Opinie o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jean Louis David. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jean Louis David o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jean Louis David w Warszawa Aleje Jerozolimskie 25

Pati

Pracuje w salonie od niedawna, ta firma Daje dużo możliwości. Szkolenia są dobrze organizowane, trenerzy w 100% dają z siebie wszystko by nas nauczyć, a to przekłada się na prace fryzjera i zadowolonych klientów.

Zula

Uwielbiam pracę w JLD! Nigdzie nie zostałam tak dobrze wyszkolona i doceniona jak tutaj :))) To wszystko przełożyło się na moje wynagrodzenie,które w poprzednim salonie było co najmniej śmieszne :/

Zuz.

Z całego serca polecam pracę w Jean Louis David każdemu kto chce rozwinąć skrzydła i oczekuję "porządnego" wynagrodzenia :)

Basia1

Polecam simone super fryzierka

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SALON JEAN LOUIS DAVID? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Krzysztof

polecam P.Simone, super fryzjerka

Igor

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Super. Polecam pracę w JLD. Fajna atmosfera. Dobre zarobki. Elastyczny grafik

Fryzjerka

Pracuje w tej firmie już parę lat. I nie wyobrażam sobie lepszego pracodawcy. Pensja adekwatna do pracy. Ciągle szkolenia pozwalają się rozwijać

Klientka

Wczoraj bylam w galerii. Mokotow w salonie jean louis i jestem bardzo niezadowolona. Pani w ogole mnie nie sluchala ,pokazalam zdjecie a pani fryzjeraka totalnie mnie kliena olała. Nie pojde nigdy wiecej do salonu jean louis.porażka!!!!

Pracuje w firmie od roku, i mogę z całego serca polecić ten salon. Przez kilka miesięcy nauczyłam się o wiele więcej niż przez kilka lat????

Polecam firmę JLD. Daje możliwość rozwoju, elastyczny grafik, praca pod okiem trenerów. Dużo można się nauczyć .

A.K

Z całego serca polecam pracę w JLD! Elastyczny grafik,świetne zarobki,częste szkolenia pod okiem trenerów z ogromnym doswiadczeniem oraz miła atmosfera w pracy to coś co znałam właśnie w tej firmie :)

ninja

Generalnie poziom fryzjerstwa tam jest coraz nizszy, bo zatrudniaja juz nawet fryzjerow bez doswiadczenia, nawet po kursach. Wystarczy poczytac ich ogłoszenia o prace w necie. Ciągłe wciskanie klientom kiepskich kosmetykow naładowanych chemią. A klienci glupi nie sa, wielu porownuje ceny kosmetykow z cenami z internetu, W strzyzeniu maszynka chodzi o to by jak najszybciej "opitolic" klienta. Moim zdaniem i nie tylko moim z fryzjerstwem te salony maja coraz mniej wspolnego, raczej kojarza sie juz ludziom z nachalna sprzedaza, kogo nie popytasz kto byl w salonie JLD to ci powie to samo - nachalne wciskanie kosmetykow, cudownych pielegnacji, ktore daja efekt do drugiego zmycia, niski poziom fryzjerstwa! Pozorna dezynfekcja!! Co to za dezynkekcja psikniecie nozyczek plynem?! Brak dezynfekcji myjek, po poprzednim kliencie szyja kolejnego opiera sie o niezdezynfekowana umywalke!!! Mozna sie przez to zarazic np grzybicą! Salon na jeden raz, bo tak samo a nawet lepiej ostrzyze i "Kryśka na bazarze"i za polowe ceny. Nigdy wiecej nie skorzystam z ich usług

@ninja

Wow. Cóż za elokwentna wypowiedź. Proponuję przejechać się na bazar na Bakalarskiej i o dziwo ceny wyższe niż w salonie JLD. A o higienie i dezynfekcji można sobie pomarzyć w 90% salonów. Więc zamiast wypisywać takie gnioty proponuję zostać pisarką i ukierunkować swoje niepowodzenia i porażki życiowe na łamach ksiazki. Może będzie się bardziej oplacać

Marki
@ninja

ninja - zapraszam do naszego salonu w Markach, będziesz zdziwiona, bo myjemy myjki po kliencie, dezynfekujemy, nożyczki są myte i kilkukrotnie dezynfekowane, a psiknięcie przy kliencie, jak to określiłaś, ma pokazać, naszym klientom, że jest czysto i zaakcentować to, iż po każdym strzyżeniu sprzęt fryzjerki jest czyszczony. Oby każdy salon miał taki poziom sterylności, jak salony JLD:) Co do kosmetyków z internetu i różnicy w cenie - zachęcam do zakupu, różnica wyczuwalna, ale co ja mogę wiedzieć...

DG.

Super atmosfera ,możliwość szkoleń :)

AgaW

Pracuję w JLD od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Fajne szkolenia,możliwość przejścia na działalność i zarabiania naprawdę "fajnej" pensji :)

Czarna

Jestem fryzjerem który lubi podnosić swoje kwalifikacje. A w tej firmie mam takie możliwości. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Nigdy się nie zawiodłam.

BM

Pracodawca bardzo rzetelny. Pracuje w firmie od kilku lat. Nigdy nie mogłam powiedzieć nic złego. Pensja adekwatna do pracy i zawsze na czas . Elastyczny grafik. Duży nacisk na to aby była dobra atmosfera w salonach . Nie zamierzam zmienić pracodawcy.

Jestem kosmetyczką w Jld, pracuje już 2 lata. Jestem bardzo zadowolona, w firmie są duże możliwości szkoleń i rozwoju.

Gabriela

Pracuję w firmie od niedawna ,ale jak do tej pory moja najfajniejsza praca. Fajni ludzie w pracy i baaardZo pomocni co się ceni najbardziej ;). Można także się wiele nauczyć,polecam ;)

Klaudia

Pracuje w firmie od 2 lat i nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie, przyjemne warunki i możliwość awansów,polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jean Louis David - Warszawa

• Jak się pracuje w Jean Louis David?

Zobacz opinie na temat firmy Jean Louis David tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jean Louis David?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jean Louis David