Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

laja

Lubię tu pracować, a to chyba najważniejsze

ROZCZAROWANA

Zdecydowanie odradzam pracę w Getin Noble Bank.Brak czytelnego systemu premiowania,niski poziom szkoleń,kadra zarządzająca wykazująca się całkowitym brakiem szacunku do pracowników, posiadam informację z kilku oddziałów w Polsce o niepokojącym traktowaniu pracowników.Pracownicy mówią o mobbingu. W pracy ogromny stres, brak pomocy, atmosfery w pracy. Ciągłe nadgodziny, średnio w pracy przebywa się 10 godzin.

marta
@ROZCZAROWANA

ja mam zupełnie inne zdanie. atmosfera zależy od ludzi, którzy ją tworzą, więc od siebie też trzeba coś dać ;) praca wiadomo,że stresująca i odpowiedzialna ale tyczy się to każdego w takim samym stopniu. Pieniądze ok, szkolenia spokojnie wystarczyły żeby się wdrożyć.

nao
@ROZCZAROWANA

Gdyby taka była reguła tylu ludzi w getinie by ie pracowało. Coś nie mam zaufania do opinii które nie przedstawiają konkretów tylko same uogólnienia,

blanka
@marta

I ja ma podobne zdanie. Jednak u nas głównie się narzeka. Mi szkolenia w zupełnośi wystarczyły a zespół...cóż tak jak wszędzie są ludzie super i tacy, których unikam.

irma
@nao

Mam podobne odczucia. Zero faktów i ta anonimowość. Ja jakoś na korytarzu nie widzę, zę wsyzstcy pracują za karę.

mela
@nao

Do dokładnie. Najlepiej być anonimowym i pluć jadem!

nela

A jest tu ktoś kto pracuje w e Wro w sky? Ja od przyszłego tyg zaczynam, po rozmowach mam miłe wrażenia i chętnie się czegoś dowiem

Masa

Pisałem o pracy w COB, oczywiście

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Masa

Za takie pieniądze i z taką atmosferą lepiej tankować paliwo na Shell'u... i ludzie i kasa słaba :/

nela

A jest ktoś kto pracuje w sky we Wro. Ja od przyszłego tygodnia zaczynam i chętnie kogoś poznam i posłucham opinii realnych a nie narzekania bez sensu

toja

ile trwa pierwsze szkolenie? i po jakim czasie się jedzie na drugie?

e.

Największa zaleta pracy w GetinBanku? Oczywiście zarobki!!!! Po roku pracy w GetinBanku mam sportowy samochód z silnikiem V8 oraz 5 pokojowe mieszkanie o metrażu 140 m2. Polecam prace jako doradca klienta.

dron
@e.

Okradasz klientów? Bo z podstawy i pseudo-premii na pewno tego nie wyrobisz (tym bardziej, gdy pracodawca odgórnie ograniczył wypłacanie premii). Więc po co bezczelnie kłamiesz?!

Edyta

@Kasia i jak oceniasz pierwsze dni pracy w Getin Bank? Czy Twoje obawy się sprawdziły, czy może jednak jesteś zadowolona? Pierwsze dni są bardzo ważne - możesz opowiedzieć, jak wyglądały? Miałaś jakieś szkolenia wdrożeniowe?

moz

Praca jest niełatwa, ale satysfakcjonująca. Mi się podoba

gugu

Solidna firma. Jak dla mnie jeden z najlepszych pracodawców z jakimi mialem do czynienia

takito

Zacząłem pracę niedawno i sobie chwalę. Dobra firma, pracuje się dobrze.

szymski

Bardzo, bardzo dobra firma, żeby się wybić. Bardzo dobrze będę wspominać pracę tutaj. Duża okejka ode mnie

kasia

trochę martwią mnie te opienie bo włąsnie dostałam pracę w getinie i od pryszłego tygodnia zaczynam ale mam nadzieję że sama sobie wyrobię zdanie i będzie ono pozytywne

Edyta

@nera, na pewno część osób lubi to co robi i dobrze czuje się w sprzedaży, tak jak napisała @ASIA często to na tym polega i na pewno wymaga od zatrudnionych dużych umiejętności i odporności na stres. Co do wykształcenia i doświadczenia, o które pytałam wcześniej, czy rzeczywiście są to tak ważne elementy, dzięki którym w Getinie można aż tak wiele zarobić?

ASIA

Jęli ktoś lubi mobbing i ciśnienie na sprzedaż, tłumaczenie się przełożonym dlaczego nie wcisnął konta kredytu czy lokaty to getin jest idealnym miejscem .... Praca w bankowości to już nie to co było 10-15 lat temu - teraz przypomina akwizycję - NIE POLECAM

Edyta

@armagedon, wiele osób pisało, że nie od razu w Getin Bank dostaje się taką pensję, że zależy to od doświadczenia i od stażu. Jaki jest Twój skoro masz zdecydowanie lepiej niż inni pracownicy? To dla innych zainteresowanych dość ważne informacje.

Kaja

Witam, 2 tygodnie czekałam na zatrudnienie w oddziale, otrzymałam mejla z informacją o pozytywnie zakończonej rekrutacji. Pojechałam na szkolenie, po czym w 3 dniu wręczono mi wypowiedzenie z pracy. Dzwoniłam do kadr, do działu rekrutacji a także do dyrektora regionu, nikt nic nie wie, zero konkretów tylko mówienie ze weryfikacja przeszła negatywnie. Widocznie b bogaty bank nie liczący się ze swoimi pieniędzmi, skoro teraz mam mieć wypłacona pensję za okres wypowiedzenia i ze zdążyłam już zaliczyć kurs kasjera złotowo-walutowego.

Edyta

Wiadomo, że każdemu pasuje coś innego, więc ludzie zawsze będą narzekać @monu. Możesz odnieść się do tych szkoleń, o które pytałam wcześniej? Dla osób, które poszukują zatrudnienia w Getin Bank, to na pewno istotne szczegóły, na które zwracają uwagę.

Edyta

@tor jakie szkolenia? Mówisz o szkoleniach wdrożeniowych na nowych stanowiskach? Czy może Getin Bank organizuje szkolenia rozszerzające kompetencje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.