Opinie o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odzież XXL Jacek Szałajko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Basia Salamońska

Wszystko co zamawiam jest ekstra, szczególnie ostatnie moje zakupy,spodnie ,bluzki po prostu coś pięknego.Jestem bardzo zadowolona z zakupów u was.Macie we mnie tymczasem stała klientkę.Dziekuje i pozdrawiam.

Figa

Nigdy więcej! Z nimi to juz nawet muchy w kiblu nie ubiję, nie mówiąc już o jakimkolwiek kupnie ciuchów u nich. Obsługa tragiczna, nie odpisują, pod zdjęciami piszesz ze chcesz - po trzech tygodniach może odpiszą,może nie. Dajcie sobie z nimi spokój... i co z tego ze ich ciuchy są w miarę ładne - w innych sklepach internetowych też się takie znajdzie, a przynajmniej zaoszczędzicie sobie nerwów. Dodam jeszcze, że po ponad roku jak jestem klientką, tak mnie dzisiaj potraktowali...że szok. Żałuję, że nie da się tu dodawać screenów, bo chętnie bym Wam pokazała, jak potrafią być bezczelne te sprzedawczynię, udawające modelki???????????? No tak...jaka modelka (i nie chodzi o wygląd, chociaż to tez zostawua wiele do życzenia) - taka firma. Wredne, chamskie, sfrustrowany i wyładowujące swoje problemy na klientach...

Polecam serdecznie tego sprzedawcę.Ciuszki super, obsługa również. Jestem bardzo zadowolona i na pewno bedę wracać.Polecam wszystkim!!!

Elwira Toll

Firma godna oolecenia,wszystko zgodne z opisem i dobrej jakości,paczki przychodzą zgodnie z zapowiedzią.Kupuję w tej firmie 2 rok i nigdy się nie zawiodłam,polecam z calego serca,wreszcie ciuszkii xxl są piękne i modne

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Odzież XXL Jacek Szałajko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
Elwira 69

Polecam z całego serca,ciuszki super,opisy dokładne .Kontakt również bez zarzutu,nigdy nie miałam problemu,przesylki przychodzą zgodnie z zapowiedzią.Ubrania są oryginalne i bardzo dobre gatunkowo.Firma godna polecenia????????????

Olga

Szybka przesyłka, zaraz po zaksiegowaniu wplaty. Juz drugi raz kupuję coś w tym sklepie - dobre gatunkowo, takie jak w prezentacji, mily materiał. Mila obsluga. Wrócę tu jeszcze.

Jomaro

Bluzeczki piękne, idealne na lato - materiał nieprześwitujący ale lekki i przewiewny. Kolory cudowne. Kontakt ze sprzedawcą dobry, szybka przesyłka. Polecam????

Magda

Odzież w bardzo dobrym gatunku, rewelacyjna prezentacja towaru, przesyłka wg otrzymanej informacji o wysyłce. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Polecam.

Kasia09

Zamawianie tutaj to jeden wielki żart, zamówiłam spodnie ,po około 3 tygodniach czekania na paczkę zadzwoniłam do państwa to mówiono mi że za dwie godziny sprawa się wyjaśni , żadnego kontaktu nie dostałam, dzwoniąc kolejny raz dość nie miła pani mi nie odpowiedziała na moje pytania. Kazała mi ZNÓW czekać , nie wiem jak można mieć taki stosunek do klienta , gdy zostałam proszona o szybszą wpłatę pieniędzy to miałam na to dwie godziny do pieniędzy są państwo pierwsi ale do wysyłania paczek się tak nie śpieszycie. Ale uwaga to nie koniec, okazało się że spodni nie ma już, chcieliście mi powietrze wysłać?

Patrycja kusztelak

Polecam. Wysyłka na czas. !!

Kasia b

Ciuszki pierwsza klasa, bardzo dobre jakościowo, pasuje wszystko idelanie

Iwona duda

Dziękuję za ciuszki są super Jestem bardzo zadowolona rozmiary zgodne z opisem Pozdrawiam serdecznie ????????????

Super firma ciuszki rewelacja polecam

Witam,odzież bardzo dobrej jakości jestem bardzo zadowolona ,obsługa miła i szybka ,paczuszka dotarła zgodnie z powiadomieniem .Duży pozytywny plus !!!!!

Beata Charońska

Witam, wczoraj otrzymałam przesyłkę od Państwa z 2 sukienkami i białą bluzką są to nie pierwsze zakupy u Państwa i wszystko jest naprawdę w dobrym gatunku jak i fajnie się nosi , kolorystyka jest dokładnie taka jak na filmikach. Serdecznie polecam zakupy u Państwa i pozdrawiam

Maria Mącznik

Witam! Dzisiaj otrzymałam paczkę,jestem bardzo zadowolona z zakupu. Kupiłam czarną koszulę,jest super. Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.Polecam zakupy u Państwa.

@Maria Mącznik

dziękujemy Pani Mario

Jadwiga Lubas

Kupiłam już dużo ubrań w tym sklepie, ponieważ są oryginalne i bardzo dobrej jakości, Podoba mi się sposób prezentacji i rady udzielane klientom. Kontakt jest b. dobry, w miarę szybko otrzymuję ciuszki, nigdy się nie zawiodłam. Polecam wszystkim zakupy tutaj, :)

Małgorzata Skrobisz

Odebrałam kolejną paczkę z ubraniami, wszystkie pasują- opisy i rozmiary dokładne. Fajne wzory bluzek i spodni, super kolory. Paczka wysłana natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Polecam sklep Szałajko!

Małgorzata S.

Odebrałam kolejną paczkę. Ubranka są mega, wszystko pasuje- opisy i wymiary dokładne. Ciekawe wzory i kolory. Obsługa szybka i sprawna, paczka została wysłana natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Wrócę po kolejne ubrania. Polecam firmę Szałajko!

Monika Gawron

Żetelna firma ciuchy na wysokim poziomie w sklepie nie kupię tak idealnych rzeczy na moje gabaryty przesyłki przychodzą na czas nigdy się na nich nie zawiodłam i nie bałam się robić przelewów jeszcze raz dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież XXL Jacek Szałajko - Siechnice

• Jak się pracuje w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież XXL Jacek Szałajko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Odzież XXL Jacek Szałajko
3.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Odzież XXL Jacek Szałajko