Opinie o intymna.pl - MODNE ZAKUPY Sp. z o.o. w Koszlain

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intymna.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intymna.Pl Sp. z o.o. w Koszalin

Maja

Ludzie, nie dajcie sie nabrać i oszukać! Za kazdym razem muszę upominać się o zwrot swoich własnych pieniędzy. Transakacje bardzo czesto nie dochodzą do skutku, bo pomimo oczekiwania na wysyłkę towaru za 7 dni, po interwencji dostaję emaila ze wysylka opozni sie o kolejne 5 dni "z winy producenta". Po rezygnacji z dalszego oczekiwania otrzymuję informację ze transakcja została anulowana i...zwrotu pieniędzy nie dostaję!!! Piszę emaile, wydzwaniam...pani Alicja czasem raczy odpisac, ze "naleznosc zostanie zwrocona dzisiaj", ale oczywiscie to jedna wielka bujda!!! Po kolejnym telefonie, ktory czasem odbierze, uzyskuję odpowiedź, ze "przeciez przekazała do Działu Księgowości", a potem zapada milczenie, bo "ona nie wie dlaczego nie dostałam zwrotu". Kiedy proszę o kontakt do osoby z działu odpowiadającego za zwrot należnosci, mowi ze nie moze go udostępnić, bo jedyną drogą kontaktu jest tylko Ona! Jesli ta firma mysli, ze jest bezkarna to się grubo myli!

Iza

Można liczyć na zniżki dla pracowników ?

Smok

Uciekać! Firma od wielu lat nie szanuje podstawowych praw pracowników i widać już rezultat : w końcu wszystko wali się z każdej strony i tylko Pani prezes żyje w świecie swoich urojeń i fantazji. Tylko idi*** tam jeszcze pracuje.

mmmmmm

Bardzo słaby sklep!!!!! Nie polecam!!!! Bardzo długi czas oczekiwania na zwrot pieniędzy otrzymałam niepełną kwotę. Bardzo słaba jakość produktów!!!! Nie polecam!!!. Starta czasu!!!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Communication Manager
Equinix Poland Sp. z o.o.
Julia

Zaczęło się od tego, że dostałam maila z informacją, że wysyłka zostanie opóźniona o tydzień. Kiedy już otrzymałam zamówienie okazało się, że towar jest uszkodzony, szorty posiadały dwie duże, widoczne plamy. Zwróciłam przedmiot i uzyskałam informację, że otrzymam zwrot pieniędzy do 14 dni kalendarzowych łącznie z kosztami wysyłki ponieważ zwrot wynikał z ewidentnej winy sklepu. O pieniądze musiałam się oczywiście upomnieć w dniu upływu deklarowanego czasu, nie otrzymałam jednak zwrotu kosztów przesyłki a sklep na maile już nie odpowiada. To zdecydowanie najgorszy sklep z jakim miałam do czynienia a obsługa klienta to jedno wielkie nieporozumienie. Nie polecam nikomu, szkoda nerwów.

ahatala

Beznadzieja.osxusci.dluzni są mi pieniądze za zwrot towaru.tylko z takimi do sądu i na portale społecznościowe niech ludzie wiedzą że nie warto u nich kupować

Pietrucha

Jestem zadowolony ze sklepu. Wszystko tak jak się należy.

ssss

straszna atmosfera w babińcu, jedna na drugą nadaje, stres ,strach, napinka starodawny zakład bez zasad ( jak chłopki w szwalni), mało swieżości , normalnosci, rozumnych kobiet

ssss

jak jesteś niewygodna to jesteś zwolniona :)

Nie polecam. Nikt nie docenia tam pracowników, nie słucha a tylko wykorzystuje. Przerwa 15 min owszem jest ale jak poza tym czasem robisz herbatę i czekając na wodę przypadkiem rozmawiasz z inną osobą to od razu opiernicz. Stres i wygórowane wymagania. Jak odeszły dziewczyny z handlowego to od razu firma się stoczyła (wystarczy spojrzeć gdzie jest aktualna siedziba), nikt tam nie dba o dobrych pracowników, nawet takich z długim stażem i wiedzą a docenia się tzw. lizusów. A jeśli masz dzieci to już kompletnie nie jest firma dla Ciebie.

Szkoda

Jedna zła decyzja goni drugą..przykro patrzeć jak tak fajna firma się zmienia. Mianowanie wiceprezesem największego lesera o znikomej wiedzy, wysługującego sie innymi przypisując sobie ich sukcesy świadczy o zerowej wiedzy na temat swoich pracowników. Niestety w tej firmie stawia się często na niewłaściwych ludzi.

Aneta

@Nick, opinie są usuwane tylko w tych przypadkach kiedy łamią zasady regulaminu tego forum. Jeżeli zauważyłeś brak jakiegoś postu, to musiał być obraźliwy, zawierać wulgaryzmy lub obrażać konkretne osoby itp. Na tym forum rację bytu mają tylko merytoryczne opinie o firmach jako pracodawcach zachowujące kulturę wypowiedzi.

Czemu tyle opinii usuniętych???

Katarzyna

Szczerze odradzam wszystkim zakupy w sklepie intymna.pl Totalne lekceważenie klienta, brak odpowiedzi na maila, utrudniony kontakt e-mail poprzez blokowanie możliwości odpowiedzi zwrotnych, brak zwrotu gotówki pomimo upływu ich regulaminowego terminu oraz moich przypomnien a także ich zapewnień o przelanie pieniędzy (zwrot towaru potwierdzili 20.11.2017 a jest 5.05.2017) Potworne nadużycie zaufania klienta, brak rzetelności i profesjonalizmu w obsłudze zarówno sklepu jak klienta.

Jesteście przekonani, że o firmie nie można napisać nic pozytywnego? Może nie jest idealnie ale uważam, że nie jest tak jak puszą niektórzy.

Wkrw

Jedna zła decyzja goni drugą..Jeszcze chwila i firma pójdzie z torbami

Nickmoj

Ogólnie to jednak lipa

Nawet nie wiecie jak ja się cieszę, że już w tej firmie nie pracuję. Teraz z perspektywy lat widzę jaki w Intymnej był zakamuflowany mobbing i powszechny brak poszanowania człowieka i jego ciężkiej pracy. Okazuje się, że można przyjść do pracy z uśmiechem i z takim samym wyjść mimo zmęczenia. Nie bójcie się zmian, gdyż gros naszego czasu spędzamy w pracy. A dobra atmosfera w tym miejscu daje nam "powera "na resztę dnia.

Nickt

Jak ktoś lubi wieczny chaos to czemu nie?

Lipicowa

Pewna starsza pani jest niezła. Wiedzę ma znikomą, a braki nieumiejetnie probuje tuszować zwalając swoje potknięcia na innych, szczególnie na nieobecnych. Umiejetnie pozbywa się osób, ktore wiedzą wiecej niż ona. Pani vice prezes tego jednak nie zauważa, nie wiedziec czemu. Może to good friens...? W końcu razem dzieci nazywają bachorami, a nie wiadomo kto to okreslenie spapugował od kogo. Pierwsza chce rządzić, a nie ma jak, druga ma fochy. Intymna wita nowych!

Zostaw merytoryczną opinię o Intymna.Pl Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intymna.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Intymna.Pl Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Jasna 2A
    75-121 Koszalin