Opinie o Domino's Pizza Polska w Warszawa Wrocławska 2B

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Domino's Pizza Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Domino's Pizza Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domino's Pizza Polska w Warszawa Wrocławska 2B

pizzunia Nowy wpis

Wiecznie zmieniane daty na produktach,można to zauważyć nie tylko na pojemnikach z sosami. BHP w tej firmie to (usunięte przez administratora).Kierowniczka ma duże popędy do (usunięte przez administratora),podpisywanie się za kogoś to nie żadna nowość dla tej Pani.Nie polecam pracy i jedzienia w tym lokalu (chyba,że ktoś ma w (usunięte przez administratora) własne zdrowie)

Były pracownik Nowy wpis

Normalnie bym przemilczał, typowa korporacja dla której liczą się cyferki niż ludzie, ale fakt, że nie mogę się zarejestrować jako bezrobotny (przez co nie mogę dostać zasiłku za bycie bezrobotnym również) po prawie dwóch miesiącach po podpisaniu wypowiedzenia umowy za obustronnym porozumieniem, bo jak to wyraził mój były kierownik "gdzieś pewnie utknęły papiery w biurze" powinno mówić samo za siebie. Na ten moment zdecydowanie odradzam, mimo że spędziłem tam dużo dobrego czasu (zasługa współpracowników, nie firmy)

Dominika

Czy pracownikom oferowane są jakieś zniżki na jedzenie w restauracji?

Anonim Nowy wpis
@Dominika

Tak są, z tego co wiem to obecnie -50% (w Pizza Dominium i Domino's Pizza)

Remigiusz Nowy wpis

Forum pracownicze nie jest miejscem na uwagi klientów lecz na opinie o pracy zamieszczane przez pracowników.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Domino's Pizza Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Nigdy juz nie zamówie

Czekałem na pizze ponad 1h po czym przyjechała letnia. Wrocławska 2b omijać szerokim łukiem. Nawet nie odebrali telefonu zeby zgłosic ze letnia pizze mi wysłali. A dostawca w kasku przed klientem sam nie wiedział co powiedziec... nawet przepraszam za spóżnienie jprld Najlepszy lokal Grojecka kumpel zamowił nawet jak padało przywieżli w mniej niz 30 min.

Slawek

Nierozumiem tej polityki dostaw mieszkam w gdyni a musze zamowic z rumi.Jak zamowie w rumi to przyjedzie zimna.Wiec nie zamawiam!

Gregor

Zawsze można założyć swoją firme i pracować tyle ile się chce!!

Dawny pracownik

Jedyne plusy tej pracy to atmosfera i napiwki...reszta tragedia. W lokalu jeden wielki (usunięte przez administratora) wystarczy jeden lekki błąd a Może Cię sporo finansowo kosztować(!)szczególnie dostawcy mają przewalone z tym, menagerzy nie mają żadnej bazy gdzie sprawdzą czy przeszła kasa przez terminal czy nie...wystarczy ze nie masz jednego potwierdzenia, a potracą Ci z wypłaty sumę z jakiegoś zlecenia może i być nawet70 zł...grafik ustalany bez Twojej wiedzy , bez żadnej konsultacji, często w godzinach nieodpowiadających pracownikowi...umowa krótko mówiąc posrana, wymagają wiele rzeczy za minimalną stawkę. Wiele osób jest tam ledwie kilka dni i ucieka, bo wyczuwa co się tam dzieje.kolesiostwo ipatrzenie na ręce to norma. Ale do zdjęć sztuczny uśmiech być musi. Serdecznie odradzam.

dostawca
@Dawny pracownik

O którym lokalu piszesz i którym kierowniku?

Jasiu
@Dawny pracownik

Robię 6 lat na każdej zmianie zbieram slipy i na koniec dnia wszystko się zgadza

Dorota

@41234234 Przypominam o obowiazującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - zgodnie z nim na forum obowiązują zasady kultury wypowiedzi i netykiety. Komentarze zawierające określenia obraźliwe i uważane za obelżywe będą zgłaszane do administracji i mogą być usunięte z wątku. @Tyui pracujesz obecnie w Domino's Pizza Polska? Możesz się wypowiedzieć na temat warunków jakie oferuje pracodawca, atmosfery w firmie? Czy jest dla pracowników jakiś pakiet benefitów?

Miałem kilkunastu pracodawaców w swoim krótkim zyciu i Dominos Pizza Polska to najwieksze kurewstwo z jakim sie w zyciu spotkałem naprawde umowy zlecenie jakie podpisujesz jako kierowca są najgorszymi umowami jakie widziałem na oczy , mogą cie obciążyć na 10 tysiecy i oczekiwać od ciebie pracy za darmo przez kilkanascie miesiecy , prosze uwazac naprawde odradzam, Lokale na Franczyzie to zupelnie inna bajka , osobiscie polecam lokal na Skoroszach , Ursus właściciele byli dla mnie wporządku i umowa normalna

@41234234

Chociaż pewnosci nie mam co do umowy

Tyui
@41234234

Co za bajki....konkurencja upada chyba

Podludzie

Pracowałem mniej więcej rok najpierw kilka miesiecy na Ursusie(franczyza) i na Białołece, Ursus stawka 11zl , Białołeka 6,50zl menagerowie obiecywali mi wpisanie moich przepracowanych godzin do system gdy brałem nadgodziny bo była tabaka, jak sie pozniej okazało klamali, i okradli mnie na kilkadziesiat zl. po 3 miesiącach nadal mialem stawke 6,50zl pomimo pol rocznego wczesniej doswiadczenia na Ursusie. Pewnego dnia ktos zniszczyl skuter i nie poinformował o tym nikogo po czym ukradł karte uzytkowania tego skutera, na moje nieszczescie zapomnialem sie tego dnia wpisać na do karty skutera ktorego ja uzywałem na codzień. Przy pomocy malo logicznego myslenia stwierdzono ze ukradlem karte zniszczonego skutera i postanowilem nie wpisać sie nigdzie indziej bo wiadomo pracownik to debil. Naprawe zniszczonego skutera oceniono na 3300zl moja pensja przy przepracowanych okolo 150godzinach w miesiacu byla mniej wiecej 800zl, zabrano mi bez poinformowania mnie cała wyplate przez co straciłem miejsce zamieszkania i srodki do zycia. Stałem sie bezdomny i bardzo głodny bo nie stać mnie było na bułke, po tym wydarzeniu zacząłem inaczej postrzegać rzeczywistosc i poszedłem na spotkanie z menagerka z nozem w race i brałem pod uwage zamordowanie tej (usunięte przez administratora) kierownik regionalny poinformował mnie ze moge przyjechac z warszawy do krakowa jesli chce z nim porozmawiać. Ogolnie to zycze im smierci ale ciesze sie ze tego nie zrobiłem pod wpływem emocji bo bym poszedł do pierdla. Wszystkim ludziom odpowiedzialnym za moja krzywde zycze smierci ktorej bedzie towarzyszyła ogromna ilosc bólu. Nie pozdrawiam

dostawca

Byłem ciekawy jakie są opinie na temat firmy w której pracuję ponad 5 miesięcy. Jestem przerażony bo wydaje mi się że pisze to banda nierobów którzy chcą leżeć i dostawać pieniądze albo piszecie o zupełnie innej firmie. Pracuje w jednym lokalu w którym jest wszystko ok, pomagam czasami na innych lokalach i też jest ok. Przez te 5 miesięcy dostałem 3 razy podwyżkę. Zarabiam więcej niż moi znajomi z roku na pełnym etacie. Z grafikiem nigdy nie było problemu jak mam zajecia na uczelni to mam zawsze wolne. Wypłata zawsze na czas i zawsze sie zgadza bo potwierdzam ilość przepracowanych godzin swoim podpisem. Kilku znajomych też przeszło do Dominosa bo pracowali gdzie indziej bez umów to pieniędzy za październik do teraz nie widzieli. Czasami przychodzą świeżaki i pierwsze pytanie do kierownika to jak mogą podwyżkę dostać. Zero pokory tylko nastawienie roszczeniowe, tacy bardzo krótko tu pracują. W znacznej większość i tak później wracają. Nadmienię że to moja pierwsza praca w życiu.

eddy

można zacząć współpracę z firmą na stanowisku pracownik produkcji @klonik i awansując możesz poznawać tajniki firmy

Pracowałem jako dostawca i powiem szczerze, ze co do zarobków nie ma co narzekać codziennie byly jakies pieniądze z napiwków:) wyplaty zawsze byly na czas nigdy sie nie zdarzyło, zeby bylo opóźnienie w przelewach. Średnio w miesiącu wychodzilo mi ponad 2300zl wraz z napiwkami. Atmosfera byla bardzo fajna i szefostwo nawet spoko tylko strasznie mnie denerwowały godziny pracy jak w grafiku miales wpisane do 21 to zdarzało sie, ze wychodziles po 22 no i w zimie na skuterze? nie polecam ;pp

gość

Atmosfera fatalna, kolesiostwo, patrzenie na ręce. Generalnie radzę unikać jak ognia!

Lawyer

Atmosfera fatalna... kolesiostwo, nepotyzm - standard rodem z USA?: DP zakłamana firma, przymusza pracowników, aby kłamali przy kontrolach PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY. Wykorzystują ludzi, dają [usunięte przez moderatora] umowy... wymagają pełnej dyspozycyjności za 8zł brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Domino's Pizza Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Domino's Pizza Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Domino's Pizza Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Domino's Pizza Polska