Impel Cleaning

Opinie o Impel Cleaning

mateusz 2017-01-13 16:05
Poszukiwałem namiarów na Impel bo podobno mają niezłe warunki pracy w ochronie, ciekawe jak podchodzą do emerytów i osób niepełnosprawnych, słyszałem, że przyjaźnie. Jakieś wieści na ten temat?
Mariola 2017-01-13 19:26
nie mozna miec pretensji do impel za zatrudniaja obcokrajowcow. wg mnie to dobrze ze daja każdemu szanse. jesli ktos nie umie rozmawiac i dogadac sie ze np. raz jeden raz drugi wychodzi wczesniej to o co potem ma pretensje i do kogo? alkohol ? jak sie widzi i komus przeszkadza to trzeba zglaszac bo bez tego skad maja wiedziec ze cos takiego sie dzieje? dla mnie to kiepskie argumenty... impel to porzadna, terminowa i wyplacalna firma a to sa powazne argumenty :)
techno 2017-01-14 21:58
Impel to słaba firma, wypowiadam się konkretnie na temat tzw mistrzów zmiany, na terenie Woli.
Masakra bartosiewicz niby kierownik oszukuje ludzi na kase, proponuje doróbki na innych obiektach a potem nie wypłaca pieniędzy, zawsze znajdzie jakiś sposób żeby was okraść.
Kierownik bartosiewicz to zwykły oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> To tylko takie małe ostrzeżenie. Nie oceniam całej firmy, ale uważajcie na BARTOSIEWICZA zwykłego złodzieja!!!
Chodzi konkretnie o ochronę
kika 2017-01-16 16:42
Praca z miotłą nie hańbi. Dla mnie angaż impelowski to ekstra gratka i dodatkowe pieniądze na własne potrzeby studenckie. Warto też czaić okazje stażowe.
Dorota 2017-01-16 20:40
słabo z tobom,to nei koncert życzen - kpisz sobie na dziale secucity,cgyba ze latasz z miotła.u nas skandal,wknajpie przy 1 maja 23,gdzie sprzatala moja zona,dziewczyna jej koordynatora z jakims lofrusem,przyszla o 2 w nocy - lofrus ten zarzygal posprzatana juz toalete na koniec pracy mojej kobiety, skandal, buractwo, wieś tańczy,wieś spiewa!!małe pieniandze,umowa zlecenia,brak ścier, szmatuw,mydła i płynów,niewspominajac o mopie.na glowie szefa lub brygadzisty wszystko(taka rotacja,ze z innych dzialów sie wspomagaja),choc koordynatorza to odpowiada,reszta pod stolem.
ksawery 2017-01-17 16:44
Przykre, że relacje z przełożoną są nieprzyjemne; ale taka pani też od kogoś zależy. Jest też prawo pracy, które broni interesów pracownika. Ogólnie w Impelu pracuje się bezkonfliktowo, ale czarne owce zdarzają się wszędzie.
karol 2017-01-17 17:03
mi się dobrze pracuje, stabilna praca, kasa w porządku. na ludzi też nie mogę narzekać, można się dogadać, nawet z szefem:D pracowałem wcześniej w podobnej firmie, w Impel zdecydowanie lepiej
Anka 2017-01-18 15:44
Impel czd .co za umowy oni zapewniają.większość pracowników pracuje na całe etaty bez umów które gwarantują jakiekolwiek prawa pracownicze.Z czego tu się cieszyć.Nie ma praeo fo urlopu nie ma prawa do zwolnienia.Wielkie aj waj jak człowiek zachoruje a pracownice nawzajem mało nie wydrapią sobie oczu na uciechę całego kierownicta.Żeby utrzymac się na stanowisku"głupiej "sprzataczki trzeba umiec wchodzic bez mydła w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownictwu.Wypłaty nieco ponad tysiąc zł.Może teraz coś się zmieni jesli chodzi o wynagrodzenie.Jesli stawiane są wysokie wymagania jesli chodzi o prace to równiez piwinny byc prawa do tego zeby wymagać od pracodawcy.Pracując na umowe zlecenie człowiek w zasadzie nie ma żadnych praw.Jedyne prawo to udowodnienie ze pracowałon sie na etat przed sądem a to graniczy z cudem bo durni ludzie boją się zeznawać.Każdy pilnuje własnego tyłka za te kilka grosinów które rzucą.A Pani kierownik lata po oddziałach i tylko ploty zbiera.
megan 2017-01-18 18:46
Nie tak ostro, mam zupełnie inne doświadczenie. W pracy tego rodzaju nie spija się śmietanki tylko tyra. Warunki określa się przed jej rozpoczęciem, to po co ten lament.
parol 2017-01-18 18:56
Nie ma przymusu. Najpierw staracie się ludziska o angaż, a potem jedziecie po bandzie. Nie jest najgorzej. Wszędzie trzeba tyrać. Miłego....
Bogus 2017-01-18 20:17
widocznie komuś odpowiada umowa zlecenie skro decyduje sie na prace. mi zalezalo na etacie i tak pracuje. nie zapominaj ze na zlecenie czesto wychodzi wiecej na reke dlatego sporo osob idzie na ten uklad. niestey zawsze cos za cos... jesli chodzi o towarzystwo top tak jak wszedzie roznie sie trafic moze. mi na szczescie udal sie sklad. z chlopakami dogaduje sie bez problemu i nikt nikomu klod pod nogi nie rzuca
Anka 2017-01-18 20:18
Dlaczego nie jechac po bandzie.Najlepiej to dać sobie jechac po garbie.Nikt tu nie mówi o unikaniu pracy.Dzisiaj nic za darmo nic nie ma.Chodzi o godziwe wynagrodzenie i warunki umowy no i szacunek mimo wszystko również do pracownika.Tylko dupolizom i kapusiom się wiedzie w takich firmach.Po za tym co tu dużo mówić czy rencista albo emeryt który ma juz jakis dochód i przychodzi jedynie dorobic będzie się skarżył... Absolutnie a na co on ma się sakrżyć.
omena 2017-01-19 18:30
Kazda szanujaca się firma ma swoje standardy, tak też jest w Impelu, jeżeli podejmujemy pracę to jest to też n naszej strony zobowiązanie a nie tylko roszczenie.
Dawid 2017-01-20 11:23
albo 'pachnącym'pracownikom... siedz sobie z panienka ktorej nikt nie ruszy , bo nie maja odwagi powiedziec mu ze sie nie myje , jak otwierasz okna ,przyjezdza brygadzista i je zamyka , a ty masz ochote wiac gdzie pieprz rosnie !! podsuwasz dezorodant jako aluzje , a on ci smieci do sprzatania , to sa wykwalifikowani pracownicy z doswiadczeniem w branzy cleaning zwlaszcza ze to praca fizyczna i po np. 12 h, przychodzi dyrekcja , kierownictwo szpitala i pytaja co tak 'pachnie' a ty nie wiesz co powiedziec?! przykre to, degradacja z rzekomym 'zrozumieniem' , powiesz komukolwiek ,cala wfirma wie o tobie.
Krystyna wawa 2017-01-20 14:11
W każdej pracy znajdzie sie ktoś kto narzeka... faktem jest że lepiej się pracuje jak ludzie są w porządku..na szczęście mi się udało i szef i ludzie są ok. Nie narzekam na Impel, raczej ich chwalę, zawsze można się dogadać, jest duża elastyczność, pieniążki też w porządku. Znam parę podobnych firm, Impel to naprawdę dobra firma.
magdalena 2017-01-20 19:36
To nieprawda, wciaz kandydaci zabiegają o pracę; nie przekłamujcie rzeczywistości. Jeszcze nie jest tak że praca szuka ludzi tylko na odwrót.
mikołaj 2017-01-20 20:12
Po co te personalne wycieczki, na mój gust nie trzeba dawać powodów do zachowania przełozonych. trzeba uczciwie tyrać, nic nie ma za darmo. Do roboty.....
Krystek 2017-01-21 21:27
owszem towarzystwo w pracy jest wazne ale praca jest od pracowania a nie plotkowania takze o co kaman?ide robie swoje i juz. kasa jest. elastyczne godziny. nic wiecej mi nie potrzeba
Tadek 2017-01-21 21:53
w impel praca jest dokałdnie taka sama jak wszedzie indziej z ta roznica ze placa na czas , idzie sie z nimi dogadac , mozna sie pozamieniac . rzetelna i wiarygodna firma!
metody 2017-01-22 19:04
Naokoło najczęsciej słyszy się biadolenie. Ciekawe czy tak chętnie "wygarniacie" swojemu pracodawcy w oczy te uwagi. Chyba niestety internet tylko uwlnia demony nienawiści . Przypominam impelowskiej braci, że ręki, która karmi nie gryzie się....
cyryl 2017-01-22 23:10
ciekawe czy ty bracie impelowcu taki czysty jesteś? narzekanie bylo i bedzie , a Impel to dobry pracodawca - stabilna firma, dbaja o swoich ludzi, warunki socjalne dobre - malo która firma to zapewnia.Z przelozonymi tez idzie się porozumiec , tzaba tylko wylozyc kawę na lawę .
felek 2017-01-23 19:19
Impel jest bez watpienia dużym rekinem na rynku obsługi monitoringu i ochrony; coraz więcej usług outsoursingowych opłaca się firmom, którym nie opłaca się zatrudniać bezpośrednio pracowników.
wanda 2017-01-23 19:28
Impel w wielu miejscach pośredniczy w obsłudze firm; zatrudnienie na określonych warunkach to pochodna z kim w rezultacie zawiera się umowę. Najważniejsze, że można tu poszukać czegoś odpowiedniego dla swoich umiejetności; sprzatanie; prosta rzecz; nikomu nie przynosi ujmy a pieniadze owszem.
wiktoria 2017-01-24 18:49
Odsyłam na stronę bloga impelowskiego, gdzie znajdują się bardzo ciekawe materialy nie tylko stricte firmowe ale ogólnorozpoznawcze. Praktyczne porady też na temat przygotowania swojej oferty osobistej dla pracodawcy by być atrakcyjnym kandydatem.
stef 2017-01-24 23:43
ile można tego narzekania słuchać. a to że gdzie indziej nie chcieli przyjąć, bo takich też znam, a impel dał szansę, to się nie pamięta nie? tu nie ma miejsca na ludzi, którym się nie chce, trzeba pracować i tyle. za pracę dostaje się kasę, bez proszenia jak w innych firmach i bez opóźnień. ale to też mało ważne, bo ktoś się kimś nie dogadał i już będzie na firmę nadawał. zastanówcie się czasem ludzie co piszecie.
bolko 2017-01-26 18:37
Różnie wypowiadacie się na forach o pracy w Impelu. Dla socjologów to ciekawe dlaczego niezadowolenie "wypluwa" się anonimowo w internecie. Przecież decyzji o pracy nie podejmuje się pod presją. No to jak?
lutek 2017-01-26 19:09
Zważywszy możliwości rynku pracy jaki tworzy Impel zawsze mozna się podczepić do pracy za całkiem dobre pieniądze.
ola 2017-01-26 20:48
Zgadza się jeśli ktoś chce to Impel daje szanse by się piąć, inaczej niż w innych firmach. Ale przecież nikogo nie zmusza aby szedł wyżej i się rozwijał
hela 2017-01-26 20:51
Kiedy zatrudniałam się w 2011 roku startowałam od najniższego stanowiska, wystarczyły trzy lata i teraz jestem kierowniczką zespołów. NIkt nie twierdzi że to praca łatwa, ale warto się rozwijać
Ewa 2017-01-26 20:54
Dadzą większą kasę jeśli robisz swoją robotę dobrze i się rozwijasz. Moja szwagierka już jest od kilku lat pracuje w impelu i zrobili ją managerką.
ośmiornica 2017-01-30 15:13
zawsze się znajdą zadowoleni i ci mniej, ale ci co mają jakieś pretensje z reguły narzekają głośniej. jesli ktoś robi swoje, pracuje, to nie ma żadncyh problemów a impel jest konkretnym pracodawcą. można awnsować, dogadać się co do wolnego dnia gdy potrzeba i nie ma problemów z wypłatą.
zybert 2017-01-30 18:53
Jak w każdej firmie tak i w Impelu trafiają się trudni ludzie; budowanie relacji pracowniczych sprzyja efektywnej pracy więc trzeba się trochę postarać zamiast trwonić siły na bzdety.
lalka 2017-01-30 22:39
dokladnie hejterow nigdy nie brakuje a wystarczy brac sie za robote. chęć do pracy wystarczy bo praca w impelu zawsze sie znajdzie bez wzgledu na kwalifikacje. za to pewna kasa i w terminie.
bazyli 2017-02-02 19:44
Zastanawiają komentarze "czepiajacych" się indywidualnych animozji personalnych. W pracy wypadałoby się układać kulturalnie z innymi pracownikami, pamietając, że też mamy charakterki.Jak wiem Impel dba o dobre relacje, ja tak mam.
afrodyta 2017-02-02 19:58
W każdej branży są blaski i cienie. Jak zawsze prawda leży po środku. To dziwne, że jest taka reguła jatrzenia i narzekania, a na początku Impelowicze liczą na pracę jak na zbawienie. To jak to z wami jest?
ewa 2017-02-02 23:05
W mojej firmie też sprzątają panie z Impela i nie można im nic zarzucić, bardzo miłe, dokładne i zawsze uśmiechnięte.
imogena 2017-02-08 19:08
Popieram, obserwowanie takich partaczy to ewenement. Roszczenia....bez końca Jak komuś robota nie pasuje to wolna droga.....
GOŚĆ 2017-02-08 22:00
jak ci grzebią w mózgu robiąc pranie pracuj dalej ! Pijar działa...
Nik 2017-02-09 21:07
Ja jestem bardzo zadowolona z usług Impela, miałam do czynienia z kilkoma firmami i mam porównanie, tutaj pełen profesjonalizm
Ada 2017-02-19 18:53
W naszym biurze od pół roku sprząta impel i widać wielką różnicę po zmianie uslugodawcy. Profesjonalnie i uśmiechem Polecam
Oda 2017-02-28 20:35
U nas zmienili firmę sprzątającą. Teraz jest Impel i widac różnicę. Pełen profesjonalizm
X 2017-03-09 09:02
Pracuję w Impelu, obiektu nie wymienię.
Ochrona ciągle narzeka, małe zarobki mają-śmieciowe. W większości to ludzie z grupą, bo na takich zarabiają najwięcej. Daj sobie spokój, szukaj pracy w ochronie w innej firmie. Pozdrawiam.
Zażenowana 2017-03-09 09:30
Zaczęłam pracę kilka miesięcy temu. Byłam bardzo zadowolona! Kierownik w porządku, zawsze mogłam z Nim wszystko załatwić. Niestety po Nowym Roku wszystko się zaczęło zmieniać. Najpierw kwestia umowy-obiecywanie, że umowa będzie o pracę za najniższą krajową, do dzisiaj tejże umowy nie widziałam. Mało tego, od stycznia w dalszym ciągu nie dostałam umowy -zlecenie. Podwyżka? Kpina. Tylko mowa o niej, w rezultacie wypłata mniejsza.: ) Jestem bardzo rozczarowana zachowaniem mojego kierownika. Z tego co się orientuję, to wszystko zależy właśnie od kierownika, nasz niestety tylko dużo obiecuje. Telefonów nie odbiera, na wiadomości nie odpisuje-zwyczajnie nie szanuje ludzi. Ani jednej nadgodziny nie mam zapłaconej! Nie warto być sumiemnym i lojalnym, przynajmniej nie w tej firmie. Zapytacie dlaczego jeszcze tutaj pracuję? Ze względu na moją brygadzistkę, bo jest niesamowita, zawsze można na Nią liczyć. Co prawda jestem w trakcie szukania nowej pracy.Nie polecam Wam ludzie pracy w Impelu. Szczerze Wam odradzam. Na umowie zleceniu zabrali mi 25% z wypłaty, to już powinnam zgłosić do inspekcji pracy i uczynię to, bo jest nas 6 osób, szukamy więcej poszkodowanych. Za dodatkowe prace pieniędzy nie wypłacają. 700 okien kolega ze zmiany umył, miał dostać 800złotych za piętro, dostał 700złotych za 700 okien. To hańba jest! Wykorzystywanie ludzi. W kupie siła. Nie można tak traktować ludzi, którzy naprawdę nie opierdzielają się i rzetelnie pracują! XXI wiek, a ludzi traktują jak parobków do pracy za grosze. Jednak dopóki wszystko będzie zamiatane pod dywan, dopóty będą tak traktować ludzi.Smutna prawda, ale przecież trzeba utrzymać swoją drużynę, prawda? A skądś pieniądze trzeba wziąć-z nas, zwykłych pracowników oczywiście. Dbajcie o siebie ludzie i walczcie o swoje!
drut 2017-03-09 19:42
Pracuje w Impel już jakiś czas....ludzie ok, kierownik też, miałem kilka sytuacji awaryjnych, trzeba było się dogadać np. co do godzin i ze spokojem można było to zrobić. Więc to duży plus. Kasa płacona na czas, nie mam zastrzeżeń. Zależy mi na pracy, to jest chyba podstawa - dobre nastawienie!!
Pelna optymizmu 2017-03-11 18:42
Ja pracuje w Impel juz od roku i caly czas jestem tak samo zadowolona jak na poczatku. oczywiscie nie wszystko jest cacy ale jak to w zyciu nie wszytsko jest rozowe. mam porownanie bo to nie pierwsza moja praca w tej branzy dlatego teraz nie narzekam bo naprawde nie jest zle. oczywiscie wazni sa ludzie na ktorych trafisz , mi trafil sie naprawde fajny zespol az przyjemknie sie idzie do pracy. dla mnie liczy sie elastyczny czas pracy i fakt ze wyplata jest i w dodatku na czas. o to wbrew pozorom nie jest latwo...
ala 2017-03-11 19:38
Po powrocie z hiszpanii zatrudniałam się w impelu i warunki są tam naprawdę godne. Europejski poziom. Praca spoko
tola 2017-03-11 21:28
Dostałem pracę po krótkiej przyjemnej rozmowie. Zespół fajny, bo młody i energiczny. Dziewczyny super. Praca, jak praca czasem spoko czasem ciężko ale klimat ekstra i warunki ok
kinga 2017-03-23 20:41
Porównywalnie zarobki w Imelu są na zupełnie przyzwoitym poziomie, oczywiście zależą od rodzaju pracy, mój etet na sprzataniu jest całkiem niezły.
emma 2017-03-25 17:45
wiadomo, może i praca nie jest najlżejsza, ale miałam tego świadomość. Osobiście nie narzekam jak dla mnie spoko robota - na życie mi starcza
Ela 2017-03-25 23:08
Dla mnie robota jest dobra. Pensja wystarczająca, a zespół bardzo fajny. Głównie młode dziewczyny. Jestem zadowolona bo mam blisko do biur które sprzątamy
Zostaw swoją opinię o Impel Cleaning - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Cleaning