Opinie o MODR Warszaw w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MODR Warszaw. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MODR Warszaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODR Warszaw w Warszawa

Firma żenada. W miarę logiczne zarobki - kadra kierownicza - poparta politycznie. Zwykły pracownik traktowany jak zero. (usuniete przez administratora)

MORDują w MODRze

Niech ktoś w końcu zlikwiduje tą instytucję

stik

praca w tej instytucji to porażka, kierownicy zamieniaj się stołkami żeby tylko pracować

Zgadzam się z innymi opiniami. (usuniete przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MODR Warszaw? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.

przyłączam sie do wszystkich opini wczesniej.....

rolnik

praca chyba bardzo dobra dla osób mających inne zajęcie , znam osoby , na przykład jedno małżeństtwo , które pracuje w ODR Radom , chyda na 1/4 etatu , bo najczęściej można ich w godzinach pracy spotkać na własnym polu , brak jakielkolwiek kontroli , wszystkie sprawy załatwiam w innym óśrodku , ponieważ nigdy nie można ich zastać

MODR

A Ja nie polecam , Całkowite dno (usuniete przez administratora) bez żadnej koncepci na rozwój firmy. Liczą na przetrwanie . Chyba tylko głupi na nich zagłosuje . To co teraz się odbywa w Firmiie to szkoda gadać , Dzielą sie pieniędzmi według siebie. Potrzeda człowieka z prawdziwego doradztwa rolniczego a nie karierowiczów . Brak pieniędzy a dyrekcja ma się dobrze

asddfhjk

Super oferta gorąco polecam w ramach pracy charytatywnej. Hotel i restauracja późne lata 70-bez przyszłości na zmiany. Idealna oferta dla wolontariuszy!

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Popieram wypowiedzi wyżej.Zastępca dyrektora chwali się w gazecie zarobkami na poziomie 8.000 zł a ludzie (usuniete przez administratora). za marne 1.000 zł miesięcznie. Niech was nie zmyli to że firma jest samorządową wojewódzką jednostką organizacyjną, nie dostaniecie tu ani 13 pensji ani żadnej premii. Ponadto firma wydaje bardzo ambitną lekturę jaką jest "Wieś Mazowiecka" którą z przydziału miesięcznego będziecie musieli sprzedawać, jeżeli nie uda wam się sprzedać wszystkich sztuk to za resztę zapłacicie z własnej kieszeni. Myślisz że zarobisz coś na nadgodzinach nic bardziej mylnego, nadgodziny możesz co najwyżej odebrać w stosunku 1:1. Jak dobrze pójdzie firma zaproponuje wam szereg szkoleń którymi na koniec pracy będziecie mogli się podetrzeć. ŻENADA TAKA FIRMA W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM NIE POWINNA ISTNIEĆ !!!

Rysio

!!!jak chcesz zarabiać 1000 zł to wymarzona firma dla ciebie!!!

k

Żenada! Jak chcesz pracować na premię dla dyrekcji to szczególnie polecam MODR

MORDują w MODRze

polecam tylko dla silnie zdesperowanych

@MORDują w MODRze

Nowy po Dyrektor w Poświętnem Co jeden większa Łoida

Zostaw merytoryczną opinię o MODR Warszaw - Warszawa

• Jak się pracuje w MODR Warszaw?

Zobacz opinie na temat firmy MODR Warszaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODR Warszaw?

MODR Warszaw