Opinie o Happy Office (firma zamknięta) w Warszawa

Happy Office! zajmuje się zaopatrywaniem firm w artykuły biurowe od 2005 roku. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić im najwyższą jakość obsługi oraz sprostać ich wysokim wymaganiom. Uznanie ze strony naszych klientów sprawiło, że staliśmy się liderem wśród biuroserwisów. Coraz większa ilość nowych klientów obdarza nas zaufaniem, co stanowi dla nas jeszcze większą motywację do zapewnienia obsługi na wyjątkowym poziomie. Nieustannie rozbudowujemy naszą platformę zakupową www.happyoffice.pl, dostosowując ją do indywidualnych wymagań firm przez nas obsługiwanych. Opierając się na zdobytym doświadczeniu w wyborze najlepszej jakości produktów, stworzyliśmy katalog artykułów biurowych Happy Connect, w którym mamy przyjemność zaprezentować Państwu produkty marki Q-Connect. Nasz katalog to lista wyselekcjonowanych produktów spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości, ochrony środowiska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy Office (firma zamknięta) w Warszawa

Jak wygląda ścieżka awansu w Happy Office?

Były pracownik Nowy wpis

Jaka ścieżka? Firma nie istnieje od niemal 4 lat. Zbankrutowali.

Ucieszony faktem nie istnienia

Firma już nie istnieje. Splajtowała.

@Ucieszony faktem nie istnienia

Masz jakies potwierdzenie na to?

Ucieszony Nowy wpis
@anonymous

Tak. Jedź na Marywilską i jak znajdziesz tych lamusów to płacę złotem.

Julita Nowy wpis

Według informacji zawartych w KRS, firma Happy Office jest aktualnie w likwidacji. Jak w takim razie w tym momencie wygląda sytuacja pracowników? Czy ktoś z Was zechciałby wypowiedzieć się na ten temat? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Julita

Czy ktoś z Was posiada informacje na temat firmy Happy Office? Może podzielicie się swoimi wrażeniami na temat atmosfery jaka w niej panuje? Na pewno niektórym użytkownikom takie wiadomości się przysłużą.

Magazynier

Rozmawiał ze mną kierownik M., właścicieli poznałem 3 dni później.Wg M. miało być wspaniale a było kiepsko

czy umiem czytać faktury i czy jestem odporny na topornego szefa

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Patryk

Czy firma normalnie funkcjonuje? Zastanawiam się jaki jest powód tak długiej ciszy? Czy dobra praca? A może ktoś wrzuci na forum kilka info?

5frg

@Manx no wlasnie przeciez to jakos dlugo nie trwa ;p

Mickie

Hahaha lata lecą a firma nadal nic się nie zmieniła :) te same podejście do pracowników i ta sama rotacja. Zatrudnij się, popracuj jak w obrozie pracy i stwierdź że nigdy więcej :)

market

Rzeczywiście ktoś strasznie sfrustrowany musi być skoro wypisuje takie rzeczy :D Znam jednego z właścicieli i powiem tak: to rzeczywiście człowiek wymagający ale to chyba normalne, że pracodawca płaci ale i wymaga. Przy takiej liczbie popełnianych błędów ktoś inny już dawno by wyrzucił niekompetentnego pracownika, a on poprzez twarde zarządzanie chce aby pracownik nauczył się nie powielać tych samych byków. A że bywa nerowo... Coż :) Gdzie nie bywa :)

gregb

Można o nich różne rzeczy mówić, ale nie spotkałem się z tym żeby nie zapłacili komuś należnych mu pieniędzy. Pracujesz za takie pieniądze na jakie się dogadałeś, a wypłata zawsze jest na czas i nigdy nie było z tym problemu co nie wszędzie jest regułą.

hanel

znalazłam ogłoszenie że szukają do Warszawy przedstawiciela handlowego. wymagają doświadczenia, prawa jazdy i znajomości branży. wykształcenie średnie może być więc nie są to wysokie progi. co do zarobków to napisali że jest podstawa plus wyrobiona premia.

new

Ja również polecam zawód masażysty. Postanowiłam zmienić kwalifikacje po 5 latach pracy za biurkiem. Zapisałam się do 2-letniej szkoły gowork www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolona. W końcu robię coś innego, cos co sprawia mi radość i przyjemność. Atmosfera w szkole fajna można dużo się nauczyć. A po szkole planuję otworzyć własną działalność.

terefere

To bardzo ciekawe, bo ceny widoczne są tylko po zalogowaniu, a człowiek z ulicy nie ma takiej możliwości, tylko firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą mają taką szansę. Miałeś podgląd z czyjegoś konta, czy opinia pisana jest przez ...?

Jacquest

Firma to totalna pomyłka, fajni ludzie się tam trafiają ale nie wytrzymują z szefostwem. Co do kierownika handlowców to pozdrawiam L i mogę powiedzieć że współczuję tym co z nim muszą pracować.

Jacquest

Happy office to totalna pomyłka. Pan J jest wszystko wiedzący, pomiata pracownikami a nawet potrafi go z trasy zawrócić bo ma coś ważnego do powiedzenia. Pan K jest ok tylko jest zbyt rzadko i dlatego jego obowiązki przejmuje J. Pracowałem tam i nie polecam, atmosfera jest katastrofalna, zobaczcie jaką mają tam rotację. Nik normalny z nimi nie jest w stanie pracować dłużej niż pół roku. Odradzam, lepiej pracować już w markecie.

arni

Hej, trafiłem w sumie przypadkiem dziś na stronę Happy Office w interenecie ale że szukam prqacy to mnie to zainteresowało i stąd pytanie do was, najlepiej do kogoś kto ma jakieś doświadczenie - Czy jeśli happy Office zajmuje się artykułąmi biurowymi to tylko ich produkcją czy produkcją i dotarciem do klienata też?

hanika
@arni

Happy Office zajmuje się zaopatrywaniem firm w artykuły biurowe od 2005 roku. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła poznać potrzeby i oczekiwania klientów, dzięki czemu są w stanie zapewnić im najwyższą jakość obsługi oraz sprostać ich wysokim wymaganiom. Uznanie ze klientów sprawiło, że stali się liderem wśród biuroserwisów. Aktualnie poszukują Pracownika działu obsługi klienta i Przedstawiciela handlowego

waldek

Czy ktoś wie, czy oferta pracy na stanowisku kierowcy/magazyniera jest jeszcze aktualna? nie mogę dopatrzeć się na ich stronie daty. Wątek auta służbowego brzmi zachęcająco ale nie chciałbym tankować go za swoje pieniądze w godzinach pracy - tego nie można jakoś uzgodnic z szefostwem, skoro brakuje benzyny w autach a są potrzebne do celów firmowych, to chyba idzie się jakoś rozliczyć z tankowania - tak jest w wielu firmach, chyba to nic wielkiego.

Kumoter

Praca fizyczna zwykle do najlżejszych nie należy. Powiem więcej bez odpowiedniego nastawienia na dokonywanie dużego wysiłku fizycznego nie ma nawet co liczyć na jakiekolwiek zatrudnienie. Prawdopodobnie (tego nie jestem w stu procentach pewien) za pracę nie przysługują również nie wiadomo jak wysokie pieniądze - tak jak w całej Polsce zresztą.

xxx

Auta służbowe do własnej dyspozycji tak ale jeśli będziesz tankował za swoje.Gdyż tego co oferuje pracodawca nie zawsze starcza na sama prace nawet dojazdy do domu musisz samu sobie sponsorować. Szef totalna porażka gdyż on tylko ma racje nawet jak tak nie jest to jest ! :) żadne własne pomysły nie wchodzą w grę ma być tak jak szef powie .... Ogólnie nie polecam

Zainteresowany pracą

Dlaczego tak często jest prowadzona rekrutacja w tej firmie?

szell

tzn. nie prawdą jest ta informacja o zabieraniu do domu auta oraz umowie o pracę? możesz kolego wyżej powiedzieć coś więcej o sytuacji w Happy Office?

Happy Office
@szell

Ja posiadam umowę o pracę i inni też. W Happy Office nikt nie pracuje na umowę zlecenie. Auta służbowe są do dyspozycji pracowników po godzinach pracy. Każdy posiada limit na przejazdy służbowe.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Happy Office (firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Happy Office (firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Happy Office (firma zamknięta)
2.2/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Marywilska 34
    03-228 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Happy Office (firma zamknięta)