Opinie o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) w Warszawa

Emilia

Ostatnio pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne tego pracodawcy. Czy @Pracownik mógłbyś napisać nieco więcej na temat zasygnalizowanych warunków pracy w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak. Pewnie każda osoba zanim podejmie decyzję o aplikowaniu, chętnie pozna opinię pracowników z doświadczeniem w tej klinice.

Warunki pracy słabe atmosfera bardzo zła, stawki małe. Wygórowane oczekiwania pracodawcy zmusza do wykonywania czynności poza zakresem obowiązków.

ulka

szukam pracy w klinice chirurgii plastycznej Dr Grzesiak, jest to nowoczesna i znakomicie wyposażona placówka oferująca szeroki wybór zabiegów. .Myślę, że mogłabym wiele się od nich nauczyć, nie słyszeliście o ofertach od nich? może to być na początek nawet staż

mm

U Pani Moniki Grzesiak pracuje się bardzo dobrze. No i sama praca jest bardzo ciekawa i dająca dużo satysfakcji

Instrumentariuszka

Byłam na rozmowie o prace u Pani doktor na stanowisko instrumentariuszki. Pierwsza rozmowa była bardzo pozytywna, chciałam się tam dostać. Jednak dostałam propozycję 350 zł za dyżur 12h. Aktualnie mam stawkę na zlecenie godzinową i policzyłam ile to jest po wyjściu z rozmowy i wyszło dużo poniżej normy nawet jeśli to będzie stawka netto. Zadzwoniłam do kliniki i powiedziałam, że jestem zainteresowana, ale chciałabym omówić jeszcze kwestie finansowe. Na kolejną rozmowę umówiłam się na konkretną godzinę. Pani doktor nie zorganizowała sobie dla mnie czasu na rozmowę tylko musiałam czekać na nią tak jak poprzednio, wtedy pomyślałam że to jakaś wyjątkowa sytuacja. Podczas rozmowy o pracę Pani doktor zdenerwowała się i chciała mi zaproponować szkolenie 3 miesiące za 200 zł na rękę za 12h. Umowa na 2 lata z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie dopytywałam się już o jej stawki na kontrakcie czy umowie zlecenie, w przypadku umowy o prace powiedziała coś ok. 5 tyś. To co ja oczekiwałam zapisał pracownik (Pani doktor musiała iść na wizytę do pacjenta).

Pytania standardowe przy rozmowie o pracę. Rekrutację przeprowadza osobiście Pani Doktor. Nie organizuje sobie czasu dla przyszłych pracowników tylko są oni pomiędzy pacjentami. Sprawia to że pobyt z 30minut do max 1h staje się dwa razy dłuższy.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
liskaska

Warunki? Ja jestem zadowolona, pracuje 2 rok. Z zarobków też :) Atmosfera miła, fajna "ekipa", Pani Grzesiak jest bardzo konkretna i wymagająca, ale jak ktoś lubi swoją pracę i się przykłada to jest miło i sympatycznie

malgorzatka

Super jest ta klinika, podobno i zarobki i warunki bardzo dobre, słyszałam od znajomej co sie tam chciała przyjąć do nich

kama

Jak to chirurgia plastyczna to pewnie muszą dobrze płacić ale wymagania pewnie maja wysokie, sama bym była zainteresowana bo i ciekawa praca i atrakcyjne miejsce

ania

Jakie warunki pracy w tej klinice? Widziałam ogłoszenie że szukaja pielęgniarek

• Jak się pracuje w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)