Opinie o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odzież XXL Jacek Szałajko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Grażyna

Kupuję tutaj od jakiegoś czasu, ciuszki są modne, elegancko odszyte, materiały dobrego gatunku, a po praniu też wszystko OK. Stać mnie ubrać się ładnie nie za miliony. Kontakt bardzo rzeczowy i łatwy zakup. Polecam szczerze.

Natalia

Super sklep... Ostatni komplecik bluzka i spódnica jest meeega... Polecam kobietki

Beata

Polecam sklep, kupilam u nich cudny komplet california. Wszystko jest zgodne z opisem, będę na pawno tam wracać, dziękuję i polecam.

Helcia

Szybka dostawa, ubrania ekstra, jasna i zrozumiała komunikacja. Polecam wszystkim

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Odzież XXL Jacek Szałajko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.

Ciuszki super, po zaksigowaniu wpłaty szybka wysyłka i dzisiaj już cieszę się spodniami. Polecam

Andzia

bardzo polecam jakoś super

Agnieszka Dawidowska

Ubrania śliczne ,rozmiary zawsze dobrane materiał dobrej jakości ,cudowne detale.Zamawiałam już nie raz i napewno będę dalej .Jestem zachwycona i mogę polecić każdemu .Nigdy się nie zdażyło żeby coś nie przyszli ,krótki okres czekania na dostawę moja opinia jest jak najbardziej pozytywna .Pani odpisująca na wiadomości super miła .Pozdrawiam.

Ewa J.

Z czystym sumieniem polecam te odzież. Bardzo dobra jakościowo, modna. Dobry kontakt ze sprzedającym który potrafi dobrze doradzić w wyborze rozmiaru Szczerze polecam .

Gosia Iga smeet

Witam i z całego serca polecam polecam jestem stała klientką ciusz są naprawdę świetne i paczuszka szybko realizowana miły i sympatyczny kontakt ze sprzedającym????????????

Irena

Firma Szalajko...jest jedną z prestiżowych firm wysyłkowych, co poparte jest najpierw transmisją..Korzystałam niejednokrotnie muszę przyznać, że wszystkie moje zakupy były w 100 procentach udane, były wprost cudowne..i gatunkowo " super"!! Tych rzeczy nigdzie kupić się nie da.Z całą stanowczością polecam!!! Jednym słowem elegancja i szyk...Dodać mogę, że Pani prowadząca transmisję wprost kompetentna i superowo prezentuje każdy ciuszek...A na koniec: koleżanki pękają z "zazdrości", kiedy mają okazję zobaczyć mnie w zakupionym u Szalajko" ciuszku!!! Reasumując : Tylko Szalajko!! Pozdrawiam! Irena.N

@Irena

dziekujemy

Jola

Dzisiaj otrzymałam kolejną paczkę.Jestem stałą klientką.Jakość ubrań rewelacja.Każda rzecz dokładnie opisana.Wszystko pokazanie na zdjęciach.Polecam wszystkim paniom.Pełny profesjonalizm.

Iwona K.

Jestem bardzo zadowolona ,miła obsługa troszkę trzeba poczekać ale warto zgodnie z regulaminem paczka przyszła szybko .Polecam każdemu a ciuszki są fantastyczne i gatunkowo rewelacyjne.Polecam każdemu

Iwona K.

Otrzymałam paczkę bardzo szybko,i tak jak jest napisane w regulaminie troszkę trzeba poczekać na odpowiedż ,co jest zrozumiałe przy takim asortymencie i tyluż samych zainteresowanych zakupem. A jeśli już transakcja dojdzie do skutku jest szybka i rzetelna. Super komunikatywność.Bardzo gorąco polecam, ciuszki są rewelacyjne ,jakość genialna i leżą jak ulał jestem bardzo zadowolona.

Iwona

Dostałam paczuszkę,żadnych problemów, jakość ubrań bardzo dobra, rozmiary ok jak w opisie, na wysyłkę trzeba poczekać, ale bez przesady mają sporo klijentow bądźmy wyrozumiali, czytajcie ze zrozumieniem regulamin a nie będzie problemów. Pozdrawiam

Niunia

Obsługa bez zarzutu lumpki fajniutkie i mam to co mi się podoba , odpowiedzi na pytania i propozycje jeśli czegoś nie ma ❤️❤️❤️❤️, zadowolona

Renata Zięcina

Jestem bardzo zadowolona z zakupów : ciuszki dobrej jakości, zgodne z opisem i podanymi wymiarami. Aby paczka dotarła trzeba uzbroić się w cierpliwość ale poza tym jest wszystko w porządku. Polecam stronę Odzież XXL Jacek Szałajko z czystym sumieniem!!!

Marzena

Polecam z całego serca. Jestem mega zadowolona. Ubrania są super, na pewno zakupię więcej rzeczy.

Magda Sokolowska

Paczuszka dotarla wszystko ok ,mila wspolpraca,polecam????

Marzena

Polecam. Jestem bardzo zadowolona.

Marzena

Jestem bardzo zadowolona z zakupów odzieży(dużo ubrań kupiłam). Kupione ubrania bardzo ładne .Wybrane przeze mnie rozmiary pasują. Maly minus dla mnie to dlugie czekanie na potwierdzenie zakupu. Ale i tak polecam goraco-uważam że warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież XXL Jacek Szałajko - Siechnice

• Jak się pracuje w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież XXL Jacek Szałajko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Odzież XXL Jacek Szałajko
3.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Odzież XXL Jacek Szałajko