Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Getinmylove

Teraz tylko czekac az zamkna jastrzebie zdroj jak juz zdaza wszystko zautomatyzowac i zrobia jedno wymarzone centrum w wawie. Nosil wilk razy kilka i poniesli i wilka

"Nie zwolnimy nikogo"
@Getinmylove

So true :) Jastrzębie długo nie popracuje. My wytrzymaliśmy niespełna dekadę. Im daję góra dwa, no - może (w porywie) trzy lata, o ile Lechu wcześniej tego "Przylądka Dobrej Nadziei" nie sprzeda, a sprzedawać już próbował, tylko za dużo chciał i nikt się nie skusił. Także węglarkom z Jastrzębia życzymy dobrej zabawy - zwłaszcza podczas comiesięcznej rekalkulacji, z okazji której trzeba wcześnie wstawać. Wcześnie = ok. 4 / 5 rano. O 8 wszystko ma śmigać, aż będzie gwizdało, bo jak nie, to wiecie, co Was czeka... A jak nie wiecie, to Meggi Was oświeci. :)

"Nie zwolnimy nikogo"

Pracuję... a właściwie pracowałam w Getinie od roku 2008 (z małą przerwą). W dniu 23 lutego otrzymałam, razem z prawie 150 kolegami, wypowiedzenie grupowe. Tak, to sławetny COB we Wrocławiu. Cóż mogę powiedzieć o tym miejscu - praca, jak każda inna, trzeba przychodzić, słuchać szefa, robić swoje, typowa korporacja. Ludzie - sami w sobie bardzo mili. Szefostwo... (to z Warszawy) już nie bardzo. Ktoś pisał, że pracownicy są nielojalni... Jakoś nie zauważyłam nielojalności u pracowników. Pracodawca za to się popisał. Przez ponad pół roku przyjeżdżała Warszawka do Wrocławia i płakała, że w Jastrzębiu nie będą zwalniać, bo jak to oni mogą zwalniać ludzi?? No jak! Przecież tak nie wolno! Ludzi trzeba szanować! Po czym przyjechali do Wrocławia 23 lutego i "podziękowali" nam. Tak okazali szacunek swoim pracownikom. Nie przygotowali nawet dokumentów dla osób, które rozważały opcję przeniesienia się do Jastrzębia. Powód? Wrocławscy pracownicy zarabiają często nawet od 70 do 100% więcej niż ci, którzy będą zatrudnieni w Jastrzębiu. Więc po co przenosić kogoś z Wrocławia, skoro można tam zatrudnić dwóch na jego miejsce. Nie ważne, że ta osoba w trzy miesiące może nie ogarnąć wiedzy budowanej we Wrocławiu przez lata praktyki i doświadczenia. Wątpię, czy takie działania przyniosą bankowi oszczędności, ale życzę powodzenia. Zwłaszcza jednej z jego dyrektorek, która - będąc w ciąży kopciła jak jakaś huta. Dziecko urodzi się pewnie ciorne, w sam raz do pracy w Jastrzębiu. Dla mnie luty, dla ciebie maj... Nie polecam "pracodawcy roku" ;)

Rx

COB we Wrocławiu rozwiązują, przenoszą się do Jastrzębia Zdroju i Warszawy.... zwolnienie grupowe

@Rx

Jaką podstawę ma Doradca Klienta?

tu_sie_
@Edziu

widzisz człowieku o czym on napisał, normalny jesteś?

barry

Moja pierwsza poważna praca i przyznam, ze jeśli chodzi o start to jest to bardzo fajne miejsce

alix
@barry

Podobne odczucia u mnie:)

dyso

Muszę się zgodzić

Słodziutka
@barry

CAŁA PRAWDA O GETIN BANKU ! Jestem pracownikiem Getinu. Po: 1.Urlopów nie mamy. bo nie puszczaja. 2.Zusy za pracownika nie sa w całości płacone, wiec na emeryture nie ma co liczyc. 3. Płaca to 1700 na rekę. Premi nie ma bo nie sposob wyrobic. To tylko taka iluzja, premie he he. 4.Kobiety z tej firmy sypiaja z szefem to pewnie ZARABIAJA wiecej. Kto z nim nie sypia ma narne 1700zł i zero wizji na podwyzke. A jak szef sie dowie ze chcemu podwyzke to miesiacami nie pojawia sie i nie odbiera telefonu. 5. Spotkania i wyjazdy organizowane przez ta firme to spotkania integracyjne, pij baw sie i w nocy chulaj dusza piekła nie ma. Nikt nie patrzy , ze ma męża zdrada to normalność. Sypiaja z szefem i menagerem. Jeden wielki (usunięte przez administratora) pod piekną przykrywka. Tylko sa głupie te kobiety bo szef zmienia je jak rekawiczki. Kiedy przestaje sie im opłacać pracowac u niego (premie za sex) to kończą współpracę. Co one myślą że sie zakocha? heh. NIE juz tyle przerobił ...brak słów.

paulina
@Słodziutka

Chory wpis jakiejś rozzalonej istoty,szefowi gratuluję kondycji, chybaże opis jest przesadzony, bo ile można. Nie widzi mi się żeby taki komentarz zmienił choćby meritum usług jakie do zaoferowania ma GNB. Więcej proszę na temat zamiast prywatnej frustracji. Znam bank i jest to poważna instytucja, którą firmuje ekstra właściciel.

Ola
@paulina

Paulina, nie wstyd ci pisać takie bzdury?

teodor
@barry

No musze potwierdzić. Na start jak znalazł

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aneta

Cześć, Dostałam zaproszenie na rozmowę. Obecnie pracuje w Raiffaisenie i mam podstawę 3500 brutto jako Doradca Klienta. W Getinie na jaką wyższą podstawę mogę liczyć? Jak wygląda podstawa i premia?

semi

Spoko się pracuje

pepe
@semi

mi również

Zbieram się już dłuższy czas do napisania mojej opinii o pracy w Getin Banku. Pracowałem ponad 22 lata w jednej z placówek w centralnej Polsce. To co się wyprawia w tym "parabanku" woła o pomstę do nieba, do KNF i do prokuratury. Plany sprzedażowe z kosmosu, głupawe scenki sprzedażowe przeprowadzane przez kierowników i dyrektorów regionalnych, brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracownika a tym bardziej brak poszanowania klienta. Dla ludzi z góry klient jest nikim, jest tylko dostarczycielem gotówki, frajerem który ma kupić inwestycję, konto lub kredyt. Ma tylko zostawić kasę i wynosić się z placówki. Bajki o tym że bank stawia na relacje można odłożyć na półkę. Przez 2 lata niszczono kilku ludzi w naszej placówce. Tacy dyrektorzy jak Marek Pajchert i Andrzej Machlański patrzyli tylko na tabelki, dla nich pracownik się wogóle nie liczył. Kolejna Pani dyrektor, Małgorzata Kalicka - jeszcze gorsza od poprzedników. Praca po 10-11 godzin, na urlop niechętnie puszczają bo braki kadrowe, badania mystery shopper - i wytykanie jak największej ilości błędów. Ogólnie nikomu nie polecam, zwłaszcza w Łodzi.

mozeigory

Pytanie do Doradców. Na jaką pensję podstwawową może liczyć początkujący Doradca w oddziale ?

Gimi
@mozeigory

(usunięte przez administratora)netto przy dobrych wiatrach

@Gimi

Czyli (usunięte przez administratora) brutto? Tyle daje Getin?

Lukasz
@Edziu

Tak. Ja miałem 3 lata (usunięte przez administratora) brutto. 8 lat doświadczenia na windykacji . Pracowałem na zw1.

@Lukasz

Mi chodzi o doradcę klienta w placówce, na jaką kasę może liczyć?

Edziu

Witam Jaka jest podstawa jako Doradca Klienta w średnim mieście. Są jakieś widełki? Jaka pensja wchodzi w grę?

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Może trzeba zmieniać pracę??

Baron

Dlatego zmieniłem. Lidl .(usunięte przez administratora). Jak negocjator mialem(usunięte przez administratora) od 2 lat. Komedyja

bebe
@Baron

Serio (usunięte przez administratora) brutto? A ja tam (usunięte przez administratora) netto chciałam xD

SŁODZIUTKA

Krysz

Ten bank to jakiś żart, na rozmowie o prace oczekuje sie opowiadania jaki to ich bank jest najlepszy i wspaniały i dlaczego, przecież praca to praca nie musze mieć u nich konta i ich lubić, mnie interesuje tylko aby mi płacili. Durne pytania o slabe i mocne strony i inne hr-owe banialuki. Nie podają zarobków, tylko pytają ile chcesz zarabiać i na koniec "jeśli sie zdecydujemy i będzie nas stać to zadzwonimy". Tyle wiem, że jakaś tajemnicza podstawa i premie, o ile cały oddział zarobi. Fatalne wrażenie po takiej firmie

boni
@Krysz

No jak się zniechęcasz po rozmowie rekrutacyjnej to ja dziękujęXD

Spejson
@Krysz

Musisz im wejść w cztery litery , wtedy pracę dostaniesz. Inaczej rozmowa nie zaliczona :)

opos
@Krysz

chyba nie rozumiem w czym jest problem... zwykła rozmowa o pracę

ANJA
@Krysz

Również podobne spostrzeżenia, nie wiem czy nie mam jeszcze gorszego zdania. Rozmowa na południu Polski w jednym z nowo powstałych oddziałów to kompletna żenada. Zero kompetencji osób przeprowadzajacych rozmowę: Pani pytała czy mam przy sobie cv, nie była w stanie w ogóle go odtworzyć. Brak pamięci co do zadawanych pytań. Stale powtarzające się pytania, conajmniej 2 krotnie. Pytania ile by Pani naprawdę chciała zarabiać (Pani nie wiedziała jak zadać to pytanie jakby o tym się nie rozmawiało). Na końcu informacja o zapowiedzi ewentualnego kontaktu bez chęci uzyskania choćby nr tel.ze względu na brak cv. Porażka na całej linii. Jeżeli bank będzie tego typu osoby obsadzal na stanowiskach decyzyjnych to życzę sukcesów:)

zaza

Ja jestem z pracy zadowolona

patryk

Bardzo dobry wybór na start imo

zenek
@patryk

potwierdzam

pepe
@patryk

No fakt. Dobrze można wystartowac z nimi

martyna

Trzeba umieć liczyć i pieniadze ,i na siebie. Praca atrakcyjna, zwłaszcza w obsludze klienta, nigdzie tyle nie dowiedziałam się o ludziach.

Bartek

Coż można napisać . Siedzi człowiek 3 lata w firmie . Niby wierzą w Ciebie , dają Ci na początku fajne stanowisko - najwyższy etap windykacji , cieszysz sie. I z każdym rokiem spadasz w dół , dochodząc do etapu gdzie masz 35 lat , a obok Ciebie siedzi dziewczyna ( nowy narybek ) która ma 24 lata i dopiero co skonczyła studia bez żadnego doświadczenia . Co najbardziej śmieszne , dowiadujesz się że ma 3000 brutto podstawy tak jak Ty ... Co do przełożonych : jedna wielka (usunięte przez administratora) Począwszy od Dyrektora , skończywszy na pseudo liderach. Co poniektórzy są tak ważni, jakby co ranek jedli śniadanie z dr Czarneckim . Ogólnie nie polecam , nie warto . Szkoda nerwów, nie polecam .

ruda

Praca ok, ludzie w porządku, kwestia dogadania się czasami. Szkolenia są, zwłaszcza dla osób, które zaczynają, więc jak się czegoś nie ogarnia to się nie zostaje samemu z problemami. Przełożeni normalni- nie zadzierają nosa i nie dołują. Finansowo też daję radę i nie narzekam.

chip

dla mnie ok

jaaa

Czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy na tym stanowisku ,,Młodszy Specjalista w Zespole Tytułów Egzekucyjnych"? jakie zarobi, atmosfera, cyz jest rotacja itp.?

Krysia
@jaaa

Ponawiam pytanie

@Krysia

Słaba opcja, marne zarobki, mozolna, monotonna praca, ciężka atmosfera, choć miły przełożony.

jak najdalej stąd

zgadzam się z Nick - atmosfera bardzo stresująca, zarobki mało adekwatne, co prawda pakiet szkoleń jest bardzo dobry i nowi pracownicy dostają wsparcie merytoryczne, ale szybko uciekają. Przełożeni przelewają swoje humory na pracowników, motywują raczej do szukania nowej pracy. Wynagrodzenie stabilne - tak stabilne, że nie zmienia się latami. Wszechobecna kontrola :)

niiiicccc

z tym miłym przełożonym to bym nie przesadzała. jak ma focha, to się z nim nie dogadasz.

Nikita

Idealne zajęcie dla osób, które szukają pracy w ciepłym biurze i są zdolne schować głęboko swą ambicję.

ork

Solidna firma, pracuje się okey

aurora
@ork

Jak aktualnie wygląda sytuacja ? Warto przechodzić z konkurencji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.