Opinie o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odzież XXL Jacek Szałajko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Ilona

Towar bardzo dobrej jakości jestem bardzo zadowolona

@Ilona

dziekujemy

Kot

Wszystko Ok jak kupujesz jak wyślą nie taki towar jak kupujesz to musisz kochany kliencie liczyć się z blokada na fejsie zreszta na wszystkim co się da kupiłam spodnie oliwkowe dostałam ciemnozielone i bum złość opluwanie ze strony firmy bo przecież jak można chcieć zwrot masakra wszystko gra jak szybko płacimy a jak upomniany się o swoje to jesteśmy blokowane

Pacynka ☺️☺️☺️

Jesteście wspaniali ,w swoich prezentacjach , które są poświęcone tylko i wyłącznie produktowi, każde inne prezentacje różnych sklepów to tylko ,zaglądanie w tel i opowiadania nie związane ze sprzedażą i ciągłe słuchanie -zbieramy się ,zbieramy udostępniamy to takie irytujące ,u was tego nie ma i to jest piękne ,same lumpki jak ja je nazywam są rewelacja nic nie ulega zmianom po praniu, przynajmniej to co mam ,i ogólny wygląd w nich ma plus ,Szałajko dziękuję za zawsze udane zakupy ❤️❤️❤️

Wiki

Poleam śliczne ciuszki ,świetny kontakt wszystko puersza klasa

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Odzież XXL Jacek Szałajko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
Urszula Woj.

Kupuję 6 lat ii tlyko tutaj , nie ma nikt takich perełek jak ja polecam i czekam na koljną nową moja paczkę dziękuję

Lena Walicka

Zakupiłam kilka ciuszków , świetna jakość , niskie ceny , jestem bardzo zadowolona - npewno to nie moje ostatnie zakupy pozdrawim Lenka

Basia

Zgadzam się z przedmówczynią. Nigdy nie spotkałam się z taką arogancją ze strony obsługi. Czas na przyjęcie zamówienia bardzo długi. Po czym połowy zamówionych ubrań brak. Obsługa nie zna słowa przepraszam. Sklep żenada. Nie polecam , naprawdę strata czasu.

Anna Jar.

Towar otrzymałam , super jakość , materiał i gatunek rewleacja , jestem barzdzo zadowolona na pewno wrócę po wypłacie

Magdalena
@Anna Jar.

Cześć, Twoja wypowiedź sugeruje, że jesteś klientką firmy Odzież XXL, cieszę się, że jesteś zadowolona z ich produktów. A możesz napisać coś więcej o dostępnych formach dostawy? Czy można zamówić towar do paczkomatu?

Jamajka
@Magdalena

Wysyłka tylko kurierem, nie ma innych opcji.

Danuta

Fatalna, pogardliwa obsługa, niedopuszczalna w dzisiejszych czasach wynika z tragicznej logistyki, realizacja zamówień porażająca, czekasz tygodniami na opłacony towar. Za to powinna konkretnie wziąć się skarbówka. Często nie dostajesz tego, co zamawiasz, kobity rzucają się na ciuchy jak Reksio na szynkę nie wiedząc czy mają realną szansę na kupno. Ubrania nie są bardzo drogie ale ich skład.....czytać kobity,(usunięte przez administratora)

Była klientka

Witam serdecznie kupujące osoby w tym sklepie. Za pierwszym razem gdy zrobiłam zamówienie na ponad 400 zł było ok, prawie... Bo poniekąd to co zamówiłam niby było ale gdy kazali zrobić wpłatę i wysłać potwierdzenie okazało się że nie ma dwóch rzeczy a jedna nie w tym kolorze co chciałam, więc w tej kwocie wybrałam sobie coś innego bo nie chciałam robić problemów ze zwrotem kasy. Po dłuższym czasie od zamówienia (kontakt tragiczny i myślę że system sprzedaży też jest tragiczny ze względów organizacyjnych) otrzymałam ubrania. Potem znowu zamówiłam trzy kolejne rzeczy, niestety tym razem ponownie okazało się że żądają wpłaty ale nie zagwarantowali tego co chciałam więc wybrałam coś innego w ramach wpłaty . Dwie z trzech rzeczy odesłałam bo nie pasowały to w odwrocie zostałam dużymi literami zbesztana że zamawiam nie te rozmiary co trzeba. Każdy wie, że dużych liter się nie używa bo to forma krzyku i obrażenia drugiej osoby. Dziwne to jest bo stracili naprawdę fobrá klientkę. Karmienie jeszcze tylko, że zamówiłam po raz trzeci i było moje zgłoszenie jako drugie a były tylko trzy sukienki dostępne, to w ramach kary ???? za zwrot zostałam pominięta 8 kontaktu brak a prosiłam o odpowiedź po prostu anulowano moje zamówienie. Będę fair bo napisze jeszcze że kasę mi oddali za zwrot ale ukarali za to że musieli się pofatygować i oddać kasę. Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta Niestety nie polecam tego systemu sprzedaży, bo sklepem tego nazwać nie mogę No i jeszcze jedno, wciskają że nie ma zwrotów .. gdyby znali prawo konsumenckie to by nie straszyli klientów. Wszystko można zwrócić w jakimś terminie gdy kupuje się na odległość np przez internet Ot cała historia

Klientka
@Była klientka

Potwierdzam. obsługa klienta daje dużo do myślenia. Długi czas oczekiwania, pieniądze chcą od razu a na towar czeka się baaardzo dlugo. Zwroty niemalże niemożliwe. A do tego nie dołączają paragonów. Ja to zgłaszam do UOKiK i US. Nie pozwolę sobie na takie zachowanie.

Pozdrawiam

Super ciuszki polecam????????????

Jadwiga Galuszka

Zwracam sie do panstwa firmy z ogromnym podziekowaniem za panstwa uczciwosc i rzetelnosc tydzuen temu przez moja pomylke przelalam na panstwa konto kwote 1200zl ktora mi xostala zwrocona wyrazam ogromna wdzuecznosc i podziekowanie firma jest uczciwa i rzetelna jeszcze raz bardzo dziekuje i szczerze polecam wszystkim kupujacym Jadwiga Galuszka

Magda Lena

Bardzo dziękuję za coiszki , w piątek doszła do mnie moja pierwsza paczka lumki swietne , jak na mnie szyte Pani z obsługi pomogla dobrać mi wymiary i trafiła idelanie , cieszę się ze na Was trafiłam już nie moge doczekać się kolejnych zakupów dziekuję i polecam sklepik

Weronika La

Przypadkowo trafiłam na stronę rok temu , teraz nie mogę bez niej zyć, cała szafa to Szałajko ........... dziekuję za tak pieklne ciuszko

kasia kasia

Super ciuszki , super obsługa polecam

Ewelina Malarska

Świetne ciuszki , kupuje od kilku lat , wszystko zgodne z opisem , ceny super, dwa razy robiłam zwrot żadnetgo problemu nie było , nigdzie tak ślicznych rzeczy na swoje plus size nie mogę kupić jak tu , polecam w 100%

Roma

Zamawiam co jakiś czas i zawsze otrzymałam, więc nie mogę narzekać. Na miejscu właścicielki chyba nie miałabym takiej cierpliwości i wysłałabym część klientek w przysłowiowy kosmos (nawet pojęcie klient nasz Pan ma jakieś granice). Klientki oglądają filmik z prezentacją i nie czytają (lub mają problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu) opisów w poście skutkiem czego: zamawiają rozmiary, których nie ma w ofercie, pod postem z informacją, że danej rzeczy są np. dwie sztuki jest kilkanaście wpisów (potem pewnie zdziwienie, że nie ma kontaktu, bo "przecież pisałam pod kilkoma postami i nic" - komentarze innych zamawiających są przecież widoczne, więc widać ile osób wpisało się przed nami), zamawianie kolorów, których nie ma a informacja o ich braku jest zamieszczona w poście (powtórka z rozrywki czyli oglądam film a nie czytam opisu), do znudzenia zadawane pytania: jaki rozmiar, jaka cena? jak zamówić? a czy można za pobraniem? - a wszystko jest opisane w poście.

Joanna

Polecam sklep w 100%. Ubrania bardzo ładne, zgodne z opisem, świetnej jakości. Dodatkowo absolutnie profesjonalna obsługa klienta - moża porozmawiać, poprosić o poradę. Odpowiedzi uzyskuje się najpóźniej następnego dnia. Polecam w 100%.

Polecam sklep internetowy odzież xxl Szałajko Jacek ciuchy rewelacyjne cudna jakość perełki jakich nie można kupić w żadnym sklepie wkoncu my Panie xxl możemy wyglądać pięknie. Wysyłka w ciągu paru dniu ale co się dziwić jak takie piękne ciuchy!! Pozdrawiam całą obsługę i będę do was wracać!

Asia

Dostała Pani zwort? Ja czekam 2 tyg.... Brak slow

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież XXL Jacek Szałajko - Siechnice

• Jak się pracuje w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież XXL Jacek Szałajko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Odzież XXL Jacek Szałajko
3.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Odzież XXL Jacek Szałajko