Opinie o Happy Office (firma zamknięta) w Warszawa

Happy Office! zajmuje się zaopatrywaniem firm w artykuły biurowe od 2005 roku. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić im najwyższą jakość obsługi oraz sprostać ich wysokim wymaganiom. Uznanie ze strony naszych klientów sprawiło, że staliśmy się liderem wśród biuroserwisów. Coraz większa ilość nowych klientów obdarza nas zaufaniem, co stanowi dla nas jeszcze większą motywację do zapewnienia obsługi na wyjątkowym poziomie. Nieustannie rozbudowujemy naszą platformę zakupową www.happyoffice.pl, dostosowując ją do indywidualnych wymagań firm przez nas obsługiwanych. Opierając się na zdobytym doświadczeniu w wyborze najlepszej jakości produktów, stworzyliśmy katalog artykułów biurowych Happy Connect, w którym mamy przyjemność zaprezentować Państwu produkty marki Q-Connect. Nasz katalog to lista wyselekcjonowanych produktów spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości, ochrony środowiska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy Office (firma zamknięta) w Warszawa

Suzane

A ciekawe dlaczego z drugiej strony ludzie tak odchodzą. A może nie nadają sie poprostu do takiej pracy? Wszyscy mają aspiracje do bycia handlowcem gdzie dostajesz auto służbowe, komórke, komputer itd. Ale może nie sprawdzają sie może?

no fear

serio tak tam jest?... cały czas widzę, że szukają handlowców...

beemwe

był kumpel kilka dni, ale dlaczego zrezygnował nie wiem.

anonimo

z tego co wiem to są częste roszady w ten firmie. Czy pracownicy sami się zwalniają czy też są zwalniani bo czegoś nie zrobili w 100%?

Magazynier

Rozmawiał ze mną kierownik M., właścicieli poznałem 3 dni później.Wg M. miało być wspaniale a było kiepsko

czy umiem czytać faktury i czy jestem odporny na topornego szefa

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
anonimo

Dlatego tak wypytuję ponieważ wysyłałem CV i miałem telefon z zaproszeniem na rozmowę i zastanawiam się czy iść

anonimo

Dajcie więcej opinii na temat tej firmy, jaka jest w niej atmosfera pracy, jaka płaca, pakiet socjalny- jeżeli jest. Pracowałeś lub pracujesz... podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

cccc

Jaką stawkę na pensje podstawową można wynegocjować na stanowisko przedstawiciela handlowego ?

lc

Dla mnie firma jest ok. Pozdro

ok

Beti

Pracowałam tam, generalnie było ok:)

Andi

Pracowałem tam, firma normalna. Dobra flota aut, przyzwoite wynagrodzenia, szefostwo miało problemy z niesubordynowanymi pracownikami ale jakoś z tego wyszli. Mam nadzieje że dalej się rozwijacie. Pozdrawiam

Suri

Fakt, nie jest to miejsce dla leserów:) Jeżeli chcesz dobrze zarobic i potrafisz systematycznie pracowac to jest to miejsce dla Ciebie.

Bartek

Dla mnie firma jest super, szefostwo dużo wymaga jednocześnie dając możliwości zarobienia przyzwoitych pieniędzy. Jeżeli jesteś uczciwy i pracowity, napewno osiągniesz sukces.

kozi

Witam, Czemu twierdzicie że to (usunięte przez administratora) firma? Na jakim stanowisku pracowaliście? Pozdrawiam

a kiedy tam pracowałeś i na jakim stanowisku

Dal mnie spoko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Happy Office (firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Happy Office (firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Happy Office (firma zamknięta)
2.2/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Marywilska 34
    03-228 Warszawa

Happy Office (firma zamknięta)