Car-o Przewóz Osób

Kraków

Opinie o Car-o Przewóz Osób

Maja

@obecny kierowca dalej pracujesz w Car-o Przewóz Osób? Co możesz powiedzieć o obecnych warunkach zatrudnienia?

kalina

Reklamują sie pod szyldem tanie taxi, zastanwiam sie czy naprawde są tani, i ile wynosi stawka za kilometr u nich dla klienta, nigdy nie mialam przyjemnosci jazdy z nimi,

Tomek

Jeździłem w Krakowie wszystkimi korporacjami i odkąd odkryłem Uber to nie jeżdżę już niczym innym. Auta nowe, ludzie młodzi i bardzo mili, ceny konkurencyjne, droga najkrótsza(bez oszukiwania), brak problemów z płatnością jak to w taxi(nie mam wydać bo chce napiwek) ani nikt bezczelnie nie powie, że mu się nie opłaca jechać tu czy tam. Jak ktoś chce się przekonać to podaje kod "cch9wue" z którym można się przejechać pierwszy raz Uberem za darmo.

Juri

chyba z tego co wygląda to nie wiem cyz jest ta firma, bo pamietam jeszcze ją sprzed jakiegośczasu a teraz jak wchodze na stronę interntową to nie ma tam nic opróćz jakiegoś formularza kontaktowego do osoby zarządzającej domeną. tak właściwie to macie informacje co z tymi taksówkami? proszę o pomoc bo wiecie żę teraz każy grosz się liczy.

murador

No ciekaw jestem jak dalej sytuacja firmy się potoczy, bo chociażby w Warszawie taksówkarze burzą się, że przewoźnicy zrzeszeni w przewozie osób oszukują i nie powinni wykonywać danych usług. Mam nadzieję, że jednak uda się gdzieś pogodzić interesy, tylko pytanie jakim kosztem i czy warto obecnie się tam pchać, co ciekawego mogą zaoferować powie ktoś?

Kierowca

Pracuje tam już prawie rok, jestem bardzo zadowolony, zarobki owszem nie są rewelacyjne, trzeba jeździc zeby zarobić, więc jak ktos tylko jeździ to nie ma problemu z zarobkiem. Sytuacja w firmie jest bardzo przyjazna, kierowcy mili, przynajmniej Ci których poznałem. Pozdro. Nie słuchajcie tych betonów, co tylko w żywe oczy łgają. ;)

w_temacie

Ludzie przestrzegam Was przed tą firmą!!!! Jeżeli nie chcesz stracić czasu, nerwów i pieniędzy to sto razy lepiej wyjdziesz na wykładaniu towaru w Tesco. Nie rozumiem dlaczego tak mało komentarzy od byłych kierowców?? Powinniście przestrzegać ludzi przed "zatrudnianiem się" w tej firmie i jej "szefostwem". Jeżeli zajrzą tu jeszcze uczciwi internauci, którzy mieli do czynienia z tą firmą i zgodzą się z moim komentarzem to proszę o wyrażenie poparcia.

obecny kierowca
@w_temacie 28.04.2014 23:15

A dlaczego tak przeszczegasz przed pracą w tej korporacji??? Nie rozumiem Cię, możesz wyjaśnić?

ANONIM2..

Kraków -WZNAWIAJĄ PRZYJĘCIA??????????? JAKIE TAM WARUNKI: PRACY,UMOWY DLA KIEROWCÓW, ZAROBKI CZY DA SIĘ ŻYC????????!!!!!!!!!!!! napiszcie proszę.........

byly kierowca

zlecen jak na lekarstwo haracz 600 i do tego procent z kasy a kary z itd sam musisz placic bo w umowie bosowie zaznaczyli sobie ze nie odpowiadaja wiec jak jest kontrola to trzeba [usunięte przez moderatora] cala prawda to jedy a ten [usunięte przez moderatora] tylka kassaaaa

zio44444

tak na pewno pracowalem tam przez miesiac co dzien po 10 h zarobilem tylko na haracz dla caro 600 zl tyle bylo zlecen

kierowca caro

W car-o jest dobrze, gościu jest ok. Jest nas mało szoferów więc mamy sporo zleceń. Da się zarobić.

Zostaw opinię o Car-o Przewóz Osób - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car-o Przewóz Osób