counter
1 28 105 5 1
Julia z INTYMNA.PL

Jeżeli już nawet klienci pofatygowali się tutaj, żeby dodać swoje negatywne opinie (portal dotyczy pracodawców), musi być naprawdę tragicznie. No ale w sumie nic dziwnego - klienci, tak samo jak pracownicy, traktowani są w tej firmie per noga. Oczywiście, jak we wszystkich kręgach, są równi i równiejsi. Ci drudzy całkiem dobrze sobie tutaj radzą uprawiając pierwszej jakości spychologię, spędzając całe dnie na pogaduchach i przeglądaniu swojego smartfonu, gdy Ty niejednokrotnie nie masz czasu nawet zjeść śniadania. Ale nawet nie to jest już w tym momencie najistotniejsze - za chwilę możesz nie mieć pracy, lub nie dostaniesz wynagrodzenia za to, co już przepracowałaś - firma potrafi nie płacić ZUSu przez pół roku, co wynika z ewidentnie kiepskiej sytuacji. I lepiej już nie będzie - każda próba poprawy sytuacji firmy kończy się tak samo - mniej lub bardziej rewolucyjne zmiany blokowane są przez osoby, które tak ochoczo plotkują całymi dniami, krótkim stwierdzeniem: “przecież ja nie mam na to czasu”. Samo jałowe pieprzenie na temat tego, jak bardzo ktoś nie ma czasu na zrobienie czegoś, zajmuje niekiedy pół dnia.(usunięte przez administratora) Inna sprawa, że pomysły na poprawę sytuacji firmy są bardzo często nietrafione. Coraz to bardziej zaawansowane analizy, które mają wykazać, gdzie leży problem, nie wykażą, że problem leży w sposobie podejścia do klientów. Klienci nie są idiotami, potrafią myśleć i dla nich zakupy to coś więcej niż klikanie w zdjęcie roznegliżowanej modelki na stronie sklepu lub w wiadomości email. Żaden klient nie zrobi zakupów z przyjemnością, gdy nie ma pewności, że w ogóle otrzyma towar, o ewentualnym zwrocie pieniędzy, w przypadku zwrotu towaru, nie wspominając. Tym samym, oszczędności wynikające z jak najpóźniejszego zatowarowania sklepu w oferowane produkty, jak i odsetki od kwot należnych do zwrotu klientom przynoszą firmie ogromne straty wizerunkowe, które ciężko jest odrobić wysyłając kolejny już w ciągu tygodnia newsletter.

Byly pracownik

Jedyny plus z pracy w tej firmie to to, że kazda inna wydaje się lepsza haha. Tak na poważnie to już dobrych parę lat tu nie pracuję i co się okazalo, ze nie jestem złym pracownikiem, tylko , że z Intymnej wychodzisz pokiereszowany psychicznie i zaczynasz wątpić w Siebie. Moobing wszechobecny , złe traktowanie, umniejszanie kompetencji , atmosfera rywalizacji i naszczuwanie na siebie współpracowników, rozliczanie z każdej minuty pracy, przez 8 godzin presja i permanentna kontrola, brakuje tylko esesmana w mundurze ???? Nikt na dłuższą metę nie jest w stanie tego znieść. Mam kontakt koleżankami, które już tam nie pracują. Co zaskakujące każda z nich po zwolnieniu przez pracodawcę, lub odejściu na własne żądanie podjęła pracę w nowym miejscu .....I tam ciągle jest????. Są doceniane i zadowolone, a co najważniejsze odetchnęły pełną piersią i są uśmiechnięte......tylko mówią jedno zdanie.....trzeba było szybciej podjąć tę decyzję...szkoda straconych lat w tym piekle.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy w Intymna.Pl Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Zaneta

Nie polecam pracy w tym miejscu i z tymi kobietami jeśli tak można je nazwać. OBGADYWANIE JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU. Każda interesuje się wszystkim,ale nie sobą.brak komunikacji,brak porozumienia.odchodza stali pracownicy..NIE POLECAM!

Pracodawca
@Zaneta

Dzień dobry. Brak wiedzy nie uprawnia do umieszczania kąśliwych, nie mających wiele wspólnego z rzeczywistością, komentarzy. Wiele osób jest związanych z firmą kilka/kilkanaście lat. Natomiast firma nie wiąże się i nie będzie wiązała z osobami, które nie potrafią pracować w zespole.

Kasia Nowy wpis
@Pracodawca

PRACOWAĆ W ZESPOLE???? O czym Ty piszesz,pracownicy którzy tam pracują kilka lat nie maja pojęcia co to jest praca w zespole.. przykład wielkiej PANI O( i ona pracuje w zespole) dobry żart! Chyba miałaś na myśli OBGADYWANIE W ZESPOLE TO TAK TO NA POZIOMIE HARD!

Wdzięczna siostra

Jestem Kamila M. Nic nie robię ale jestem i świetnie zarabiam.Uwielbiam tę pracę.

Hmmm Nowy wpis
@Wdzięczna siostra

Miało być złośliwie i w temacie, a wyszła ignorancja i słoma z butów.

Byly pracownik

Pracodawca Nowy wpis
@Byly pracownik

Wygląda na to, że wszystkie strony są zadowolone. Charakter piszącego świadczy o słuszności decyzji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M
Klient

Sklep pomimo procedury zwrot odmawia przyjęcia paczki od kuriera. Zaznaczę że paczka była opłacona i wysłana na dokładny adres zwrotu jaki jest podany na stronie. Po kontakcie ze sklepem winę oczywiście próbują zrzucić na klienta. Odradzam zakupy w tym sklepie. Bo dokonanie zwrotu jest niemożliwe

Zwroty
@M

Prosimy o podanie numeru zamówienia w formularzu kontaktu ze sklepem. Odmowa przyjęcia zwrotu następuje w przypadku odesłania towaru brudnego lub w inny sposób nie spełniającego procedury zwrotu.

Dawid

Oni działają tylko online ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Hehi
@Pytanie

Narzędzia pracy? Żart jakiś chyba, zużyte fotele, najgorsze jakość sprzęt i ewentualnie jakieś artykuły biurowe, dobre sobie narzędzia pracy.

odpowiedź
@Pytanie

W zależności od zajmowanego stanowiska pracy, wymagane są różne narzędzia i na każdym ze stanowisk są zapewniane. W przypadku braku jakiegokolwiek wystarczy zgłosić i na pewno będzie uzupełniony. Praca w tej firmie jest ok,tylko podstawowa zasada -trzeba się na niej skupić.

Monika
@odpowiedź

Najbardziej się skupić na donoszeniu na kolegów. to najbardziej interesuje pracodawcę

Piotr
@Monika

A je :) prze to nie mój problem z wychowaniem 40 dzieci :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Ona

Polecam, wystarczy pracować i wszyscy beda zadowoleni.

NIE POLECAM PRACY W TYM STRASZNYM ŚMIERDZĄCYM MIEJSCU!! Każdy uważa się za kierownika. Ania która myśli ze jest Panią w tej pracy, za dużo sobie wyobraża. Szefowa to debilka totalna,która myśli ze ta firma naprawdę jest dobra.. żenada nie idziecie nie pracujcie. I uważajcie na Olę blondynkę która tylko obgaduje bo nic więcej mie potrafi ;)

Julia z INTYMNA.PL

Życzliwy.
@Julia z INTYMNA.PL

Co to znaczy pofatygowali się aż tutaj!? No wydaje mi się ze na naszym miejscu zrobiłaś byś tak samo.. robiąc zwrot i nie odzyskujesz kasy, a firma dalej działa... chyba byś próbowała każdej z możliwych opcji.. Cieszcie się ze nie macie jeszcze żadnej sprawy w sądzie. Serio!!?

Klient

Od prawie 2miesiecy czekam na zwrot kosztów.. zero kontaktu,nikt nie odpisuje,nie odbiera,a pieniędzy jak nie było tak nie ma... jak mam się skontaktować z wami, i odzyskać swoje pieniądze... i to nie małe ok 300 zł.. kto odpowiada za taki brak szacunku do klienta!?

zwrot
@Klient

Prosimy o podanie numeru zamówienia.

Kasia

Szczerze nie polecam.. atmosfera straszna..żeby kobieta tak kobiecie.. nie polecam!

10072020

Szanowna Pani. Wypowiedzenie umowy należy przyjąć z godnością, w szczególności, że grzecznie podziękowano Pani za pracę i życzono powodzenia u przyszłego pracodawcy. Warto także we własnym sumieniu rozważyć, czy usposobienie, które pozwala na wylewanie tyle żółci nie jest jednym z czynników, które wpłynęły na zakończenie współpracy. Bieżąca weryfikacja zadań pracownika jest istotnym czynnikiem w każdym zawodzie na każdym stanowisku, co niestety czasami skutkuje weryfikacją negatywną i co także miało miejsce w Pani przypadku. Nie ma Pani żadnej wiedzy o przyczynach rozstań z pracownikami, a wyraża Pani negatywne opinie, co samo w sobie świadczy o Pani, gdyż najzwyczajniej w świecie świadczy Pani nieprawdę. Zaś w kwestii urlopów - istotą jest siła zespołu, a wiedza o planowanych czy losowych nieobecnościach gra kluczową rolę w planowaniu pracy pozostałych osób. Doceni to tylko osoba, która wie, jak pracować w zespole i jak ważne są relacje.

@10072020

Ty tą prace nazywasz zawodem.. proszę cię przyjmowanie kilku kartonów to jest praca..wasza praca tam jest dobrze opierdalanie (usunięte przez administratora) każdemu..relacje? O czym ty piszesz. Obgadywanie Marty ze była na urlopie jechanie po niej a później jak wróciła to wielka koleżanka ty to nazywasz praca!?? Chyba nie wiesz pizdo co to jest praca! MARTA JEŚLI TO CZYTASZ SZEFOWA CHCE CIĘ ZWOLNIĆ ZAPYTAJ ANI ONA BARDZO DOBRZS O TYM WIE ????????

Magdalena
@Lepiej

Szkoda, ze nie masz odwagi się podpisać. Potrafisz tutaj pisać imionami innych osób a swojego czemu nie podasz?

@Magdalena

Mam odwagę, myślisz ze na czymś tracę ze się nie podpisze!? Pozdrawiam JOANNA!

Ania
@Lepiej

Człowiek z klasa wie kiedy zejść ze sceny... Niektóre słowa mogą kogoś zaboleć, szkoda ze osoba która to pisze patrzy tylko przez pryzmat swojej złości bo tego określić nie można inaczej i jest egoistką. Bigosu można naważyć szybko gorzej się go odkręca. Iloraz inteligencji osoby która obraża wszystkich nie może być zbyt wysoki. Czas spojrzeć w lustro i siebie oceniać nie innych.

były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie,rotacja pracowników co tydzień,jeśli nie liżesz (usunięte przez administratora) to jesteś najgorszym pracownikiem.. Oczekiwania są bardzo duże,do zarobków,widocznie pania które tam pracuje odpowiada taka kasa nic mi do tego.. nie polecam,ze względu na atmosferę która tam panuje, dziewczyny straszne zwłaszcza 2, maja chyba bardzo wysokie mniemanie o sobie,każdy się boi odezwać,najlepiej nic ni mówić.. NIE POLECAM!

Lepiej

Nie polecam PRACE Z TYMI LUDŹMI I W TEJ FIRMIE! WYZYWANIE SIĘ W TEJ FIRMIE JEST W DZIEŃ W DZIEŃ! Każda z tym chorych bab na głowę między Innymi Ania w czarnych włosach,Ola,chcą rządzić ale tak jest jak się pracuje w jednej firmie jeśli tak można to nazwać,życzę wam powodzenia w innej pracy jak się zamknięcie.. „szefowa” dramat!!!

...

Firma żenada. Zero szacunku, doceniania pracowników. Nie dba się o nich a wymagania wysokie. Zero socjalu i jakichkolwiek grzecznościowych gestów ze strony pracodawcy . Rozwój stanął w miejscu dawno temu i tylko właściciel ma wygórowaną ocenę na temat siebie i firmy. Czas zamknąć interes i zacząć się szkolić bo pracownicy wiedzą więcej tylko nikt ich nie słucha.

Aneta
@...

Jakie są te wymagania stawianie pracownikom Intymna.Pl Sp. z o.o.? Napisz proszę, co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tym miejscu pracy, żeby ludziom pracowało się lepiej. Mam nadzieję, że wypowiedzą się też inni pracownicy tej firmy.

Smok
@Aneta

Pracodawca już dawno powinien to wiedzieć skór tyle skarg jest na firmę a pracownicy wciąż odchodzą.

Aneta
@Smok

Nie do końca rozumiem, co według Ciebie powinien wiedzieć zarząd Intymna. Co nie odpowiada Ci w tej pracy? Byłoby super, jakbyś napisał jakieś konkrety, żebym wiedziała, czego mogę się spodziewać.

Stokrotka
@Aneta

Jeśli Pani tam pracuje to nie widzi Pani tego co się tam dzieje. Myśle ze warto zacząć od zwolnień pracowników którzy wprowadzają taka atmosferę, (Ania i Ola to najgorsze baby) Współczuje im męża bo miny które one maja to jest jakaś tragedia,czasem wystarczy się uśmiechnąć...

KasiaBasia

Jestem byłym pracownikiem tej firmy... i szczerze nie polecam! Praca jest straszna jak w kostnicy,wieczne obgadywanie bo ktoś poszedł na wolne, o zwolnieniu nie decyduje „szefowa” tylko jakieś kobiety które myślą ze pracują w jakieś korpo.. ale niestety pracujecie w miejscu które jest brudne,śmierdzące i bardzo nie estetyczne.. nie POLECAM TAM PRACY! Bo jeśli 1dnia Cię nie polubią taaakk od tego zależy Twoja praca, czy Cię polubią czy nie, to już możesz następnego dnia nie przychodzić...(usunięte przez administratora).. NIE I NIE NIE NIE NIE NIE!!! Wole iść zamiatać ulice,niż patrzeć na te fałszywe mordy!

Pracownik 27

NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU! Dziewczyny które tam pracują między innymi ( Ola,Ania, i stałe pracownice- tak zwane lizodupy) wiecznie na mordzie obrażone,wulgarne,o nic zapytać nie można,bo zaraz idą i Cię obgadują... (usunięte przez administratora) jak się uśmiechasz zle,jak rozmawiasz zle,wszystko jest tam na NIE! „Szefowa”Pozwala na takie zachowania pracownic ,udając ze nic nie widzi,a sama chodzi i obgaduje... słabe,bo człowiek przychodzi zarobić pieniądze a nie przejmować się co pomyślą o Tobie „kierowniczki” każda chce rządzić,ale zadna nie potrafi przekazać informacji dalej... NIE POLECAM! Nie masz zagwarantowanej pracy,dzisiaj możesz być oke,jutro już możesz mieć wypowiedzenie!!! CHYBA DZIEWCZYNY NIE WIEDZA CO OZNACZA SŁOWO MOBING.. ale firma raczej upada, wiec życzę im powodzenia w innych firmach. JEŚLI JESTEŚ OSOBA KTÓRA NIE LUBI LIZAĆ (usunięte przez administratora) TO NIE WYSYŁAJ CV,szkoda Twojego czasu i zdrowia..

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Pracownik 1
@Pytanie

Żadne, tam nie ma awansów. Jesteś rzucany cały czas na magazyn,na pakowanie..

Zostaw merytoryczną opinię o Intymna.Pl Sp. z o.o. - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Intymna.Pl Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jasna 2A