Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

glo

to prawda,że kierownicy powinni być wykształceni ale pracując w impelu nie spotkałam się z brakiem kompetencji. jakoś pod względem czynnika ludzkiego impel dobrze stoi. w poprzedniej firmie miałam z tym problem, więc doceniam ten aspekt tutaj.

Basia
@glo

Parę lat pracowałam dla tej firmy i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszystko zaawsze na czas, da się się dogadać. Polecam tę firmę

eli

Firma ok pracowalam kilka lat na roznych obiektach co dofirmy 0 zastrzezen ale.,,,,.. mysle ze kierownicy niektorych obiektow pozostawiaja wiele do zyczenia i robia taka opinie firmie mialam stycznosc ostatnio na jednym ze szpitali w warszawie z takim pseudo kierownikiem ludzie do kierowania zespolem powinni byc wyksztalceni ludzie nie tacy co obejmuja stanowiska po tesciowej i robia wstyd firmie

Kamila

Łatwo oczernić niestety trudno bronić siebie. Pracuję w Impelu kilka lat i żaden z moich kolegów czy koleżanek nie pije w pracy, po prostu szybko to by się skończyło utratą pracy.

LUCIE

dziwna opisnia wyssana z placa, mialam kilka razy stycznosc z pracownikami z impela i nigdy mi sie nie przytrafilo nic nieprzyjemnego

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Danuta

Pijani długo nie pracują, a takich sytuacji w tej firmie nie ma. Nie spotkałam się z takim przypadkiem a pracuję długi czas. Firma ma renomę i to się znikąd nie wzięło.

agata

pierwsze slysze o pracownikach ktorzy nie umieja sie zachowac, u mnie w firmie pracuja i nie mam zadnych zastrzezen, zawsze wszystko grzecznie i kulturalnie

Marysia

Pracuję tu od kilku lat związałam się z firmą, nie mam zamiaru się przenosić, mi warunki odpowiadają, wszystko na czas i zgodnie z umową.

ania

ta firma dziala tez na grochowie, ciągle sa to pijani pracownicy i wulgarni..szanujaca sie firma nie dopuscila by chyba do takiego POSMIEWISKA

Karo
@ania

Wiesz co ja natomiast nigdy nie słyszałam i takich przypadkach. Z tego co widzę pracownicy Impela wiedzą jakie mają obowiązki, są uprzejmi i dokładni.

waldek

z tego co slysze ludzie pracuja tutaj po kilka lat, wiec musi byc dobrze, bo ja nie jest to sie zmienia, musze zobaczyc na jakie stanowiska robia rekrutacje i czy cos sie dla mnie znajdzie

tora

impel jest bardzo porządną firmą przede wszystkim. rozwija się dynamicznie. dba o pracowników. ma jasne struktury. można by wymieniać plusy. dlatego warto samemu spróbować.

piotr

czyli jak sie zatrudnie w impelu nie musze sie martwic o tak podstawoe sprawy, to swietnie

pawel

dokladnie tak, a tutaj przynajmniej wszystko jest zgodnie z prawem,na czas, bez problemu, ja to cenie

Sabrina

Nie wiem dlaczego impel u niektórych budzie tyle emocji, pracuję u nich od kilku miesięcy i nie narzekam. Wiadomo praca do lekkich nie należy, ale rynek pracy nie rozpieszcza.

jola

a mozna sie dogadac, zeby tylko sprzatac biura? bo ja raczej nie jestem zwolenniczka sprzatania domow, zle sie czuje u innych w ich prywatne przestrzeni

kari

czyli to fajna firma z tego co czytam, wiec moze w koncu uda mi sie przelama zla passe, bo ide do nich na rozmowe w przyszly poniedzialek

MARIA

Ok firma jakoś sobie radzi faktycznie wypłata na czas ale spojrzeć z drugiej strony jak to płaca często poniżej najniżeszej krajowej umowa o praca dla osoby tylko z orzeczeniem a tak to umowa zlecenie i to jeszcze jakieś dzielone umowy na dwie spółki żeby płacić jak najmniej na nasze składki nie oszukujmy sie.Praca w szpitalu w Olsztynie koszmar....ogłaszają sie ciaglę natomiast nie podaja nazwy firmy czemu wiadomo sama nazwa Impel juz budzi zniesmaczenie ciągle ten sa nr tel którego i tak nikt nie odbiera porażka jedna wielka

Kaśka
@MARIA

Podaj linka do tej oferty! Chętnie zadzwonię i sprawdzę, czy to faktycznie oferta Impela... Ja jak szukałam pracy, to w Impelu udało mi się dostać pracę i nie jestem tym faktem zniesmaczona ;/

MARIA
@Kaśka

PODAJE NR (usunięte przez administratora) I ZNOWU JEST OGŁOSZENIE I NIKT NIE ODBIERA ....

Aneta

Słuchałam dziś radia mówili o tym ilu pracodawców nie przestrzega prawa i jest na bakier z pracownikami, miło czytać że w impel jest wszystko zgodne z prawem.

oliwier

bez poapierow nawet nie zaczynam, wiec tutaj podobalo mi sie to, ze wszystko jest uporzadkowane i zgodne z prawem, niestety w dzisiejszych czasach firmy roznie dzialaja, a potem konczy sie no zle dla pracownika, tutaj takich sytuacji nie ma

agata

umowa to u nich podstawa, wszystko legalnie, tak jak byc powinno, a co do brudu, no coz w koncu to praca polegajaca na sprzataniu

Pracuje tylko z umową innej sytuacji nie miałam, sprzątamy brudy, w jednym miejscu jest czyściej w innym brudno, to nie wina firmy. Jeżeli ktoś nie lubi takiej pracy to nie powinien jej szukać.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning