Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

amelia

co racja to racja, ja za swoja kierowniczka rowniez nie przepadam, ale nie przeszkadza mi to w pracy, obowiazki swoje wykonuje i za to pieniadze dostaje

jasia

czasami trafi sie przelozony, ktory jest delikatnie mowiac dziwny i slabo sie z nim pracuje, ale to kwestia podejscia moim zdaniem, zawsze mozna wpuscic jednym uchem i wypuscici drugim i poprostu robic swoje

Maja
@jasia

Bez przesady, wiadomo ze ludzie maja różne charaktery i czasem bywają jakieś spięcia lecz ze wszystkim idzie się tu dogadać, na pracę i koleżanki nie narzekam.

xxx

Praca łomża szpital ok ale pani brygadzistka ktòra uwaza sie za kirowniczke zero kultury osobistej zero zrozumienia dla pracownika a jeszcze niedawno sama zasuwala na mopie itam powinna wròcić

antywirós

To jest wina dyrektorów szpitali,zwalniaja swoich długoletnich pracowników po to aby pozbyć się starych śmieci. Za judaszowskie łapówki które dostają od prywatnych firm sprzątających na ich terenie, jeżdżą na wczasy po świecie,

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ula

pierwszy raz slysze o takim przypadku, u mnie wyplata zawsze jest na czas a pracuje ponad dwa lata

impelowy
@ula

A ja ponad 25lat i powiem że jest coraz gorzej!

ewelina

z wyzyskiem sie spotkalam, nie raz, ale akurat nie tutaj, w impelu takie sytuacje nie mialy miejsca od kiedy pracuje juz 2 lata

Barbara

Impel daje możliwość pracy w ciekawych miejscach. Teraz podobno firma startuje do przetargu na sprzątnie pendolino. Sprzątanie z prędkością 200 km/h :)

impelowiec od 20lat
@Barbara

HA HA HA Te sprzątanie będzie takie same jak jazda pendolino z prędkością 200KM.

@Barbara

sprzątała pendolino przez 3 miesiące,umowa wstępna,następny przetarg przegrała,jesteś niedoinformowana

zenon

pierwzy raz slysze o tym, zeby ktos dostal za cos kare, a sporo moich znajomych pracuje w roznych miejscach w impelu

ANONYMOUS

IMPEL – Praca nic nie warta Firma ta wyzyskuje ludzi. Jest wiele przykładów ludzi zatrudnionych przez spółkę Impel, którzy nie dostają urlopów i są zmuszani do pracy w czasie choroby. Ci pracownicy mają zwykle wciąż odnawiane umowy zlecenia – nawet jeśli na stałe pracują w Impelu. W niektórych zakładach, pracodawca daje pracownikom do podpisania zobowiązanie, iż zrzekają się praw pracowniczych. Pracodawcy twierdzą, że podpisane umowy mają charakter umów cywilnoprawnych, a nie umów o pracę. Impel dziś jest jednym z największych prywatnych pracodawców w Polsce, zatrudniającym blisko 20 tys. osób. W ubiegłym roku IMPEL miał wzrost o ponad 19,8 proc. w stosunku do zysków rok wcześniej. Firma jest bardzo zyskowna – bo nie chcą ludziom dobrze płacić i nie pozwalają im na żadną samoorganizację. W marcu 2006 r. w Kostrzynie nad Odrą z firmy Impel-Tom zwolniono Jacka Rosołowskiego, bo chciał założyć organizację związkową Inicjatywa Pracownicza. Rosołowski wygrał pierwszą sprawę przed sądem pracy. Sąd orzekł, że powodem zwolnienia była działalność związkowa. Zarząd zemścił się za to na trzech członkach OZZ Inicjatywa Pracownicza, pozbawiając ich pracy, bo przed sądem pracy otwarcie mówili o bezprawiu, którego zarząd dopuszcza się wobec związkowców. Taka jest firma IMPEL. Jakie wampiry stoją za tą firmą? Zobaczmy: Józef Biegaj – współwłaściciel firmy, 108. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków” tygodnika „Wprost” w 2005 r. Grzegorz Dzik – współwłaściciel firmy, 93. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków”, wiceprezydent Konfederacji Pracodawców Polskich. Obecnym przewodniczącym Rady Nadzorczej jest prof. Krzysztof Obłój z Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, który wcześniej był m.in. przewodniczącym Rady Nadzorczej PZU SA. Andrzej Malinowski – członek Rady Nadzorczej Impela, prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich, były poseł z listy PSL, były członek rządów Z. Messnera, T. Mazowieckiego, W. Pawlaka. Sylwester Cacek – członek Rady Nadzorczej Impela, przewodniczącego Rady Nadzorczej Dominet Banku SA (właścicielką 50,1 proc. akcji banku jest Dorota Cacek, małżonka Sylwestra.) Ale trzeba przyznać, że najciekawszą postacią IMPEL-u jest jeden z byłych członków Rady Nadzorczej, który tam pracował przez ponad 8 lat. Krzysztof Krystowski jest byłym wiceprzewodniczącym Unii Pracy i Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pracy. Wywodzi się ze środowiska FMUP i był w kierownictwie Impela dokładnie wtedy, gdy ochroniarze tej spółki rozbijali protest robotników w Ożarowie Mazowieckim. Krystowski w latach 2000-2001 reprezentował polską branżę usług outsourcingowych na międzynarodowych konferencjach w Berlinie i Lizbonie. Następnie był prezesem zarządu Acta HR, spółki specjalizującej się w usługach outsourcingowych. Podczas wyborów parlamentarnych w 2005 r. Krystowski startował z pierwszego miejsca we Wrocławiu z list komitetu SdPL-UP-Zieloni 2004. http://cia.media.pl/impel_praca_niczego_nie_warta?from=90&comments_per_page=90

max

wiecej pracy, wiecej na koncie bo sie nadgodziny robi, wiec nie ma sie czego czepic, mi to odpowiada przynajmniej

karina

no nie wiem, u nas takie sytuacje miejsca nie maja, wiec ciezko mi sie wypowiedzic, wszystko jest w takich ilosciach jak byc powinno, ludzi czasem brakuje to prawda, ale dzieki temu my mamy wiecej pracy

Robert

Znajomi pracują na SN to mówili że oszczędzają na wszystkim - mydło rozcieńczają wodą a worki an śmieci wielorazowego użytku. Ciągnik do odśnieżania to mają w takim stanie że odpalają "na krótko" na rozruszniku i modlą się żeby nie padało. Mówili że atmosfera też nie za ciekawa - brygadzistki warczą na wszystkich, ludzi brakuje.

Bela
@Robert

Takie rzeczy powinni zgłaszać do centrali Impela. Z moich doświadczeń wynika, że żywo reagują na wszelki sygnały o nieprawidłowościach. to dobra i solidna firma

wawek
@Bela

maja pendolino i jak zwykle wyzyskuja ludzi

kaja

firma poprawila sie w porownaniu z poprzednimi latami, wczesniej chodzily sluchy ze jest roznie, a teraz po roku moge podsumowac, ze pracuje sie u nich naprawde dobrze

iga

mi zalezy na tym, zeby do pracy chodzic z checia, tutaj tak mam na cale szczescie

karola

szybka aklimatyzacja w nowym miejscu to wazne, bo jednak wiekszosc dnia spedza sie w pracy, mi sie tutaj pracuje bardzo dobrze i nie planuje zmian

Dominika

Pracuję od niedawna lecz na kasę nie narzekam rozliczają się ze wszystkiego do tego fajni ludzie, szybko się dogadałam i podoba mi się.

ala

szefowa spoko, grafik tez jest dobrze ukladany, narzedzia do pracy sa, no i dziewczyny sympatyczne, mi sie milo pracuje

Janek
@ala

A jak z kasą? Czy dają UP czy inaczej płacą?

Janek

Słyszałem że Impel sprząta Stadion Warszawie - jak płacą? Jak atmosfera pracy? czy idziecie dogadać z Szefostwem czy nie bardzo?

chomik

pracuje w firmie i jestem zadowolony chociaż zmienil się nam koordynator i ta poprzednia była bardziej zaangazowana w prace swoja ..firma jest oki tyle ze bardziej powinni przypatrzeć się swoim powiedzmy prawym rekom..zatrudniają osoby to rządzenia zespolem a one nie sa specjalnie wyszkolone na to stanowisko,przychodza do pracy odpekuja swoje osiem godz i nawet na obiekcie jej nie widać .....zapomina o prosbah swoich pracowników...Tak jest w jednym z hotelu w centrum Warszawy...wezcie się za toP

zoska

kredyt ma co drugi polak, wazna jest praca z wyplata co miesiac, a tutaj to jest gwarantowane

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning