Domino's Pizza Polska

Opinie o Domino's Pizza Polska

Miałem kilkunastu pracodawaców w swoim krótkim zyciu i Dominos Pizza Polska to najwieksze kurewstwo z jakim sie w zyciu spotkałem naprawde umowy zlecenie jakie podpisujesz jako kierowca są najgorszymi umowami jakie widziałem na oczy , mogą cie obciążyć na 10 tysiecy i oczekiwać od ciebie pracy za darmo przez kilkanascie miesiecy , prosze uwazac naprawde odradzam, Lokale na Franczyzie to zupelnie inna bajka , osobiscie polecam lokal na Skoroszach , Ursus właściciele byli dla mnie wporządku i umowa normalna

@41234234 22.12.2017 12:09

Chociaż pewnosci nie mam co do umowy

Tyui
@41234234 22.12.2017 12:09

Co za bajki....konkurencja upada chyba

Podludzie

Pracowałem mniej więcej rok najpierw kilka miesiecy na Ursusie(franczyza) i na Białołece, Ursus stawka 11zl , Białołeka 6,50zl menagerowie obiecywali mi wpisanie moich przepracowanych godzin do system gdy brałem nadgodziny bo była tabaka, jak sie pozniej okazało klamali, i okradli mnie na kilkadziesiat zl. po 3 miesiącach nadal mialem stawke 6,50zl pomimo pol rocznego wczesniej doswiadczenia na Ursusie. Pewnego dnia ktos zniszczyl skuter i nie poinformował o tym nikogo po czym ukradł karte uzytkowania tego skutera, na moje nieszczescie zapomnialem sie tego dnia wpisać na do karty skutera ktorego ja uzywałem na codzień. Przy pomocy malo logicznego myslenia stwierdzono ze ukradlem karte zniszczonego skutera i postanowilem nie wpisać sie nigdzie indziej bo wiadomo pracownik to debil. Naprawe zniszczonego skutera oceniono na 3300zl moja pensja przy przepracowanych okolo 150godzinach w miesiacu byla mniej wiecej 800zl, zabrano mi bez poinformowania mnie cała wyplate przez co straciłem miejsce zamieszkania i srodki do zycia. Stałem sie bezdomny i bardzo głodny bo nie stać mnie było na bułke, po tym wydarzeniu zacząłem inaczej postrzegać rzeczywistosc i poszedłem na spotkanie z menagerka z nozem w race i brałem pod uwage zamordowanie tej (usunięte przez administratora) kierownik regionalny poinformował mnie ze moge przyjechac z warszawy do krakowa jesli chce z nim porozmawiać. Ogolnie to zycze im smierci ale ciesze sie ze tego nie zrobiłem pod wpływem emocji bo bym poszedł do pierdla. Wszystkim ludziom odpowiedzialnym za moja krzywde zycze smierci ktorej bedzie towarzyszyła ogromna ilosc bólu. Nie pozdrawiam

Dawny pracownik

Jedyne plusy tej pracy to atmosfera i napiwki...reszta tragedia. W lokalu jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wystarczy jeden lekki błąd a Może Cię sporo finansowo kosztować(!)szczególnie dostawcy mają przewalone z tym, menagerzy nie mają żadnej bazy gdzie sprawdzą czy przeszła kasa przez terminal czy nie...wystarczy ze nie masz jednego potwierdzenia, a potracą Ci z wypłaty sumę z jakiegoś zlecenia może i być nawet70 zł...grafik ustalany bez Twojej wiedzy , bez żadnej konsultacji, często w godzinach nieodpowiadających pracownikowi...umowa krótko mówiąc posrana, wymagają wiele rzeczy za minimalną stawkę. Wiele osób jest tam ledwie kilka dni i ucieka, bo wyczuwa co się tam dzieje.kolesiostwo ipatrzenie na ręce to norma. Ale do zdjęć sztuczny uśmiech być musi. Serdecznie odradzam.

dostawca
@Dawny pracownik 26.09.2017 23:25

O którym lokalu piszesz i którym kierowniku?

dostawca

Byłem ciekawy jakie są opinie na temat firmy w której pracuję ponad 5 miesięcy. Jestem przerażony bo wydaje mi się że pisze to banda nierobów którzy chcą leżeć i dostawać pieniądze albo piszecie o zupełnie innej firmie. Pracuje w jednym lokalu w którym jest wszystko ok, pomagam czasami na innych lokalach i też jest ok. Przez te 5 miesięcy dostałem 3 razy podwyżkę. Zarabiam więcej niż moi znajomi z roku na pełnym etacie. Z grafikiem nigdy nie było problemu jak mam zajecia na uczelni to mam zawsze wolne. Wypłata zawsze na czas i zawsze sie zgadza bo potwierdzam ilość przepracowanych godzin swoim podpisem. Kilku znajomych też przeszło do Dominosa bo pracowali gdzie indziej bez umów to pieniędzy za październik do teraz nie widzieli. Czasami przychodzą świeżaki i pierwsze pytanie do kierownika to jak mogą podwyżkę dostać. Zero pokory tylko nastawienie roszczeniowe, tacy bardzo krótko tu pracują. W znacznej większość i tak później wracają. Nadmienię że to moja pierwsza praca w życiu.

eddy

można zacząć współpracę z firmą na stanowisku pracownik produkcji @klonik i awansując możesz poznawać tajniki firmy

Pracowałem jako dostawca i powiem szczerze, ze co do zarobków nie ma co narzekać codziennie byly jakies pieniądze z napiwków:) wyplaty zawsze byly na czas nigdy sie nie zdarzyło, zeby bylo opóźnienie w przelewach. Średnio w miesiącu wychodzilo mi ponad 2300zl wraz z napiwkami. Atmosfera byla bardzo fajna i szefostwo nawet spoko tylko strasznie mnie denerwowały godziny pracy jak w grafiku miales wpisane do 21 to zdarzało sie, ze wychodziles po 22 no i w zimie na skuterze? nie polecam ;pp

gość

Atmosfera fatalna, kolesiostwo, patrzenie na ręce. Generalnie radzę unikać jak ognia!

Lawyer

Atmosfera fatalna... kolesiostwo, nepotyzm - standard rodem z USA?: DP zakłamana firma, przymusza pracowników, aby kłamali przy kontrolach PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY. Wykorzystują ludzi, dają [usunięte przez moderatora] umowy... wymagają pełnej dyspozycyjności za 8zł brutto.

Zostaw opinię o Domino's Pizza Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domino's Pizza Polska