Kancelaria Corpus Iuris

Kancelaria Corpus Iuris

Opinie o Kancelaria Corpus Iuris

Jacek

Metoda na tytuł wykonawczy.Np.: taki w którym nie ma PESEL.Znajduje się osobę o takim samym pierwszym imieniu i nazwisku i można wmawiać ,że ma dług.Instytucje państwowe są zneutralizowane mocą tego tytułu.Tak działa Kancelaria Corpus Iuris(ciało prawa).

Nekany

Jestem od dłuższego czasu nekany telefonami i sms-ami o rzekomym zadłużeniu nigdy nie przysłali mi przekazu czy faktury do opłacenia nie wiem co to za dług i ile mam do opłacenia.

antywindykator
@Nekany 16.08.2018 13:01

powiedz żeby ci przysłali papiery co chcą i na jakiej podstawie. a jak nie mają - to udaj się na komisariat i zgłoś z art. 107 kw oraz 190a §1 kk w zw. z art. 12 §1 kk oraz art. 286 §1 kk w zw. z art. 13§1 kk

Gabriela

Posiadasz najnowsze informacje na temat obecnego rozwoju oraz zatrudnienia w firmie Kancelaria Corpus Iuris w Warszawie, a może jesteś aktualnie pracownikiem tej firmy? Podziel się z nami najnowszymi wiadomościami dotyczącymi tych aspektów, nowe informacje będą w tym wątku pomocne dla osób interesujących się podjęciem pracy w tej firmie. Przypomnę również innym użytkownikom, że opinie wulgarne oraz obraźliwe są niedopuszczalne na forum i takie wpisy mogą być zgłoszone do administracji i usunięte z tematu.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Kancelaria Corpus Iuris? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Eeemuu
@Administrator 14.04.2018 10:17

Dobra atmosfera, pracy nigdy nie brakuje :) szkolenia, wyjazdy. Mi się podoba ta robota :)

Lipqua

Lubię tą robotę i super klimat!

Zostaw opinię o Kancelaria Corpus Iuris - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Corpus Iuris