Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Dooota

Buczek w Wieliczce bardzo mnie rozczarował, wstąpiłam po lody- bardzo mi też zależało żeby kupić pusty wafelek dla małego dziecka. Najpierw usłyszałam, że wafelek jest gratis, potem że nie mogę go ani dostać, ani nawet kupić. Pomijając bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta, pani nakładająca lody nie raczyła nawet założyć rękawiczek (przypominam, że jest pandemia!)... Zostawię to bez komentarza- lody wyrzuciłam im do kosza...

Patrycja
@Dooota

Lody :) hmmm czym większe tym lepsze cza się dzielić z innymi nie żałować

Orri

Hej, piekarnie Buczka są otwarte tylko w tygodniu? Czy zdarza się też tak, że są otwarte w niedziele?

Lula
@Orri

zależy które i w jakim miejscu. były takie typowo kawiarniane które również były otwarte w niedziele. mówię były bo teraz i tak nie da się usiąść na kawie, więc nie wiem jak to tam teraz u nich wygląda

danki

w niedziele tez sa otwarte,ale czy 02 05 to nie wiem

Orri
@danki

A to mi nie chodziło o ten konkretny dzień, tylko tak ogólnie ;) Pytam pod kątem pracy, bo ja np. należę do tej - pewnie mniejszości, która woli pracować też w weekendy i w ten sposób sobie pracę i wolne rozplanowywać, więc myślałam, żeby zatrudnić się do punktu, w którym również robi się w niedziele. Jesteś w stanie wskazać, które konkretnie działają, czy nie masz takich info?

@Orri

no to jak się zgłosisz na rekrutacje to po prostu powiedz to że chcesz taki punkt, może akurat będzie tam miejsce dla ciebie, może będziesz mogła jeździć na wsparcie

Mia

tylko 3 punkty na cały Kraków, czy tylko tyle akurat znasz?

tina
@Mia

na wizytówce google będziesz miała napisane dni i godziny otwarcia kazdego punktu...

tina
@Mia

to naprawdę nie jest aż takie trudne żeby sobie to sprawdzić

Była

Przepraszam za pomyłkę w statusie.. to było przez przypadek

marczi
@Była

nawet nie zwróciłam uwagi ;) zwłaszcza, że nick i treść wszystko sugeruje

Była
@marczi

Wolałam to wyjaśnić, żeby nikt mi niczego przypadkiem nie zarzucił

Paula

Przyjmują gdzieś w Krk?

dżoana
@Paula

z tego co się orientuje to chyba nie, ale sprawdź sobie na olx

@Paula

Oferta z 18 stycznia na OLX "Piekarnia - Cukiernia ,,Buczek" zatrudni sprzedawcę na terenie Krakowa Legionów Piłsudskiego , Czyżyny-Medweckiego, Nowowiejska , Krakowska" Więc wygląda na to, że tak i to nie tylko w jedno miejsce.

@Scully

ooo na Czyżynach szukają to bym się nie spodziewała, tam zawsze tyle pań stoi ;) ale faktycznie ruch tam mają, popołudniami to już lodówki puste

@Sylwia

No faktycznie tam zawsze duży ruch, więc pewnie dodatkowa para rąk się przyda

Zorro
@Scully

To dużo lokalizacji, co tak ludzi smęcą, że niby ofert nie ma

@Zorro

widocznie przez ostatni czas nie było. nie wiem kiedy te się pojawiły dokładnie ale pewnie dopiero co

@Zorro

chociaż powiem szczerze że szukam teraz i nie widze tych ofert. ktoś może podpowiedzieć na jakiej stronie to znalazł?

@Sylwia

to było na Olx, jedna oferta ale dużo lokalizacji

@Scully

faktycznie, chwilę pogrzebałam i znalazłam styczniową ofertę pracy

@Sylwia

Szkoda, że teraz już nie ma...

@dola

Życie. Musisz być na bieżąco, bo czasem coś wpada. Obserwuj olxa.

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Dorota

Jaki tort z waszej polecacie na imieniny? Grono samych dorosłych, więc jakiś z alkoholem wchodzi w grę

Nila
@Dorota

Taki jak lubisz, jest dużo smaków do wyboru, a wszystkie torty są dobre i zawsze pięknie udekorowane :)

@Nila

Liczyłam chociaż na jakąś delikatną odpowiedź, polecenie sprawdzonego już smaku

palosanto

cappucino polecam, jest pyszny

@palosanto

Brzmi nieźle, nie jest za bardzo słodki?

palosanto
@Dorota

zależy na czyje podniebienie, dla mnie jest w sam raz

@palosanto

Wspaniale, dziękuję w takim razie za polecenie :)

dola

Gdzie wrzucane są oferty do pracy? Bo na stronie nie widzę

@dola

Chyba, że nie ma w ogóle?

@dola

Bo takie wrażenie odnoszę...

@dola

jak ostatnio szukałam to nie było nic, więc wniosek jest jeden

Tina
@dola

może ich nie być, przecież nie zawsze są potrzebni pracownicy szczególnie jak są jakie stałe ekipy

Tina
@dola

jak Ci zależy na jakimś konkretnym punkcie to tam podejdź i podpytaj no ale może być kiepsko

@Tina

Wiem.

@Tina

Może tak zrobię, ale w sumie aż tak mi się nie śpieszy

abc

A piekarnie w galeriach są normalnie otwarte? Czy tylko wolnostojące punkty?

Nero
@abc

Otwarte ;)

Pinata
@abc

No piekarnie to usługowo-spożywcza branża, więc jak najbardziej otwarte wszystkie punkty

abc
@Pinata

Dziękuję, już wiem, bo byłam

Martyna

Będą jakieś typowo wielkanocne ciasta do zamówienia w przyszłym tygodniu?

Ida

No pewnie ;)

@Martyna

Ja dostałam ostatnio do skrzynki taką ulotkę, gdzie są trzy różne zestawy do zamówienia na wielkanoc (chyba chodziło o zamówienia online). I tam jest kilka rodzajów ciast każdego po około 0,4 kg i tam chyba była najtańsza wersja za 80 zł

Martyna
@Malwina

O, fajne info, ja nie dostałam ulotki, ale sprawdze na stronie

@Martyna

Sprawdź sprawdź, bo teraz widzę że wszystko jest 3 zestwy po 80/106/145 zł do wyboru w zależności od tego ile chcesz rodzajów ciast. Myślę że to całkiem dobra oferta jak ktoś nie ma czasu na pieczenie, a chce żeby było różnorodnie

Iwonka
@Malwina

a zamawiał ktoś już może te ciasta? w który dzień to przyjdzie czy jest do odbioru w punkcie???

Anka

Dlaczego mój ulubiony chleb Staropolski jest od jakiegoś czasu niejadalny ? To był kiedyś najlepszy chleb, a teraz jest najgorszy. Dlaczego zepsuliście coś co było dobre ?

Vivaldi

Gdzie się mieści wgl produkcja? Jaka część Krakowa, raczej centrum czy obrzeża?

@Vivaldi

Zależy jak na to spojrzeć w sumie. Dla jednych to obrzeża a dla drugich centrum huty :)

Czyli gdzie? Jaki adres?

@Vivaldi

Na makuszyńskiego, zaraz obok ulicy kocmyrzowskiej ;)

Dziękuję

Renata
@Mia

Aaa no to już prawie jak centrum huty :) dla osób z tamtego rejonu myślę że dobrze znane miejsce

Mika

Jak wyglądają godziny pracy?

Brie
@Mika

Poszczególne piekarnie mają różne godziny otwarcia

@Mika

Różnie, zależy w sumie od zapotrzebowania na danym punkcie, ile aktualnie jest pracowników itd

@Jolka

Czyli ciężko jednoznacznie określić jakieś konkretne zmiany jeśli o to chodzi.

@Jolka

Czy chociaż zatem można spokojnie się dogadać jeśli chodzi o grafik? jest on w jakiś sposób elastyczny?

@Karolina

Raczej tak, zależy jak bardzo chcesz coś zmieniać, no bo np. pracowanie po 2 godz dziennie, to nie wchodzi w grę

Nie no, tak to nie

@Jolka

Chodzi o np. umówienie się kto w jakie dni pracuje itd

@Karolina

No to wiadomo, przecież wszyscy jesteśmy ludźmi, każdy z nas potrzebuje czasem coś załatwić czy przyjść na jakąś konkretną godzinę, spokojnie można się dogadywać w tej kwestii z dziewczynami

@Karolina

No przynajmniej na moim punkcie nigdy nie było z takimi rzeczami problemu :)

Malwina

Jak oceniacie atmosferę panującą wewnątrz poszczególnych punktów Buczka?

Lola

W moim jest ok.

Ala
@Malwina

Atmosfera raczej jest w porządku, zdarzyło mi się też być w dwóch innych punktach oprócz swojego i zawsze fajne babeczki tam były

Ala
@Malwina

Więc jeśli o to chodzi to warto się zainteresować pracą, a na pewno się nie pożałuje

polecam

Hanka
@hej

co właściwie? firme produkty czy jedno i drugie? pozdrawiam

@Hanka

Też chciałbym wiedzieć, co dokładnie polecacie. Ja nie ukrywam, że chętnie dowiedziałbym się, jak wygląda praca w Buczek-piekarnia cukiernia. Są może osoby w wątku, które tam pracują bądź pracowały? Coś czuję, że mogę od Was sporo w tym zakresie się dowiedzieć. Ktoś zechce pomóc? Na to serdecznie liczę.

@Michał

przecież podpisałam sie jako pracownik prace polecam

Viki
@Michał

Nie, na stronie firmy na pewno nie ma ani jednego pracownika. A opinii jest mnóstwo wystarczy sobie przejechać paluszkiem w dół

@Viki

może za dużo wymagasz

Viki
@hej

Wydawało mi się że nie, ale teraz jak się nad tym zastanawiam i nie widzę żadnej odpowiedzi, no to może jednak jest w tym trochę racji

Beti
@Michał

Chcesz, żeby ci opisac typowy dzień pracy czy jak?

Szka

Zgadzam się z Tobą w 100%....

stała klientka

Dobre produkty polecam

Eska
@stała klientka

To fakt, między innymi dlatego zaczęłam tu prace, bo sama zawsze lubiłam i kupowałam wyroby buczka i cukiernicze i te typowo piekarnicze ;)

Andzia
@Eska

ja tam zaczełam bo mam pod blokiem, proste pobudki, heh, ale spoko jest

Eska
@Andzia

A no to również duży plus, bo rano to się wczesnie zaczyna :)

luki

dział cukiernia towar który kupujesz od czasu do czasu jest nagle blokowany przez frajera który panoszy ci się po pokoju jak cie nie ma dział sklep współpracuje z przestępcami tzn. towar został zablokowany na drugi dzień po tym jak miałem spisana listę zakupów przez przestępce polecam dział cukiernia-blokada prawdopodobnie przez kierowników rzekomo z braku utargu nie kupowania towaru fajnie ze w tym samym czasie po dniu w którym miałme listę zakupów na ten towar i jak (usunięte przez administratora) wszedł do pokoju i zczytał liste i u buczka i w carefourze na cukierni nie ma towaru-jest ale w te dni w których cie nie ma w sklepie polecam rasizm współpraca z przestepcami

luki
@luki

jak ktoś wszedł do pokoju a list nie robię miałem tylko ten jeden raz

Rafał

Gdzie się podziały te wszystkie piękne sprzedawczynie na waszych punktach? Odeszły? Do konkurencji?

Lana
@Rafał

Ja tam nadal widzę wiele pięknych sprzedawczyń, także to chyba z tobą jest coś nie tak, skoro nie potrafisz tego docenić :)

Lana
@Rafał

A tak już całkowicie na marginesie to do Buczka chyba przychodzi się kupić pieczywo albo wyroby cukiernicze, a nie oglądać pracownice ;)

Pesto

Prowadzicie nadal dostawy do domów?

Zula
@Pesto

Tak, sklep online ciągle działa

Kimchi
@Zula

a dowozicie wszystko czy tylko jakieś konkretne produkty?

Zula
@Kimchi

To co na stronie, wejdź w zakładkę sklep online

Kimchi
@Zula

a to nawet nie wiedziałam że tam jest wykaz produktów, w takim razie bardzo dziękuję za naprowadzenie, chętnie skorzystam

Kam

Nie polecam towar jest zamiawiany z zewnątrz abrzekoma firma nie zarządza pan Buczek tylko jakiś prezeski podrzędnej firemki

Agatha

Nie ma żadnych ogłoszeń z pracą w internecie, serio nikogo nie szukają?

Alice
@Agatha

a interesuje Cię jakiś konkretny punkt buczka czy produkcja? bo jak punkt to zawsze mozesz podejsc i zapytać. dziewczyny na pewno wiedzą czy im potrzeba kogoś jeszcze

@Alice

Konkretny punkt. Spróbuję, zagadam. Dzięki.

Chomik
@Agatha

Nie ma sensu szukać, wypłata marna, zero premi

@Chomik

Kiedy jestem bezrobotna, a nigdzie nie ma pracy, to uwierz, żadna wypłata nie jest dla mnie marna.

Eliza
@Agatha

Ja tam na wypłate ani pracę w buczku nie narzekam ;)

Chomik
@Eliza

Pracownijom, którzy pracują po 4/5 lat, a pracownicy którzy dopiero się zatrudnili wypłata niczym się nie różni także jest na co narzekać, zero sprawiedliwości i docenienia /premi też żadnych także nie ma się z czego ieszyc

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia