Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

tanya

Myślicie, że jest szasna zatrudnić się na sam okres wakacyjny?

szansa*

@tanya

Zaraz kończę matury i myślałam, czy by nie zatrudnić się wa okres wakacji (od końcówki maja do października)

@tanya

Może ktoś z was też tak robił

@tanya

myślę, że powinnaś zapytać w konkretnym punkcie

@tanya

bo to może zależeć od zapotrzebowania

@bee

No tak, ma sens, tak zrobię

@bee

Chciałam się najpierw zorientować, czy to w ogóle możliwe

@tanya

nie miałam takiej sytuacji, więc pewności nie mam

@tanya

chyba że potem zostaniesz tylko na mniejszą liczbę godzin, o ile tak byś dała rade

Chicala

Dużo jest fizycznej roboty? Jak np. przyjeżdża dostawa? Ciężko dać sobie radę, czy nie ma z tym problemu?

miłka
@Chicala

Czy dużo, nie powiedziałabym, ale to moje odczucie. Po prostu dajemy radę

aniaa2
@Chicala

U mnie zwykle pan dostawca wszystko wnosi, więc najcięższe to po jego stronie, ja potem to wszystko układam, ale to już nie jest jakieś problematyczne

@aniaa2

To bardzo dobrze, bo obawiałabym się, że nie dam z czymś rady, ale jak tak jest to nie powinnam mieć problemu

aniaa2
@Chicala

Piszę jak jest u mnie, nie wiem czy na każdym punkcie to wygląda tak samo, nie wiem czy wszyscy dostawcy tak robią

Rozumiem...

@aniaa2

Ale mam nadzieję, że będzie podobnie i też trafię na spoko ekipę

@aniaa2

A jeszcze pytanie to się na dostawę przychodzi wcześniej niż samo otwarcie sklepu tak? Nie pracowałam jeszcze w takim miejscu i nie do końca wiem jak może to wyglądać

Obiektywna

Firma cały czas poszukuje pracowników ponieważ polityka firmy poszła na ilość nie na jakość //z tą jest ostatnio tragicznie//. Natomiast przy przyjęciu pracownika wychwalane same superlatywy w miejscu pracy - tylko póżniej z realizacją gorzej. Niskie pensje - za deputat nie można nawet zjeść kanapki , bo za droga. Co do dojazdów nikt się nie przejmuję ,że rano trzeba zdążyć na 6,30 na drugi koniec Krakowa. A jak się trafi na kiepski skład w sklepie to klapa. Toteż nic dziwnego ,że cały czas szukają pracowników.

Xxx
@Obiektywna

Szukają taniej siły roboczej. Ale nie oszczędzają na zarządzie , a ryba psuje się od głowy . Było mniej sklepów to pracownik był inaczej traktowany . Jakoś produktów też była lepsza , a teraz masówka .

mimi

wielki plus za pakowanie ciast, ciastek i bułek bez plastiku. pora na chleb :)

@mimi

bardzo miło, że zwracają na to uwagę

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Quella

Jakie ogólnie obowiązki wchodzą w skład pracy jako sprzedawczyni? tak oprócz bezpośredniej obsługi klienta, bo to oczywiste. Jakaś ekspozycja towaru? przygotowanie kanapek - to tez leży w obowiązkach? co jeszcze? pytam, bo nigdy nie miałam do czynienia z pracą w piekarni/cukierni i nie wiem do końca z czym to się je

@Quella

dbało się o tę ekspozycje towaru, żeby to ładnie wyglądało no i o czystość w punkcie

Urszula
@snup

Jakieś specjalne wymogi? Bo niektórzy w tych sklepach zwłaszcza sieciowych to obsesje maja na punkcie układania towaru pod jakaś pop socjologie i nie wiadomo co jeszcze aż ludzie specjalni przyjeżdzają to planować a zwykły człowiek ma to gdzieś tak naprawdę i tak zaraz rozwalają wszystko

@Urszula

nie no, aż tak to nie, byle się odpowiednio prezentowało, ale to nie jest tak, że kanapka w witrynce ma być położona w jednym konkretnym miejscu co do centymetra i że ktoś to kontroluje z linijką.

@snup

czyli takie sprzątnie przed zamknięciem tak?

no też

@Quella

ale nie tylko, bo między klientami też, zwłaszcza zimą.

@snup

no tak, tak zimą wiadomo, że częściej pasuje to robić. Dzięki

www.

Miałam miłą rozmowę kwalifikacyjną. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam.

celine
@www.

O co cię pytali? Mieli jakieś wymagania ponad to, co w ogłoszeniu?

@www.

określili w jakim czasie można się spodziewać odpowiedzi?

www.
@celine

Raczej takie standardowe pytania typu jaką mam dyspozycyjność itd. Nie było czegoś takiego, że były inne wymagania niż w ogłoszeniu.

celine
@www.

O, to dobrze. Tak się składa, że mam rozmowę też niedługo, więc dobrze to wiedzieć. Jest coś na co zwrócić uwagę czy raczej wszystko tak normalnie

Neutralny
@celine

Byłam na rozmowie i wyraźnie podkreślałam, że rejon miejsca pracy jest ważny ze względu na dojazd, a pani uparcie jakby w ogóle mnie nie słuchała proponuje miejsce druga strona Krakowa, gdzie nie dojedziesz na 5.30. Nie wiem o co chodzi, czy Wy pracujące też dojeżdżacie z Biezanowa np.na Wzgorza Krzeskawickie?

kanapka
@Neutralny

Ja mam na przykład blisko

nexus
@Neutralny

najwyraźniej tylko tam było na ten moment zapotrzebowanie, co zrobisz jak nic nie zrobisz

@nexus

tak jest, jak nie mają innych możliwości to proponują co jest i nie powinno to dziwić

G.

Jestem w piekarni 3ci miesiąc i póki co pracuje mi się dobrze. Sporo wiedzy na początku i trzeba było się wszystkiego nauczyć. Trafiłam akurat na punkt z bardzo umiarkowanym ruchem, więc nie jest tak, że pracuje się na zabój, ale też nie ma tak, żeby bezczynnie siedzieć, zawsze jest coś do roboty. Koleżanki na punkcie bardzo fajne i pomocne. Na razie tyle spostrzeżeń, wrócę z większą dawką jak przepracuję jeszcze dłużej i będę mogła się bardziej konkretnie wypowiedzieć

kotinka
@G.

a jak przyszłaś w pierwszy dzień tu już obsługiwałaś klientów? czy najpierw się przygląda?

@kotinka

Nie, pierwszego dnia jeszcze nie, tylko obserwowałam

dinks
@G.

były jakieś bardziej suche szkolenia czy cała nauka tak w praktyce?

@dinks

Skupienie na praktyce, zdecydowanie

dinks
@G.

to dobrze, bo więcej wiem potem z takiej nauki niż jak ktoś tylko gada na jakiś tam temat

@dinks

No wiadomo.

@G.

Z rana jest większy ruch nie?

@Mini

u mnie z rana i tak po południu też się więcej dzieje

@G.

No tak też właśnie myślałam, dzięki

@G.

Jak pisałaś, że do wyrobienia to już jestem spokojniejsza

Tola
@Mini

a jakby ludzie mieli pracować jakby było nie do wyrobienia? też pytanie takie dziwne. raczej do pracy się nie chodzi na siedzenie i nic nie robienie

@Tola

nie chodziło o nic nie robienie tylko czy nie ma takiego ruchu, że nie da się wyrobić, bo np jesteś sama akurat

Tola
@Mini

to mi sie nie zdarzyło, ale ja jestem na tyle zorganizowana, że nie mam z tym problemu, nie wypowiem się za innych

Hocks
@Tola

Normalne to pytanie było i nic w nim dziwnego w mojej opinii. Pracowałam kiedyś w lodziarni i był chwilami naprawdę taki ruch, że było ciężko. Na szczęście teraz mam spokój.

Hocks
@Tola

I nie chodzi o nic nie robienie wcale. nie ma co się czepiać

Agata
@G.

A możesz powiedzieć czy te trzy miesiące to okres próbny czy od razu cały etat na umowę o prace?

Petit

Cześć, czy pracownicy piekarni dostają jakieś benefity/dodatki?

@Petit

Jeżeli tak, to będę wdzięczna za wymienienie po krótce co jest

Sarah
@Petit

W ogłoszeniu na olx jest wszystko wypisane, nie wiem czy jest sens, żebym kopiowała słowo w słowo, więc po prostu cię tam odeślę ;)

@Sarah

Aha, czyli mogę liczyć na to co tam jest?

Sarah
@Petit

Tak, nie wiem co bym mogła więcej powiedzieć

@Sarah

Jak nie ma nic do dodania, to nie musisz nic mówić, dzięki za pomoc

Wera

Cześć, czy ktoś wie może co oznacza określenie w ofercie: "Możliwość dopasowania miejsca pracy do miejsca zamieszkania". Czy to znaczy że jest możliwość wybrania sobie jakoś punktu bliżej siebie?

@Wera

Tak w ogóle to jak wygląda taki dzień pracy? Nie pracowałam nigdy w piekarni.

@Wera

tak, jeżeli będzie na nim potrzebny pracownik, to myślę, że nie ma problemu się przenieść

@Wera

Dużo pisania, żeby tak krok po kroku opisywać. Wygląda dokładnie tak, jak można sobie to wyobrazić ;) Zero filozofii.

@Runo

Aha no właśnie tak myślałam, że to jeszcze od tego zależy. W sumie nie zwolnią kogoś po to żebym ja przyszła

@Runo

Skoro tak mówisz to okej, przekonam się sama może. Dzięki

@Wera

Na spokojnie, wszystkiego się nauczysz. Powodzenia

oferty

Są gdzieś necie oferty pracy czy najlepiej zapytać na miejscu? Bo szukam i nie widzę, żeby coś było

@oferty

jeśli są wolne wakaty to pojawiają się też oferty. jak masz jakiś konkretny punkt upatrzony w którym chcesz pracować no to zawsze możesz podejść zapytać ewentualnie zostawić cv

@oferty

Przecież nie musisz akurat przez internet składać papierów. Problem tylko taki że nie wiadomo, czy tam gdzie będziesz akurat chcą kogoś przyjąć. Jak masz blisko to po prostu podejdź po bułki i od razu zapytaj.

@oferty

Na Olx.pl jest oferta i na pracuj.pl

@.

No i problem się sam rozwiązał skoro faktycznie są oferty, chociaż ja się przyznaje że tego nie sprawdzalam

hustle

to warto zacząć ;)

hustle
@Nika

na pewno lepsze to, niż chodzenie po punktach i rozdawanie cefałek

@hustle

Nie chodziło mi o chodzenie po punktach absolutnie. Miałam na myśli to, że akurat mi udało się załapać pracę bardzo blisko siebie, bo akurat zapytałam i szukali kogoś. Dlatego mówię, że tak też można.

Jola
@Nika

Często wiszą ogłoszenia w witrynie jak kogoś szukają, przynajmniej my tak robiliśmy więc jak takie wisi to można zanieść cv do tego punktu

Misia

Mam pytanie o której rano trzeba byc w pracy {ile wcześniej przed otwarciem piekarni}

Iga
@Misia

To chyba zależy od lokalizacji, bo godziny otwarcia piekarni są różne, a i ruch będzie inny z rana

Magdalena
@Misia

Jak kiedyś chodziłam do pracy w galerii krakowskiej na 6 rano, to w buczku już praca była pełną parą, więc myślę że tam to może nawet od 5

Tsuki
@Iga

ale tu chyba chodzi o samo przygotowanie przed otwarciem punktu, więc chyba ruch tu nie ma aż takiego znaczenia, nie?

Iga
@Tsuki

Kiedyś pracowałam w innej piekarni, takiej mniejszej i rozkładało się towar czasem po otwarciu już, bo ruch z samego rana nie był bardzo duży, a dostawca nie zawsze był o stałej porze, ale może tu inaczej, bo to duża firma

Tsuki
@Iga

no ja też nie wiem jak tutaj to konkretnie wygląda, najlepiej niech się ktoś z wewnątrz wypowie

Mellow

hej, wie ktoś coś o wolnych wakatach do firmy?

cityofstars
@Mellow

Ale na produkcję, czy do piekarnii?

Kalinka

no i jaka lokalizacja.

Mammal
@Kalinka

może mu obojetne bo sie przeprowadzi hehe

@Mellow

można zawsze iść do punktu który najbardziej cię interesuje i tam zapytać o pracę

Mellow
@Olia

o produkcję chodziło, myślisz, że mnie tak po prostu wpuszczą z cefałką?

@Mellow

na produkcję to nie mam pojęcia, nie ma jakiegoś maila podanego na stronie czy coś?

etam
@Olia

nie sądzę żeby na produkcje wpuszczali tak o. chyba że mają tam jakiegoś ochroniarza czy coś w tym stylu który móglby odebrać to cv i przekazać dalej, ale jaka jest pewność? żadna

bigos
@etam

a była w ostatnim czasie jakaś rekrutacja na produkcje?? albo w dalszej przeszłości?

Stich
@bigos

Oj dawno już nie

bigos
@Stich

aha... czyli raczej długo pracujący skład? no nic szkoda

Stich
@bigos

No za moich czasów też rzadko kiedy były przyjęcia jak ktoś jest to siedzi i tyle

Medb

niektórych rzeczy nauczyłem się tutaj całkowicie od zera. teraz to ja ucze innych.

Mel
@Medb

miałeś takie konkretne szkolenie ze wszystkiego czy raczej uczyłeś się patrząc na innych? od pewnego czasu sam wypatruje ofert i zastanawiam sie jak ta kwestia u was wygląda

omni
@Mel

na sklepie ci wszystko pokażą co i jak a jak nie, bo też może czasami coś wylecieć, no to zapytaj i na pewno ci powiedzą. dużo nie ma do nauki, myślę że każdy by dał rade.

III
@omni

A na terminalu długo schodzi żeby się nauczyć? Po ilu dniach cię sadzają przy kasie? Boje się że mogę coś przekręcić i skasować klienta na powiedzmy 1000 zł za bułkę

III
@omni

W sumie śmiesznie zabrzmiało ale ja słyszałam takie przypadki że w sklepie jakimś koleżanka kiedyś miała problemy przez to i wolałabym czegoś takiego nie mieć tutaj

Deff
@III

To jest tak prosty mechanizm, że moim zdaniem nie ma szans, że nie załapiesz

Holy Hok
@Deff

Zdarzyło się komuś nabić np 1000 zł za chleb żytni? Jestem ciekawa bo kiedyś pracowałam w lodziarni i mi się zdarzyło kogoś skasować na 130 zł za 3 gałki lodów czekoladowych i był problem. Teraz śmieszy ale wtedy podobno byłam biała jak ściana przez resztę dnia.

Fifi
@Holy Hok

Raz byłam blisko ale wykasowałam. Nie ma co się przejmować bo jak coś to cofasz.Grunt żeby się nie przejmować i na spokojnie kasować.

Elza
@Holy Hok

nie ma tam rzeczy nie do naprawienia. zawsze da się cofnąć, oddać, wydać, wyrównać. po co sie tak przejmowac na zapas? ja nie rozumiem

Holy Hok
@Elza

No właśnie na tamtej kasie, jak się kliknęło drugi raz zatwierdzenie i wydrukowało paragon, to było już po ptokach. Wiadomo, że klientowi wydałam nowy, ale stary musiałam przekazać szefowej i ona to jakoś musiała odkręcać, no bo potem to się wszystko do podatku liczy, więc wiadomo, że nikt nie chce zapłacić go więcej niż powinien, przez jakiś głupi błąd

Eliza
@Holy Hok

nadal uważam, że nie ma się co przejmować na zapas

jana
@Holy Hok

błędy się zdarzają każdemu, byleby to zgłosić i tyle.

Mammal
@Holy Hok

jak się tak boisz i trzesiesz gaciami to po co się pchać w ogóle w robotę w której pracuje sie na kasie? albo się bierze odpowiedzialność i podejmuje takiej pracy albo nie

Tipii
@Mammal

Nie rozumiem takiego gadania. Zawsze musi być ten pierwszy raz i wiadomo, że człowiek chce się wcześniej upewnić co do różnych rzeczy. Podobno po to jest to forum chyba nie? Zamiast dziewczynie pomóc to jeszcze najlepiej przestraszyć a pewnie po pierwszym dniu już by śmigała bo to nic strasznego nie jest. Miłego dnia mimo wszystko, musiałam napisać bo aż przykro widzieć takie rzeczy na prawdę.

Dafi

Hej, gdzie jest produkcja? Myślałam, żeby się zatrudnić tam.

Loney
@Dafi

produkcja buczka jest na makuszyńskiego

Elissa

Jakich cech wymagają od pracowników piekarni?

Marchewa
@Elissa

Ciężko tak powiedzieć jednym zdaniem, ja bym powiedziała że kilka najważniejszych się liczy. Patrząc po tym jaku mnie się pracuje, to na pewno musisz dobrze żyć z ludźmi, bo pracujesz z innymi no i sprzedajesz. Po za tym to chyba taka dbałość o produkty, co gdzie ma być, żeby się w miarę możliwości nie mylić często. Chodzi mi o takie ogarnięcie sklepu, żeby wszystko działało jak trzeba i można ci było zaufać jako sprzedawcy. To tak z głównych.

@Marchewa

dbałości o produkty jak to zostało tu nazwane i nauczenie się gdzie co jest to raczej już w trakcie pracy. tego raczej się nie wymaga od kandydata bo nie musi tego wiedzieć to tak w ramach doprecyzowania

@Elissa

co do cech.. jeśli już się upierać i szukać jakiś konkretów. to na pewno właśnie ta otwartość, chęć do pracy z ludźmi, dobre zorganizowanie

Elissa
@Olia

Dzięki za odpowiedzi dziewczyny :)

@Elissa

nie ma problemu po coś sie wchodzi na ten portal. powodzenia!

Aldona

Zatrudniłam się jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej było mówione o premiach 4 wypłata premi nie ma dalej.... Okazuje się że po okresie próbnym,tylko że dają dwa okresy próbne najpierw na zlecenie później na 3 miesiące umowy o pracę i tak wychodzi pół roku bez premi za najniższą krajową. Do tego wymogi w obsłudze takie jakby człowiek w Sheratonie pracował. Tajemniczy klient, nie wiadomo po co skoro wszystkie regułki powiesz a i tak ci napiszą że czegoś nie zrobiłaś. Kłamstwo jedno wielkie. Więc jeśli ktoś myśli że zarobi tu więcej niż najnizsza krajowa to się bardzo zdziwi. JA osobiście szukam pracy dalej bo to jest jakieś nieporozumienie

Honey Bunny

Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Od ludzi słyszałem , że całkiem przyzwoicie tutaj płacą stąd moje zainteresowanie firmą.

Xyz
@Honey Bunny

Przyzwoicie to może i płacą po 5 latach pracy. Na początku najniższe bez premii i innych dodatjów co "staży" pracownicy

Dennis
@Xyz

Nie chce sie tutaj wypowiadać na temat zarobków w tej firmie, bo w niej nie jestem, ale swoje już przepracowalem i może ja mam jakieś troche inne myślenie ok, ale nigdy nie uważalem, że powinienem tyle dostawać co zaslużeni pracownicy, którzy pracują powiedzmy te kilka lat, a ja dopiero zacząłem. Na wszystko przeciez człowiek pracuje, nie ma tak że przychodzi i dostaje za to, że w ogole raczył tutaj pracować.

Jotka
@Dennis

Płaci się za umiejętności i doświadczenie, to nie filozofia.

Dennis
@Jotka

Dokładnie

Była

Praca nie jest bardzo ciężka. Wiadomo czasami są duże kolejki, pracować trzeba rzetelnie. Pracowałam z super ludźmi, każdy szedł sobie na rękę i pomagał :) Ludzie rządzący to kpina, kazdy mówi co innego, nie wiadomo kogo słuchać. Za mało towaru na półkach - źle, zwiększone zamówienie i są zwroty - źle. Trzeba być jasnowidzem i przewidywać kiedy będzie ruch a kiedy nie... Ogólnie wypłata to najniższa krajowa... Po kilku latach ją podnoszą, ale niejednokrotnie mimo to osoba która przyjdzie nowa i którą musisz uczyć od podstaw zarabia tyle samo co ty bo np podatek. W okresie pandemi przez trzy miesiące zarabialiśmy dużo mniej mimo że obsługiwaliśmy po 200 osób dziennie i byłyśmy najbardziej narażone.. jak dla mnie ludzie są świetni chociaż zdarzają się wyjątki.. niestety o kierownikach stref i Dyrektorze nie mogę tego powiedzieć. Ktoś może przyjść i cię obrazić, zwyzywać za nic a ty i tak musisz się uśmiechać. Potem skarga do dyrektora i oczywiście wina pracownic. Pracownik nie jest doceniany. Przepraszam, 50 zł za niedzielę dodatkowo ????

Maryśka
@Była

Hej, mam tylko takie pytanie. Co jest winna osoba albo firma, że jeszcze się uczy i Państwo daję taki dodatek że osoba może sobie coś tam jeszcze dorobić? Ja wszystko rozumiem, ale z tym się akurat nie zgodzę. Pracowałam w innym sklepie wcześniej i było to samo... po za tym u nas też trzeba było być miłym nawet jak ktoś był gburem Takie są wymagania i trzeba to po prostu zlać i obsłużyć następnego klienta, różni się zdarzają. Jak najbardziej jednak szanuję twoją wypowiedź. Nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiała. Pozdrawiam.

Dala
@Maryśka

ja mialam zdecydowanie więcej fajnych klientow niz na odwrót a w sumie i o tych gorszych sie nie wściekam, ludzie są różni wszedzie i chyba dobrze być nieco uodpornionym a nie zyć jakimiś złudzeniami, że zawsze jest pięknie i cudnie

Atomic

stabilna praca, a to w tych czasach najważniejsze

Balanga
@Atomic

A pracujesz w jakimś bardziej ruchliwym punkcie czy raczej gdzieś, gdzie jest spokojniej? Bo ja planuję właśnie startować do punktu gdzie jest raczej spokojnie ale zastanawiam się czy jak jest trochę mniej klientów w ciągu dnia (porównując np do punktu w środku miasta) to czy można wyrobić normę sprzedaży, czy schodzi ile powinno i czy wtedy praca też jest stabilna? Czasami przecież nie można przewidzieć ile osób przyjdzie do sklepu i co kupi.

Ilo
@Balanga

U mnie w punkcie jest w miarę spokojnie ale i tak dużo ludzi przychodzi. Są raczej takie fale, jak ludzie idą do pracy, jak wracają. Nie ma jakichś problemów ze sprzedażą, to są takie podstawowe produkty więc zawsze komuś są potrzebne.

Tos
@Ilo

moim zdaniem lepiej wybrac sobie miejsce gdzie jest mimo wszystko troche więcej luzu bo tak czy inaczej zawsze bedzie co robić a jak jestes w miejscu gdzie masz duzy ruch bo np. duzo ludzi sie przewija to czasem nie ejstes w stanie sie odrobic z tym co masz do zrobienia poza klientami, jak kto woli

Ilo
@Tos

Z drugiej strony tak zauważyłem, że im więcej sprzedasz tym szybciej leci czas.

Tos
@Ilo

no tak, dlatego zawsze są jakieś dwie strony

Lock Stock

Jak to mówią szanuj pracodawcę swego, bo możesz mieć gorszego. A ja miałem już dużo gorsze sytuacje, tutaj w końcu jest dobra i normalna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia