Opinie o Militaria.pl w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Militaria.pl, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Militaria.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Militaria.pl w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy Militaria.pl ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pytanie Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Militaria.pl? Obowiązuje typowy dress code?

Brodacz z kiepskich filmików Nowy wpis
@Pytanie

Kulura pracy -> zasuwaj i nie zadawaj pytań. Dress code -> odzież w kolorze pięknej żałoby.

Czarny

Bardzo słaba firma. Wszędzie brud, brak jakiegokolwiek socjalu, chamskie odzywki to codzienność a o profesjonalnym przeszkoleniu niema mowy. Człowiek który zacznie sprzedawać jest pozostawiony sam sobie a jeśli zrobisz coś źle zostajesz wystawiony na skandaliczne komentarze grupy co jest bliskie mobbingowi. Szczerze odradzam posadę sprzedawcy w Blue City. Płaca 2000 tys za miesiąc z premia 3000 tys ( o ile sprzedasz towar za 65 tys.) stała ekipa przypomina poziomem intelektualnym gimnazjum... Komentowanie każdego klienta i wyśmiewanie to też norma. Dziwię się że kierownictwo nic z tym do tej pory nie zrobiło... Z plusów praca z naprawdę fajnym produktem i system zmian na etacie 14dni pracujących, 14 dni wolnego...

Edward
@Czarny

Jeżeli rzeczywiście na etacie jest 14 dni pracujących, to możesz napisać, ile godzin dziennie pracuje osoba zatrudniona w firmie Militaria.pl? Zastanawia mnie również, czy ciężko jest osiągnąć próg sprzedażowy, który nakreślił pracodawca, aby móc kwalifikować się do otrzymania premii.

Kosa
@Edward

12 godzin. Tyle czasu spędzasz z idiotami. Jak nikt nie będzie zabierał Ci klientów to zrobisz plan. I może będziesz zadowolony, przez pierwsze miesiące dostajesz połowę premii.... Nawet jeżeli się starałeś, i mówili że dostaniesz więcej, owszem te więcej to jakieś 15 20 zł. (usunięte przez administratora)

Edward
@Kosa

Pamiętaj ,że na forum nie obrażamy nikogo. Jeżeli nie będziesz się do tego stosował administrator będzie usuwał Twoje wpisy. Dlaczego przez pierwsze miesiące dostaje się połowę premii? Możesz wymienić zalety pracy w Militaria.pl ?

Kosa Nowy wpis
@Edward

Z pozytywnych spraw jest tylko to, że jest sporo wolnego, i chyba tylko to. Ani pensja, ani pracownicy, tym bardziej przełożeni ktorzy utrudniają tylko pracę, nie są w stanie tego wynagrodzić, praca tam jest dnem.

Glock

Sama firma w sobie całkiem spoko. Co do pracowników... Ehhh szkoda gadać, gówniarze po maturze, jarajacy się ASG albo teletubisiami... Zapomnij o awansie, zapomnij o podwyżkach, za to firma gwarantuje pracę w młodym, zidiocialym, "nie"dynamicznie rozwijającym sie, lecz cofajacym w rozwoju... Oczywiście nie ma co szufladkować wszystkich, Ale większość to patałachy, stanowiska "kierownicze" przerost formy nad treścią. Jeżeli chcesz pracować za dosyć mizerne pieniądze nie robiąc totalnie nic praca jest dla Ciebie. Jeżeli szukasz czegoś, możliwością awansu oraz zdobyciem jakiegokolwiek doświadczenia to szukaj dalej. Budżety do zrobienia, Jak sie komuś chce, Ale tam nikomu się nie chcę. Podwyżki raz na jakiś czas, co 2-3 lata i to bez szału. Szkolenie jakieś tam jest, Ale jak już zaczynasz sprzedawać, to się okazuje, że i tak nic nie wiesz... Mentorzy w kakao jeb..... Praca 12 godzinne zmiany nawet spoko jak chcesz mieć więcej wolnego czasu. Ale na miejscu każdy jest mądrzejszy od drugiego. Ogólnie nie polecam pracy ale bardzo polecam sklep. Tylko szkoda, że pracownicy często się zmieniają, osobiście przywykłem do jednego, Ale zostały mi teraz zakupy online bez fachowego doradztwa.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Militaria.pl? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Sprzedawca w Salonie Firmowym Militaria.pl?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Opinie dotyczące zatrudnienia w Militaria.pl to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Janek Jan

Roboty przybywa, ludzie podobno w całej firmie ciągle się zwalniają, brak normalnych ludzi do pracy a wypłata stoi w miejscu i ani drgnie a potem dziw że ludzie się zwalniają. A za takie pieniądze to można iść robić gdziekolwiek.

Patrycja

@Marekdziękuję za odpowiedź. Piszesz, że można się dużo nauczyć. A czy pracodawca zapewnia również dodatkowe kursy i szkolenia? Wspominasz też, że współpracownicy są w porządku. A czy macie możliwość dodatkowej integracji? Są organizowane jakieś wspólne wydarzenia, czy też imprezy integracyjne?

Marek

jak będziesz pracował na pełnych obrotach to max co zarobisz w normalny miesiąc około 3000 netto. Ale praca nie polega tylko na sprzedawaniu, masz tez magazyn i wszystkie sprawy związane z nim pakowaniem/wysyłaniem/układaniem itd będą na Twoich barkach. Ekipa zazwyczaj w porządku, praca na start idealna, dużo można się nauczyć.

Patrycja

Aktualnie firma poszukuje do osób do pracy w charakterze sprzedawcy do sklepów w niektórych z miast Polski. Ktoś z Was pracuje już na tym stanowisku? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do Militaria.pl? Na jakie możliwości rozwoju mogą one liczyć? Takie dodatkowe, konkretne informacje będą dla nich najbardziej pomocne.

Mireczek

Sprzedawca w salonie firmowym Militaria.pl w Poznaniu jakie zarabia pieniądze, są to jakieś powyżej 3000?

Tomek

Kolega mówił, że więcej można zarobić. 2000 zł plus spore premie.

kapsel

Jak na dzień dzisiejszy wyglądają zarobki? Można zarobić przynajmniej te 2k netto jako sprzedawca?

Ja Robert

Beznadziejny serwis , każą przysłać wiatrówkę na drugi koniec Polski ażeby wymienić część którą ja sam wymienię w ciągu jednej minuty . Omijać szerokim łukiem , panowie na infolinii bezczelni , zero chęci pomocy , powinno się ich wymienić na normalnych pracowników . Dawno nie miałem do czunienia z tak beznadziejną firmą .

Ja Robert

wnd

widze ze sklep sam sobie wystawia opinie udajac naciąganą rozmowe o jaki sklep jest cudowny. witac ze jest naciągane, prosze tego nie robic, 1500zl to nietak duzo jak mowisz.

Tommy

jakieś konkrety czy polityka firmy zabrania dzielenia się inormacjami na temat zarobków

Karolci@

Mniej chodzenia po sklepach tym lepiej. Zdecydowanie wygodniej jest, gdy wszystko można znaleźć w jednym miejscu

hart

No właśnie zauważyłem ostatnio, że militaria.pl z typowo "militariowego" sklepu postanowił zainwestować też w sprzęt outdoorowy. Fajnie, nie trzeba już robić zakupów w dwóch róznych miejscach jak czegoś potrzeba na wyjazd

Justyna

Ostatnio kupowałam tam ubranie termoaktywne i kilka rzeczy outdoorowych. Bardzo miła obsługa. :))

nighthunter

Wypłata na czas, stawka też zadowalająca. Także nie zamierzam myśleć o zmianie pracy na pewno ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Militaria.pl - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Militaria.pl