Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

pierwsza_praca

Nie raz spotykałem się z opinią że młodzi programiści świeżo po studiach mają ogromne oczekiwania finansowe niadekwatne do wiedzy i doświadczenia. Warto jednak zauważyć, że: - programista, tak jak lekarz czy prawnik musi się non-stop dokształcać - książki/ebooki dla programistów to koszt ok 80-120zł/egzemplarz, szkolenia: od 1000-1500 zł wzwyż, egzaminy certyfikacyjne- podobnie. Jeśli zatem programista ma być dobry i faktycznie chce się rozwijać, to pensja rzędu 3 tys zł netto niestety ale na to nie pozwala. Chyba, że firma dopłaca do szkoleń/certyfikatów lub wysyła pracownika na własny koszt- to co innego. Niestety Getin Bank jednocześnie i słabo płaci i nie zapewnia żadnych szkoleń. Socjal na minimalnym poziomie, forma zatrudnienia- "elastyczna". Dlatego nic dziwnego, że zatrudniają głównie świeżaków, którzy na dodatek zwykle po roku odchodzą- tam, gdzie zaproponują im lepsze warunki.

Wołek Katarzyna

Konto Optymalne.Otwiera się niby za darmo . Potem jest wiele cichych aneksów do umowy .Wszystkie niekorzystne dla klienta . Aneksy zamieszczane po kryjomu . Potem ten tzw. bank do tego konta przypisuje kartę Master Kard . Złodzieje podobno wysyłają kartę zwykłym listem . List nie dochodzi bo ginie na poczcie !!!! To mało ważne bo naliczają opłaty za kartę , której de facto nie wysłali , w kwocie 6.99 zł miesięcznie . Zdecydowana większość klientów o tym nie wie . Bank co miesiąc taką sumę nalicza dodając odsetki karne 10 procent . Rośnie zadłużenie spreparowane przez złodziei . Krajowy Nadzór Finansowy o tym wie .I nic nie robi . Może tez ma coś z tego do kieszeni . Bezprawie bankowe dzieje się w państwie europejskim .Członku Unii .

I

Jak sie pracuje na poszukiwaniu kontaktu? W jakich godzinach i czy dzwoni sie do dluzników albo ich rodzin? Ile spraw dziennie trzeba przerobić

aaaa
@I

Bo to co napisał lala jest prawdą tylko te kwoty podziel na 2 a jak zaczynasz pracę przez 3. Te kozaki z 10-tką mają teraz sprawy sądowe o polisolokaty więc pracuj w Getinie, pracuj Pamiętaj że tu zawsze wygrywa Leszek

lala

naprawde wypisujecie dziwne rzeczy ... pracuje w Getinie 3 lata na obsłudze klienta i nie mozna nazekac, normalny opiekun klienta który robi plany zarabia fajne pieniądze 4 tys - 8 tys nie mówie o kozakach co zarabiają ponad 10 tyś, a oszukiwanie klientów to świadczy tylko o człowieku, który to zrobił i jak zawsze odbija sie to na całej reszcie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
hahaha

Getin zatrudnia najtańszych pracowników oraz preferuje lub wręcz wymusza- umowy o dzieło lub współpracę B2B. Umowy o dzieło w kontekście stałej współpracy są dla mnie nie do przyjęcia, bo nie po to je stworzono. Prowadzenie własnej działalności lub zwłaszcza- zakładanie jej bezpośrednio w celu współpracy z Getinem nie ma większego sensu. Do prowadzenia własnej działalności potrzebne są odpowiednio wysokie dochody i stabilne dochody, które po odliczeniu składek, ZUS-ów i opłaceniu księgowości pozwalają na godny zarobek. Getin proponuje wynagrodzenie, przy którym nie opłaca się zakładać działalności. Czy to jest poważna firma? Nie sądzę. Byłem na rozmowie, usłyszałem proponowane warunki współpracy i z miejsca podziękowałem.

śmieciówki

Stabilne zatrudnienie- tak- oferują umowę o pracę...... na 1/16 etatu :P :P Żadnych premii. Żadnych szkoleń. Nie polecam.

pola
@śmieciówki

Ja tam na 1/16 nie jestem zatrudniona i kilka szkoleń mam na koncie wiec nie wiem o co chodzi.

bnm
@pola

Ja zdecydowanie też nie. Hhehe wychodzi zę wszytscy któzy w getinie pracują to męczennicy.

werka
@pola

Moim zdaniem o naszą mentalność i wieczne narzekanie. Ja też w getnie pracuję, nie zamierzam zmieniać pracy co o czymś świadczy.

monu
@bnm

Bo u nas łątwo się narzeka. Nikt nikogo na siłę nie trzyma więc jak nie pauje, to ofet pracy jest na rynku naprawdę dużo.

nera
@werka

Nikt mi nie powie, zę taki tabun ludzi est zmuszanych do pracy w getinie. Przecież to jakiś absurd

Stefan

Praca, Getin Bank, dział IT - to jakieś jaja w biały dzień, chcecie frajerów to przyjmujcie studentów bez doświadczenia, 1/16 etatu to śmiech na sali.

Menadżer na ostrobramskiej

W G flecik mamy nowego od sprzedaży, pseudonim juz nadany to AMWAY .... Metody zarządzania raczej jak z poprzedniego wieku i szkoleń ze sprzedaży kosmetyków. Przyszedł z firmy konkurencyjnej, niestety opinie o nim sa słabe, tam był kierownikiem jednej osoby a notkę napisał i opowiada jakby miał wielki zespół. Trochę nieszczery, trochę zakompleksiony i z wielkim żalem, ze tam juz go nie chcieli. Tam zostawił bałagan i nie poplacone faktury po sobie a tu udaje wielkiego menadżera. Warto sprawdzić referencje i prawdziwe osiągnięcia a pisać więcej juz na jego temat to szkoda czasu.

Service_desk

Który bank zatrudnia na umowy śmieciowe? Podpowiem: Getin Bank. Do niedawna miałem umowę o dzieło + drugą umowę na 1/16 etatu (żal)!!! Jak już pracownicy zaczęli się zwalniać, zaczęli dawać normalne umowy. Ale zarobki jak były kiepskie- tak pozostały. Premii też jak nie było tak nie ma. Można być informatykiem i zarabiać śmieciowe pieniądze na śmieciowej umowie? Można- w Getin Banku. Nie polecam nikomu.

były_pracownik

Najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. Pracowałem w Centrali najpierw na Domaniewskiej potem Przyokopowej. Działu nie podaję, ale niezwiązany z bezpośrednią obsługą klienta. Pracowałem krótko - na szczęście nie mam noża na garde w postaci kredytu na 30 lat i nie musiałem się tam długo męczyć. Osoby na kierowniczych stanowiskach to patologia a procedury, przepływ informacji i różne "udoskonalenia" oraz sposób ich wdrażania to materiał na komedię (lub raczej komediodramat). O ile oczywiście ktoś tam nie pracuje. Wtedy nie będzie mu do śmiechu. Wynagrodzenia: 30-50% tego co na analogicznych stanowiskach w innych bankach. Jedyne godna polecenia praca w tym syfie (bo inaczej tego nazwać nie można) to private banker w Noble - jeśli trafią Ci się dobrzy klienci to zarobisz. Jeśli nie to Cię zwolnią, ale nie stracisz rozumu i zdrowia.

aa2

Dla mnie jest ważne kto jest właścicielem banku. Getin bank orżnął ludzi na polisolokotach, na kredytach w chf (ma ich procentowo najwięcej i nie chce z klientami rozmawiać), nie opłaca kosztów w przegranych sprawach sądowych, kiepsko płaci pracownikom. To najgorszy Bank na rynku pod wieloma względami z którego KNF nie powinien wychodzić a Ty do niego rekrutujesz, dlaczego??? Pozdrawiam

aa2

Jesteś w niezłej desperacji żeby składać CV do Banku Leszka ale każdy ma to co lubi Tak z ciekawości się zapytam jaka jest podstawa na stanowisku Opiekuna klientka w tym wspaniałym Banku? Getinetka byłaś wspaniałym pracownikiem może odpowiesz?

getinetka

a ja napisze cos od siebie-na szczescie z perspektywy osoby ktorej udalo sie wyrwac z tego bagna. Getin ma jeden powazny problem-cisnienie na inwesty. Ten bank nigdy nie zbuduje sobie zaufania klientow, poniewaz co chwila wchodza nowe produkty, poprzednie nie zarabiaja,a gora kaze ludziom wciskac kit. Masz sprzedawac, sprzedawac i sprzedawac, zapraszac klientow pod najglupszym pretekstem (lokata w dolarach? Idealny czas na przewalutowanie! Ktos ma 2gr na rach.tech.? Nie mow mu ile ma,tylko powiedz zeby przyszedl bo ma kase) Najlepsze jest pranie mozgu i porady typu "ujmij to inaczej" i wlasnie w ten sposob 15letnie produkty inwestycyjne byly sprzedawane jako 5letnie lokaty, a ludzie teraz przychodza i placza,bo dla niektorych to byly jedyne oszczednosci. Wiec jezeli nie masz sumienia,potrafisz w zywe oczy mowic "inna prawde",a potem spokojnie patrzec jak ludzie traca swoje ostatnie pieniadze, to faktycznie to moze byc praca dla ciebie.

@getinetka

A ty miałaś sumienie wciskać ludziom badziewie wiedząc ze sprzedajesz im jak to sama określiłaś kit?? Jesteś bohaterka bo już tam nie pracujesz??? Pracowałaś jako wolontariuszka w banku P. Leszka? Brzydzą mnie takie ci..y z podwójną moralnością

ron
@aa2

pfff...praca za podstawe w tym banku, to w sumie wolontariat wiec jesli nie sprzedawala, to moze powiedziec ze byla wolontariuszka:D

igors

Getin jak dobrze wiadomo sprzedawał na potęgę produkty takie jak polisy inwestycyjne. Jeśli mieli Państwo styczność z ich sprzedażą, mogę zaproponować nowe źródło dochodu przy minimalnym wysiłku. Po szczegóły proszę o kontakt(usunięte przez administratora)

gr

zabieraja pracownikom infolini premię wstecz !! kłada łapy na zarobionych pieniadzach pracownikow

aa1

Mam pytanie odnośnie pracy komórek windykacyjnych w Getin Bamku... Jesteście opisywani na stronie antywindyk.pl jako bardzo nieprofesjonalni i sprzedający do firm zewnętrznych długi których nie potraficie udowodnić. Nie jest wam wstyd że nie płacicie nawet kosztów zasądzonych przez Sąd??? Wasz call center zastrasza klientów wystarczy poczytać fora Czy u was cokolwiek działa dobrze? cała wasza praca polega na wykorzystywaniu nieznajomości prawa przez klientów? Na rynku uchodzicie za najgorszy Bank..

czekająca

Jak długo czekaliście na odzew ze strony hr? Wysłałam cv 2 miesiące temu, spełniam wszystkie warunki a telefon milczy...

Klara

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć ile może zarobić Menedżer Placówki? Na rozmowie powiedziano mi, że podstawa 4500 brutto plus premia od zrobionego planu kredytów 4%. Czy to prawda?Podobno premie są baaardzo wysokie?? Na jaki czas zawierają umowy? Czy łatwo zwalniają ludzi z pracy?

@Klara

Zdecydowanie odradzam pracę w Getin. Nie liczą się z ludźmi. Gdy przychodzi faza zwolnień z pracy, to nie liczą się umiejętności, ani staż pracy; zwalniają nawet ludzi z umowami na stałe i z doświadczeniem 10-letnim. wstyd!

kaka

t po prostu jeden wielki syf!!ja nawet nie wiedziałam że tacy ludzie istnieją na tym świecie!dopiero jak zrobiłam co trzeba i pokazałam innym to mi uwiezyli.

kot

Pracuje na rynku już ponad 10 lat i przyznać muszę że GNB był moim najgorszym pracodawcą. Mówcie co chcecie ale ( jak dla mnie) szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.