Opinie o Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. w Kraków

Skalny
Klient

Firma się zwinęła. Czy ktoś na ten temat ?

A Nowy wpis
Klient
 Problem
@Skalny

Nic dziwnego - oszukali zbyt wielu ludzi. Ja od listopada 2018 do dzis nie mam grzejnika. Uwaga maja nowa spolke "Beton". Radze omijac szerokim lukiem, bo "nierzetelnosc" to za slabe slowo, zeby opisac machlojki tej firmy.

Mikołaj Nowy wpis
@A

Zgłaszałaś gdzieś tę sprawę? Jak na Twoje wiadomości reaguje szefostwo firmy, uzasadnili jakoś tę sytuację? Liczę na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że mi to wyjaśnisz.

ja Nowy wpis

@Skalny a skąd to info ?

Daria Nowy wpis

@skalany skąd wiesz?

Dream Promotion

Firma nierzetelna. Od listopada nie zapłaciła za wykonanie reklamy, Pan Krystian udaje że nie było sprawy jak dzwonie to pyta za jaką reklamę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysztof

Jako klient firmy, mogę potwierdzić uczciwość oraz rzetelność sklepu. W moim przypadku również wystąpił problem z dostawą grzejnika od producenta. Tutaj jednak winę ponosił sam dostawca, nie zaś firma BSI, o czym zostałem poinformowany. Zgodnie z obustronnym ustaleniem dostałem zwrot pieniędzy. Potwierdzam również dobry kontakt telefoniczny.

Toni

Firma nierzetelna. trzeci miesiąc czekam na grzejnik, 100% przedpłaty wpłacone na samym początku. Próbuję uzyskać jakąś informację na temat realizacji zamówienia jednak ciągle jestem zbywany. Na maile nie odpowiadają, telefonicznie obiecują że oddzwonią z informacją po czym nikt nie dzwoni. czuję się oszukany i sprawę prawdopodobnie będę zgłaszać do ogranów ścigania. Moje sugestie dla Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.: utrzymywać kontakt z klientem. odpowiadać na maile i oddzwaniać jeśli się obiecało. Dotrzymywać zadeklarowanych terminów dostaw. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie rotować tak pracowników

edo
@Toni

i jak sie zakonczyło

Danka
@Toni

Witam Ja wpłaciłam 11 grudnia zaliczkę na 2 grzejniki w wysokości 1 500 zł . Do dzisiaj nie mam grzejników a firma nie odbiera ode mnie telefonów a wcześniej obiecywali że oddzwonią z informacją w ciągu pół godziny. Ta firma to porażka

Czekamy na aktualne informacje odnośnie firmy Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. w miejscowości Kraków. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zakopiańska 58A
    30-418 Kraków
  • NIP: 6793135895 REGON: 365778024 KRS: 0000642921
Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.