Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

4.4/5
Na podstawie 1375 ocen.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Meg

Aplikowałam do pracy na sprzedawcę, jakie są warunki finansowe w Krakowie?

Ella

wiem, że okres wakacyjny się kończy czy będziecie po wakacjach szukać nowych pracowników na niepełny etat?

Ella
@Ella

mam status studenta jeśli to jakoś poprawia moją sytuację podczas rekrutacji

Guber
@Ella

Patrzyłaś na aktualne oferty? Bo może akurat trafi się tak że zaczniesz po wakacjach :)

Ugniot
@Ella

na oleiksie kiedyś było sporo ofert do różnych miast

remma
@Ugniot

a mozna im wyslac maila ze swoim cv i tam napisac ze jest sie zainteresowanym praca? czy ktos tak kiedys zrobil i sie udalo?

Limited
@remma

no możesz spróbować przecież, po co ci informacja czy ktoś tak robił xd uda się albo się nie uda

Paro
@Limited

to nie lepiej wysłać na ogłoszenie swoje cv albo zanieść do punktu?

bix
@Paro

zawsze na ogłoszenie, cześciej sprawdzają

stal

zdarzaja sie zatrudnienia na pol etatu albo cos w tym stylu? nie wiem jeszcze czy chce na pelnym etacie pracowac

erwen
@stal

zdarzają się też na pół etatu, ale to raczej zależy od specyfiki danego miejsca i podejścia kierownictwa

shum
@Paro

tylko ze tutaj chyba o to chodzilo ze co w przypadku gdy nie ma zadnych ogloszen, ja to tak zrozumialam

porter
@shum

jak nie ma ogłoszeń i nikogo nie szukają to nie przyjmą ani na pół ani na całe co chyba logiczne

porter
@shum

jak nigdzie nie ma ogłoszen to zawsze można uderzyć bezpośrednio na miejsca, jak człowiek człowieka ise po prostu zapytać czy by się praca nie znalazła

pierrot
@porter

jest jeden kierownik na kilka placówek czy jak to wygląda u was?

Od kilku lat robię zakupy w Buczku w CH Bonarka, bardzo miła obsługa, polecam Panią Małgosię O. zawsze uśmiechnięta potrafi doradzić przepyszne słodkości

stud

przyjmujecie studentów na niepełny etat?

rrr
@stud

tak. wiadomo że no musi być zapotrzebowanie, ale pracują studenci na niepełny etat

stud
@rrr

to super, czy byłbyś tak miły i podpowiedział jak to załatwić. Np. do kogo zadzwonić/ napisać w tej sprawie?

@rrr

Jaka jest umowa dla studentów na niepełny etat własnie? Zlecenie? Jest potem możliwość jakiegoś dalszego zatrudnienia na pełen etat? W sensie mam na myśli po ukończeniu studiów.

Nikola
@Karolina

raczej UoP, ale mozna sie indywidualnie dopytac na rekrutacji czy jest opcja na zlecenie

earr
@Nikola

a ja mam takie troche moze i nietypowe pytanie. czy pracownicy moga liczyc na jakies produkty od firmy w prezencie? mam nadzieje ze ktos zrozumie moje pytanie

piekara
@Nikola

ja tak samo miałem uopa więc nie wiem czy to zlecenie, ale też uważam, że lepiej dopytać

Staś
@piekara

A co Ci przyszło tam robić, sprzedaż, czy pieczenie? I czy zatrudnili, bo już się tym zajmowałeś, czy brak praktyki nie stanowi dla nich przeszkody, bo i tak szkolą, żeby robić, tak jak sobie życzą?

Sprzedawca

Dziwna rozmowa. Niby luźno, bez spiny, ale pytania o stan rodzinny uważam za nieodpowiednie. I zaznaczenie, że nie ma w firmie szans na awans. Coś mi mówiło, że szkoda tracić czas za takie pieniądze. Nie przyjęłam oferty.

Generalnie proste, ale większość nie na miejscu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
karpik

Cześć, czy myślicie, że mogę zanieść bezpośrednio do sklepu swoje CV czy lepiej poczekać aż będą szukać dokładnie do tego punktu przez stronę internetową?

hola
@karpik

A czemu nie? Poza tym czesto na punkcie sa wywieszone kartki z tym, że kogoś szukają. Zanoś jak najbardziej.

Pinky
@hola

a wiesz może gdzie znajdę aktualne oferty pracy?

pete
@Pinky

szukaja magazyniera teraz, na stronie z oferami pracy na P masz ogloszenie....

wakca
@pete

i tylko na magazyniera szukają teraz? nie ma czegoś bezpośrednio na obsługę klienta?

melon

Te negatywne komentarze pewnie tyczą się jakichś konkretnych miejsc albo niesnasek między sobą. Ja nie mam na co narzekać jeśli chodzi o atmosferę w mojej lokalizacji.

Orka
@melon

a pochwalisz sie w jakiej lokalizacji pracujesz? zależy mi na fajnej atmosferze

Honorata

Mąż znalazł ofertę na magazyniera i zastanawiamy się jakie mogą być widełki płacowe na tym stanowisku, bo wymagania są dość wysokie. Ma ktoś taką wiedzę? Może się podzielić? Czy zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę czy jakiegoś zlecenia? Będę wdzięczna za informacje

Gordon
@Honorata

Też dopiero rozglądam się za pracą, więc nie wypowiem sie w sprawie widełek ale podobno zatrudniają na umowy o prace od początku normalnie.

Gordon
@Honorata

A wiecie może jak wyglądają nagrody za staż? I jak z wdrożeniem do pracy w firmie?

T

pracowalam tutaj okolo roku i bardzo milo wspominam te prace, bardzo polecam na wlasny poczatek kariery haha ;)

Danuta
@T

Bardzo pozytywna opinia, co tak konkretnie miło wspominasz? Atmosferę? Pod tym względem ok wszystko? Wiesz może jakie są aktualne widełki zarobkowe?

T
@Danuta

Głównie przez pracę z ludźmi mi się podobało, atmosfera jest naprawdę okej. Są wzloty i upadki ale to jak wszędzie chyba ;) No i benefity są fajne. Nie wiem jak to teraz wygląda z widełkami, ale wydaje mi się, że jak znajdziesz oferte to bedzie napisane ;))

Laufey

Niedawno zatrudniłam się w Buczku w Krakowie i chciałabym się podzielić moimi wrażeniami na początek, bo myślę, że to może się przydać kandydatom. Oczywiście to tylko moja perspektywa ale z tego co mi koleżanki mówią nie jestem osamotniona. Rekrutacja była przyjemna, zero niepotrzebnych pytań i raczej konkrety. Miła osoba przy rekrutacji, tutaj muszę docenić, ponieważ widać było, że starała się jak najbardziej ograniczyć mój stres (a ja to zawsze się przejmuję takimi rozmowami). Później na zmianach koleżanki mnie uczyły wszystkiego no i dały mi to pole, żebym na spokojnie mogła sobie załapać co i jak (np. kasa fiskalna, jakie są produkty). Świetnie trafiłam jeśli chodzi o zespół, pozdrawiam wszystkich! Dla mnie ta praca jest fajna przede wszystkim dlatego, że sprzedajemy dobre rzeczy i mamy stałych klientów, z którymi zawsze można zamówić słówko czy dwa. Warunki mi odpowiadają, jest umowa o pracę co też jest istotne a nie wszędzie w sklepach jest taka możliwość. Osobiście uważam że jest ok.

@Laufey

ok wszystko fajnie i cacy, ale można tu liczyć na jakieś dodatkowe grosiwo jak sie czlowiek przyłoży?

Buła
@Lala

Ale chodzi Ci o premie czy o co?

no o premie przecież

Buła
@Lala

Nie wiem, tak dziwnie napisałaś, że wolałam dopytać heh. Ogólnie jak sklep dobrze idzie, a raczej z tym nie ma problemu, na pewno u mnie w punkcie, no to są premie. Pracuje się nie tylko na siebie ale w sumie na cały sklep, żeby wszystko było wystawione i porządnie przygotowane. Wtedy nie ma z tym problemu.

@Buła

i to już jest jakiś konkret

Ciekawski
@Buła

A mam z ciekawości pytanie, bo zawsze jak ide do piekarni to mnie nurtuje, czy macie jakiś przydział bułek np. na lunch, który sobie możecie zjeść? jak to jest, jakieś zniżki na razowy macie czy nie bardzo?

Jotka
@Ciekawski

Od razu każdemu zniżki w głowie, nawet jeszcze nie popracował. Ludzie co z wami.

Kajza
@Ciekawski

jak jestes pracownikiem to cieżko, żebys kupowal wszystko jak każdy inny klient

gala
@Kajza

Zawsze przecież możecie sobie kupić, to nie są jakieś niewiadomo jakie pieniądze.

Bla bla
@Ciekawski

Jest coś takiego jak deputat, każdego dnia możesz wpisac sobie coś do 7 zł i masz to za darmo

dzięki
@Bla bla

Wreszcie jakieś konkrety, dzięki

Luka
@Laufey

Ale zdążają się niespodzianki w tych dobrych rzeczach

@Luka

Jak wszędzie

Kamila
@.

Jaka jest stawka za h za pracę w Buczku?

DI
@Laufey

W dniu dzisiejszym odbyła się moja rozmowa kwalifikacyjna. Szybko, miło i przyjemnie. Panie managerki sympatyczne, konkretne, mile i w pełni profesionslnej. Zaproponowane zarobki i prognozowane premie wydają się być bardzo w porzadku. Nawet jeśli nie zostanę pozytywnie zaopiniowana to polecam starania o zatrudnienie.

Szyszka

Można się tutaj czegoś dowiedzieć o pracy w biurze?

emu
@Szyszka

a pytasz, bo są jakieś przyjęcia?

Szyszka

W sumie święta prawda. Ogólnie chciałam zapytać jak wyglądają benefity w pracy biurowej i czy od razu zatrudniają na umowę o prace?

@emu

Nie widziałam jako takich ogłoszeń, ale wiem że czasem warto podesłać swoją aplikację bo te rekrutacje biurowe mogą iść innymi kanałami

Bronek
@Szyszka

podstawy socjalne - multi sport i dodatek na święta

Staszek

Szukają tu magazyniera, ktoś się orientuje gdzie konkretnie to byłaby praca? chodzi mi o adres..

Urszula
@Staszek

A skąd wiadomo, że szukają? Niespodzianka dla mnie, sama się rozglądałam i nie znalazłam nic. Wiadomo, na ile szukają zmian i po ile godzin?

koleo
@Urszula

na (usunięte przez administratora) jest to ogłoszenie, jedna zmiana 6-14

Staszek
@koleo

Ale to niestety nie jest odpowiedź na moje pytanie, wiesz może jaki to adres jest?

Honorata
@koleo

Godziny idealne. Widziałam w ogłoszeniu, że wymagają uprawnień na wózki widłowe. Wiecie może czy firma pomaga w razie co takie uprawnienia zdobyć? Czy raczej zawsze przyjmują wykwalifikowanych pracowników?

nick nick
@Honorata

trudno powiedzieć, no ale skoro jest to w wymaganiach to chyba właśnie już z uprawnieniami szukają

Dżej

Ilu piekarzy, cukierników zatrudnia buczek?

Aleksander

Mnie z kolei zainteresowało aktualne ogłoszenie na sprzedawcę w cukierni. UoP i 3500-3700 zł brutto. Piszą o braku okresu próbnego, premii i dodatku za pracę w Niedzielę. Kto by opisał, jak szybko są w stanie zatrudnić i czy rekrutacja może się zamknąć w jednym spotkaniu? Oraz, jaka jest kwota premii?

kolo
@Aleksander

a poza tym chyba ciężko by było powiedzieć jak szybko przebiegnie rekrutacja, bo nie wiadomo w ogóle ile osób też jest chętnych na to stanowisko ;)

Olga

Takich piekarnio-cukiernio-restauracji jak ta, to cała masa jest w Krakowie. Jeden małpuje od drugiego i wyrastają jak grzyby po deszczu. Niedługo dodadzą gabinet odnowy biologicznej i płatną łaźnie, żeby można było się rozkoszować świeżym prysznicem, po zjedzeniu tygodniowej drożdżówki. Chleby w smaku są bezsmakowe i przypominają gryzienie gąbki z kredą, ponadto po 2 dniach chleb robi się spleśniały. Nic ciekawego, sądziłem, że przy takim nakładzie pracy na reklamę, uzależnianiem ludzi od punktów i systematycznym czarowaniem na facebook-u jakość będzie pozytywna. No, cóż.. Całość wygląda na walkę o klienta za wszelką cenę, a jakość przeciętna.

nie znasz się
@Olga

W jakim ty świecie żyjesz, wiadomo że nie można odstawiać od konkurencji a nawet trzeba być krok przed nimi. Standardy się zmieniają. A produkty są dobre

Monia

Macie podpisane jakies współprace ze szkołami cukierniczymi?

miluss
@Monia

chodzi ci o odrobienie praktyk?

smakija

według mnie najlepiej napisać maila z takim zapytaniem, czy możesz i od kiedy do kiedy by cię interesowało (usunięte przez administratora) praktyk

kleo

jest jakiś dzienny przydział asortymentu na pracownika?

Figa

Który tort panie polecacie na urodziny dla dzieci w wieku 7 lat?

piekarz

Miałbym prośbę, napisałby ktoś w jakich godzinach pracuje się u was na stanowisku piekarz??

piekarz
@piekarz

I druga rzecz, wymagają tu doświadczenia, ja jestem dopiero co po szkole i się zastanawiam czy mnie przyjmą skoro oprócz praktyk nie pracowałem w zawodzie?

Witto
@piekarz

Wymagają wykształcenia zawodowego, lub praktycznych umiejętności, które podejrzewam zdobyłeś podczas praktyk, więc myślę, że jak najbardziej

Witto
@piekarz

O godzinach nic nie wiem, ale celuję, że dość wczesne poranne

zoom

Moja pierwsza praca, godziny i sama praca mi odpowiadala, ogolnie na plus

ropek
@zoom

ale to juz nie pracujesz?

ropek

okeej, czyli sprawy osobiste :) a propo godzin dało się ułożyć grafik pod siebie? chodzi mi o elastyczne godziny?

@ropek

Ja miałam pełną dyspozycyjność akurat, brak dzieci, brak studiów, więc szczerze mówiąc nic nie musiałam układać jakoś specjalnie

@ropek

Ale ogólnie to tak, wiadomo, że mimo, że miałam duże dyspo to nie chciałam pracować non stop, więc ten grafik był dość rozsądnie układany

Bono
@zoom

Da się dostosować pod swoje możliwość w granicach zdrowego rozsądku oczywiście.

Urszula
@zoom

Ile maksymalnie dni po rząd i godzin wyrabialiście? Ja póki co pracuje z branży logistycznej, to tam i po 8 dni się zdarzało. A tutaj, jaki w ogóle jest system?

Te kokosanki to macie najlepsze

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.