Opinie o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) w Warszawa

Fantastyczna praca, wyrozumiala szefowa, pomaga ludziom Byl Covid a ona placila ludziom mimo , iz nie bylo pracy z pacjentami zbyt wiele Poswiecilam tej Klinice wiele lat i jestem szczesliwa, ze tam pracuje Nie rozumiem tych zlosliwych uwag osob , ktore nie nadaja sie do pracy w tym miejscu Trzeba byc pracowitym , odpowiedzialnym bo tu chodzi o zycie ludzi i nie ma miejsca na zabawy Polecam

Syn biskupa
@Ania

Co ty bredzisz? Czy to za kase komentarz? Chirurg niestabilna emocjonalnie, drze się na pracowników i obraża. Żałuję kasy na kroplowke ! Mówi że to kosztuje !!! Gdyby nie dobro pacjenta drzwi zatrzasnęly by się za mną z hukiem podczas pierwszego zabiegu !!! Nie polecam!!

Klient
@Syn biskupa

Słyszałam od jednej klientki ze tak jest. Dzieki za informacje.

Adolfina
@Ania

Pracowałam tam i jakoś sobie Ciebie nie przypominam. Pani doktor nie płaci dobrze oszczędza na wszystkim Serwety się pierze po zabiegu w pralce i sterylizuje w starym sterylizatorze . Jest niestabilna emocjonalnie to prawda spóźnia się wrzeszczy za chwile jest miła Sam fakt ciagle poszukuje do pracy pielęgniarek Jak była by super to miała by stały zespół .

@Syn biskupa Nowy wpis
@Syn biskupa

Dokładnie jest nie stabilna emocjonalnie, drze się na personel, wszystko obraca na swoją korzyść. Płaci marne grosze. Wszystko chce mieć pod kontrola. Nikt tam długo nie wytrzymał. Rotacja jak na dworcu. Pomimo wszystko nic do niej nie dociera sama wie najlepiej.

Lady Nowy wpis
@Ania

To opinia napisana przez dr.Grzesiak / nie szanuje swoich pracowników widziałam na własne oczy, panie od asystentek po recepcjonistki wyglądają jak na środkach uspokajających. Nie polecam Klientów szanuje do momentu przesłania przelewu za operacje. Osoba o cechach socjopatycznych. Na chirurgii też się nie zna - poszkodowana

Były pracownik Nowy wpis
@Lady

Zgadza się. Pan Dr jest niestabilna emocjonalnie wymaga cudów a płaci 19 zł brutto/ ha. Ciagle się myli i spóźnia a wina obarcza pracownika. Wszystkie współpracujące firmy znają ja doskonale i wiedzą co to za człowiek. Nie ma czego tam szukać.

Jaka umowa obowiązuje w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak podczas okresu próbnego?

Milena

Z tąd uciekać Właścicielka nie radzi sobie z tą kliniką. Myli się często, i nie przyznaje swoich błędów Masażysty, anestetyczki ciągle się zmieniają. Pacjenci się skarżą, rezygnują z zabiegów. Z pracodawcą nie da się dogadać, jest zbyt nerwowa.

Szczerze ostrzegam przed pracą u tego "potwora" tak bo to nie jest człowiek, tylko potwór. Wyzywa, gnoi, obraża pracowników na każdym kroku. Myli się, gada bzdury, a później zwala winę na pracownika. Potrafi nawet posunąć się do naruszenia nietykalności cielesnej. Przez niecały miesiąc pracy przeszedłem tam piekło. Taki człowiek powinien mieć zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. Zdecydowałem się nawet zgłosić sprawę na policję i do PIP o (usunięte przez administratora) i znęcanie się. Nawet podczas dni wolnych potrafi dzwonić i bluzgać. Do tego każe załatwiać służbowe sprawy w dni wolne od pracy. Łamie wiele przepisów wynikających z prawa pracy. Dobrze, że udało mi się zgromadzić dowody, na zachowanie pani Grzesiak. Sorry, ale taki człowiek nie zasługuje na nazywanie go doktorką! Chętnie opowiem więcej jeżeli jest ktoś chętny. Wystarczy podać maila albo numer telefonu w odpowiedzi na mój post.

Takisobiektos

Ppscc@o2.pl proszę o kontakt na mój adres e-mail. Myślę że możemy sobie wzajemnie pomóc

juliahade69@gmail.com Pilne

Kama Nowy wpis

marcopolo28ss@wp.pl

Smutna

Witam dr.Grzesiak zrobiła mi wielką długotrwałą krzywdę - mam kontakt z innymi poszkodowanymi / szykuje się pozew zbiorowy proszę o zgłoszenia innych poszkodowanych. Dziękuje anulka1@icloud.com

Ewa35
@Smutna

Hej, jeśli można wiedzieć to jaki zabieg miałaś wykonywany u doktor Grzesiak? Jestem przed powiększeniem piersi własnym tłuszczem u Pani doktor i po przeczytaniu opinii mam coraz więcej wątpliwości. Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Julcia

Jakiej konkurencji?? Ona jest bezkonkurencyjna w niszczeniu życia ludziom. Oszpeciła mnie / szkoda, że nie mogę dodać zdjęcia ???? nawet przepraszam nie powiedziała. Pracowników traktuje przedmiotowo i bez szacunku. To jest bardzo zły człowiek

@Julcia

Wiem coś o tym pracowałam przez chwilę w tej "klinice"

Pacjent
@Julcia

Cześć, właśnie się zastanawiam nad powiększeniem piersi własnym tłuszczem u Pani doktor (usunięte przez administratora). Mam mało tłuszczu na udach, ale Pani doktor gwarantuje, ze jest wstanie pobrać? Co miałaś robione? Możesz podać jakiś kontakt do siebie?

@Pacjent

Ja mam zniszczone życie nos to centralne miejsce na twarzy i nie da się ukryć jak biustu pod stanikiem . Nie polecam nikomu, omijać szerokim łukiem !!!! Barbarzyńca bez skrupułów wyrachowany.

Instrumentariuszka

Byłam na rozmowie o prace u Pani doktor na stanowisko instrumentariuszki. Pierwsza rozmowa była bardzo pozytywna, chciałam się tam dostać. Jednak dostałam propozycję 350 zł za dyżur 12h. Aktualnie mam stawkę na zlecenie godzinową i policzyłam ile to jest po wyjściu z rozmowy i wyszło dużo poniżej normy nawet jeśli to będzie stawka netto. Zadzwoniłam do kliniki i powiedziałam, że jestem zainteresowana, ale chciałabym omówić jeszcze kwestie finansowe. Na kolejną rozmowę umówiłam się na konkretną godzinę. Pani doktor nie zorganizowała sobie dla mnie czasu na rozmowę tylko musiałam czekać na nią tak jak poprzednio, wtedy pomyślałam że to jakaś wyjątkowa sytuacja. Podczas rozmowy o pracę Pani doktor zdenerwowała się i chciała mi zaproponować szkolenie 3 miesiące za 200 zł na rękę za 12h. Umowa na 2 lata z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie dopytywałam się już o jej stawki na kontrakcie czy umowie zlecenie, w przypadku umowy o prace powiedziała coś ok. 5 tyś. To co ja oczekiwałam zapisał pracownik (Pani doktor musiała iść na wizytę do pacjenta).

Pytania standardowe przy rozmowie o pracę. Rekrutację przeprowadza osobiście Pani Doktor. Nie organizuje sobie czasu dla przyszłych pracowników tylko są oni pomiędzy pacjentami. Sprawia to że pobyt z 30minut do max 1h staje się dwa razy dłuższy.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Rozczarowana

Żałuję ze nie ma tu opcji wstawienia zdjęcia. Ku przestrodze pokazalabym moj biust po operacji zmniejszenia piersi, gdzie uzgodnilysmy z p doktor zmniejszenie do miseczki C. Bylo E/F , zostalo E. Noszę wszystkie poprzednie staniki. Operacji o malo nie przypłacilam życiem - bezposrednia opieka pooperacyjna ŻADNA. Pozniejsze wizyty kontrolne słono płatne. W sumie wydalam ok 25 tys zl Poza znieksztalconymi brodawkami i dlugą rekonwalescencją nic nie zyskalam. A miala mi ta operacja odciążyc kręgoslup, poprawic komfort życia Szczerze nie polecam Obawiam sie, ze stos papierow do podpisania przed operacją, ktore zwalniaja p dr z jakiejkolwiek odpowiedzialności, służy bezpiecznej nauce, za ktorą płaci naiwny klient odpowiedzialnosci

pacjentka
@Rozczarowana

Bardzo współczuję , zgadzam się z Tobą, mam równie przykre doświadczenia po zabiegu wykonanym w tej placówce i podobną opinię na temat tej Pani doktor. Po wykonanym zabiegu, długo dochodziłam do siebie, żadnej opieki pooperacyjnej, pomimo pełnej narkozy. U mnie doszło do krwotoku poza kliniką, gdyż wypisano mnie dwie godziny po wybudzeniu, mimo iż byłam w złej kondycji.Teoretycznie prosty zabieg korekty powiek niemal przepłaciłam życiem.A efekt wizualny jest tragiczny, powieki górne opadają są ciężkie, często mam problem rano z otwarciem oczu, dolne powieki mimo upływu kilku miesięcy są sine, opuchnięte. Pani doktor jest osobą, która traci zainteresowanie pacjentem w momencie zainkasowania należności za zabieg czyli jeszcze przed jego wykonaniem, w momencie podpisania sterty dokumentów które zwalniają ją z jakiejkolwiek odpowiedzialności.

@pacjentka

Hej jest jakaś szansa na kontakt z Tobą? Chce wykonać zabieg u Pani doktor, jednak widząc komentarze mam małe obawy.

@Rozczarowana

Dora

Niestety zgadzam się z innymi. Poniżanie, krzyki i traktowanie jak służących. Stosunek do pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Operuje sama, bo szkoda jej pieniędzy na asystę więc trwa to godzinami. Efekty - wyrzucone pieniądze, ale dr zawsze jest z siebie bardzo zadowolona. Do tego śledzi wszystkie fora, tropi byłych pracowników i robi awantury o negatywne komentarze. Sama podszywa się pod "zadowolone pacjentki" i pisze poematy na swój temat. Omijajcie szerokim łukiem !!!

@Dora

Hej, zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu u Doktor Grzesiak. Czy jest szansa na kontakt z Tobą chciałbym dowiedzieć się pare rzeczy na temat kliniki.

Aga

To nie jest miejsce dla klientów firmy lecz forum dla pracowników

Potencjalny pracownik
@Aga

Opinie klientów są cennym źródłem informacji dla potencjalnych pracownikow

@Potencjalny pracownik

Opinie klientów są również ważne, ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku. Wiecie może, czy trudno dostać się do tej kliniki jako np. recepcjonista? Ciekawi mnie, na jakie stanowiska w tym miejscu jest największe zapotrzebowanie.

@Aga

Bez pacjentów i ich rekomendacji klinika przestanie istnieć i nie będzie potrzeby istnienia tego forum

@Aga

Masz rację, rekomendacje klientów są bardzo istotne, ale także pracownicy powinni wypowiadać się tu o warunkach zatrudnienia, żeby osoby zainteresowane pracą mogły dobrze poznać firmę. Może mogłabyś dodać także swój komentarz o o pracy w klinice?

@Adam

Szczerze odradzam pracę u tej pani. Delikatnie mówiąc p. Grzesiak szybko wpada w furię jak osoba niezrównoważona. Klientom oczywiście nadskakuje i niby dba o ich zdrowie w czasie pandemii. Tylko pracownicy wiedzą, że między zabiegami sala nie jest sprzątania, naczynia od ssaka są myte i używane wielokrotnie, płytka do koagulacji(choć jednorazowa) używana jest aż się nie rozpadnie. To tylko kilka prawd o tzw. klinice Grzesiak.

Dawid

Gdzie dokładnie jest ta klinika?

Jula
@Dawid

Unikać !!!!! Ostrzegam proszę sprawdzić opnie pacjentów w całej sieci p.s.na Czerniakowskiej w Warszawie - omijać szerokim łukiem

@Jula

Przyłączam się do ostrzeżenia. Omijać

Ada

Jak klinika sobie poradziła z wirusem?

pacjentka kliniki dr grzesiak

DO PACJENTKI - czy można się jakoś z Tobą skontaktować? Mam podobne doświadczenie z tą kliniką PO zabiegu i każdego dnia zastanawiam się nad pozwem, reklamacją i/albo nagłośnieniem sprawy. Jeśli to nie problem, odezwij się do mnie na maila: jo.herz@wp.pl

@pacjentka kliniki dr grzesiak

To proszę upublicznij tutaj swoje doświadczenia, może odezwą się kolejne osoby. Myślę, że nie jesteśmy odosobnionymi przypadkami. Może nasze historie pozwolą otworzyć się innym osobom. Wtedy zastanowimy się nad dalszym postępowaniem.

Skrzywdzona przez Dr.Grzesiak

Witaj, czy mogę poprosić o kontakt priv. Ważne

Arek

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jak do tego ma się to narzekanie?

@Arek

Praca tam to dramat. Przekona sie o tym tylko ten kto pójdzie i doświadczy tego na własnej skórze

Pigula

Ahhhh zapomniałam dodać. Pielegniarka anestetyczka robi tam za 3 osoby: anestetyczke, osobę zajmującą się pacjentem po zabiegu i brudną instrumentariuszkę. Także radze dobrze przemyśleć na co sie państwo godzą

Pacjent

Do anonymous:Mam podobne przykre doświadczenia. Może znasz inne osoby które zostały podobnie potraktowane przez tę Panią doktor?

Lov

U mnie niestety te same doświadczenia... operowałam nos. Długo odkładane pieniądze, marzenia, a w konsekwencji nie oddycham przez nos. Doktor ma tragiczne podejście do pacjenta. Operacja kosztowała x na paragonie cena y... nie muszę chyba mówić, ze mniejsza kwota...(usunięte przez administratora) operacji.

@Miki Super, życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki! Napisz jakie wynagrodzenie Ci zaproponują? Będę wdzięczna.

Aga

. Miki napisz jak przebiegła rozmowa, czy klinika spełnia Twoje oczekiwania?

@Aga

Miejmy nadzieję, że @Miki podzieli się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej oraz o jej wyniku. Ty również zastanawiasz się aplikować do pracy w tej klinice?

Obserwator

Czy nikogo nie zastanowił fakt, że podczas gdy na konsultacje do rekomendowanych chirurgów plastycznych trzeba czekać od roku do nawet kilku lat, a do tej kliniki kolejek brak?

NK
@Obserwator

Rzeczywiście, tym bardziej że tam operuje tylko właścicielka kliniki. Dziwne też jes tto ze na 'znanym lekarzu' tylko jedna opinia z tego roku a w "zaufane kliniki" tylko jakieś stare wpisy.

pacjentka

Stanowczo odradzam korzystanie z usług tej "kliniki". Podczas konsultacji dr (usunięte przez administratora)zapewnia o swoich wysokich kwalifikacjach, mówi o 30-letnim doświadczeniu, zapewnia o całkowitym bezpieczeństwie zabiegu, podkreśla, że pacjent ma zapewnioną opiekę w klinice - po zabiegu. Niestety, tak nie jest. Przeżyłam tam największy koszmar w moim życiu. Po przebudzeniu z całkowitej narkozy, jeszcze nie będąc w pełni świadoma, nie mogąc sama stanąć o własnych siłach zostałam wywieziona na wózku przed budynek kliniki. Pewnie pozostałabym na zewnątrz gdyby nie fakt, że nie mieszkam w Warszawie i wynajęłam pokój w pobliskim hotelu i ostatkiem sił poprosiłam pielęgniarkę z kliniki żeby mnie na tym wózku do hotelu przewiozła. Niestety w hotelu rana zaczęła potężnie krwawić. Członkowie mojej rodziny próbowali kontaktować się z kliniką niestety bezskutecznie, żaden z numerów nie odpowiadał. Sytuacja z godziny na godzinę się pogarszała, trzeba było wezwać pogotowie. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nurse

A jaka stawa płacy?

Zonk
@nurse

10zl za godzinę, poniżej średniej i nie na umowę o prace!!!

Emilia
@Zonk

Czy pracodawca przewiduje premie, które mogłyby podnieść wysokość podstawy pensji? Jak wygląda sytuacja ze szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje zawodowe? Czy firma obejmuje nimi swoich pracowników? Jakiej specjalności lekarze są poszukiwani do firmy? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Piszcie, jeśli macie informacje na ten temat.

Karol

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko są dokonywane wpisy na tym wątku?

Monika Grzesiak
@Karol

bo mamy staly personel od 15 lat i personel pracuje mniej niz przewidziane godziny i obowiazki pracy

Cezary

Niektórym myli się wymagający pracodawca z brakiem szacunku do pracowników!!

Kiepskie warunki pracy, poniżanie, osoba apodyktyczna, praca poza zakresem obowiązków

Zonk

Zgadzam się w stu procentach, stosunek Pani dr do potencjalnych nawet pracowników to absolutne nieporozumienie

• Jak się pracuje w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Grzesiak (działalność zakończona)