Communication One Consulting Sp. z o.o.

Opinie o Communication One Consulting Sp. z o.o.

admin 2015-07-26 23:40:09
Znasz dobrze firmę Communication One Consulting Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!
Communication One Consulting Sp. z o.o to Call Cen 2015-08-10 15:03:05
Communication One Consulting Sp. z o.o jest filią Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 11 zgodnie z poniższym ogłoszeniem o prace z 10.08.2015 pracuj.pl. COMMUNICATION ONE CONSULTING SP Z O O, ul. Marynarska 11, 02-674 daje następujące stawki płacowe: 8 , 9 , 10 ZŁOTYCH BRUTTO PODSTAWY/1h pracy na umowę-zlecenie , TELEMARKETING.

Communication One Consulting Sp. z o. o./ Call Center Poland S.A.

Communication One Consulting Sp. z o.o. to wiodąca firma dostarczająca usługi Business Process Outsourcing w zakresie obsługi klienta i sprzedaży przez call center.

Aktualnie poszukujemy do naszego Działu Multilingual kandydatów na stanowisko:

Konsultant Infolinii z biegłą znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: MULTI/08/15
Opis stanowiska:

Obsługa połączeń przychodzących na projekcie niemieckojęzycznym
Odpowiadanie na zapytania Klienta zgodnie z procedurami
Prowadzenie korespondencji e-mailowej
Wymagania:

Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
Znajomość środowiska Windows
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
Miła barwa głosu i dobra dykcja
Kreatywność i pozytywne nastawienie
Doświadczenie w pracy na stanowisku Konsultanta Telefonicznego będzie mile widziane
Oferujemy:

Zatrudnienie w młodym kreatywnym zespole profesjonalistów
Możliwości dalszego rozwoju zawodowego
Ciekawą, pełną wyzwań pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Call Center Poland S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marynarskiej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
kaja 2015-11-03 01:53:21
faktycznie jest w tym torche prawdy, ale jednak na start taka firma jest idealna moim zdaniem, o bo w jakieś innej firmie zarobi sie nawet te 10 zł, ale na umowe o prace, tam są już zupełnie inne warunki, a jak ktoś nie jest studentem, to już w ogóle nie miałby żadnych szans u nich, a tak to chociaż doświadczenie bedzie.
Zostaw swoją opinię o Communication One Consulting Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Communication One Consulting Sp. z o.o.