyć ważne. Chciałbym jednak zapytać jak oceniasz kwestię innych warunków, czy istnieje w Vimed system motywowania pracowników, np. premiowanie bądź inne dodatki do wynagrodzenia? Dzięki.

@Kazimierz

@Kazimierz Vimed to zespół. Chyba śmiało moge powiedzieć ze zgrany, naprawde funkcjinujemy jak w dużej rodzinie. Wspólne spotkania , rozmowy, czy rozwiązywanie problemów. To jest w dużym stopniu ogromną motywacją do pracy. Ale wiem że nie o to pytasz. Tak, poza podstawowym wynagrodzeniem mamy wewnętrzny system premiowania pracowników na ktory tez mieliśmy w oewnym stopniu wpływ. Jasny, przejrzysty i obiektywy.

M.S.

Kilkukrotnie korzystałam z ich usług i zawsze byłam zadowolona. Polecam!

B
@M.S.

to nie jest portal opinii klientów, a pracowników

Sylwana

Piosenka hmmm. Poprostu mniej niż zero - piosenka i rzeczywistość. Najgorszy czas. Po tylu latach jeszcze się pamięta. Buuuu.

Była recepcjonistka

Tyle lat minęło a widzę że w Vimedzie dalej po staremu... Rotacja, stagnacja itp itd to była jedna z dwóch najgorszych prac jakie miałam.

@Była recepcjonistka

Cóż SYNERGIA nie pomogła. Kto pracował, wie o co chodzi ;) A to wychwalanie pod niebiosa vimedu to odgórny obowiązek. Większość pozytywnych opinii to opinie pracowników i ich rodzin i znajomych. Pracownicy są z tego potem rozliczani na zebraniach. Jeśli nie chcesz marnować swojego zdrowia, radzę poszukać pracy jeszcze trochę, bo jestem przekonana, że trafisz lepiej. I tak, na pewno któryś z pracowników będzie się męczył pisząc kolejną odpowiedź, jak to w Vimedzie jest przecudownie itp. Współczuję i pozdrawiam.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w VIMED Sp. z o.o.?

Hmm...wigilia firmowa, organizowana przez samych pracowników i wyłącznie z ich inicjatywy, na nic innego nie liczyć nie można. Ewentualnie szkolenie wewnętrzne, które jest pretekstem do wytypowania osoby do zwolnienia. Jedyne co w tej pracy było fajne to część teamu.Tylko dla tego tyle tam wytrzymałam. Brak perspektyw na rozwój. Pacjenci dziwili się i pytali skąd takie rotacje wśród pracowników, zwłaszcza, że z nimi też często mieliśmy super relacje. Sami jednak po pewnym czasie widzieli ile pożarów gasimy. Ale cała reszta to porażka. Z perspektywy czasu, największym błędem było wręczenie wypowiedzenia tak późno, a kontakt z osobami z teamu, który tam trzymał, został. Zresztą wszyscy i tak stopniowo odchodzili z tej pracy. W cudowne, zachwalające opinie bym nie wierzyła, bo sama byłam z takich rozliczana na "szkoleniach wewnętrzych".

Od prawie 3 lat odpowiadam za Back Office w Vimedzie i aplikując tu również sprawdzałam opinie na tym portalu. Postanowiłam spróbować i przekonać się czy są prawdziwe. Od tego czasu co jakiś czas czytam te wszystkie opinie i już wiem, że są krzywdzące dla nas jako pracowników i mocno nieprawdziwe. Pisane mam wrażenie przez ludzi, którzy nie bardzo chcą dać coś od siebie. Od długiego czasu tworzymy zespół ludzi, którzy wzajemnie szanują swoją pracę, nie jesteśmy anonimowi jak w wielu firmach – jesteśmy pytani o zdanie i bierzemy czynny udział w rozwoju firmy. I co najważniejsze – większość z nas pracuje tu dość długo…. Wiec jeśli ktoś pisze „ duża rotacja” – otóż nie większa niż w każdej innej firmie a nam zależy żeby zbudować zespół zgranych profesjonalistów. Ludzi, którzy nie muszą a chcą ze sobą pracować. W zamian za to firma oferuje naprawdę dobre i co ważne – elastyczne warunki. Cieszę się, że pracuje z ludźmi do których chce się codziennie przychodzić , mieć komfort psychiczny i swobodę w działaniu. Kandydatów natomiast będą namawiała do tego aby przyszli i sami się przekonali jak jest naprawdę a nie polegając na opinii innych tracili szansę na zatrudnienie.

CM VIMED
@Anna

Bardzo dziękujemy za ten wpis i za ciepłe słowa. Do niedawna mieliśmy przekonanie, że to forum tylko dla niezadowolonych, rozczarowanych i negatywnie nastawionych. Osoby pozytywnie oceniające pracodawcę były tutaj wręcz atakowane. To bardzo cieszy, że pojawiło się tu miejsce na inne, bardziej obiektywne opinie. Praca w naszej firmie nie jest łatwa, bo wymaga bardzo dużego poczucia odpowiedzialności, dyscypliny i ciągłego uczenia się. Dlatego zawsze ludzie byli dla nas najważniejsi i stawialiśmy wysokie wymagania, choć pewnie nie raz nie udało nam się uniknąć błędów. Mamy teraz fantastyczny zespół lekarzy, dietetyczek, pielęgniarek, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, konsultantek i pracowników zaplecza. Praca z Wami to prawdziwa przyjemność. Dziękujemy za to, że możemy z Wami współpracować oraz za te wpisy, które pomogą osobom, które dopiero zapoznają się z naszą firmą, uzyskać bardziej rzetelne informacje, z innej perspektywy.

Paula

Wlasnie leci 10 rok mojej pracy w klinice Vimed :)! Przez te kilka lat mialam mozliwosc wiele sie nauczyc, poznac wielu ciekawych ludzi, zdobyc cenne doswiadczenie. Zawdzięczam to swojej ciezkiej pracy, swojemu zaangazowaniu, ale przede wszystkim swojemu pracodawcy, ktory dal mi szanse zatrudniajac mnie:) Przyszlym potencjalnym kandydatom polecam Vimed jako miejsce pracy!!! V

Zarząd i Zespół CM Vimed
@Paula

Paulinko dziękujemy Ci serdecznie za miłe słowa. Jesteś z nami prawie od samego początku naszej działalności. Twoje zaangażowanie, motywacja, odpowiedzialność widoczna jest każdego dnia. Jesteś współtwórcą Naszego Zespołu Vimedowego, który zawsze może na siebie liczyć. Pozdrawiamy serdecznie Zarząd wraz z Całym Zespołem CM Vimed. :-)

Tomasz Wróblewski

Bardzo konkretna i rzeczowa rozmowa kwalifikacyjna. Dziewczyny pracujące na recepcji bardzo miłe i uśmiechnięte. Myślę, że należy wiele rzeczy samemu sprawdzić niż sugerować się tylko czyimiś opiniami.

CM Vimed
@Tomasz Wróblewski

Panie Tomaszu dziękujemy za miłe słowa. Z wyrazami szacunku Zespół CM Vimed

Brak informacji zwrotnej po procesie rekrutacji pomimo zapewnień, że dają znać zawsze.

@Kandydat

Przepraszamy serdecznie jeśli Pan/Pani nie dostał/dostała informacji zwrotniej. Dołożymy wszelkich starań, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jeśli moglibyśmy pomóc. Z wyrazami szacunku Zespół CM Vimed

Zostaw merytoryczną opinię o VIMED Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIMED Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIMED Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIMED Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VIMED Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIMED Sp. z o.o.