Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak

Opinie o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak

ania 2015-03-31 10:00:50
Jakie warunki pracy w tej klinice? Widziałam ogłoszenie że szukaja pielęgniarek
kama 2015-03-31 11:57:18
Jak to chirurgia plastyczna to pewnie muszą dobrze płacić ale wymagania pewnie maja wysokie, sama bym była zainteresowana bo i ciekawa praca i atrakcyjne miejsce
malgorzatka 2015-04-06 20:41:07
Super jest ta klinika, podobno i zarobki i warunki bardzo dobre, słyszałam od znajomej co sie tam chciała przyjąć do nich
liskaska 2015-04-23 13:22:44
Warunki? Ja jestem zadowolona, pracuje 2 rok. Z zarobków też :)
Atmosfera miła, fajna "ekipa", Pani Grzesiak jest bardzo konkretna i wymagająca, ale jak ktoś lubi swoją pracę i się przykłada to jest miło i sympatycznie
mm 2015-04-30 12:30:01
U Pani Moniki Grzesiak pracuje się bardzo dobrze. No i sama praca jest bardzo ciekawa i dająca dużo satysfakcji
ulka 2016-04-20 22:53:31
szukam pracy w klinice chirurgii plastycznej Dr Grzesiak, jest to nowoczesna i znakomicie wyposażona placówka oferująca szeroki wybór zabiegów. .Myślę, że mogłabym wiele się od nich nauczyć, nie słyszeliście o ofertach od nich? może to być na początek nawet staż
Zostaw swoją opinię o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak