Opinie o Pedro Firma Handlowa Piotr Kwasek w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pedro Firma Handlowa Piotr Kwasek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pedro Firma Handlowa Piotr Kwasek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pedro Firma Handlowa Piotr Kwasek w Kraków

Majka Nowy wpis

Hejka wam też właśnie wiedzę wiele negatywnych wpisów i zastanawiam się czy obecnie wciąz jest taka sytuacja. Bo jak tak to czemu ludzie wciąż tu pracują, co ich tu trzyma? Dziwne jakby było tak źle to chyba raczej byłby wakaty.

zadowolony Nowy wpis

Nie przesadzajcie z narzekaniem, może nie zawsze jest wszystko super ,ale z pewnością dobrze się pracuje.

Śmiech na sali Nowy wpis
@zadowolony

Od razu wiadomo czyj to wypowiedz :)

Hehe Nowy wpis
@zadowolony

Jakby się dobrze pracowało, to nie byłoby tylu negatywnych komentarzy :)

Była pracownica

Ta praca to dramat, omijać szerokim łukiem. Szefostwo obwinia pracowników za wszystko (np. słaby utarg pomimo tego, że nie jest to zależne od pracownika), każą wypisywać dowody sprzedaży zamiast paragonów, na PIT kwota mniejsza niż zarobiona. Pomieszczenie socjalne to jakiś żart, nie potrafią zapewnić jakiś minimalnych, godnych warunków (czajnik jest cały żółty a powinien być biały, notoryczny brak papieru toaletowego, płynów do mycia szyb czy mydła) o wszystko trzeba się prosić po kilka razy. Szefowa czasami przyniesie łaskawie JEDNĄ rolke papieru i sytuacji powtarza się co parę dni. W jednym ze sklepów toaleta jesy miedzy biurem szefa a magazynem, więc nawet w takim miejscu nie ma intymności. W momencie kiedy nie ma na sklepie klientów a wszystkie prace porządkowe są zrobione, to nie ma mowy żeby usiąść i odpocząć. Jeśli zaś chce się wykonać jakiś telefon to trzeba o tym poinformować szefową i oczywiście wyjaśnić powód wykonania telefonu - może to być oczywiście tylko pilna sprawa rodzinna. Szefowa bardzo lubi wiedzieć co się dzieje w życiu prywatnym pracownika tylko po to, aby później przedyskutować to z innym pracownikiem. Ta praca wykończył mnie psychicznie, niejednokrotnie byłam na skraju płaczu, bo szefostwo musiało odreagować. Oczywiście obowiązuje tu jakiś chory system sprzedaży, szefostwo nakazuje wciskanie butów, podchodzenie do klienta (mimo to że widać, że klient przyszedł tylko pooglądać buty a nie je kupić), wymagane są stopki a kto ich nie ma, musi je kupić za 50gr/szt! Na tle stopek bardzo często zdarzają się konflikty z klientami, ponieważ zawsze w tego typu sklepach stopki są darmowe. Stopki oczywiście rano są liczone. Zdecydowanie nie polecam tej pracy, lepiej oszczędzić swoje zdrowie psychiczne.

Byly pracownik

Szefostwo poza opieką nad sklepem żąda co jakiś czas aby sprzątać biuro podróży należące do nich . Biuro jesy w oplakanym stanie, brud, (usunięte przez administratora) i mogiła. Jeżeli prosi się szefostwo o naprawę rzeczy lub sprzętu które się popsuły to nawet nie kiwną palcem obwinajac miesiąc później pracownika, że tego nie zrobił. O niebieskich kwitkach już ktoś wspominał ale potwierdzam, że to prawda. Podsumowując szefostwo są to wybitnie nie właściwe osoby do zarządzania innymi, sami chyba potrzebuja pomocy specjalistów...

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Pedro Firma Handlowa Piotr Kwasek. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Praca kierowca kat D?
Wdzięczna pracownica

Nie polecam pracy u tych państwa. Za bardzo wtracaja się w życie prywatne pracowników obgaduja ich na każdym kroku. (usunięte przez administratora)i godzinach lamentujac przy tym, że muszą płacić pracownikom krocie (najniższa krajowa) nie mają szacunku do nikogo.

Praca

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: NAUCZYĆ SIE KULTURY OSOBISTEJ I SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA

Prac

Odradzam! Oszustwo na pitach, złodziejstwo. Szefostwo potrafi wyzywać w twarz. Zamiast paragonów każą wypisywać kwitki i nie nabijać tego na kasę. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem

Byla

Odradzam. Wyzysk pracowników. Szefostwo odreagowuje na pracownikach.

BP

Odradzam, ta praca nie ma zalet

Zostaw merytoryczną opinię o Pedro Firma Handlowa Piotr Kwasek - Kraków

Pedro Firma Handlowa Piotr Kwasek
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Prof. Władysława Szafera 1 lok. 39
    31-543 Kraków