Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

tantok

Solidny pracodawcal. zero spoznien z wyplatami, elstycznosc i ekipa sztos. pozdro dla Kamcia!

kamol
@tantok

podpisuje sie pod slowami tantoka jedna i druga reka

tristan

Impel daje komfort i bezpieczeństwo Klientom dzięki rozwiniętej sieci – blisko 30 oddziałów oferujących usługi na terenie całego kraju.Branże różne. najpopularniejsze sprzątanie, ochrona, prowadzenie finansów.

dario221

To jest dobra firma, mi sie dobrze pracuje tutaj

Zadowolona

Mam takie zdanie że Impel to firma którą tworzą ludzie i zależy w jakim zespole pracujesz. Ja miałam okazję pracować w Teatrze Narodowym w Warszawie. Moim kierownikiem był młody człowiek . Na początku wydawało mi się że sobie nie poradzi z takim obiektem i z trudną administratorką. Po trzech miesiącach zmieniłem opinię. Nigdy nie brakowało środków czystości. Pensja zawsze była na czas. Wsparcie też mieliśmy od tego człowieka. Chociaż był kierownikiem nigdy nie dostaliśmy żadnej kary na obiekcie bo nie jedno krotnie pomagał nam w ciężkich pracach takich jak dyżury na spektaklach bo ludzie nawalali . Na każdej premierze teatralnej był i sam osobiście pilnował by wszystko było jak trzeba , nawet za miłą umiał chwycić i sam posprzątać. Panie Mirku jeśli kiedyś Pan to przeczyta proszę wiedzieć że Stara ekipa z Teatru Narodowego w którym Pan był kierownikiem załogi sprzątającej miło pana wspomina i życzymy panu dalszych sukcesów. Mamy nadzieję że kiedyś jeszcze będziemy mieli okazję z panem współpracować.

oda

Pracuję w biurach w centrum z fajnymi dziewczynami. Praca nie jest łatwa ale warunki i atmosfera to rekompensują

kinga

Być może w społecznym odbiorze praca sprzataczki nie jest najwyższych lotów i taka niby prostacka, ale jak byście się czuli mili państwo w stogu śmieci. Własnie się zatrudniłam w Impelu i nie jest to wcale obciach...taka sytuacja.

ola

Pracowałam w różnych miejscach, dla mnie Impel wypada najlepiej jeśli chodzi o traktowanie pracowników i oferowane warunki

nina

Jako ceniona na polskim rynku firma outsourcingowa Impel oferuje największą liczbę usług dla biznesu. Załapałam sie do sprzatania ; dogodne godziny pracy wieczorne, to mnie urzadziło w sensie dorabiania do utrzymania się na studiach.

dipol

Płacą na czas i nie wyzyskują. Dla mnie zdecydowanie spoko

pat

Pracodawcy często wykorzystują umowę-zlecenie jako zamiennik umowy o pracę, który stanowi dla nich niższy koszt. Jeśli z treści umowy wynika konieczność wykonywania obowiązków osobiście, odpłatnie oraz w warunkach nadzoru oraz w miejscu i o czasie wyznaczonym przez zleceniodawcę, to faktycznie mamy do czynienia z wykonywaniem umowy o pracę. Jeśli mimo to pracujemy na mocy umowy-zlecenia, to takie działanie pracodawcy może być podstawą do ukarania go grzywną w wysokości od 1000 do 30 000 zł na mocy art. 281 Kodeksu pracy, a także do powództwa o ustalenie stosunku prawnego w formie umowy o pracę, co wiąże się z dodatkowymi prawami dla zatrudnionego.

@pat

PO CO BRYGADZISTA STOI ZA PLECAMI PANI SPRZATAJACEJ? dlaczego tak jest? wskazywanie palcem czego nie zrobila? ona nie jest zaprogramowana ze zbierze pylek z kazdego milimetra, niema swobody w ilosci godzin , przychodzi o ktorej chce ale nie wyjdzie o ktorej chce i nie wykona zlecenia na poziomie idealnym w wyznaczonym czasie co potem skutkuje w stwierdzeniu ze zle sprzata, zlecenie to zlecenie wykonuje sie ale nie odpowiada sie za efek PO bo to nie dotyczy umowy zlecenia . Nie podlega sie zadnemu nadzorowi i zleceniobiorcom trudno rozroznic na jakiej zasadzie brzmienie Zlecenie o prace ma dzialanie.

pat

pochwalcie sie jeszcze ze moze umowa zlecenie i na wykonanie pracy macie 4 lub5 lub3 godziny??? odkiedy to na umowach smieciowych podlega sie pid kierowniczke lub brygadziste ktory codzien sprawdza wasze zlecenie? takie dzialanie to tylko na umowach o prace.

ciekawosc

macie umowy na zlecenie i jest kierownik , brygadzista?? czyli ze jak na umowach o prace?? to nie pachnie przypadkiem stosunkiem pracy??

aldona

Z mopem, miotłą, odkurzaczem,żadna praca nie hańbi a jest potrzebna. Kto nie musi niech patrzy w sufit i narzeka dalej lub czeka na mannę....

danka

Prawde mówiąc do pracy z mopem nie trzeba być himalajami intelektu, a po najważniejsze koażda praca jest potrzebna; tak pracuję i tak to wiem.

mundurowy

Madorabiam do emerytury cieszy fakt, że godz.pracy elastyczne mogę ustawić dzień dla rodziny i mam na własne przym robotę w Impelu, jemności. Były mundurowy w ochronie.

Zawiedziona

Pracownice firmy Impel na Mostostalu Siedlce na drugiej zmianie mają dobrze pracują od 15 do 19 a mają płacone za osiem godzin pracy. Gdzie ta sprawiedliwość, gdzie kierownictwo???

brt
@Zawiedziona

znajdź sobie taką pracę i nie marudź, zazdrośnico

Adrian

Muszę pochwalić Impel jako klient. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Gratuluje profesjonalizmu

filip

Pogadajcie o wynagrodzeniach w Impelu bo się do nich wybieram;jakie macie doświadczenia?

ola

Pozytywnie mnie Impel zaskoczył. Ma dostęp do sprzetu który znacznie ułatwia pracę, zawsze jeśli ktoś chętny to może przejść szkolenie. Ogolnie fajny zespół i kasa zawsze w terminie. Polecam

wanda

Coraz ppowszechniej pracodawcy korzystają z wynajmu firmy zewnetrznej do obsługi jakiegoś obszaru, chocby sprzatania. Z kim ostatecznie zawiera się umowę; z posrednikiem Impela czy z podwykonawca. Proszę o inf.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning