Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

karina

moze stawki sa rozne ze wzgledu na to gdzie sie sprzata, warto sie podpytac chyba u zrodla

majka

a czym różni sie szpital w olecku 6.50 brutto od szpitala w gdansku albo wrocławiu gdzie maja wiekszą stawkę

grażka

impel w warszawie na sprzataniu wagonów to porazka płacą 6,70 na reke i to na nocy i na dniu ......a na pendolino oferują 15zl na h ciekawa jestem czym to sie różni.... bo przeciez i to i to sprzata sie tak samo

mirka

a to w warszawie sa takie stawki? bo moja kolezanka tutaj pracuje i mowi calkiem co innego

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
baska

nie spotkalam sie z taka stawka, sama pracuje juz jakis czas i jest lepiej, wiec ja nie mam na co tutaj narzekac

majka

impel dał nam 6,50 na godzine i umowy śmieciowe . nic wiecej czyli za miesiąc pracy w szpitalu zarobie 950zl gdzie do tej pory zarabiałam 1400zl przy obecnej firmie takze musze szukac u nas innej pracy .

zota

impel to świetna firma np na start. jako pierwsza praca bo można się sporo nauczyć oprócz zarabiana pieniędzy ;) atmosfera normalna i można się zwrócić z problem jeśli się pojawi. kasa na czas nie trzeba przypominać.dla mnie idealnie.

majka

na pewno pojde na rozmowe a potem dam ci znac co nam powiedzieli . pozdrawiam.

majka

martyna powiedz czy masz grupę umowe o prace czy nie masz grupy i masz umowe zlecenie . i czy płaca ci najniższą krajową czy mniej . pytam dlatego bo my w olecku mamy z impelem w poniedziałek rozmowę i maja dla szpitala podać czy będziemy z nimi podpisywać umoew ja i moje kolezanki nie wiemy co robić poniewaz chodza słuchy ze na godz bedziemy miały 5 zł. netto to jest śmieszna stawka oraz umowy zlecenie.

martyna
@majka

no ja mam umowe o prace i mi wychodzi stawka calkiem niezla, ale nie wiem szczerze mowiac jak maja inne dziewczyny, najlepiej idz na rozmowe i sie o wszystko zapytaj

martyna

ja akurat sprzatam biura, fajny sprzet mamy, co znacznie ulatwia prace

majka

skoro masz umowe o prace to masz tez grupe i na pewno nie sprzatasz szpitala.

karolina

ja mam normalnie umowe o prace i nie jestem na nijnizszej krajowej, wiec uwazam ze jest calkiem spoko

majka

ale na jakich jesteście umowach i czy macie najniższa krajowa .

kaska

sprzatanie w polsce jak widac, w dobrej firmie, moze byc na poziomie, to pocieszjace, bo wczesniej tak kolorowo nie bylo

kaska

to wazne ze tu sie pracuje z umowa i ma sie staly dochod, u mnie to niezbedne, bo mam male dziecko i musze miec ta stabilnosc i pewnosc

ona

Poszukuje informacji na temat kadrowej (magdy) na uck Gdańsk..

aska

wydaje mi sie ze to moze byc moje miejsce, bo juz mam dosyc tylko pracy dorywczej i ciaglego scierania sie ze swiatem

Dominik
@aska

Wiem co czujesz też kiedyś od czasu do czasu tylko pracowałam. Na szczęście było wolne miejsce i koleżanka mi powiedziała. Pracuję ciągiem już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona.

Magda

To zbyt duża firma by pozwoliła sobie na chaos, jestem zadowolona i z płacy i z pracy w impelu, lubię sprzątać i nie sprawia mi to żadnego problemu.

Ela
@Magda

W tej firmie musi być pożądek. To podstawa, ale ważne jest też, aby pracownicy czuli, że są częścią firmy i to co robią jest profesjonale. Takie pczucie daje praca w impel.

ala

w wielu firmach sprzatajacych paradokaslanie panuje nieporzadek i totalny chaos, dobrze ze tutaj jest inaczej, ktos powaznie zastanowil sie nad organizacja pracy

jola

sprzata sie u nich dobrze, wszystko jest fajnie zorganizowane, co ulatwia znaczaco prace

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning