Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

piotrek

Wśród ofert Impela można odpwiednio przygotowując się poszukać całkiem opłacalnej roboty . Łatwiej w duzych miejscowościach, wiadomo. Peryferia po macoszemu, ale zawsze można dojechać. Byle się chciało chcieć.

Ela

Dla mnie robota jest dobra. Pensja wystarczająca, a zespół bardzo fajny. Głównie młode dziewczyny. Jestem zadowolona bo mam blisko do biur które sprzątamy

emma

wiadomo, może i praca nie jest najlżejsza, ale miałam tego świadomość. Osobiście nie narzekam jak dla mnie spoko robota - na życie mi starcza

kinga

Porównywalnie zarobki w Imelu są na zupełnie przyzwoitym poziomie, oczywiście zależą od rodzaju pracy, mój etet na sprzataniu jest całkiem niezły.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
tola

Dostałem pracę po krótkiej przyjemnej rozmowie. Zespół fajny, bo młody i energiczny. Dziewczyny super. Praca, jak praca czasem spoko czasem ciężko ale klimat ekstra i warunki ok

ala

Po powrocie z hiszpanii zatrudniałam się w impelu i warunki są tam naprawdę godne. Europejski poziom. Praca spoko

drut

Pracuje w Impel już jakiś czas....ludzie ok, kierownik też, miałem kilka sytuacji awaryjnych, trzeba było się dogadać np. co do godzin i ze spokojem można było to zrobić. Więc to duży plus. Kasa płacona na czas, nie mam zastrzeżeń. Zależy mi na pracy, to jest chyba podstawa - dobre nastawienie!!

Zażenowana

Zaczęłam pracę kilka miesięcy temu. Byłam bardzo zadowolona! Kierownik w porządku, zawsze mogłam z Nim wszystko załatwić. Niestety po Nowym Roku wszystko się zaczęło zmieniać. Najpierw kwestia umowy-obiecywanie, że umowa będzie o pracę za najniższą krajową, do dzisiaj tejże umowy nie widziałam. Mało tego, od stycznia w dalszym ciągu nie dostałam umowy -zlecenie. Podwyżka? Kpina. Tylko mowa o niej, w rezultacie wypłata mniejsza.: ) Jestem bardzo rozczarowana zachowaniem mojego kierownika. Z tego co się orientuję, to wszystko zależy właśnie od kierownika, nasz niestety tylko dużo obiecuje. Telefonów nie odbiera, na wiadomości nie odpisuje-zwyczajnie nie szanuje ludzi. Ani jednej nadgodziny nie mam zapłaconej! Nie warto być sumiemnym i lojalnym, przynajmniej nie w tej firmie. Zapytacie dlaczego jeszcze tutaj pracuję? Ze względu na moją brygadzistkę, bo jest niesamowita, zawsze można na Nią liczyć. Co prawda jestem w trakcie szukania nowej pracy.Nie polecam Wam ludzie pracy w Impelu. Szczerze Wam odradzam. Na umowie zleceniu zabrali mi 25% z wypłaty, to już powinnam zgłosić do inspekcji pracy i uczynię to, bo jest nas 6 osób, szukamy więcej poszkodowanych. Za dodatkowe prace pieniędzy nie wypłacają. 700 okien kolega ze zmiany umył, miał dostać 800złotych za piętro, dostał 700złotych za 700 okien. To hańba jest! Wykorzystywanie ludzi. W kupie siła. Nie można tak traktować ludzi, którzy naprawdę nie opierdzielają się i rzetelnie pracują! XXI wiek, a ludzi traktują jak parobków do pracy za grosze. Jednak dopóki wszystko będzie zamiatane pod dywan, dopóty będą tak traktować ludzi.Smutna prawda, ale przecież trzeba utrzymać swoją drużynę, prawda? A skądś pieniądze trzeba wziąć-z nas, zwykłych pracowników oczywiście. Dbajcie o siebie ludzie i walczcie o swoje!

Pelna optymizmu
@Zażenowana

Ja pracuje w Impel juz od roku i caly czas jestem tak samo zadowolona jak na poczatku. oczywiscie nie wszystko jest cacy ale jak to w zyciu nie wszytsko jest rozowe. mam porownanie bo to nie pierwsza moja praca w tej branzy dlatego teraz nie narzekam bo naprawde nie jest zle. oczywiscie wazni sa ludzie na ktorych trafisz , mi trafil sie naprawde fajny zespol az przyjemknie sie idzie do pracy. dla mnie liczy sie elastyczny czas pracy i fakt ze wyplata jest i w dodatku na czas. o to wbrew pozorom nie jest latwo...

Oda

U nas zmienili firmę sprzątającą. Teraz jest Impel i widac różnicę. Pełen profesjonalizm

Ada

W naszym biurze od pół roku sprząta impel i widać wielką różnicę po zmianie uslugodawcy. Profesjonalnie i uśmiechem Polecam

Nik

Ja jestem bardzo zadowolona z usług Impela, miałam do czynienia z kilkoma firmami i mam porównanie, tutaj pełen profesjonalizm

ewa

W mojej firmie też sprzątają panie z Impela i nie można im nic zarzucić, bardzo miłe, dokładne i zawsze uśmiechnięte.

afrodyta

W każdej branży są blaski i cienie. Jak zawsze prawda leży po środku. To dziwne, że jest taka reguła jatrzenia i narzekania, a na początku Impelowicze liczą na pracę jak na zbawienie. To jak to z wami jest?

bazyli

Zastanawiają komentarze "czepiajacych" się indywidualnych animozji personalnych. W pracy wypadałoby się układać kulturalnie z innymi pracownikami, pamietając, że też mamy charakterki.Jak wiem Impel dba o dobre relacje, ja tak mam.

lalka

dokladnie hejterow nigdy nie brakuje a wystarczy brac sie za robote. chęć do pracy wystarczy bo praca w impelu zawsze sie znajdzie bez wzgledu na kwalifikacje. za to pewna kasa i w terminie.

zybert

Jak w każdej firmie tak i w Impelu trafiają się trudni ludzie; budowanie relacji pracowniczych sprzyja efektywnej pracy więc trzeba się trochę postarać zamiast trwonić siły na bzdety.

ośmiornica

zawsze się znajdą zadowoleni i ci mniej, ale ci co mają jakieś pretensje z reguły narzekają głośniej. jesli ktoś robi swoje, pracuje, to nie ma żadncyh problemów a impel jest konkretnym pracodawcą. można awnsować, dogadać się co do wolnego dnia gdy potrzeba i nie ma problemów z wypłatą.

hela

Kiedy zatrudniałam się w 2011 roku startowałam od najniższego stanowiska, wystarczyły trzy lata i teraz jestem kierowniczką zespołów. NIkt nie twierdzi że to praca łatwa, ale warto się rozwijać

lutek

Zważywszy możliwości rynku pracy jaki tworzy Impel zawsze mozna się podczepić do pracy za całkiem dobre pieniądze.

stef

ile można tego narzekania słuchać. a to że gdzie indziej nie chcieli przyjąć, bo takich też znam, a impel dał szansę, to się nie pamięta nie? tu nie ma miejsca na ludzi, którym się nie chce, trzeba pracować i tyle. za pracę dostaje się kasę, bez proszenia jak w innych firmach i bez opóźnień. ale to też mało ważne, bo ktoś się kimś nie dogadał i już będzie na firmę nadawał. zastanówcie się czasem ludzie co piszecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning