Opinie o Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. w Kraków

Skalny Nowy wpis

Firma się zwinęła. Czy ktoś na ten temat ?

A Nowy wpis
@Skalny

Nic dziwnego - oszukali zbyt wielu ludzi. Ja od listopada 2018 do dzis nie mam grzejnika. Uwaga maja nowa spolke "Beton". Radze omijac szerokim lukiem, bo "nierzetelnosc" to za slabe slowo, zeby opisac machlojki tej firmy.

ja Nowy wpis

@Skalny a skąd to info ?

Daria Nowy wpis

@skalany skąd wiesz?

Dream Promotion

Firma nierzetelna. Od listopada nie zapłaciła za wykonanie reklamy, Pan Krystian udaje że nie było sprawy jak dzwonie to pyta za jaką reklamę

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Krzysztof

Jako klient firmy, mogę potwierdzić uczciwość oraz rzetelność sklepu. W moim przypadku również wystąpił problem z dostawą grzejnika od producenta. Tutaj jednak winę ponosił sam dostawca, nie zaś firma BSI, o czym zostałem poinformowany. Zgodnie z obustronnym ustaleniem dostałem zwrot pieniędzy. Potwierdzam również dobry kontakt telefoniczny.

Toni

Firma nierzetelna. trzeci miesiąc czekam na grzejnik, 100% przedpłaty wpłacone na samym początku. Próbuję uzyskać jakąś informację na temat realizacji zamówienia jednak ciągle jestem zbywany. Na maile nie odpowiadają, telefonicznie obiecują że oddzwonią z informacją po czym nikt nie dzwoni. czuję się oszukany i sprawę prawdopodobnie będę zgłaszać do ogranów ścigania. Moje sugestie dla Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.: utrzymywać kontakt z klientem. odpowiadać na maile i oddzwaniać jeśli się obiecało. Dotrzymywać zadeklarowanych terminów dostaw. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie rotować tak pracowników

edo
@Toni

i jak sie zakonczyło

Danka
@Toni

Witam Ja wpłaciłam 11 grudnia zaliczkę na 2 grzejniki w wysokości 1 500 zł . Do dzisiaj nie mam grzejników a firma nie odbiera ode mnie telefonów a wcześniej obiecywali że oddzwonią z informacją w ciągu pół godziny. Ta firma to porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j. - Kraków

Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.
  • Zakopiańska 58A
    30-418 Kraków

Bsi Design K. Gadzina P. Libront M. Sendor sp.j.