Intymna.Pl Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o Intymna.Pl Sp. z o.o.

Nickmoj

Ogólnie to jednak lipa

Nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że już w tej firmie nie pracuję. Teraz z perspektywy lat widzę jaki w Intymnej był zakamuflowany mobbing i powszechny brak poszanowania człowieka i jego ciężkiej pracy. Okazuje się, że można przyjść do pracy z uśmiechem i z takim samym wyjść mimo zmęczenia. Nie bójcie się zmian, gdyż gros naszego czasu spędzamy w pracy. A dobra atmosfera w tym miejscu daje nam "powera "na resztę dnia.

Nickt

Jak ktoś lubi wieczny chaos to czemu nie?

Lipicowa

Pewna starsza pani jest niezła. Wiedzę ma znikomą, a braki nieumiejetnie probuje tuszować zwalając swoje potknięcia na innych, szczególnie na nieobecnych. Umiejetnie pozbywa się osób, ktore wiedzą wiecej niż ona. Pani vice prezes tego jednak nie zauważa, nie wiedziec czemu. Może to good friens...? W końcu razem dzieci nazywają bachorami, a nie wiadomo kto to okreslenie spapugował od kogo. Pierwsza chce rządzić, a nie ma jak, druga ma fochy. Intymna wita nowych!

Małpa

Jeśli myślisz, ze duża firma zobowiązuje do wysokiego poziomu pracy i jakości, to sie niestety pomylisz. Wystarczy rok pracowac na Jasnej, aby mieć dosc tego co sie w tamtej firmie dzieje. Tak duzo opinii złych cos oznacza. Pani pseudo prezes, z ktorej śmieje sie cały Koszalin, wszyscy przedsiębiorcy maja wyrobiona opinie na jej temat tylko chyba nie jest świadoma hihi. Współczuje tym co jeszcze musza znosić jej humorki. Zeby tam przeżyć trzeba byc pupilkiem prezesowej jak pewna dojrzała pani hihi

Aneta

@Grab mogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy i doświadczeń w Intymna.Pl?

Nie-Grab
@Aneta 08.06.2017 10:54

Myślę, że nie trzeba pisać nic o doświadczeniu. Widać po wszystkich opiniach ( ani jednego pozytywnego komentarza ! ) co to za firma.

Aneta

@Frska dalej pracujesz w Intymna.Pl ? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

Grab
@Aneta 07.04.2017 13:33

Benefity ? ? Ha Ha Ha, wolne żarty :-) Praca od 8 do 16 owszem ale zapomnij o wyjściu nawet do lekarza. Siedzisz i flaki sobie wypruwasz za marne grosze.

Frska

Brak przerw wynikających z KP, brak płatnych nadgodzin, niedotrzymywanie umowy, to tylko nieliczne z przykrych uchybień, jakie w tej firmie mają miejsce. Każdy, kto tam pracował, jest kłębkiem nerwów. Dokladanie pracownikom obowiązków po osobach, które odeszły, zamiast zatrudnić w te miejsce nowych pracownikow. Ale kto z nowych by chciał tam pracować...

LadyD

Stelka ma racje. Każdy z pracownikow chce stad uciec, nawet pupile szefowej szukają pracy, tylko siedzą cicho bo sie boja zemsty Pani szefowej. Brak szacunku dla pracownikow, jakby z laski musieli im płacić, a to pracownicy sa filarem tej rozpadającej sie firmy. Dzięki nim jeszcze to istnieje.

Stelka

Chyba żartujesz ! Nie wiem gdzie ta Twoja dziewczyna pracuje ( a może już nie pracuje ) ale na pewno nie w Intymnej :-) Firma się sypie, pracownicy odchodzą a reszta szuka roboty. Od kilku lat na Czarnej Liście Pracodawców. Wykorzystywanie i oszukiwanie pracowników, klientów i kontrahentów. Jednym słowem - firma tonie.

Wtorek

Mi się wydaje, a dużo słyszałem, od swojej dziewczyny, że Intymna.Pl Sp. z o.o. rozwija się i dominuje konkurencję, warto rzucić okiem na nich już dziś

wieśka

I pamiętaj nie możesz być za mądra bo cie zwolnią :)

wolna jak wolna

Siostra Pani Prezes jest jak Pan Kaczyński dla Pani premier Szydło hihihihi

Kinga

Nooo zadzieram kiece i lece

wolna

Zgadzam się z opiniami na temat pracy w Intymna.Pani prezes płaci swojej siostrze za nie robienie NIC.Na szczęście już tam nie pracuję

Kinga

Noooo ty z ofert a ja tam pracuję. Wyciągnąć to teraz będzie można nogi.

Kinga

Będzie ,będzie zabawa ,będzie się działo i nocy będzie mało....!! Teraz to zatrudnili "orła" na kierownika!

@pracująca

Majka, mówimy tutaj o ludziach wykształconych, ze tak powiem "nie w ciemię bitych", zajmujących stanowiska umysłowe, pracujących po 8 godzin przed komputerem. W koszalińskim Atrium sklepowe więcej zarabiają a tutaj jest firma jednak bardziej znana niż pierwszy lepszy sklep. ludzie z kilkuletnim doświadczeniem jednak oczekują już jakiejś innej kwoty na start niż proponuje się początkującemu stażyście w innej firmie. Nawet jak masz umowę na czas określony to i tak modlisz się co piątek aby pani prezes miała dobry humor i Cię nie zwolniła. Do tego brak premii, podwyżek. Za Twoją pracę laury i premię zgarnia siostra pani prezes, pani magazynier ( która siedzi i tylko dłubie w nosie ). Praca po 8h bez przerwy a jak skończysz wcześniej to zaraz coś wymyślą, nawet bez sensu ale "na już" bo ważne abyś nie siedziała bezczynnie i żebyś wiedziała, że nie jesteś taka dobra, szybka i lotna. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytania z kosmosu, zbieranina wszystkiego z różnych stron internetowych i masz odpowiadać jak robot, zero normalnej rozmowy. Nie możesz iść na zwolnienie na dziecko, nie możesz się rozchorować. Dni urlopu sama nie wybierasz- wskaże Ci pani prezes. Za nadgodziny nic nie dostaniesz ale możesz je odebrać w innym terminie ... wskazanym przez panią prezes. Kodeks pracy naginany do woli pani prezes. Nie ma ogłoszeń o pracę bo chętnych coraz mniej aby tam harować. Nie bez kozery firma jest na czarnej liście pracodawców.

@pracująca

jeśli kogoś interesują zarobki na poziomie 1500 zł oraz umowa-zlecenie to niech się zgłasza. a ofert pracy brak bo już nikt nie chce tam pracować, a jak już ktoś się zgłosi za te marne pieniądze to i tak musi przejść wielo-etapowe rozmowy kwalifikacyjne, z których nic nie wynika.

Anka

A to jakaś tajemnica ile sie tam zarabia ? Nikt nie umie napisać ? Firma dość spora i długo działa na rynku e-commerce wiec watpie ze mało płaca no chyba ze to kolejny wyzysk w Koszalinku.....Więc jakie zarobki mniej wiecej ?

kytr

Marysia zgłoś się koniecznie, a jak cię przyjmą to nam napiszesz jak powalczyłaś haha i za ile?

dumna

Nie mów bzdur. Postaw się to wylecisz zgnojony podwójnie. nie ma dobrych ofert pracy w Koszalinie, więc taki pracodawca żeruje na ludziach, którzy potrzebują pracy bo mają dzieci do wyżywienia.

ala

Czarna lista pracodawców Koszalin i okolice

nikt ważny

Może np.to, że Pani z wiecznie osraną miną (każdy kto tam pacuje wie o kogo chodzi) traktuje ludzi jak śmieci rzucając komendy jak do psa.. W tej firmie jak chcesz wziąć urlop to musisz się tłumaczyć jakbyś chciał popełnić zbrodnię, jak zachoruje Ci dziecko to masz zaangażować do opieki wszystkich tylko nie siebie, a już samemu chorować..zapomnij! Osoby na najwyższych stanowiskach są tam najgorszymi pracownikami, najmniej kompetentni, wysługujący się innymi, za to ci co zapieprzają nie usłyszyszą nawet dobrego słowa, porażka. Tam do pracy nadają się tylko osoby samotne, bez dzieci, z mocnymi nerwami bez wysokich wymagań finansowych.

mister konkret

widzę że sporo piszecie o złym traktowaniu pracowników przez osoby decyzyjne/kierowników w Intymna.Pl Sp. z o.o., ale smuteczek bo używacie zatrważającej ilości ogólników. a są to dość powazne oskarżenia mimo tego. możecie w takim razie na tem temat napisać jakieś podparte dowodami i sytuacjami przykłady takiego złego traktowania?

mała

Potrzebują tylko taniej siły roboczej, jak w Chinach za miske ryźu

wiecej niz zniesmaczona

Polecam. Praca dla osob potrzebujacych nie pieniedzy ale pracy.

ROZBAWIONA

(usunięte przez administratora) Jednak spróbujemy. Firma byle jak zarządzana ze względu na nieprzewidywalność zarządu, impulsywnie, często bez kreatywnego pomysłu. Przez to praca w ogromnym stresie, chaosie i pełnej (usunięte przez administratora) Zarobki niskie dla wszystkich nowych pracowników, starzy z wysokim uposażeniem pomalutku zwalniani. Nie polecam, bo szkoda zdrowia i czasu. Szybko się wypalisz i zwątpisz w swoje umiejętności, bo w (usunięte przez administratora)udowodnią Ci jaki jesteś(usunięte przez administratora). Co najgorsze można w to uwierzyć ,a wtedy klapa:-)

Zniesmaczona

Firma beznadziejnie zarządzana, utrzymuje się tylko Zarząd, rodzina i pupile zarządu. Nie smarujesz - nie jedziesz.

Alfred

[usunięte przez moderatora] a jak przyszedł czas na normalną umowę o pracę to tylko smród poszedł. nie dajcie się nabrać pic na wodę i tyle.

estela

nie taka znów mała ta firemka - 30 zatrudnionych osób raczej zalicza ją do średnich. a ekipa w porządku. nie wiem skąd ty sie ziuta urwałaś, pewnie rady sobie nie dawałaś i się z firmą pożegnałaś ;-P

ziuta

jazdy to tu są niezłe,zgadzam sie. mala firemka, a ekipa totalnie niezgrana, warunki pracy w wysokim stresie, bez systemu motywującego

Zostaw opinię o Intymna.Pl Sp. z o.o. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o.