Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Wrocław Powstańców Śląskich 141

Witek

marianek - idz na rozmowę przeanalizuj załącznik o wynagrodzeniu do umowy i zobaczysz czego ludzie się zwalniają.

walbrzych

Pracowałem w wrocławiu w sky tower na stanowisku negocjator w dziale windykacji. nie polecam. wytrawalem tydzien. niezrozumialy system premiowania, tzw monitoring platnosci przy 14 dniach opoznienia na zasadzie krzyczenia i obrazania klientów (bez wulgaryzmow). naprawde nigdy sie z czyms takim nie spotkalem a doczynienia mialem nawet z firmami windykacyjnymi co normalne jest ze inaczej bardziej stanowczo traktuja dluznika. dodatkowo uszkodzona klimatyzacja co przy 40 osobach na sali i 30st na zewnatrz jest chyba jakąs kpiną. aha na koniec nie chca cie puscic na porozumienie stron tylko musisz odpracowac caly okres wypowiedzenia. ewidentnie robia na zlosc. nie spotkalem sie z czyms takim w zadnej firmie. a zaliczylem ich kilka. odradzam z calego serca.

getinka

Pracowałam prze 3 mce w Getinie i nadal mam traumę po tym co tam się działo. Szkolenia to czysta teoria a w oddziale nikt nie pomaga. Klienci wyzywają od niekompetentnych, ale co masz zrobić jak nikt nic nie wie. Nawet na Helpie nie potrafią pomóc. Codziennie trzeba zostawać ok.1,5-2 godziny dłużej, żeby ogarnąć dokumenty. Plany nie do zrealizowania, atmosfera stresująca. Nie polecam.

nop
@getinka

Kurde a gdzie trafiłeś? Ja jestem we Wro i tu jest zupełnie inaczej. Przynajmniej w moim dziale

zośla
@getinka

Nie wiem w któym oddziale i gdzie byłeś ale u mnie takie rzeczy się nie zdarzają. Godziny pracy mma jasno określone i nikt nie wymaga ode mnie zostawania, pomoc mam jak tylko poproszę. Niestety bardzo dużo od ludzi zależy

nadia
@nop

Właśnie od ludzi bardzo dużo zależy. Ja też mam spoko ludzi w dziale dlatego pracuję już 3 lata i za nową pracą się nie rozglądam.

sabina
@zośla

Dokłądnie zależy na kogo trafisz i jak zawalczysz o swoje. Ja w getinie od razu postawiłam jasno swoje zasady i nie daję się zarzucić zadaniami i jest to szanowane. Jak ktoś nie potrafi o siebie zawalczyć to uż jego problem.

Leszek Cz.

Pracuje 2 lata jako doradca klienta na własnej działalności. Najpierw super zarobki 10 -20 tys mc. Potem przyszedł nowy wiceprezes Klimczak i zmniejszył o 1/4 zarobki. Zapłać ZUS, podatek dochodowy i zostają grosze. Ludzie masowo się zwalniają. Miał na tym getin zyskać a sprzedaż coraz mniejsza. Zamykają placówki bo niema kto pracować. Co parę mc zmieniają zapisy w umowie, oczywiście na gorsze dla pracownika. Juz niema zapisów o pełnieniu dyżurów a i tak każą ci przychodzić! Kodeks pracy na umowie o współpracy nie dotyczy wiec jak komuś się nie podoba to jedyne co może zrobić to przejechać pol polski do warszawy i założyć sprawę cywilna. Przychodzą ludzie na rozmowę, dowiadują się że muszą założyć działalność i ile będą zarabiać to rezygnują. Kadra robi dobra minę do zlej gry i przekupuje pracowników klientami by nie odchodzili. Siedzę bo dorabiam na lewo. Jak ktoś miałby się utrzymać tylko z tego to odradzam. I jakie zwolnienia na działalności ? Jak getin niema z tego tytułu żadnych kosztów.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Getin Noble Bank S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
windykator

GNB złożył wniosek do KNF o 3 letni program naprawczy. Wcześniej programy naprawcze dostawali pracownicy w zwiazku brakiem realizacji planów i ich póżniej zwalniano. Prym w tym wiódł były juz Dyrektor Makroregionu w Poznaniu ds windykacji terenowej. Teraz idą już zwolnienia grupowe. Sami sie powiesili.

java-developer

szczawik są takie grupy zawodowe które o pracę i dobre zarobki nie muszą się obawiać. Dobry programista który w ciągu 2 lat pracy dostaje symboliczną podwyżkę, nie zastanawia się długo. Po prostu odchodzi tam gdzie płacą o niebo lepiej nawet na niższym stanowisku. Znam swoją wartość- to co - mam czekać jak reszta aż zaczną zwalniać w moim dziale? Programistów się nie zwalnia. Oni sami odchodzą tam gdzie są większe pieniądze.

programista

Pracowałem 3 lata jako programista w Getin Banku. Umowa o dzieło + 1/16 umowy o pracę w innej spółce z Getin Noble Holding. Warunki pracy żenujące, wynagrodzenie jeszcze bardziej - dostałem propozycję pracy na umowę o pracę na pełny etat za kwotę netto dużo wyższą, niż kwota brutto na śmieciówce w Getinie. Szczerze odradzam dział IT w Getin Banku.

byly pracownik

Masz rację w @Bebe.Pracowałem w tej firmie 5 lat. Zwolnienia poszły wielka para, zarowno pracowników, kierowników jak i ostatnio dyrektorów makroregionów. Ponadto bank zapowiedział zwolnienie 720 pracowników w tym roku.To o jakim mozna mówić obecnie zatrudnieniu w tym banku ?

drhtv
@byly pracownik

niech zwalniają.....i tak zatrudniają ludzi na +/- minimalną krajową... więc tragedii nie ma...

@byly pracownik

Zastanawiam się jak mają być takie wielkie zwolnienia to czemu do mnie dziś dzwonili w Gliwicach na rozmowę doradca klienta to chyba by wakatow nie było ?

inga
@byly pracownik

Wszędzie są zwolnienia wiec z tego co wiem getin ne est jedyny. Niestety ale maszyny zastępują ludzi....

bart
@drhtv

Fakt jest taki, ze nie tylko getin tak robi. Wszędzie sie tnie koszta, co niestety jest smutne ale prawdziwe.

reta
@Tomek

Zatrudniają bo ja też teraz aplikowałam.

zola
@Tomek

Przecież to jest wielki bank więc zawsze będą jakieś wakaty, Nie wiem po co ludzie taki ferment sieją.

nik
@zola

Bo to takie polskie. Afera goni aferę a jak zapytasz, to się okazuje, ze te informacje są z 3 ręki. Ja tam w getinie już dwa lata pracuję i nie siedzę tam z musu.

kora
@inga

U mnie w dziale na szczęście nie ma i mam nadzieję że tak zostanie, bo nie chcę zmieniać pracy. Mam nadzieję że nie będę do tego zmuszona:)

monia
@reta

Rekrutacja jest przez cały czas. To wielki bank, zatrudnia tysiące ludzi więc ciągle potrzebują kogoś do pracy.

irma
@zola

Polacy p prostu to lubią. Lubimy narzekać i pisać anonimowo zamiast zmieniać coś jak nam się nie podoba. Brak odwagi na zmianę a karmienie się nienawiścią.

Bebe

Hr owiec pracujący w niedzielę? Napisz w jaki sposób zwalniacie ludzi to jest dopiero ciekawe...

fetyszysta

To poczatek konca tego banku. Nie wytrzyma konkurencji wiekszych bankow.

iga
@fetyszysta

O to jakoś się nie boję kompletnie bo getin ma silną pozycję na rynku i to isę na pewno nie zmieni.

mno
@iga

Pewnie że się nie zmieni, bo getin to potęga, co widać od lat. Ilość pracowników mówi sama za siebie.

Oferty Pracy

Doradca klienta Getin Noble Bank Partner 2016-02-29 Żródło: Gowork.pl Łódź (łódzkie) OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA: - pozyskiwanie i profesjonalną obsługę klientów w placówce banku, - obsługę kasowo - dysponencką, - przestrzeganie procedur i standardów banku, - podnoszenie wiedzy poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach realizowanych przez bank, - aktywną sprzedaż produktów bankowych w obszarze klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprze

aaa
@Oferty Pracy

podatek bankowy nie ma tu znaczenia

luzak

To sa niestety skutki nałozonego podatku bankowego.GNB jest zobowiazany do odprowadzenia prawie 80% zysku do budzetu państwa. Takze zwolnienia pracowników pójdą wielką parą, bez względu na doświadczenie, umowy o prace i staz pracy.

anonimus
@luzak

Raczej efekt wciskania kiepskich produktow klientom. Rynek wysycha to i akwizytorów mniej trzeba. Do pośredniaka biegiem marsz

getinowiec
@anonimus

W Getinie panuje nerwowa atmosfera i pracownicy drżą w obawie o utratę pracy. Akcje Getinu na giełdzie straciły 50% wartości to musi się niestety przełożyć na kolejne zwolnienia. Pytanie tylko ile głów poleci i kto....

lukasz543
@getinowiec

Coś musi być na rzeczy skoro Wyborcza poświęciła im osobny artykuł. Bardzo żałuję bo chciałem do nich aplikować ale skoro firma zwalnia ludzi to nie mam tu czego szukać :(

nostradamus

W koncu zwolnili 3 dyrektorow makroregionu w windykacji ternowej. Nic nie robili tylko przerzucali maile i robili ferment. Wiec to sie stalo niedawno i zupelnie z nienacka.

aaa
@nostradamus

w samym Getinie źle się dzieje, ktoś już wyżej pisał o możliwej utracie finansowej spółki, pracownicy wiedzą o o biega...

Natalia

Nie prawda!!! Na 1/16 etatu zatrudniał kiedyś Alior Bank a nie Getin! Pracuje już tam 3 lata i od samego początku jestem bardzo zadowolona. Umowa o pracę, na pełen etat, szybko umowa na czas nieokreślony. Podstawa może nie ogromna w porównaniu do innych banków jednak realizując plany samej premii można mieć 4000/5000 miesięcznie. Bardzo częste szkolenia + szkolenie wstępne trwające 3tygodnie

Kaja
@Natalia

Hej Natalia,jak wygladaja te szkolenia wstępne ? Kaja

Kaja
@Natalia

Hej Natalia,jak wygladaja te szkolenia wstępne ? Kaja

placek

*tzn czy jest szansa aby zaczynając pracę podpisać normalną Umowę o pracę?

placek

jacek, umowa o dzieło lub B2B jest naturalnym wyborem dla osoby zarabiającej w modelu prowizyjnym. Ja jednak szukam pracy na stanowisku technicznym i nie jestem studentem. Czy mam szansę na pełny etap na Umowie o prace?

ewakuacja

Ludzie zwalniają się z Getinu a na GoWork widzę że sielanka. Dział HR Getinu mocno tutaj działa z tego co widzę. Nie polecam nikomu pracy w Getinie. Pracowałem przez ponad rok na przedziwnie skonstruowanej umowie, tj. 1/16 etatu + 2. umowa- umowa o dzieło !!! Na rękę nieco ponad 2000zł także nędznie jak na tak wielką firmę. W Getinie szykują się masowe zwolnienia bo każdy wie że Getin ma najwięcej kredytów we frankach. A jak prezydent Duda każe przewalutować te kredyty to niestety ale Getin upadnie raz dwa.

Senar

Jeden z najlepszych banków w Polsce , praca w windykacji naprawdę bez stresu ze strony przełożonych , jasny system premiowania ,co miesiąc na koncie kasa sie zgadza. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikowania.

Jula
@Senar

Jasny system premiowania? Hahahhaa dobre sobie. Brak szkolen, ludzie obawiaja się przeniesien/awansow bo im dalej to mniejsza kasa. Dla negocjatora na początek 2000zl brutto na Monitoringu 2300-2500 na Windykacji

Ciekawa

Hej, ile się zarabia na starcie jako negocjator telefoniczny? Bo słyszałam, że ok 4500 zł na rękę...Prawda to? Nie wiem czy aplikować :)

krecior

Getin Bank to totalna paranoja praca po 4 latach w centrali zarabiam 2400 brutto... premia niby uznaniowa raz 200 a raz 300 zł brutto jak uda się wyciągnąć 2000 netto to maxxxx. Pracodawca kontroluje Cie na każdym kroku, system wylicza Ci ile razy dziennie idziesz do toalety, jak się z kimś konsultujesz to musisz wszystko opisać, na każdą czynność jest nałożona norma czasowa jak się nie wyrobisz z czasem to ucinają 100% premii bo nie wyrabiasz czasów, odradzam!!!!

paweł

Getin to optymalnie dobry bank zważywszy na fakt posiadania polskich aktywów i nie ma tu żadnej ściemy z udziałem jakiegoś obcego kapitału, który zwinie się po jakimś czsie na egzotyczne wyspy tupu-tupu

paweł
@paweł

Słuszna uwaga, chociaż różnie w trawie piszczy; jednak nie ruszam się z kontem getinowskim do żadnego innego banku.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Getin Noble Bank S.A.