Opinie o Happy Office (firma zamknięta) w Warszawa

Happy Office! zajmuje się zaopatrywaniem firm w artykuły biurowe od 2005 roku. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić im najwyższą jakość obsługi oraz sprostać ich wysokim wymaganiom. Uznanie ze strony naszych klientów sprawiło, że staliśmy się liderem wśród biuroserwisów. Coraz większa ilość nowych klientów obdarza nas zaufaniem, co stanowi dla nas jeszcze większą motywację do zapewnienia obsługi na wyjątkowym poziomie. Nieustannie rozbudowujemy naszą platformę zakupową www.happyoffice.pl, dostosowując ją do indywidualnych wymagań firm przez nas obsługiwanych. Opierając się na zdobytym doświadczeniu w wyborze najlepszej jakości produktów, stworzyliśmy katalog artykułów biurowych Happy Connect, w którym mamy przyjemność zaprezentować Państwu produkty marki Q-Connect. Nasz katalog to lista wyselekcjonowanych produktów spełniających najwyższe wymagania pod względem jakości, ochrony środowiska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy Office (firma zamknięta) w Warszawa

Dobrze oceniam tą firmę. kierownik zawsze spoko, nie czepia się. Praca lekka i przyjemna. szef to jak na początku :)

?

róznie ale jest to kwota powyzej sredniej krajowej

jurand

byly pracownik, ale podpisywałeś z nimi jakąś umowę? była tam mowa o 10-12 godzinach pracy? nie ma żadnych nadgodzin? nie zdziwiło Cię to wtedy przy umowie?

Jest Umowa o pracę auto służbowe można zabierać do domu

Masz nieaktualne informacje.

Magazynier

Rozmawiał ze mną kierownik M., właścicieli poznałem 3 dni później.Wg M. miało być wspaniale a było kiepsko

czy umiem czytać faktury i czy jestem odporny na topornego szefa

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
asf

zarobki niskie- tak jak wspomnial przedmowca (usunięte przez administratora)netto -samochody- maja po kilku miesiacach nowym pracownikom wymieniac na nowe fabie, na razie sa to (wyjatkowo brzydkie) fiesty. -samochod do pelnej dyspozycji dopiero po okresie probnym, na poczatku dojazd do firmy we wlasnym zakresie. -firma sprawia fajne wrazenie, rozmowa wyjatkowo mila, uprzejma i dosc rzeczowa. -oferuja handlowcom nowe tereny, po ktorych wczesniej nikt z ph nie jezdzil.

suchy

jak wyglada u nich rozmowa rekrutacyjna,jakiej wysokosci jest podstawa dla ph

nowy

Firma wymieniła handlowcom samochody, jest fajnie, nowe autka, klimka elektryka, fajowo

klara

premia jest na umowie

klara

Patrz co masz napisane w umowie.

Mam wrażenie, że większość wpisów umieściła tu jedna osoba i do tego niepełnosprawna umysłowo... Człowiek wcześniej pytał się kilka razy wyraźnie o konkrety czyli zarobki bo to najważniejsze czyli podstawa i ewentualnie premia a jeden z drugim lub ta sama osoba nagminnie wpisuje, że trzeba pracować i że szef wymaga... Czy w końcu ktoś napisze o warunkach: podstawa, premia, czy premie są realne i co ile czasu sie je wykonuje lub procentowo jak się je bierze i jaka jest baza 100% premi? Proszę o konkret bo to że w pracy się pracuje wiem od ponad piętnastu lat...

new

a nie wiem, jak się logowałem, to nic nie było negatywnego, powiesz mi na co można liczyć, jaka jest podstawa

new

czy ktoś wie jaką kasę można zarobić

PH Jeździ autem osobowym :) A tak poważanie to widziałem na miescie różne auta. Mają Fordy głownie czyli Focusy, Fiesty czyli typowe auta dla PH.

hej czy ktoś mogłby podać jakieś konkrety na temat firmy chodzi mi o zarobki , bo piszecie że sa strasznie niskie czyli jakie bo to \"niskie zarobki \" to pojecie względne. Jakim autem jezdzi PH

market

popieramT

abdul

Rzeczywiście ktoś strasznie sfrustrowany musi być skoro wypisuje takie rzeczy :D Znam jednego z właścicieli i powiem tak: to rzeczywiście człowiek wymagający ale to chyba normalne, że pracodawca płaci ale i wymaga. Przy takiej liczbie popełnianych błędów ktoś inny już dawno by wyrzucił niekompetentnego pracownika, a on poprzez twarde zarządzanie chce aby pracownik nauczył się nie powielać tych samych byków. A że bywa nerowo... Coż :) Gdzie nie bywa :)

dla Mnie ok, bywało ciężko jak wszędzie

pracuje od nie dawna, zastanawiam się dlaczego tak sie wypowiadacie, nie mam zadnych sytuacji o ktorych mowiecie, szefowie oczekuja od pracownikow pracy w pracy i ja to rozumiem, wystarczy tyko robic do co do ciebie nalezy i po problemie, na bezrobociu nic w zyciu nie osignie sie

Bonzo

Było trochę szarpaniny na forum. Ale czy ktoś może powiedzieć jakie warunki płacowe zapewnia pracodawca, warunki pracy? I to ważne czy praca jest głównie w terenie czy trzeba często odwiedzać firmę, pytam ponieważ mieszkam 40 km od firmy.

Większość wpisów na tej stronie umieściły osoby, które rekrutowały ale nie nadają się do tej pracy, chciały tylko "przezimować" na zasadzie "aby była podstawa a poźniej coś znajdę". To nie jest przechowalnia! Można przeczytać całą masę porad w internecie jak przejść przez rozmowę rekrutacyjną, ale należy się także liczyć z tym iż każde kłamstwo lub otoczka stworzona specjalnie pod rozmowę kiedyś wyjdzie. Wszystko to jest w okresie szkolenia weryfikowane.Takie osoby miały problem z podstawami excela czy worda, nie znały sposobu wyliczania marży, nie chciały ( były takie przypadki )nauczyć się katalogu produktów ( no bo po co wiedzieć co się srzedaje...). Oczekiwania w zamian wysokie, bo każdy chce użytkować auto prywatnie poza godzinami pracy, nie mieć limitów paliwowych, brak limitów na telefon, wysoka podstawa, itd. Należy najpier pokazać, że umie się sprzedawać. System wynagrodzenia jak w tego typu zawodzie jest normalny - podstawa plus premie. Można zarobić jeśli tylko się pracuje. Nie rozumiem ludzi aplikujących na tego typu stanowiska, którzy są rozczarowani tym iż nie zarabiają tyle ile by chcieli. Powodem tego jest brak wykonania planu ( który wbrew panującej opinii nie jest wcale wyśrubowany ). Każdy kto kiedykolwiek pracował jako przedstawiciel wie, że jest to ciężka praca i pensja jaką się bierze jest uzależniona od tego jak się przez cały miesiąc pracowało. Przesiadywanie w centrach handlowych lub sypianie w samochodzie nie przyniesie zamierzonych efektów. Sam pracuję już jakiś czas i nie mam żadnych problemów o jakich wspominali moi przedmówcy. Zasady są jasne i klarowne. Jeśli ich nie łamiesz to masz duże szanse na sukces.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Happy Office (firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w Happy Office (firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Happy Office (firma zamknięta)
2.2/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Marywilska 34
    03-228 Warszawa

Happy Office (firma zamknięta)