Opinie o Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Warszawa

Jabol

W Gorzowie dostaniecie pracę nawet bez wyższego wykształcenia i kwalifikacji -tam doświadczeni pracownicy uciekają na potęgę -idźcie zobaczyć jakie standardy w „krajowym” ośrodku obowiązują

Jurek
@Jabol

Tia 7 tys brutto to zarabiali w 2008 podobno.

Grzeczna

Czy w KOWR przysługuje dodatek do wypłaty za wysługę lat?

@Ktostam

A gdzie są odpowiednie służby, żeby to ukrócić? Czy tylko tam, by wyrzucić uczciwych i wykształconych ludzi na bruk?

Zdzich

Dzień Dobry. Czytam Państwa opinie na temat Kowru. Od nowego roku nasiliły się wpisy oraz artykuły w różnych mediach o Kowr. Chciałbym się dowiedzieć czy we wszystkich OT i centrali coś się dzieje czy to po prostu jednorazowy efekt artykułu. Przecież nie ma zwolnień z Kowr, nie ma (usunięte przez administratora), płace niby na poziomie.

Domi

Nie rozumiem, dlaczego budżetówka nie blokuje Warszawy przed wyborami? Ja też słyszałam o ewentualnych zmianach, ale myślę, że wiele też zależy od tego, kto się znajdzie w Sejmie. W "moim" ogłoszeniu o pracę (Starszy Specjalista w Wydziale Obsługi Wydarzeń Wystawienniczych w Departamencie Wsparcia Eksportu) przedłużyli termin składania CV, też mam wrażenie, jakby na coś czekali.

Dzień dobry, witam wszystkich zwolenników i przeciwników kowr. Nigdy juz dobrze w tej instytucji nie będzie wieksza część kadry zarządzającej nie ma o niczym pojęcia. Do wyborów nie daleko w co niektórych oddziałach wszyscy zwierzchnicy do wymiany.

villa plus
@Marek

Oni już się wymieniaja od 90 tego. Oni traktują młodszych i nie polityków jak (usunięte przez administratora) liczy się tylko stołek i samo nie mają nie mieli żadnych preferencji do stołka kierowniczego. Możesz być nawet po Harvardzie nie ma znaczenia będziesz "do roboty". Oni tak nazywają gy kogoś przyjmując to do roboty albo Ala polityk albo znajomy znajoma kogoś. I talk to od lat 90 tych.

Ciekawe, czy poziom na duże znaczenie tutaj stanowiska. W sensie, było takie ogłoszenie, Starszy Specjalista w Wydziale Organizacyjno-Prawnym, które mnie zainteresowało. Ale nawet wtedy w sierpniu nie podawali stawki w ofercie, a to seniorska pozycja, to tym bardziej z moim doświadczeniem nie chciałbym się bawić w kotka i myszkę.

Obi One Kenobi Nowy wpis

U nas na północy nigdy nie podają stawek, nie wiem jak w innych Oddziałach...

Danuta Nowy wpis
@Obi One Kenobi

To skoro nie podają stawki w ogłoszeniu na specjalistę w wydziale organizacyjno prawnym to kiedy? Tzn domyślam się że na rozmowie rekrutacyjnej oczywiście. Tylko na którym etapie?

Dora Nowy wpis

Przedłużono termin składania aplikacji na stanowisko Specjalisty w Wydziale Strategii, Programowania i Sprawozdawczości w Biurze Analiz i Strategii. Pracuje ktoś w centrali, i powie mi, z czego to wynika. Mają aż tak duże wymagania co do kandydata?

On Nowy wpis
@Dora

Z tego co wiem wynika to z braku chetnych - ogloszenie jest na zastepstwo.

pracująca

OT Poznań - nie polecam pracy tam, miało się zmienić na lepsze a zdecydowanie jest gorzej. Nie łudźcie się miłymi słowami dyrektorów i tym co obiecują bo to nigdy się nie spełnia. Atmosfera trudno i ciężka. Kasa mała a wymagania ogromne.

Witam, orientują się państwo na jaki okres czasu w firmie potrzebny jest Radca Prawny w Wydziale Organizacyjno-Prawnym? Oferta mówi, że jest to umowa na zastępstwo. Będę również wdzięczny za nakierowanie mnie na jakie benefity i dodatki płącowe może tu liczyć pracownik. Niestety w ofercie nie zawarli takich informacji.

Rozmowę kwalifikacyjną w Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Starszy Specjalista w Wydziale Zarządzania Należnościami i Windykacji w Biurze Finansowo-Księgowym?

Jak często w Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 26 listopada na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

ja pracownik

Szkoleń jest naprawdę dużo my tu u nas to tak mamy. Praktycznie co roku jest przeprowadzane szkolenie z zakresu BHP jak i z RODO albo takie tam. Czasem nawet zdarzy się jeszcze jakieś, np. z udzielania pierwszej pomocy.

Jabol

Jurek
@Jabol

Tia 7 tys brutto to zarabiali w 2008 podobno.

Narzekacie tu mocno na warunki i brak perspektyw widzę. Na każdym dziale sytuacja tak wygląda? Starszy Specjalista w Wydziale Organizacyjno-Prawnym mnie interesuje jeszcze w sierpniu tamtego roku ogłaszali się i nie wiem czy przyjęli kogoś w końcu?

Hermenegilda

Na opłatek będzie dodatkowa kasa? Pyta się ludzi cała masa. W centrali na Święta macie a w oddziałach oszczędzacie. O stażach tutaj czytamy od powstania KOWR tego nie mamy. Dość mamy związków zawodowych ponad 90 procent w całym kraju załogi nie przystąpiło i słuchajcie nas nie związkowców. Morał z tego taki......Niech każdy odpowie sobie sam.

Puchatek
@Hermenegilda

W Gorzowie rekrutacja wygląda tak: ogłasza się konkurs, ciąga się kandydatów, po czym ogłasza się że nikt nie spełnił wymogów. Ogłasza się nowy konkurs ze znacznie zaniżonymi wymaganiami i zatrudnia się swojego, który nie ma nawet wyższego wykształcenia. Jest to stała praktyka w tym oddziale a centrala nic z tym nie robi.

Ksawery
@Puchatek

Czyli nastawianie się na konkurs i dostanie do pracy nic nie daje bo bez znajomości jest się bez szans choćby się było najlepszym? Często tak jest że ludzie są przyjmowani poza oficjalnym konkursem? Nikt tego nie weryfikuje?

@Ksawery

Miejmy nadzieję, że wkrótce to się skończy. A gdyby jeszcze uczciwi pracownicy KOWR powiedzieli, jaka (usunięte przez administratora)jest teraz w KOWR, to można by było wyciągnąć konsekwencje do osób winnych tym procederom i tym udającym, że nic nie widzą.

@Ksawery

A nie wiesz tego że w każdej instytucji tak jest, że nabory na lepsze stanowiska są często ustawione?

@Ania

Czyli pracownicy, którzy są dobrzy i naprawdę się wyróżniają nie mają tutaj najmniejszych szans na rozwój, awans? Jedynie po przysłowiowej znajomości? Czytałem też, że są jakieś oszczędności i niektórzy dostali podwyżki, a reszta nie, to prawda? Dlaczego tak?

Nnn2020

Mają ale powiedziałabym, że umiarkowane ????.Pracuję w Centrali (wczesniej arr) mam wrażenie, że doszłam do ściany nic się tu nie zmieni, nigdy. W sumie Ci za poprzedniej władzy, co ponoć podostawali na koniec gruuube podwyżki za nic, mają najlepiej. I tak z tym nikt nic nie zrobi a nowych podwyżek nie spodziewam się, albo.inaczej, spodziewam się znowu dla swoich. A ja wujaszka w partii nie mam, żadnej. Przykre. Oceny pracownika nie ma, rekrutacji wewnętrznej nie ma. Albo samemu się "wychodzi/wyprosi" co ewentualnie zadziała albo d**a. Moze sie kiedys choc elastycznego czasu pracy doczekamy ????

Alan

Czy nowa dyrekcja patrzyła kto otrzymywał awanse i podwyżki? W Bydgoszczy już mamy nowego dyrektora i w Opolu również. Też Wrocław i Warszawa. Ci co w ostatnich dziesięciu latach nie otrzymali awansu, czy otrzymają teraz. Ci co nie otrzymywali podwyżek i awansu powinni otrzymać bo to dobrzy pracownicy.

@Alan

Myślę że awanse i podwyżki które przyznała poprzednia władza nie zostaną zabrane. A Ci co nie dostali podwyżek to już ich nie dostaną, bo nowa władza będzie ograniczać wydatki zwłaszcza na wynagrodzenia.

Przyjaciel

Pracownicy OT KOWR z całej Polski, Czytam tu Wasz wpisy, że chcecie podwyżek. Domyślam się, że zarabiacie grosze. A czy zdajecie sobie sprawę, że w Centrali KOWR w Warszawie zarabiają krocie - widełki dla starszego specjalisty 11.000 PLN, dla głównego specjalisty 13.000 PLN - stan na wrzesień 2023. Myślicie naiwnie, że harują ??? Ludzie z OT KOWR z całej Polski - to Wy odwalacie całą ciężką robotę, a w Centrali KOWR w Warszawie spijają jedynie śmietanę za nic. Niektórzy nic niewarci starzy pracownicy pracują tu od ponad 20 lat i zarabiają krocie, a nadają się jedynie do zwolnienia. Ogarnijcie się, skrzyknijcie i nie dajcie się dłużej wykorzystywać. Niech ci w centrali KOWR w Warszawie wezmą się wreszcie do roboty. Nie dajcie się dłużej wykorzystywać. Odwagi i do dzieła. Trzymajcie się.

@Przyjaciel

Tak, takie są widełki. Ale jak ktoś przychodzi do KOWR z naboru na starszego specjalistę to dostaje 6000 brutto. A nie ma stażowego. Premie są rzadko, przeważnie przed samymi świętami.

Marika
@Ania

To nie rozumiem trochę, możesz wytłumaczyć? Starszy specjalista dostaje 6 brutto, a widełki są większe? Czy ktoś wyżej podał ich górna granice po prostu?:) Jak wyglada tu ścieżka kariery? Trudno zdobyć awans na głównego specjalistę? Jak to działa, masz z góry ustalone co i jak, czy to raczej przez rotacje awansuje się na wyższe stanowiska? Czyli premia jest w sumie roczna? Każdy ja dostaje? Jest to ta sama kwota, czy uzależniona od wyników pracy? Aaa, przepraszam, ze cię tak tymi pytaniami zawaliłam. Ale po prostu chciałabym tu pracować:)

Jaga

Analityk ds. Programowania w Wydziale Analiz i Rozwoju Oprogramowania w Biurze Teleinformatyki może się przyjąć w ramach praktyk albo stażu? Bo o ile nadal jest tak jak w ogłoszeniu z listopada, że bez studiów trzeba mieć 10 lat doświadczenia udowodnione to niestety brakuje mi… czy jest obecnie jakaś alternatywa? Albo juniorskie stanowisko?

Las
@Jaga

Musisz zapytać w kadrach, to ogłoszenie wisi już dość długo - chyba nie ma chętnych, więc może przyjmą również bez wymaganego stażu.

Witam wszystkich. Jestem zainteresowany pracą w centrali KOWR. Widziałem, że ogłoszenie na które planowałam składać dokumenty jest od listopada przedłużane. Czytając wszystkie Państwa opinie zastanawiam się, czy warto składać tam dokumenty, czy sobie jednak odpuścić. Od razu może napiszę, że nie mam żadnych pleców w tej instytucji. Jestem młodym pracownikiem i po dość złych wspomnieniach z poprzedniej pracy, dlatego nie chcę ponownie się zawieść. Co mi Państwo doradzacie: składać dokumenty czy poczekać na oferty z innych instytucji?

Pp
@Kandydat

Jeśli oferta jest przedłużana to prawdopodobnie nie ma wielu kandydatów, więc szanse masz spore. Jeśli chodzi o pracę w Centrali to nie powinieneś narzekać na warunki. Moja rada: spróbuj.

Wacław

Jest już nowy generalny dyrektor. Czy nowy Pan dyrektor będzie patrzył kto w ostatnich latach miał podwyżki i awanse? Czy już są kolejki na spotkanie z Panem dyrektorem? Życzę, żeby Pan Dyrektor nie wierzył opiniom osób ze związków zawodowych tylko porozmawiał z przeciętnymi pracownikami jak naprawdę sytuacja jest. Każdy może mieć życzenia. pozdrawiam

Widziałem na stronie, że przedłużyli nabór na tego analityka ds. programowania i super, bo już się martwiłem, że spóźniłem się na ofertę, a zależy mi na czymś, żeby się zalapać jak najszybciej, bo aktualnie nie mam zleceń żadnych. Wiadomo, od kiedy praca i jak długo trwa cały ten proces przyjmowania pracownika??

Anatol

Popieram moich przedmówców, że nowe władze chyba powinni patrzec kto w ostatnich latach otrzymywał awanse i kilkukrotne podwyżki. Rozmawiałem z Pawłem z Podkarpacia, że na Podkarpaciu nie wiedzą co to polityka i nie jeżdżą do centrali jak ponoć z Opola Poznania czy Wrocławia. Na Podkarpaciu praca wre.

Prawo

Proszę o informację gdzie mam zgłosić że w Gorzowie wlkp dyrektor wczoraj podpisał swojej protegowanej umowę o pracę od 2 stycznia na zastępstwo w zasobie, bez wymaganego konkursu na to stanowisko-poproszę o informację chce to zgłosić do odpowiednich instytucji

@Prawo

Hmmm.... chyba inspekcji pracy, ale oni nic nie zrobią. Olewają takie zgłoszenia. Gdyby łamali przepisy BHP to może by się tym zajęli. W Centrali Kowr dużo jest osób zatrudnianych bez konkursu.

@Ania

Jak to możliwe, że w KOWR zatrudniają bez konkursów ? Gdzie jest CBA ? Uczciwi pracownicy KOWR - zgłoście ten fakt pisemnie do Kancelarii Premiera Rady Ministrów - mamy już na szczęście nowego Premiera i do Ministra Rolnictwa - też nowego. Takich przekrętów nie można puszczać płazem. Napiszcie choćby anonimowo - zróbcie to proszę dla dobra naszego kraju.

@Polak

Nikomu na tym nie zależy. Każdy pilnuje swojego stołka. Anonimowe zgłoszenia nie są brane pod uwagę, a nikt nie podpisze się własnym nazwiskiem. Ja jestem z konkursu, od nikogo, ale jest bardzo dużo osób na liście na stanowiskach na których nie był rozpisany konkurs. No cóż, nic mi do tego. Krzywdy mi tym nie robią, więc dlaczego miałabym to gdziekolwiek zgłaszać?

Adas

Zbliża się nowy rok. Składam wam życzenia a w szczególności nowej dyrekcji aby zobaczyli kto w ostatnich latach otrzymywał awanse i podwyżki. Nie musicie tych życzeń brać pod uwage .......Szczęśliwego n.roku.

Ola
@Adas

Nie ma nowej dyrekcji i nie wiadomo czy będzie nowa.

Były pracownik ARR

Drodzy moi, Nie bądźcie głupi tak jak ja i nie składajcie ofert do centrali KOWR w Warszawie, żeby nie dawać im satysfakcji, że was zlekceważyli. Ja mam wykształcenie kierunkowe od 28 lat (chociaż pochodzę z inteligenckiej rodziny od pokoleń), pracowałam w (usunięte przez administratora) ARR i wykonywałam taki sam zakres obowiązków co wymieniony w ofercie pracy. Na rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedziałam celująco na wszystkie pytania, chociaż kierowniczka wydziału udawała głuchą, że niby nie słyszała tego, co powiedziałam. No ale przecież w dzisiejszych czasach rozmowa była z pewnością nagrywana, więc można ją odtworzyć i udowodnić. Ale nie zostałam przyjęta. A co najciekawsze: pracownica rekrutacji powiedziała w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, że dzwoni do kandydata z pozytywnym wynikiem w ciągu 14 dni od rozmowy kwalifikacyjnej, a wynik naboru publikowany jest DOPIERO PO PODPISANIU UMOWY O PRACĘ. A w przypadku „mojej” oferty pracy wynik został opublikowany tak ekspresowo, już przed upływem 14 dni od rozmowy kwalifikacyjnej. Czy już przed 14 dniami od rozmowy kwalifikacyjnej podpisano umowę o pracę z tajemniczą kandydatką, która nie podała nawet miejsca swojego zamieszkania, bo na liście kandydatów była tylko kreska przy miejscu zamieszkania ??? Czy takie ekspresowe tempo to z powodu zbliżających się wyborów parlamentarnych ??? Przypomnę, że Pan Daniel Obajtek jako b.prezes ARiMR miał zlikwidować ARR (w co my – b. pracownicy ARR tak bardzo wierzyliśmy – ale byliśmy naiwni !!!!!), a powstał KOWR z super wynagrodzeniami dla wybranych. Gratulacje. W (usunięte przez administratora) ARR byłam zawsze pomijana przy podwyżkach, obcinano mi premie bez powodu, ale żaden ówczesny pożal się Boże niby przełożony nie potrafił uzasadnić tego faktu. Byłam świadkiem niszczenia porządnych pracowników, których zwycięskie sprawy w sądzie pracy nie rekompensowały wyrządzonych im wtedy krzywd. Odeszłam po prawie 7 latach, za późno o tych 7 straconych lat. Teraz po kilkunastu latach poczułam wreszcie siłę, by zmierzyć się z „tamtymi czasami” i z „tamtymi pracownikami”, których część nadal w obecnym KOWR pracuje. Ale nie zostałam przyjęta, byłam tylko tłem dla tajemniczej kandydatki nieznanej nawet z miejsca zamieszkania. Najbardziej niesamowite jest to, ile negatywnych opinii na temat KOWR znajduje się na tej stronie, a instytucja nadal istnieje. A ty idź na wybory i tępo głosuj, żeby innym było lepiej, a ty żebyś był tylko tłem dla innych. To dobre dla Przysuchy, a nie dla polskiej inteligencji od pokoleń.

Roman
@Były pracownik ARR

W KOWR ponoć jest aż sześć związków zawodowych. Czy słyszeliście chociaż o jednym aktywnym związkowcu który działa i zależy mu na dobru pracowników?

@Roman

To co robią związkowcy. Cyba po każdym zebraniu powinny być jakie protokoły nad czym debatowali i w czym pomogli pracownikom? Taka funkcja jest za darmo czy jest dodatek do pensji za bycie w związku?

@Roman

Za "moich" czasów w ARR został utworzony tylko jeden związek, więc nie mając żadnego wyboru my - gnębieni pracownicy - i tak się zapisaliśmy. By rzekomo było lepiej. Ale prawda była brutalna - nikt nas nie bronił, ale składki członkowskie co miesiąc pobierali. Przewodniczący związku wziął w ARR urlop bezpłatny, by realizować się podobno na kierowniczym stanowisku w innej instytucji, a jego matołowaty zastępca mówił nam, że nie może nic zrobić w naszych sprawach, bo przewodniczący związku ARR obecnie jest gdzie indziej. A w centrali w Gdańsku mówili nam, że oni tacy biedni nie mogą ingerować w to, co robi się w Warszawie. Już nigdy w życiu nie zapiszę się do żadnego związku, by tylko płacić składki, ale nie mając i tak żadnej obrony. Wszelkim przewodniczącym i ich zastępcom chodzi tylko tylko o ich własne dobro i utrzymanie ciepłych posadek.

Były pracownik ARR

Masz problemy z analizą - ja pracowałam w ARR w dawnych czasach, hoho przed powstaniem KOWR w 2017 r. Czytaj uważnie albo się nie odzywaj, przedstawicielu odchodzącej władzy. A teraz złożyłam papiery, mając właśnie nadzieję na zmianę, która nastąpiła w niedzielę 15.10.2023 r.

Titan
@Były pracownik ARR

(usunięte przez administratora)Byłem pracownikiem ARR od 2005, więc myślę że jest hoho dawny czas. I wiem co piszę bo w KOWR pracuję a nie składam papiery żeby pracować. Nie mówię że jest super, bo nie jest. Firma była, jest i będzie namaszczona politycznie, takie są realia i tak będzie. Rekrutacje były, są i będą ustawiane... chociaż nie zawsze. Są podziały, są nie równe traktowania tak było, jest i będzie. I zmiana władzy tego nie zmieni, no zmieni że teraz inni będą mieć lepiej, ale po kolejnych wyborach inni będą mieć lepiej i tak w kółko. Ja miałem dobrze w ARR, zostałem przyjęty z ulicy na najniższe stanowisko i najniższą pensję bo była osoba potrzebna do roboty a nie do zajęcia stanowiska. Ale może to że trafiłem po doświadczeniach u prywaciarza to mam inne spojrzenie na sytuację. Nie rozumiem wylewania Twoich żali i wiedzy i doświadczenia jak tu jest źle, a jednoczesne składanie papierów... chcesz tu pracować i się męczyć? bez sensu.

@Titan

Drogi Titanie, ja zaczęłam pracę w ARR jeszcze wcześniej niż Ty. Cieszę się, że pracujesz nadal w KOWR i jesteś zadowolony. To naprawdę sukces, gdy można pracować długie lata w jednej instytucji (chociaż następca prawny jest inny, ale to dla pracownika nie przecież znaczenia) i być zadowolonym i usatysfakcjonowanym ze swojej pracy. Szkoda, że przez to nie jesteś w stanie zrozumieć - jak piszesz - żali i pretensji - ale domyślam się, że to nie Twoja wina. Domyślam się, że jako ktoś nadal pracujący w KOWR nie zdajesz sobie sprawy z różnych przykrych rzeczy, ale to nieważne. Tak czy inaczej, życzę Ci, aby dalej tu Ci się dobrze pracowało i abyś czuł satysfakcję z wykonywanej przez Ciebie pracy, bo przecież to dla pracownika jest najważniejsze. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Młoda

Może była rzetelna, poprostu ktoś mógł przyjść od razu i przyszedł. Nie miał okresu wymówienia bo nie miał pracy, a Kowr potrzebował pracownika na już.

Obywatel

Do władz KOWR - to wy przyjmujecie bez konkursów ? przecież prawo tego zabrania. Jeśli to prawda, to odpowiednie organy powinny się zająć sprawą. Jeśli to nieprawda, uciszcie swojego człowieka, żeby wam nie szkodził, zwłaszcza teraz.

Obywatel

Do władz KOWR - w nawiązaniu do wpisu "Pracownika Kowr" z dnia 22.10.2023 godz. 18:26 o treści: "(...) Gdyby rzeczywiście tak było to by Cię przyjęli bez konkursu (...) - to wy przyjmujecie bez konkursów ? Przecież prawo tego zabrania. Jeśli to prawda, to odpowiednie organy powinny się zająć sprawą. Jeśli to nieprawda, uciszcie swojego człowieka (niewątpliwie o ograniczonych zdolnościach myślenia i oceniania faktów), żeby wam nie szkodził, zwłaszcza teraz.

Bronek

Pracowniku Kowr, napisałeś, że: "nepotyzm nie jest karalny". A na szkoleniach z przeciwdziałania korupcji, w tym na obowiązkowym szkoleniu z CBA, uczono mnie, że nepotyzm to przestępstwo. A w KOWR to jest dopuszczalne ? Wyjaśnij mi proszę, jak to jest w KOWR. Ja wciąż się uczę.

Pracownik Kowr

Piszą o oddziale, w Centrali jest ciężka praca. Co nie zmienia faktu że obrażasz ludzi z Kowr pisząc że to matoly i prostaki. A te szumowiny jak piszesz... no też mam nadzieję że nowa władza ich stąd przegoni. Ale to może jeszcze długo potrwać. Co przez ten czas zdołają wyciągnąć od państwa? Podejrzewam że dużo. Ja mam niskie stanowisko więc nie dostanę nic. W sumie nie masz czego żałować że się nie dostałaś tutaj.

@Były pracownik ARR

Przykro się czyta, jak zostałaś potraktowana. Z tą premia to tez, jak można nie wiedzieć za co ją obcinają? Wiesz może czy innym pracownikom tez tak robiono? A tak obiektywnie jakbyś miała popatrzeć na firmę pod względem zarobków, podwyżek, benefitów i atmosfery, to jak ją oceniasz?

Były pracownik ARR

Ja pracowałam w byłej ARR dawno temu, teraz startowałam w naborze myśląc sobie, że po tylu latach to może inna instytucja. W KOWR nigdy nie pracowałam, więc nie mogę ocenić zarobków, podwyżek, benefitów i atmosfery w tej instytucji. O to musisz zapytać obecnych pracowników KOWR, niestety nie mogę Ci teraz pomóc. Powodzenia.

ola

Ojej straszny hejt się na mnie wylał. Aż 3 wiadomości w których plujesz jadem i to przed samymi świętami. Nie ładnie. Tak się składa że też jestem z Warszawy, mieszkam tu od urodzenia i moi rodzice również. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy aby obrażać kogoś kto z Warszawy nie jest. No cóż, może tak robią tylko osoby z inteligenckich rodzin tak jak Ty. Ale cały czas zachodze w głowę, jak to możliwe, że osoba z inteligenckiej rodziny, ma problem żeby dostać się do KOWR, zwłaszcza że już kiedyś tu pracowała???

villa plus
@Marek

Teodor

Chciałbym się zapytać o OT Wrocław, OT Poznań, OT Opole. Slyszy się tu i ówdzie, że jesteście najprawdopodobniej jedyni na całą Polskę co jeździcie do centrali. Po co tak często tam jeździcie? Większość ponoć z was już osiągnęła wiek emerytalny. Czy wy jako emeryci ponoć chcecie do 70 lat pracować? Proszę o merytoryczną opinię.

Stefan
@Teodor

Z tego co pamiętam to chyba w Opolu pełno emerytów. We Wrocławiu chyba ponoć jedna drużyna jeździ. Chyba każdy wie o co chodzi. Były wybory. Nie ważne skąd ważne etaty. Życzę nowej dyrekcji, żeby zobaczyła kto w ciągu ostatnich lat otrzymywal podwyżki i awanse. Jestem na emeryturze może się mylę ale czy na pewno. Chyba mogę wyrazić swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa - Warszawa

• Jak się pracuje w Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa