Opinie o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odzież XXL Jacek Szałajko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Krystyna

Ciuszki rewelacyjne. Polecam

Dorota

Super ciuszki ,Zadowolona

Aga

Polecam! Od jakiegoś czasu tylko tu robię zakupy dla mojej mamy. Każda kolejna przesyłka zachwyca! Świetne modele, bardzo dobra jakość, ceny bardzo przystępne. Czasami aż żałuje, że nie ma tu i dla mnie rozmiaru, bo nie jedną stylizację chętnie bym przytuliła dla siebie :)

dorotta

Zadowolona z zakupów , Fajne ciuszki

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Odzież XXL Jacek Szałajko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Elwira Toll

Najlepsza firma z ciuszkami xxl❤oryginalne,świetne jakościowo,obsługa na wysokim pozomie i świetny kontakt z Paniami,zakupy robię już 2 rok i nigdy nie miałam tak pięknych rzeczy.Polecam z całego seca????❤????

Maria

Jestem zadowolona ze zakupy, paczka szybko przyszła Pozdrawiam!!

Beata

Polecam firmę ???? ciuszki są super fajne, najważniejsze to że mają rozmiary dla pasujące Plus size. Dobra jakość produktów, fasony wyszukane, nie powtarzające się na rynku.

Jeszcze rok temu bardzo lubiłam robić u nich zakupy,niestety zmienilo się to.. Pani strasznie jest opryskliwa,jakby łaskę robiła że coś się kupuje.Dwa tygodnie czekałam na informacje zwrotna po złożeniu zamówienia, kontakt utrudniony! Gdy udało mi sie wreszcie,Pani powiedziała że nie ma sukienki, która zamówiłam jako jedna z pierwszych osób, inne osoby po mnie się załapały. Serio?!Nie ogarniaja tych zamówień w systemie "kto pierwszy,ten lepszy", nie szanuja klienta i mam wrażenie że mają klientki gdzieś. Nie polecam,są inne fajniejsze sklepy.

Nika
@Ania

Dokładnie tak samo myślę????

Gosia Iga smeet

Witam serdecznie i z całego serca polecam zakupy fajnych ciuszkow gdyż opisy wymiarów są zawsze widoczne cena tak samo miła obsługa i szybka dostawa paczek i czasem jak mają za dużo to i tak odpiszą nie denerwuj się zawsze odpowiedzą

Goska

Całkowity brak profesjonalizmu, brak towaru, brak zwrotu pieniędzy, komentarze na FB kasują i blokują. Strata pieniędzy , czau i nerwów.

luna
@Goska

Orientujesz sie czy ta firma wogole wystawia paragony?

Goska
@luna

Nie wystawiają paragonów, ani żadnego rachunku.

Luka

Tragedia, uważaja sie za taka firme a kwitek recznie wypisuja, WIĘZIENIE DLA NICH. (usunięte przez administratora)

Nesa
@luna

Nie wystawiają paragonów. Dziwię się, że żaden organ się jeszcze nimi nie zainteresował.

Dorota

Super firma ...korzystam już od 3 lat..zamówienia realizowane na czas ..super kontakt ze sprzedawcą ...polecam

Serdecznie polecam zakup ciuszków. Produkty najwyższej jakości, ceny przystępne. Każda paczuszka, która do mnie dociera jest zgodna z prezentacją. Tak więc kobitki nie zastanawiać się tylko kupować.

Moni moni

Bardzo ladne i dobre gatunkowo ubrania. Mila obsługa. Napewno jeszcze skorzystam. Polecam serdecznie

Mariola

Bardzo dobry sprzedawca Każda rzecz jest dobrze opisana według rozmiarów. Rzeczy są dobrej jakości i ceny przystępne. Szybka wysyłka. Polecam sprzedawce

Beata Hałas

Dzisiaj dostałam moja paczkę i tak jak oczekiwałam ciuszki poprostu przepiękne ????Powiem więcej zadowolenie przeroslo moje oczekiwania ????????Bardzo dziękuję obsłudze sklepu ...Uwielbiam filmiki z prezentacją ...są krótkie ,tematyczne i bardzo pomocne przy wyborze asortymentu ????Bardzo gorąco polecam Wszystkim panią ????Pozdrawiam ????

Agnieszka

Bardzo ładne ciuszki i przystępne ceny... Polecam

Halina

Bardzo fajny sklep. Udało mi się zakupić kilka rzeczy, które gatunkowo są bardzo dobre. Pani która prezentuje ubrania robi to doskonale. Pozdrawiam całą ekipę i życzę sukcesów.

Ewa Urbańczyk

Kupiłam błękitny sweter Hamilton. Jestem bardzo zadowolona, dobry gatunek, miły w dotyku, super kolor. To był mój pierwszy zakup i na pewno nie ostatni. Bardzo dziękuję i polecam

Maria

Wszystkiego super jakoś extra Gorąco polecam

Grażyna

Kupuję tutaj od jakiegoś czasu, ciuszki są modne, elegancko odszyte, materiały dobrego gatunku, a po praniu też wszystko OK. Stać mnie ubrać się ładnie nie za miliony. Kontakt bardzo rzeczowy i łatwy zakup. Polecam szczerze.

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież XXL Jacek Szałajko - Siechnice

• Jak się pracuje w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież XXL Jacek Szałajko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Odzież XXL Jacek Szałajko
3.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Odzież XXL Jacek Szałajko