Opinie o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odzież XXL Jacek Szałajko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odzież XXL Jacek Szałajko w Siechnice

Zeo

Ewidentnie komentarze nie sprzyjające są usuwane, u mnie tak samo blokada bo chciałam zwrócić i wysłałam załącznik do prawa konsumenta gdzie jest możliwość zwrotu a te panie od razu uprzedzają że nie ma możliwości zwrotu, miesiąc czekałam na zwrot , zero odpowiedzi na moje pytania, trzeba ta firmę zgłosić bo to bezczelność

Bardzo utrudniony kontakt, nie miłe panie, blokada jak im się coś nie spodoba, widzę że nie tylko ja zostałam źle potraktowana przez firmę,długo prosiłam się na zwrot kasy

Aleksandra

Jestem bardzo zadowolona Piękne ubrania z wysokiej jakości materiału Konkretny rozmiar Z całego serca polecam gorąco

Dorota

Z czystym sumieniem polecam zakupy w sklepie internetowym XXL Jacek Szalajko. Ciuszki są dobrej jakości , modne i niedrogie. Każda pani w rozmiarze XXL znajdzie tu coś dla siebie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Odzież XXL Jacek Szałajko? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Figa

Zastanawia mnie czemu została usunięta moja opinia o tym czymś co nazywa się firmą. Nie odpisują na pytania, żądają zapłaty natychmiast, ale jak coś jest nie po ich myśli to Cię blokują. Bardzo żałuję, że nie ma tu możliwości dodawania screenów, bo chętnie z Wami bym się podzieliła tym co odpisała mi jakiś pracownik (czyt.modelka). Ciuchy może i ładne, ale nie wszystko jest dobrej jakości. Kontakt z firmą jedt mocno utrudniony, naprawdę nie polecam. No , ciekawe czy ten wpis również zostanie usunięty...bo coś dziwnie, ze tu tyle dobrych opinii. Czyżby firmą Szałajko coś tam ma wykupioną możliwość usuwania komentarzy, które są prawdą?

Gaga
@Figa

Oczywiście, że Firma pozostawia wiele do życzenia. Jeszcze kiedyś, kiedyś fajnie robiło się u nich zakupy. Teraz nie odpisują, a jeżeli już to po jakimś czasie i wypisują bzdury. Utrudniony kontakt. Kpina z klientów. Nie polecam

Magdabp
@Figa

Potwierdzam, korespondencja przez messengera na granicy absurdu. Na pytanie jakie są kolory, proszą o podanie adresu i nr tel. dla kuriera. Ani jednej konkretnej odpowiedzi

Groszek Wolski

Polecam! Ciuszki piękne ! Wspaniałe kolory i fajne modele. Wreszcie znalazłam coś ładnego na osoby o większych gabarytach. Jak na razie wszystko co zamówiłam wygląda tak jak na ofercie .

Grażyna

Chciałam podziękować za super ubranka Zamawiam już pół roku i jestem bardzo zadowolona Jestem w średnim wieku i pomimo to mogę się modnie i wygodnie ubrać Obsługa klienta na wysokim poziomie zawsze doradzą i dopasują ubranka Napewno jeszcze dużo ciuszkow wybiorę i czekam na nowe kolekcje Pozdrawiam

Grażyna

Chciałam podziękować za super modne i wygodne ubranka Zamawiam je od pół roku i jestem bardzo zadowolona z ich jakości Jestem w średnim wieku i cieszę się że ta firma oferuje takie ciuszki że można się modnie ubrać Oprócz tego miła i profesjonalna obsługa klienta ????Czekam na dalsze oferty napewno jeszcze wybiorę fajne ciuszki????

Bernadeta

Bardzo polecam zakupy ze strony internetowej odzież xxl Jacek Szalajko -Siechnice. Odzież jest bardzo dobrze odszyta ,gatunek materiałów nie budzi żadnych zastrzeżeń. Pomimo że to odzież xxl można modnie się ubrać .!!!! Zamówienie realizowane są sprawnie a i kontakt ze sprzedającym miły i rzeczowy. Dziękuję że jesteście.!!! Stała klientka.

Justyna

Jestem po pierwszych zakupach i wszystko pasuje. Do jakości ciuchów nie można się absolutnie przyczepić. Jestem pod wrażeniem miłej i profesjonalnej obsługi i wysyłki. Kontakt ze sprzedawcą super. Juz szukam kolejnej "porcji". ????????????

Agnieszka Witoś

Dla mnie jest to pierwszy pewny sklep z odzieżą bardzo dobrej jakości, w pięknych kolorach, wiarygodnych rozmiarach. Kupiłam już kilka rzeczy i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie czas oczekiwania jest dość długi ale mimo wszystko warto. Serdecznie polecam.

Joanna

Odzież dobrej jakości. Dobry kontakt. Przesyłki bez problemu. Szczerze polecam!

Monaliza

Wszystko ok , paczka doszła ciuszki cudne

Kamila LIla

towar doszedł , jak zawsze wszystko super ślicznie dziękuję

Elwira Toll

Nie zdarzyło mi się nigdy,aby towar był niezgodny z zamówieniem,nie wiem skąd te negatywne opinie???

Bb

Doradzić to może i coś do radzą, gorzej sytuacja wygląda jak cos chcesz zwrócić albo reklamacja. W sytuacji zwrotu bądź reklamacji natychmiastowa blokach.

Elwira

Jestem bardzo zadowolona,obsługa i towar na najwyższym poziomie,ciuszki są bardzo dobre gatunkowo i pomimo większego rozmiaru bardzo gustowne,z całego serca polecam????????????wreszcie mogę ubrać się wygodnie i oryginalnie????????????

Wieslawa

Zakupy w sklepie robię od wielu lat . Jestem bardzo zadowolona z kontaktu ze sprzedawcą . Nigdy nie odmówiono mi porady odnośnie zakupu ... Polecam ten sklep

Lidka

Dziś doszła moja pqaka na prawie 1200zł wszystko cudone, świetnie dopasowane przez obsługę , ceny super , świetne dziewczyny , ktore doradzą co małe co za duże , w czym mi bedzie brzydko , dopasowały kaądą ale to kazda rzecz polecam z całego serducha wszyskim , jeszcze raz dziękuję i lecę robic kolejne zakupy

Kupuję na tej stronie od roku. Mam całą gamę rzeczy letnich, jesiennych, zimowych i wiosennych. Ciuszki z dobrego materiału. Po praniu niedeformujecsie i nie traci koloru. Gorąco polecam wszystkim puszystym kobietką, które nie mogą znaleźć w sklepach nic dla siebie. Jedno jest pewne, że na imprezie nie będzie drugiej tak samo ubranej koleżanki.

Zostaw merytoryczną opinię o Odzież XXL Jacek Szałajko - Siechnice

• Jak się pracuje w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Zobacz opinie na temat firmy Odzież XXL Jacek Szałajko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odzież XXL Jacek Szałajko?

Odzież XXL Jacek Szałajko
3.4/5 Na podstawie 70 ocen.

Odzież XXL Jacek Szałajko