foto studio skrzyszowscy

Kraków

Opinie o foto studio skrzyszowscy

odi

hej, ja jetsem bardzo zadowolona z usług studia, gdyz zawsze robię i wywołuje sobie zdjęcia do dowodu i innych poza tym maja szeroki zakres usług,nagrywaja na płyty,drukują a ceny są na prawdę dobre.

Słowa kojarzące się z foto studio skrzyszowscy (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w foto studio skrzyszowscy: Najbardziej nie podobało mi się w foto studio skrzyszowscy:

Zostaw opinię o foto studio skrzyszowscy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie foto studio skrzyszowscy