KERATRONIK Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 22 ocen.

Opinie o KERATRONIK Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KERATRONIK Sp. z o.o.

pracownik

Do dzisiaj w firmie nic sie nie zmienilo. Firma rodzinna a zwykli pracownicy sa traktowani jak śmiecie... Omijajcie to miejsce z daleka. Żałuję kazdego tam spędzonego dnia

były pracownik2

Potwierdzam powyższą opinię. Firma rodzinna, rodzina na stanowiskach dyrektorów, menadżerów, kierowników.......a do roboty ludzie zatrudnieni z łapanki. Nikt się na niczym nie zna, wszyscy mają wszystko głęboko gdzieś. Jedynie ładnie, pięknie koloryzują prezesowi. A jak co do czego przychodzi to nic nie działa. Jeżeli tylko możecie to omijajcie to miejsce pracy ponieważ niczego tu się nie dorobicie, a jeszcze możecie dołożyć do tego interesu.

Były pracownik

Ludzie w tej firmie są super i na tym koniec. Właściciele(usunięte przez administratora) małżeństwo nie mają dzieci i firmę traktują jak dziecko, ludzi traktują jak nic, twierdzą ze jak płacą to mogą luzmi pomiatać. ludzie są tam co wytrwalśi jedynie dla kasy, z firmą nikt się nie utożsamia a wręcz wstydzi tego, że tam pracuje. (usunięte przez administratora) dyrektor sprzedaży zamiast być wsparciem dla swoich ludzi podlizuje się włascicielom jest nieszczery a dla kasy zrobiłby wszystko, bardzo niekompetentna osoba - dużo gada mało konkretnie a nic nie robi. do pracowników właściciele mówią ze są głupi, że nie myślą (usunięte przez administratora) w sam raz dla inspekcji pracy. Jest ewidencja czasu pracy, a nadgodziny nie sa płacone nie można odebrać... strach ogólny tam panuje. Przykre..

Zostaw opinię o KERATRONIK Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KERATRONIK Sp. z o.o.