Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Mochimochiko

Czy jest mozliwosc aby mezczyzna zostal zatrudniony na stanowisko sprzedawca ?

Jasne
@Mochimochiko

a czemu niby nie? jakie to ma znaczenie czy sprzedaje kobieta czy facet, bo nie rozumiem totalnie? przecież to piekarnia, nie miejsce przeznaczone typowo dla kobiet, być może żaden facet sie nie zgłasza bo myśli tak samo jak ty, więc bądź pierwszym, który to przełamie

Doli
@Jasne

W sumie to dobrze, że teraz coraz więcej się przełamuje takich właśnie stereotypów gdzieś z zamierzchłych czasów. Jeżeli lubisz pracę w piekarni i myślisz, że się odnajdziesz w takiej roli to startuj jak najbardziej. W ogóle jestem zdania, że jeśli facet lubi branże kosmetyczną np. to też powinien się nią zajmować, bo będzie w tym dobry właśnie przez pryzmat swojego zaangażowania w daną branżę. Powodzenia.

Jasne
@Doli

ja już kilka razy widziałam w jakiś drogeriach mężczyzn, ktorzy sprzedawali i opowiadali o kosmetykach i to nie byle jak, a co w tym dziwnego? jak kobieta może opowiadać o męskich kosmetykach to czemu nie może być na odwrót? jak ktos sie czuje w tym dobrze i sie spełnia to niech nie zwraca uwagi na innych, już czasy poszly do przodu nie jest jak dawniej

Obiektyw Obiektywny

Po przeczytaniu opinii poprzedników postanowiłam spróbować pracy w tej firmie. Ze smutkiem muszę wyrazić negatywną opinię na temat pracy w punkcie na Czerwonych Makach. Pomimo starań, chęci do pracy, obietnic zatrudnienia oraz podpisania umowy, zostałam zwolniona po dwóch dniach pracy przez tamtejszą Panią kierownik, czego powodem było "nie spełnianie standardów" plus "wcinanie się innym w pracę". Z tychże powodów nie dostałam pierwszej umowy na okres próbny. Niestety, ale nie od razu Kraków zbudowano, nikt nie rodzi się idealny. Serdecznie polecam unikania tego punktu jako miejsca pracy. Nie pozdrawiam.

Aga

jest tutaj możliwość jakiegoś awansu czy raczej jak zostajesz przyjęty tak jesteś na stałe?

Olełka
@Aga

Można wewnętrznie awansować na kierownika jak jesteś dobry i akurat są warunki na to. A tak poza tym to nwm szczerze.

Karla
@Aga

W sumie możliwość awansu jest raczej w każdym miejscu z jakim się zetknęłam, kwestia tylko wykazania, że sie zasługuje na awans.

Ice

Jakie jest realne wynagrodzenie -Piekarz?

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Buczek

W buczku prawie zawsze są przyjęcia. To czy jest ogłoszenie, czy wisi kartka na drzwiach naprawdę nie ma znaczenia. Jest duze zapotrzebowanie bo jest duzo punktów. Teraz przyjmują też facetów (mowie o stanowisku sprzedawca), także nie zniechęcajcie się, jeśli nie ma ogłoszenia. Praca jak każda inna. Masz obowiązki, musisz je wykonać i koniec. Najlepsze jest to że jak sie trafi na fajny punkt miedzy super ludzi to praca sprawia przyjemność. Co jak co ale atmosfera najważniejsza. Trzeba sie tez wiazac z tym ze im spokojniejszy i mniej ruchliwy punkt tym mniej kasy wpada z premii. Trzeba przemyśleć kto co woli :)

Szybka
@Buczek

Dokładnie, ja tam np. wole większy ruch bo raz, że lepiej wypadają premie to jeszcze czas szybko leci. Ja mam już wszystko obcykane więc bez stresu, wszystko się robi i koleżanki fajne.

Kandi
@Szybka

A łatwo się wdrożyć w pracę? Ile tak mniej więcej to zajmuję?

Szybka
@Kandi

Zależy też od człowieka ale mi szybko poszło, nwm, max pewnie z 2 tygodnie. Ja miałam super koleżanki, które mi pomagały i były wyrozumiałe i dzięki temu teraz wiem co robić nawet jak jest jakiś problem. Ogólnie bardzo fajny punkt mi się trafił.

Bartek
@Buczek

Zacznijcie ludziom placic a nie że odchodzą bo Was nie stać na pracownikow. To co się obsługa zepsuła na norymberskiej to jest aż niedowiary no ale co się dziwić że jakieś wulgarne (usunięte przez administratora)zatrudniacie jak nikt normalny za taka kasę nie będzie pracować.(usunięte przez administratora)

Exit
@Buczek

to zupełnie normalne, że jeśli firma ma dużo punktów to często poszukuje pracowników, co w tym niby dziwnego? ludzie przychodzą i odchodzą z różnych powodów, a niektórzy to już w ogóle w jednej pracy dzień, w innej miesiąc i tak ciągle.z roboty do roboty, bo nic nie pasuje. ja pracuje w Buczku już pół roku i to dla mnie jedna z lepszych i przyjemniejszych prac

Cella
@Buczek

wlaśnie ja się ostatnio tak zgłosiłam, że wisialo ogłoszenie na drzwiach, weszłam zapytałam i jestem, warto wykorzystywać takie okazje

Other Half

Podobno oferują dobre warunki. Sporo dobrego można usłyszeć o firmie w najbliższej okolicy.

Alx
@Other Half

czasem nie chce sie iść do pracy, ale jak wszędzie, ogólnie nie ma się do czego przyczepić

Tweetie

Jak ktoś się zastanawia, to niech śmiało aplikuje, nic nie straci

Yummy

wszyscy ci co hejtują to pewnie innej pracy nie widzieli. (usunięte przez administratora)jest wszędzie taki sam. a ja w poprzedniej robocie to ani pensji nie widziałem na oczy, bhp każdy miał w (usunięte przez administratora)i ogólnie atmosfera była nie do zniesienia. tu jest normalnie jak powinno być. pójdźcie sobie gdzie indziej zobaczyć to pogadamy.

Cicha
@Yummy

A jak oceniasz ogólnie atmosferę w pracy? Wiem, że to pewnie zależy od punktu ale tak mniej więcej chciałabym zapytać.

CH
@Yummy

to żenujące jak ludzie serio mają dobre warunki pracy albo przynajmniej akceptowalne i jeszcze im źle, a w złej robocie nawet dnia nie byli

rampamPAM
@CH

polecam się przejść do jakiegoś fastfoodu czy czegoś takiego. Podziwiam ludzi, którzy tam wytrzymują. Tu na prawde jest spokojnie.

Heart & Soul

Każdy ma swoje uwagi negatywne, ale pracują i są zadowoleni pracownicy. Firma inwestuje w nowe rozwiązania, ale obsługa nie do końca chce się uczyć. Mają potencjał i na szczęście ludzie z pomysłem są nagradzani.

Shadow

czy jak nie ma ofert to można podrzucić cvke do siedziby czy jest to wgl mile widziane?

Toh
@Shadow

podrzucić zawsze można albo spróbować zadzwonić i zwyczajnie zapytać

Toh
@Shadow

ale nie nastawiaj sie za bardzo, bo skoro nie ma ofert to raczej nikogo nie chcą na razie nowego

Cola
@Shadow

W sensie do siedziby, czyli, że na produkcje/do biura? Tam od dawna wakatów nie ma, więc nie sądzę. A do punktu myślę można zanieść, nie zaszkodzi.

www
@Cola

Potrzebuja ludzi ina sklepy i na cukiernie

Sprinkles

Pracują tu też młodzi? Jest szansa na nawiązanie jakiś znajomości?

Aksamitna

w jakiej grupie wiekowej jest najwięcej pracowników? raczej młodzi, czy np. w średnim wieku i starsi?

Ciri
@Aksamitna

Różnie się to rozkłada, nie ma zasady

Ciri
@Aksamitna

U mnie np. raczej same młode dziewczyny, ale wiem, że to nie zasada i są osoby w zróżnicowanym wieku

Vortex

można pracować na 3/4 etatu?

Nax
@Vortex

to jest akurat kwestia dogadania z szefostwem w konkretnym punkcie czy chcą kogoś na 3/4 czy jednak wolą na pełny, ale w wielu pracach to nie problem

robol

Przymierzałem się do tej firmy jakiś czas. Poczytałem sobie komentarze, kilka artykułów jest w sieci. Polecam poczytać

Mooch

Pracuje od kilku miesięcy dopiero. Na razie jest dobrze. Zobaczymy jak się rozwinie, ale jestem pełen nadzei

Alic
@Mooch

Praca jest naprawde przyjemna i można ja bardzo polubić, jesli tylko ma sie checi do pracy.

Tough Nut

Właściciele to dobrzy ludzie z pomysłem. Znam osobiście, chociaż nigdy tu nie pracowałem.

?
@Tough Nut

to czemu podpisałeś się jako pracownik?

Tough Nut
@?

Przypadkowo, nie zwróciłem w ogóle uwagi na te podpisy

Genius

Stabilna praca, nie trzeba siedzieć po godzinach, a towarzystwo w pracy też jest wporządku. Warunki są naprawdę ok.

Terminator

Jak ktoś się zastanawia, to niech śmiało aplikuje, nic nie straci

usagi
@Terminator

mówisz o pracy w piekarni, czy na produkcji?

Gerra
@Terminator

Ja pracuje obecnie w jednej z piekarni i naprawde bardzo lubie swoja prace. Mam stałe i pewne zatrudnienie, wynagrodzenie zawsze na czas i ogólnie git.

Ala

Buczek zapewnia stabilne zatrudnienie czy niekoniecznie? Zależy mi na sprawdzonym info, bo jak niejedna osoba stracilam prace przez Covida, wiec teraz szukam tylko z umowa o prace.

Pikki
@Ala

Tak, Buczek zatrudnia tylko na umowę o pracę, więc jak się na niego zdecydujesz na pewno nie będziesz musiała obawiać się piątej, ósmej ani dziesiątej fali. Stabilne zatrudnienie masz zagwarantowane na bank.

Cuddle Bug

widocznie wiekszosc z was wie jak wyglada rynek,ze nikt nikomu nie da od razu 3000 tys, na umowie, wiadomo ze trzeba na to troche zapracować, poza tym jak widac narzekaja ci co nic nie robia

Seey
@Cuddle Bug

Zwłaszcza, że to nie jest jakaś skomplikowana praca

Xxx
@Cuddle Bug

Śmieszne jest to że za niedzielę dostajesz za cały dzień pracy 25zł premii. Powinni się wstydzić. Wypadną ci 2 niedziele i masz najniższą krajową i plus 50zł ... . Żenada kto w tej firmie wpada na takie pomysły. Wstyd

Gissi
@Cuddle Bug

święta prawda! nie można isc na rozmowe do nowej pracy i oczekiwac nie wiadomo jakich zarobków, a juz zwlaszcza jak sie w podobnej pracy nigdy nie robilo. Przecież pracodawca tez chce zobaczyc zaangażowanie pracownika i chęć do pracy, a wtedy i u niego pojawi sie chec dania podwyżki.

Ula99
@Xxx

Jak komuś wstyd albo mu nie pasuje, niech się zwolni i poszuka innej pracy. Nie wiem, w czym problem. Kazdy ma warunki przedstawione na rozmowie i albo sie na nie zgadza, albo nie. Po co ten caly cyrk i wylewanie żali w internecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia