Dr.Leks

Wrocław

Opinie o Dr.Leks

Zuzanna

@Lars czy pracujesz aktualnie w Dr.Leks? Rozumiem, że pracowitych pracowników doceniają? W jaki sposób? Za co są premie? Powiesz coś więcej o tym?

Zuzanna

@Flejtuch za co premie są ucinane? Czy nie ma możliwości w firmie o podwyżkę? Czy możesz powiedzieć coś więcej o atmosferze w firmie, dlaczego masz o niej złe zdanie? Te informacje są ważne dla tych co chcą pracować w Dr.Leks w przyszłości.

Flejtuch

Benefity?Nie ma nic takiego.Wieczne ucinanie premii pracownikom.Ludzie nie zarabiaja nawet 2000 złotych netto!Atmosfera,dramat.Wiecznie Tylko prezes przychodzi na magazyn i zawsze cos nie pasuje.Nawet dzień dobry nie potrafi powiedzieć.Trzymajcie sie z daleka od tej firmy ludzie,jeden wielki syf!Nie pozdrawiam.

Lars
@Flejtuch 30.08.2017 12:30

Praca jak każda inna. Trzeba tylko bardziej się angażować. Jeśli kucasz pod ścianą z papieroskiem co 10 minut to nie dziw się że nie masz premii. Nowy kierownik jest przynajmniej sprawiedliwy i nie ocenia po tym ile piwek z nim wypijesz. Polecam na pierwszą pracę i zdobycie doświadczenia na magazynie.

Zuzanna

Jesteś pracownikiem Dr.Leks? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

bezrobotny

Czy to prawda ze PH zarabia najniższą krajową na umowie o prace?

PH w DL
@awa 26.01.2017 13:21
PH jest na działalności swojej i jak nie będzie kombinował to nic nie zarobi bo mu prezesunio utnie

Pracuję od wielu lat, przeszedłem na swoją działalność po kilku latach i nie narzekam. Dzisiaj jeżdżę do klientów sportową furą i nie nie brakuje mi kasy. Oczywiście jak ktoś jest niemotą to nie ma co szukać w tej pracy. Dla nieudaczników polecam pracę na kasie w biedronce.

$$$

a co cię tak boli? To że na magazynie skończyło się? Koniec obijania i "zakupów"? Do roboty a nie tylko na fajeczki.

stachu

Budownictwo rzeczywiście jest trudną branżą @nilo, ale zobacz ile satysfakcji można osiągnąć. W końcu taka dbałość o pracę jest istotna, a pewnie i tak dają jeszcze jakieś benefity do tego.

aktualny

Leks to duża firma dużo ludzi i spora rotacja jak wszędzie. Jest na magazynie drogi towar i to kusi. Wiele opinii to ludzie,którym się nie udało. Wszyscy tu piszący plują jadem. A jak wyjaśnić fakt,że sporo pracowników ma staż dłuższy niż 10lat? Prawda jak zwykle leży po środku!

Klient

Być może masz rację ale lepiej być nieudacznikiem niż oszustem

Dana

A ty nadal pracujesz w leksie? Weź kredyt, zmień pracę i nie narzekaj nieudaczniku.

Fara

czytam opinie z ubiegłych lat, a jak jest teraz w Leksie? dalej taka bryndza? czy już umowy podpisują ludzkie?

witajcie

naiwazuje do wypoweidzi romka - podobnie jak on szukam pracy i nie bardzo moge znalezc oferty pracy dr. leksa - mozecie mi wytlumaczyc jak to wyglada na ta chwile mam nadzieje, ze mi jakos pomozecie i dam rade znalezc cos ciekawe. pozdrawiam wszystkich poszukujacych pracy od zaraz. 5 dla wytrwalych.

PROSTO

Jak ryba smierdzi to nie jest stara, ale dobry kon to i po blocie pojedzie. OK stary to jest duzy fiat bez ssania nie odpali dajcie mu gumy to wszedzie wjedzie. pzdr fresk

Zostaw opinię o Dr.Leks - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dr.Leks