Opinie o Safefleet Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Safefleet Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Safefleet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Safefleet Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Safefleet Sp. z o.o.?

Przecinak Nowy wpis
Klient
@Pytanie

(usunięte przez administratora) zupełnie serio wyjazd do Rumunii na koszt firmy nie jest benefitem :/ Nie ma….

Kamil Nowy wpis
@Przecinak

No wiesz, w mojej pracy nie ma wyjazdów do Rumunii na koszt pracodawcy więc jednak dla kogoś to będzie benefit :D I z jakiej okazji taki wyjazd?

Ona Nowy wpis

@zainteresowany a skąd wiesz o takich zarobkach?

zainteresowany
Kandydat

Czy dalej można zarobić półtorej najniższej krajowej?????

Tomasz

@Najlepszy zwolniony pracownik Jeśli więcej osób ocenia firmę tak dobrze to chyba coś jest nie tak w Twoją opinią, brak obiektywizmu ma podstawy!

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Safefleet Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Safefleet Sp. z o.o.?

ona
@Pytanie

Angielski jakiego tam oczekiwali to komuniaktywny. Bez górnolotnych certyfikatów itd. Wykorzystywany praktycznie tylko do porozumiewania się wewnątrz firmy. W praktyce na codzień ogranicza się to do kilku maili po angielsku. Angielski faktycznie przydaje się tylko podczas wyjazdowego szkolenia, poprostu trzeba zrosumieć do do nas mówią :)

Pracownik miesiaca

Jeżeli ktoś chce pracować za(usunięte przez administratora) na więcej nie stać tej firmy to etat, a najlepiej żeby pracować na b2b bo dadzą (usunięte przez administratora)o i to max. Przecież hak miałeś firme i jej nie zakładasz na suma defacto dostaniesz mniej niż (usunięte przez administratora) Zarobki vs wymagania to mega dysproporcja, chyba ze wcześniej ktoś zarabiał (usunięte przez administratora) to może być skok hahaha Prowizja średnio na poziomie 5% czyli żeby wyciągnąć dodatkowe (usunięte przez administratora) to musisz sprzedać za jakies 70 tys, co przy podstawowym pakiecie daje 200 szt urządzeń. Wiec generalnie zobaczcie ile pracy trzeba włożyć w taki biznes. Jak trafia się deal dla żółtodzioba to starzy pracownicy krzywo patrzą i nagle przestają wspierać. Pseudo przełożony wywiera niepotrzebna presję. Kolejna kwestia jest słowo które liczy się najwiecej w tej firmie „hajs” jak go nie robisz wypadasz. Oni maja tylko $$$ w oczach. Bez mrugnięcia okiem stawiają na kimś krzyżyk. Do osiągnięcia poziomu minimalnej kultury biznesowej brakuje dużo. Megalomania jaka to firma jest najlepsza, a produkt malo sprzedawałby chyba ze lubisz sprzedawać antyki :) Archaiczny system. Stary silnik appki, brak rozwiązania na tel, dział deweloperski nie rozwija najbardziej funkcjonalnych narzędzi które mogą uatrakcyjnić produkt. Przetestowałem inne rozwiązania i sa one o wiele bardziej funkcjonalne. No i na koniec nie jest to najtańsze. Z rzeczy praktycznych to brak zgody na home office no bo przecież pracujesz w fabryce gumy do majtek i musisz być przy taśmie o 9. No i hitem jest korzystanie z samochodu służbowego. Pojazd elektryczny jest upierdliwością bo nie ma stacji ładowania, a jak w weekend sie rozładuje to pomimo niskiego kosztu ładowania to musisz sobie sam na własny koszt ładować, co z punktu widzenia narzędzia/benefitu odpada. Elektryk bo firma podobno sprzedaje ładowarki elektryczne ale podobno bo sam prezes tego nie chce tylko narzuca to centrala w Rumunii. Kasę dostaje handlowiec, przynajmniej taki był plan, ale kasa idzie do spółki do Rumunii. Wiec nie jest zainteresowany wspieraniem inicjatywy sprzedaży tych urządzeń. Bo to nie wchodzi w jego P&L. Jako jedyna firma na rynku chce wynajmować ten sprzęt w modelu SaaS ale żeby to robic trzeba mieć zasoby a ta firma tego nie ma. Brak zgód certyfikatów pozwoleń i spełnienia norm w zakresie użycia sprzętu jako ładowarki na polskim rynku. Z innych elementów: Brak opieki medycznej, Brak karty typu multi sport Nie polecam!!!

NIE POLECAM

wydatkowe niskie standardy biznesowe, ciągly monitoring pracowika, bark klimatyzacji, (usunięte przez administratora), problem z rozliczaniem wydatków służbowych, brak prespektyw na awans, (usunięte przez administratora) generalnie nie polecam

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Safefleet Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to daj nam koniecznie znać!

Zostaw merytoryczną opinię o Safefleet Sp. z o.o. - Warszawa

Safefleet Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Safefleet Sp. z o.o.